Ľudovít „Lajoš“ Klein UFC zápas: Slovenský zápasník má ďalší termín zápasu!

Viete, kedy bude mať najbližšie Ľudovít Lajoš Klein UFC zápas? Sledujte cestu slovenského bojovníka v najlepšej MMA organizácii na svete. Program zápasov, štatistiky, výsledky, aktuálne poradie v rebríčku, všetky novinky, zaujímavosti a mnoho ďalšieho na jednom mieste! 

KLEIN UFC ZÁPAS LIVE ▷

Lajoš Klein UFC ďalší zápas

Zápasník Ludovít Lajoš Klein má naplánovaný ďalší UFC zápas 8. júna 2024, v rámci UFC Fight Night. Jeho súperom je brazílsky fighter Tiago Moises, pre ktorého to bude 13-ty súboj v UFC.

29-ročný zápasník zo Sao Paula je v rankingu ľahkej váhy na 51. mieste, Lajoš je o 19. miest za ním.

 SKVK  Ľudovít Klein posledný zápas v UFC
Kedy 8.6. 2024
Súper Tiago Moises
Turnaj UFC Fight Night
Kde UFC APEX, Las Vegas (USA)
TV prenos Nova Sport 6
Online Tipsport TV, TV Niké, VOYO,

KEDY má Lajoš Klein UFC zápas?

Nasledujúci UFC zápas má Lajoš Klein 8. júna 2024, na turnaji UFC Fight Night. Pre slovenského fightera je tento súboj už 9 v Ultimate Fighting Championship.

KTO je Kleinov súper v ďalšom UFC zápase?

Kleinov súper v zápase je brazílsky skúsený zápasník Tiago Moises, ktorého bilancia je 25 zápasov v MMA, z toho 18 výhier.

V organizácii pôsobí od roku 2018 a má za sebou zápasy napríklad s Islamom Makhachevom, Joelom Alvarezom, či Neoitom St. Denisom.

KDE uskutoční Kleinov zápas v UFC?

Zápas Ľudovíta Kleina UFC sa uskutoční v UFC APEX v Las Vegas.

Ako sledovať Lajoša v UFC live?

Každý UFC zápas Lajoša Kleina môžete sledovať pomocou viacerých spôsobov. Môžete si vychutnať live prenos v TV, online prenosy na internete či live stream u stávkových kancelárií.

SLEDUJTE UFC LIVE ▷

Pozrite si kompletný prehľad možností ako sledovať UFC live a zápasy Lajoša Kleina.

 1. Live prenos – VOYO – (celý turnaj)
 2. Live stream- TV Tipsport – (celý turnaj)
 3. Live stream –  TV Niké – (celý turnaj)
 4. Live prenos – Nova Sport 6 – (celý turnaj)
 5. PPV – UFC Fight Pass – (celý turnaj)

Možností, ako sledovať UFC zápasy Lajoša Kleina je veľa, stačí si len vybrať tú, ktorá vám vyhovuje najviac.

Klein UFC zápas naživo v TV

Sledovať Lajoša Kleina v UFC zápas, je možné prostredníctvom priameho prenosu na športovom kanáli Nova Sport 6.

UFC zápas Klein kurzy

Stávková kancelária Tipsport má fantastickú vždy skvelú ponuku! Zaregistrujte sa a máte príležitosť vyhrať peniaze zadarmo a ešte pozerať UFC zadarmo!

STAV SI NA UFC S BONUSOM
TIPSPORT 20 € bez vkladu STAV SI ›
FORTUNA 30 € bez rizika STAV SI ›
DOXXBET 20 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
SYNOTTIP 40 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Lajoš Klein UFC ranking dnes

UFC ranking už pozná aj meno Ľudovít Klein a my veríme, že sa v ňom bude posúvať na popredné priečky. Nižšie nájdete rebríček ľahkej váhy, v ktorej bojuje práve Lajoš Klein.

Rebríček váhových kategórií si môžete pozrieť na oficiálnej stránke organizácie UFC, alebo fightmatrix.com.

UFC rebríček – ľahká váha (do 70,3 kg)

 1. Islam Makhachev
 2. Charles Oliveira
 3. Justin Gaethje
 4. Dustin Poirier
 5. Mateusz Gamrot
 6. Arman Tsarukyan

70. Ľudovít Klein

Aktualizované dňa 28.2 2024.

Kto je Ľudovít Lajoš Klein

Rodák z Nových Zámkov, Ľudovít „Lajoš“ Klein je prvým slovenským bojovníkom v UFC. V septembri 2020 zaznamenal víťazný debut a prepísal tak históriu slovenského MMA.

