Ľudovít „Lajoš“ Klein UFC zápas: Lajoš Klein pokračuje v UFC s novou zmluvou!

Viete kedy bude mať Ľudovít Lajoš Klein ďalší UFC zápas? Sledujte cestu slovenského bojovníka v najlepšej MMA organizácii na svete. Program zápasov, štatistiky, výsledky, aktuálne poradie v rebríčku, všetky novinky, zaujímavosti a mnoho ďalšieho na jednom mieste! 

Ľudovít Klein podpísal novú zmluvu s UFC

Ľudovít Lajoš Klein podpísal novú zmluvu s UFC a bude pokračovať v najlepšej MMA organizácii na svete.

Prvý Slovák v Ultimate Fighting Championship si podpisom poistil kontrakt na ďalšie štyri zápasy a veríme že sa jeho bilancia v UFC (2 výhry/2 prehry) ešte vylepší.

 SKVK  Ľudovít Klein ďalší zápas v UFC
Kedy 5.3. 2022 (01:00)
Súper Devonte Smith
Turnaj UFC 272
Kde T-Mobile Arena, Las Vegas (USA)
TV prenos Premier Sport
Online Fortuna TV, Tipsport TV, TV Niké, VOYO

Ľudovít „Lajoš“ Klein UFC ďalší zápas

Slovenský bojovník Ľudovít Klein bude po podpise zmluvy pokračovať v UFC a jeho ďalší zápas ešte nie je zverejnený. O tom kedy bude Lajoš zápasiť vás budeme informovať.

Ľudovít Klein vyhral na body svoj štvrtý zápas v UFC!

Ľudovít Klein splnil svoju úlohu a vo svojom štvrtom UFC zápase vyhral na body. Amerického bojovníka Devonte Smitha počas zápasu nepustil k väčšiemu tlaku a svoje dôležité víťazstvo si postrážil.

Každý slovenský MMA fanúšik sa potešil správou, že Lajoš bude pokračovať v UFC po tom, čo s organizáciou podpísal zmluvu na ďalšie 4 zápasy.

KEDY mal Lajoš Klein UFC zápas?

Ďalší UFC zápas Klein vs Smith sa uskutočnil 5. marca 2022 na turnaji UFC 272! Ľudovít Klein sa predstavil na early prelims karte. Turnaj začal o 00:00 v noci zo sobotu na nedeľu nášho času a Kleina ste mohli sledovať od 00:40.

KTO bol Kleinov súper v ďalšom UFC zápase?

Ďalším súperom Lajoša Kleina v UFC bol Devonte Smith s bilanciou 11-3. Devonte Smith je americký MMA bojovník, ktorý sa dostal do UFC už v roku 2018 a v tejto organizácii má bilanciu 3-2, pričom ťahá šnúru dvoch prehier za sebou, rovnako ako Lajoš.

Zaujímavosťou je fakt, že až 10 z 11 výhier amerického bojovníka bolo ukončených na KO/TKO a tak bolo zrejmé, že zápas sa bude odohrávať najmä v postoji.

KDE sa uskutočnil Kleinov štvrtý zápas v UFC?

Ľudovít Klein mal ďalší UFC zápas na turnaji UFC 272, ktorý sa uskutočnil v T-Mobile Arene v Las Vegas. Práve na tomto štadióne sa konajú tie najväčšie turnaje UFC.

Lajoš Klein sa v tejto aréne ešte nepredstavil. Posledný UFC zápas Klein vs. Trizano sa odohral v centre UFC Apex, kde sa konal napríklad aj hlavný zápas večera Reyes vs. Prochádzka na UFC Fight Night 1. mája 2021.

Ako sledovať Lajoša Kleina v UFC live?

Každý UFC zápas Lajoša Kleina môžete sledovať pomocou viacerých spôsobov. Môžete si vychutnať live prenos v TV, online prenosy na internete či live stream u stávkových kancelárií.

Pozrite si kompletný prehľad možností ako sledovať UFC live a zápasy Lajoša Kleina.

 1. Live prenos – VOYO – (celý turnaj)
 2. Live Stream – TV Tipsport –  (celý turnaj) návod ›
 3. Live Stream – Fortuna TV –  (celý turnaj) návod ›
 4. Live Stream –  TV Niké – (celý turnaj) návod ›
 5. PPV – UFC Fight Pass – (celý turnaj)

SLEDUJTE UFC LIVE ▶︎

Zápasy Lajoša Kleina v UFC sledujte naživo!

