2. predkolo Európskej ligy: Slovan Bratislava – Feronikeli 2:1 (VIDEO)

Slovan sa po blamáži v LM pokúsil napraviť chuť v 2. predkole Európskej ligy aj s novým trénerom, ale svojim výkonom neohúril. Nenechajte si ujsť Slovan Bratislava – KF Feronikeli VIDEO.

ŠK Slovan Bratislava – Feronikeli 2:1 (1:0)

2.predkolo Európskej ligy (Tehelné pole – Bratislava, Slovensko)

Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v stredajšom prvom stretnutí 2. predkola Európskej ligy doma nad kosovským KF Feronikeli 2:1. Skóre otvoril v 9. minúte Nono, po hodine hry pridal druhý gól Andraž Šporar z penalty.

Hosťom sa podarilo znížiť v 67. minúte zásluhou Mendurima Hotiho. Domáci fanúškovia vypískali futbalistov Slovana za predvedený výkon.

Góly: 9. Nono, 61. Šporar (z 11 m) – 67. Hoti. Rozhodovali: Papadopoulos – Kourompyliová, Petropoulos (všetci Gréc.), ŽK: Holman, Ljubičič – Dabiqaj, Hoti, Malaj, 7150 divákov

Slovan: Greif – Bajrič, Abena, Božikov, Suchockij – Ljubičič – Nono (86. De Kamps), Holman (67. Strelec), Moha, Ratao (70. Daniel) – Šporar

Feronikeli: Smakiqi – Islami, Prekazi, Lladrovci, Hoxha – Malaj (81. Bojku), Fazliu, Dabiqaj – Carioca (76. Zeka), Hoti (90.+3 Topalli) – Rexha