Vstup do najprestížnejšej MMA ligy si vybojoval v domácich organizáciách XFN a Oktagon MMA. Lajoš Klein si splnil veľký sen, no tu jeho cesta nekončí, naopak práve začína. V UFC rozhodne nie je do počtu a má len tie najvyššie ambície. Jeho cieľom je získať titul UFC šampióna perovej váhy.

Ľudovít Lajoš Klein UFC zápas štatistiky a výsledky

Sledujte aktualizované štatistiky a výsledky UFC zápasov Ľudovíta Kleina.

Všetky UFC zápasy Kleina: 8 zápasov (5 – 2 – 1)

 • Výhry: 5 výhry – 2x TKO/KO, 3x rozhodnutie
 • Prehry: 2 prehry – 1x rozhodnutie, 1x submisia
 • Remízy: 1
Aktualizované 5.4 .2024
Výsledok Súper Spôsob Kolo(čas) Podujatie Dátum
Tiago Moises  – UFC FN (Las Vegas) 8.6. 2024
Výhra AJ Cunninghton TKO  1(4:36) UFC FN (Las Vegas) 2.3. 2024
Výhra Ignacio Bahamondes Na body 3 (5:00) UFC FN (Nashville) 6.8.2023
Remíza Jai Herbert Na body 3 (5:00) UFC 286 (London) 18.3. 2023
Výhra Mason Jones Na body 3 (5:00) UFC FN (London) 23.7.2022
Výhra Devonte Smith Na body 3 (5:00) UFC 272 (Las Vegas) 5.3.2022
Prehra Nate Landwehr Submisia 3 (2:22) UFC FN (Las Vegas) 16.10.2021
Prehra Mike Trizano Na body 3 (5:00) UFC FN (Las Vegas) 08.05.2021
Výhra Shane Young KO 1 (1:16) UFC 253 (Abu Dhabi) 26.09.2020

TIP ❱ Kompletné štatistiky Kleina ›

Ľudovít Lajoš Klein UFC zápas kariéra

Ľudovít Lajoš Klein si musel na prvý UFC zápas trpezlivo počkať a jeho kariéra v najlepšej MMA organizácii na svete sa rodila veľmi ťažko. Už v roku 2018 podpísal zmluvu s americkým agentom, ktorého cieľom bolo dostať Lajoša do UFC v čo najkratšom čase.

Na začiatku figuroval Lajoš Klein len ako náhradník. Ak by sa nejaký zápasník zranil, príležitosť by získal práve slovenský bojovník. Takýmto náhradníkom bol na dvoch turnajoch, no svoju však šancu nedostal.

V riadnom zápase sa mal konečne predstaviť na začiatku roku 2020, no všetky nádeje však pochoval koronavírus a turnaj sa nekonal. Lajoš sa však nakoniec dočkal a svoj prvý UFC zápas podpísal na short notice v septembri 2020.

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov ›

Klein podpísal novú zmluvu s UFC

Ľudovít Lajoš Klein podpísal novú zmluvu s UFC a bude pokračovať v najlepšej MMA organizácii na svete.

Prvý Slovák v Ultimate Fighting Championship si podpisom poistil kontrakt na ďalšie štyri zápasy a veríme že sa jeho bilancia v UFC (4 výhry/2 prehry/1 remíza) ešte vylepší.

Debutový zápas UFC 253: Ľudovít „Lajoš“ Klein vs. Shane Young

Svoj debutový zápas v UFC zažil Ľudovít Klein 26.9.2020 na turnaji UFC 253, kde bol jeho súperom novozélandský bojovník Shane Young. Klein nesplnil váhový limit, keď prevážil o 1,8 kg, no Young i napriek tomu so zápasom súhlasil.

Bojovník z Nového Zélandu pôsobil veľmi sebavedome, no to sa zmenilo už po úvodných sekundách zápasu. Lajoš ukončil súpera na KO za 76 sekúnd po tom, čo vytiahol svoj povestný highkick a následne sériu presných úderov.

Druhý zápas UFC FN: Ľudovít „Lajoš“ Klein vs. Mike Trizano

Ľudovít Klein na turnaji UFC Vegas 26 absolvoval svoj druhý zápas v organizácii UFC. Tentoraz to však nebolo so šťastným koncom. Po vyrovnanom zápase Lajoš prehral na body a z víťazstvo si na svoju stranu pripísal americký bojovník Mike Trizano. Video zostrihy zo zápasu si môžete pozrieť nižšie.

Tretí zápas UFC FN: Ľudovít „Lajoš“ Klein vs. Nate Landwehr

Ľudovítovi Kleinovi nevyšiel ani tretí zápas v UFC. Klein vs. Landwehr UFC zápas skončil v 3. kole, keď americký bojovník ukončil Lajoša v 3. kole na submisiu. Klein má tak v UFC negatívnu bilanciu 1-2 a zmluvu ešte na jeden zápas, v ktorom sa pravdepodobne rozhodne o jeho ďalšej budúcnosti v organizácii.