UFC zápas Klein vs. Smith kurzová ponuka

Stávková kancelária Fortuna prišla s ponukou, ktorá sa neodmieta! Buď vyhráte balík peňazí alebo vám Fortuna vráti vklad! So stávkou bez rizika teraz nemôžete prehrať! Užite si UFC zápas Ľudovíta Kleina online a zabavte sa s bonusom až 30 eur!

UFC Klein naživo na Fortuna TV

Lájoš Klein UFC ranking dnes

UFC ranking už pozná aj meno Ľudovít Klein a my veríme, že sa v ňom bude posúvať na popredné priečky. Nižšie nájdete rebríček perovej váhy, v ktorej bojuje práve Lajoš Klein. Kompletný rebríček všetkých váhových kategórií si môžete pozrieť na oficiálnej stránke organizácie UFC.

UFC rebríček – Perová váha (do 66 kg)

1. Alex Volkanovski (23-1)
2. Max Holloway (23-6)
3. Brian Ortega (15-2)
4. Calvin Kattar (23-5)
5. Chan Sung Jung (17-6)

53. Ľudovít Klein (17-4)

TIP ❱ Sledujte najlepšieho Čecha v UFC ›


Kto je Ľudovít Lajoš Klein

Rodák z Nových Zámkov, Ľudovít „Lajoš“ Klein je prvým slovenským bojovníkom v UFC. V septembri 2020 zaznamenal víťazný debut a prepísal tak históriu slovenského MMA.

Vstup do najprestížnejšej MMA ligy si vybojoval v domácich organizáciách XFN a Oktagon MMA. Lajoš Klein si splnil veľký sen, no tu jeho cesta nekončí, naopak práve začína. V UFC rozhodne nie je do počtu a má len tie najvyššie ambície. Jeho cieľom je získať titul UFC šampióna perovej váhy.

Ľudovít Lajoš Klein UFC zápas štatistiky a výsledky

Sledujte aktualizované štatistiky a výsledky UFC zápasov Ľudovíta Kleina.

Všetky UFC zápasy Lajoša Kleina: 4 zápasy (2 – 2 – 0)

 • Výhry: 2 výhry – 1x KO, 1 rozhodnutie
 • Prehry: 2 prehry – 1x rozhodnutie, 1x submisia
 • Remízy: 0
Aktualizované 28.2.2022
Výsledok Súper Spôsob Kolo(čas) Podujatie Dátum
Výhra Devonte Smith Na body 3 (5:00) UFC 272 (Las Vegas) 5.3.2022
Prehra Nate Landwehr Submisia 3 (2:22) UFC FN (Las Vegas) 16.10.2021
Prehra Mike Trizano Na body 3 (5:00) UFC FN (Las Vegas) 08.05.2021
Výhra Shane Young KO 1 (1:16) UFC 253 (Abu Dhabi) 26.09.2020

TIP ❱ Kompletné štatistiky a výsledky Ľudovíta Kleina ›

Ľudovít Lajoš Klein UFC zápas kariéra

Ľudovít Lajoš Klein si musel na prvý UFC zápas trpezlivo počkať a jeho kariéra v najlepšej MMA organizácii na svete sa rodila veľmi ťažko. Už v roku 2018 podpísal zmluvu s americkým agentom, ktorého cieľom bolo dostať Lajoša do UFC v čo najkratšom čase.

Na začiatku figuroval Lajoš Klein len ako náhradník. Ak by sa nejaký zápasník zranil, príležitosť by získal práve slovenský bojovník. Takýmto náhradníkom bol na dvoch turnajoch, no svoju však šancu nedostal.

V riadnom zápase sa mal konečne predstaviť na začiatku roku 2020, no všetky nádeje však pochoval koronavírus a turnaj sa nekonal. Lajoš sa však nakoniec dočkal a svoj prvý UFC zápas podpísal na short notice v septembri 2020.

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov ›

Debutový zápas UFC 253: Ľudovít „Lajoš“ Klein vs. Shane Young

Svoj debutový zápas v UFC zažil Ľudovít Klein 26.9.2020 na turnaji UFC 253, kde bol jeho súperom novozélandský bojovník Shane Young. Klein nesplnil váhový limit, keď prevážil o 1,8 kg, no Young i napriek tomu so zápasom súhlasil.

Bojovník z Nového Zélandu pôsobil veľmi sebavedome, no to sa zmenilo už po úvodných sekundách zápasu. Lajoš ukončil súpera na KO za 76 sekúnd po tom, čo vytiahol svoj povestný highkick a následne sériu presných úderov.

Druhý zápas UFC FN: Ľudovít „Lajoš“ Klein vs. Mike Trizano

Ľudovít Klein na turnaji UFC Vegas 26 absolvoval svoj druhý zápas v organizácii UFC. Tentoraz to však nebolo so šťastným koncom. Po vyrovnanom zápase Lajoš prehral na body a z víťazstvo si na svoju stranu pripísal americký bojovník Mike Trizano. Video zostrihy zo zápasu si môžete pozrieť nižšie.

Tretí zápas UFC FN: Ľudovít „Lajoš“ Klein vs. Nate Landwehr

Ľudovítovi Kleinovi nevyšiel ani tretí zápas v UFC. Klein vs. Landwehr UFC zápas skončil v 3. kole, keď americký bojovník ukončil Lajoša v 3. kole na submisiu. Klein má tak v UFC negatívnu bilanciu 1-2 a zmluvu ešte na jeden zápas, v ktorom sa pravdepodobne rozhodne o jeho ďalšej budúcnosti v organizácii.

Lajoš Klein UFC zápas zaujímavosti

Zaujímavosti Lajoša Kleina z UFC zápasov, tréningov i tlačových konferencií si môžete prečítať nižšie:

 • Ľudovít Klein je známy tým, že súperov si nevyberá. Jednoducho vezme toho, koho mu ponúknu.
 • Slovenský bojovník Lajoš Klein na svojom prvom turnaji UFC 253 prevážil o 1,8 kg. Zápas však zobral na poslednú chvíľu a na konci zhadzovania mu telo nedovolilo zhodiť viac.
 • Ľudovít Klein si za svoj prvý UFC zápas zarobil 20 200 eur, keď 8600 eur získal za štartovné, ďalších 8600 eur za víťazstvo a 3000 eur ako motivačný bonus.
 • Kvôli prekročeniu váhy prišiel o bonus 50 000 dolárov za výkon večera,ktorý by inak dostal za nádherné ukončenie súpera highkickom v 1. kole.
 • Generálnym partnerom Lajoša v UFC je stávková kancelária Fortuna, ktorá vysiela všetky UFC turnaje na Fortuna TV.
 • Slovenských fanúšikov baví Ľudovít Klein a jeho angličtina, ktorou sa prezentoval na tlačovej konferencii po prvom zápase. Video si môžete pozrieť nižšie.

Ľudovít Klein originálnou angličtinou rozpráva o svojich pocitoch po prvom zápase

Ľudovít Klein UFC zápas tím a tréneri

Ľudovít Klein sa na UFC zápas pripravuje v SFG, kde pôsobí jeho tím a tréneri. Trnavský Spartakus Fight Gym mu poskytuje ideálne podmienky na tréning. Na každý UFC zápas ho pripravuje Attila Végh, najlepší MMA zápasník na Slovensku a v súčasnosti aj tréner viacerých bojovníkov.

V Trnave trénuje a spáruje s tými najlepšími MMA bojovníkmi zo Slovenska. Medzi nimi nechýba napríklad ani Roman Paulus, o ktorom sa hovorí, že by mohol nasledovať kroky Lajoša Kleina a taktiež sa prebojovať až do UFC.

Na každý UFC zápas Ľudovíta Kleina cestuje s ním aj jeho tím, ktorý tvorí spomínaný tréner Attila Végh, manažér tímu Eduard Gerek a tréner Richard Konc.

Ľudovít Klein a jeho tím v UFC
Ľudovít Klein a jeho tím v UFC, zľava: Eduard Gerek, Attila Végh, Ľudovít Klein a Richard Konc (zdroj: Instagram)

UFC Ľudovít Klein zápas – sherdog, tapology

UFC zápasy Ľudovíta Kleina, výsledky a podrobné štatistiky môžete sledovať na známych portáloch o bojových športoch sherdog a tapology.

Zdroj: ufc.com, sherdog.com, youtbue.com,  wikipedia.com, instagram.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest