Slovenská biatlonistka Paulína Fialková skončila v prvom preteku sezóny tesne za víťazmi

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková obsadila skvelé 4. miesto vo štvrtkových individuálnych pretekoch na 15 km v prvom kole Svetového pohára 2018/2019 v slovinskej Pokljuke.

TIP: Biatlonistka Paulína Fialková ukázala svoju sexi postavu.

Slovenská biatlonistka siahala na stupne víťazov

Paulína Fialková skončila v úvodnom preteku žien na 15 km štvrtá. Preteky boli dramatické až do záveru a vyzeralo to tak, že naša reprezentantka skončí na treťom mieste. Avšak so štartovým čislom 94 vybehla na trať Ukrajinka Julia Džimová, ktorá mala čistú streľbu, dobre bežala a vyhrala úvodný pretek sezóny. Tým pádom odsunula Fialkovú na konečné štvrté miesto.

Sama som prekvapená, že som s dvoma chybami tak vysoko, snažila som sa robiť maximum. Mala som informácie, že strácam štyri sekundy na Vitozziovú a mám sekundu k dobru na priebežne tretiu. Na záverečnej ,stojke‘ bola posledná rana veľmi tesná, ale našťastie, padla. Začala som opatrne bežecky, ale bola to taktika. Prežila som náročné týždne pred prvými pretekmi. Som však taký typ, že keď ma niekto nahnevá, viem sa zdravo pobiť o dobrý výsledok, povedala po pretekoch Paulína.

Nasti Kuzminovej úvodný pretek nevyšiel

Trojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová vlani vytrvalostné preteky v úvodnom kole Svetového pohára vynechala. Tie dnešné na prvej streľbe netrafila posledný terčík, druhú streľbu zvládla čisto, v ďalších dvoch pridala po jednej chybe a obsadila konečné 25 miesto.

Mám za sebou prvé preteky v tomto ročníku. Nevyzeralo to tak zle, ako som si myslela, že to bude. Zabojovala som, ako sa len dalo. Streľbu potrebujem zlepšiť, škoda netrafeného posledného terčíka, bola to smola. Bežecky som začala rovnomerne, hľadala som správne tempo, vo štvrtom a piatom kole som sa snažila, no nešlo sa mi komfortne. Budem sa snažiť, aby ďalšie výsledky boli lepšie, hodnotila svoj výkon Kuzminová.

Sledujte Biatlon naživo (live stream online)

Závody SP v biatlone odvysiela v priamom prenose RTVS, alebo môžete sledovať závody na Livestreming.cz v online prenose zadarmo.