Štvrtý zápas UFC 272 Klein vs Smith

Slovenského bojovníka čakal na UFC 272 súboj Klein vs Smith! Lajoš Klein zobral tento zápas na short notice a amerického bojovníka menom Devonte Smith porazil na body po 3 kolách.

Týmto víťazstvom si vyžiadal od organizácie novú zmluvu.

Piaty zápas UFC Klein vs Jones

Lajoš Klein sa predstavil v sobotu 23. júla vo svojom 5. zápase v organizácii UFC. Jeho súperom bol Mason Jones, ktorý bol považovaný za veľkého favorita zápasu.

Ľudovít sa však už od 1. kola pustil do súpera a uštedril mu niekoľko tvrdých rán a tiež povestných high-kickov. V celom zápase dominoval a pripísal si ďalšie víťazstvo na body.

Šiesty zápas UFC 286 Klein vs Herbert

Na UFC 286 sa uskutočnil aj zápas Klein vs Herbert. Súboj sa uskutočnil v Londýne a Lajoš v si v tomto zápase pripísal prvú remízu v kariére.

Podujatie sa uskutočnilo 18. marca 2023.

Siedmy zápas UFC Fight Night Klien vs Bahamondes

Klein sa predstavil v zápase UFC Fight Night 6. augusta 2023 a jeho súperom bol Čiľan Ignacio Bahamondes. S týmto súperom sa mal stretnúť už v minulosti, ale jeho súper nedostal víza do USA.

Ubehlo niekoľko mesiacov a zápas Klein vs Bahamondes sa podaril uskutočniť a v ňom Lajoš zvíťazil na body.

Lajoš Klein vs Cunningham

Posledný Ludovít Lajoš Klein UFC zápas sa mal 2. marca 2024, v rámci UFC Fight Night. Jeho súperom mal byť španielsky zápasník Joel Alvarez, ale ten nedostal do USA víza, a tak sa čakalo na náhradníka.

Všetko nakoniec dobre dopadlo a na sobotňajšom turnaji Lajoš porazil debutanta v UFC, amerického bojovník AJ Cunninghama TKO v 1. kole. Pre prvého Slováka bol súboj Klein vs Cunningham UFC zápas už ôsmy v top organizácii na svete, s bilanciou 5 výhry, 2 prehry a 1 remíza.

Lajoš Klein UFC zápas zaujímavosti

Zaujímavosti Lajoša Kleina z UFC zápasov, tréningov i tlačových konferencií si môžete prečítať nižšie:

 • Ľudovít Klein je známy tým, že súperov si nevyberá. Jednoducho vezme toho, koho mu ponúknu.
 • Slovenský bojovník Lajoš Klein na svojom prvom turnaji UFC 253 prevážil o 1,8 kg. Zápas však zobral na poslednú chvíľu a na konci zhadzovania mu telo nedovolilo zhodiť viac.
 • Ľudovít Klein si za svoj prvý UFC zápas zarobil 20 200 eur, keď 8600 eur získal za štartovné, ďalších 8600 eur za víťazstvo a 3000 eur ako motivačný bonus.
 • Kvôli prekročeniu váhy prišiel o bonus 50 000 dolárov za výkon večera,ktorý by inak dostal za nádherné ukončenie súpera highkickom v 1. kole.

Ľudovít Klein UFC zápas tím a tréneri

Ľudovít Klein sa na UFC zápas pripravuje v SFG, kde pôsobí jeho tím a tréneri. Trnavský Spartakus Fight Gym mu poskytuje ideálne podmienky na tréning. Na každý UFC zápas ho pripravuje Attila Végh, najlepší MMA zápasník na Slovensku a v súčasnosti aj tréner viacerých bojovníkov.

V Trnave trénuje a spáruje s tými najlepšími MMA bojovníkmi zo Slovenska. Medzi nimi nechýba napríklad ani Roman Paulus, o ktorom sa hovorí, že by mohol nasledovať kroky Lajoša Kleina a taktiež sa prebojovať až do UFC.

Na každý UFC zápas Ľudovíta Kleina cestuje s ním aj jeho tím, ktorý tvorí spomínaný tréner Attila Végh, manažér tímu Eduard Gerek a tréner Richard Konc.

Ľudovít Klein a jeho tím v UFC
Ľudovít Klein a jeho tím v UFC, zľava: Eduard Gerek, Attila Végh, Ľudovít Klein a Richard Konc (zdroj: Instagram)

UFC Ľudovít Klein zápas – sherdog, tapology

UFC zápasy Ľudovíta Kleina, výsledky a podrobné štatistiky môžete sledovať na známych portáloch o bojových športoch sherdog a tapology.

Zdroj: ufc.com, sherdog.com, youtbue.com,  wikipedia.com, instagram.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest