Ľudovít „Lajoš“ Klein UFC zápas: Klein pozná meno súpera v ďalšom UFC zápase! (VIDEO)

Viete, ako dopadol posledný zápas Ľudovíta „Lajoša“ Klein v UFC? Sledujte cestu slovenského bojovníka v najlepšej MMA organizácii na svete. Program zápasov, štatistiky, výsledky, aktuálne poradie v rebríčku, všetky novinky, zaujímavosti a mnoho ďalšieho na jednom mieste! 

Ľudovít „Lajoš“ Klein UFC ďalší zápas

Lajoš Klein má pred sebou ďalší UFC zápas, v ktorom ho čaká nebezpečný súper z USA. Pozrite si všetko dôležité o ďalšom zápase prvého Slováka v UFC. →

 SKVK  Ľudovít Klein ďalší zápas v UFC
Kedy 16. 10. 2021 (00:00)
Súper Nate Landwehr
Turnaj UFC Fight Night
Kde UFC Apex, Las Vegas (USA)
TV prenos Premier Sport
Online Fortuna TV, Tipsport TV, TV Niké, VOYO

KEDY bude mať Klein v UFC ďalší zápas?

Ďalší UFC zápas bude mať Klein  16. októbra 2021 na turnaji UFC Fight Night! Ľudovít Klein sa s najväčšou pravdepodobnosťou predstaví na prelims karte, ktorá zvyčajne začína o 00:00 SELČ. Presný čas zápasu Ľudovíta Kleina budeme aktualizovať.

KTO je Kleinov súper v ďalšom UFC zápase?

Ďalším súperom Lajoša Kleina v UFC bude Nate Landwehr s bilanciou 14-4. Landwehr je americký MMA bojovník, ktorý sa v minulosti okrem iného stal aj šampiónom známej organizácie M-1 Global.

Nate Landwehr mal v UFC doposiaľ 3 zápasy, z ktorých jeden vyhral na body a 2 prehral na KO/TKO. V oficiálnom UFC rebríčku perovej váhy sa nachádza na 24. mieste!

KDE sa uskutoční Kleinov druhý zápas v UFC?

Ľudovít Klein bude mať ďalší UFC zápas na turnaji UFC Fight Night, ktorý sa uskutoční v UFC Apex, Las Vegas. Ide o obrovské MMA centrum, ktoré UFC postavilo v roku 2019 neďaleko svojho oficiálneho sídla.

Lajoš Klein tu absolvoval aj svoj druhý UFC zápas Klein vs. Trizano. Las Vegas hostilo už niekoľko turnajov a odohral sa tu aj hlavný zápas večera Reyes vs. Prochádzka na UFC Fight Night 1. mája 2021.

Ako sledovať Lajoša Kleina v UFC live?

Každý UFC zápas Lajoša Kleina môžete sledovať pomocou viacerých spôsobov. Môžete si vychutnať live prenos v TV, online prenosy na internete či live stream u stávkových kancelárií.

Pozrite si kompletný prehľad možností, ako sledovať UFC zápasy Lajoša Kleina.

 1. TV – Premier Sport – (celý turnaj)
 2. Live prenos – VOYO – (celý turnaj)
 3. Live Stream – TV Tipsport –  (celý turnaj) návod ›
 4. Live Stream – Fortuna TV –  (celý turnaj) návod ›
 5. Live Stream –  TV Niké – (celý turnaj) návod ›
 6. PPV – UFC Fight Pass – (celý turnaj)

SLEDUJTE UFC LIVE ▶︎

Zápasy Lajoša Kleina v UFC sledujte naživo!

UFC zápas Klein vs. Trizano kurzová ponuka

Stávková kancelária Fortuna prichádza s ponukou, ktorá sa neodmieta! Buď vyhráte balík peňazí alebo vám Fortuna vráti vklad! So stávkou bez rizika teraz nemôžete prehrať! Užite si UFC zápas Ľudovíta Kleina online a zabavte sa s bonusom až 40 eur!

Sledujte MMA zápasy live na Fortuna TV

Lájoš Klein UFC ranking dnes

UFC ranking už pozná aj meno Ľudovít Klein a my veríme, že sa v ňom bude posúvať na popredné priečky. Nižšie nájdete rebríček perovej váhy, v ktorej bojuje práve Lajoš Klein. Kompletný rebríček všetkých váhových kategórií si môžete pozrieť na oficiálnej stránke organizácie UFC.

UFC rebríček – Perová váha (do 66 kg)
1. Alex Volkanovski (22-1)
2. Max Holloway (22-6)
3. Brian Ortega (15-1)
4. Chan Sung Jung (16-6)
5. Calvin Kattar (22-5)
6. Dan Ige (15-3)

24. Nate Landwehr (14-4)
49. Ľudovít Klein (17-3)

TIP ❱ Sledujte najlepšieho Čecha v UFC ›

Ľudovít Klein UFC zápas príprava

Bojovník Ľudovít Klein sa na posledný UFC zápas pripravoval v gyme Sanford MMA na Floride. V rámci prípravy na súpera tu absolvoval dvojtýždňový kemp so svojim trénerom Richardom Koncom.

Mal tu možnosť trénovať s bojovníkmi ako sú Gilbert Burns, Robbie Lawler, Rafael Fiziev a ďalší. 6 dní v týždni mal dvojfázové tréningy a Lajoš si nevie kemp vynachváliť. S najväčšou pravdepodobnosťou sa tu vráti aj pred súbojom Klein vs. Landwehr.

Deň Lajoša Kleina v Sanford MMA na Floride


Kto je Ľudovít Lajoš Klein

Rodák z Nových Zámkov, Ľudovít „Lajoš“ Klein je prvým slovenským bojovníkom v UFC. V septembri 2020 zaznamenal víťazný debut a prepísal tak históriu slovenského MMA.

Vstup do najprestížnejšej MMA ligy si vybojoval v domácich organizáciách XFN a Oktagon MMA. Lajoš Klein si splnil veľký sen, no tu jeho cesta nekončí, naopak práve začína. V UFC rozhodne nie je do počtu a má len tie najvyššie ambície. Jeho cieľom je získať titul UFC šampióna perovej váhy. 

Ľudovít Lajoš Klein UFC zápas štatistiky a výsledky

Sledujte aktualizované štatistiky a výsledky UFC zápasov Ľudovíta Kleina.

Všetky UFC zápasy Lajoša Kleina: 2 zápas (1 – 0 – 1)

 • Výhry: 1 výhra – 1x KO
 • Prehry: 1 prehra – 1x rozhodnutie
 • Remízy: 0
Aktualizované 04.07.2021
Výsledok Súper Spôsob Kolo(čas) Podujatie Dátum
Nate Landwehr UFC FN (Las Vegas) 16.10.2021
Prehra Mike Trizano Na body 3 (5:00) UFC FN (Las Vegas) 08.05.2021
Výhra Shane Young KO 1 (1:16) UFC 253 (Abu Dhabi) 26.09.2020

TIP ❱ Kompletné štatistiky a výsledky Ľudovíta Kleina ›

Ľudovít Lajoš Klein UFC zápas kariéra

Ľudovít Lajoš Klein si musel na prvý UFC zápas trpezlivo počkať a jeho kariéra v najlepšej MMA organizácii na svete sa rodila veľmi ťažko. Už v roku 2018 podpísal zmluvu s americkým agentom, ktorého cieľom bolo dostať Lajoša do UFC v čo najkratšom čase.

Na začiatku figuroval Lajoš Klein len ako náhradník. Ak by sa nejaký zápasník zranil, príležitosť by získal práve slovenský bojovník. Takýmto náhradníkom bol na dvoch turnajoch, no svoju však šancu nedostal.

V riadnom zápase sa mal konečne predstaviť na začiatku roku 2020, no všetky nádeje však pochoval koronavírus a turnaj sa nekonal. Lajoš sa však nakoniec dočkal a svoj prvý UFC zápas podpísal na short notice v septembri 2020.

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov ›

Debutový zápas UFC 253: Ľudovít „Lajoš“ Klein vs. Shane Young

Svoj debutový zápas v UFC zažil Ľudovít Klein 26.9.2020 na turnaji UFC 253, kde bol jeho súperom novozélandský bojovník Shane Young. Klein nesplnil váhový limit, keď prevážil o 1,8 kg, no Young i napriek tomu so zápasom súhlasil.

Bojovník z Nového Zélandu pôsobil veľmi sebavedome, no to sa zmenilo už po úvodných sekundách zápasu. Lajoš ukončil súpera na KO za 76 sekúnd po tom, čo vytiahol svoj povestný highkick a následne sériu presných úderov.

Druhý zápas UFC FN: Ľudovít „Lajoš“ Klein vs. Mike Trizano

Ľudovít Klein na turnaji UFC Vegas 26 absolvoval svoj druhý zápas v organizácii UFC. Tentoraz to však nebolo so šťastným koncom. Po vyrovnanom zápase Lajoš prehral na body a z víťazstvo si na svoju stranu pripísal americký bojovník Mike Trizano. Video zostrihy zo zápasu si môžete pozrieť nižšie.

Lajoš Klein UFC zápas zaujímavosti

Zaujímavosti Lajoša Kleina z UFC zápasov, tréningov i tlačových konferencií si môžete prečítať nižšie:

 • Ľudovít Klein je známy tým, že súperov si nevyberá. Jednoducho vezme toho, koho mu ponúknu.
 • Slovenský bojovník Lajoš Klein na svojom prvom turnaji UFC 253 prevážil o 1,8 kg. Zápas však zobral na poslednú chvíľu a na konci zhadzovania mu telo nedovolilo zhodiť viac.
 • Ľudovít Klein si za svoj prvý UFC zápas zarobil 20 200 eur, keď 8600 eur získal za štartovné, ďalších 8600 eur za víťazstvo a 3000 eur ako motivačný bonus.
 • Kvôli prekročeniu váhy prišiel o bonus 50 000 dolárov za výkon večera, ktorý by inak dostal za nádherné ukončenie súpera highkickom v 1. kole.
 • Generálnym partnerom Lajoša v UFC je stávková kancelária Fortuna, ktorá vysiela všetky UFC turnaje na Fortuna TV.
 • Slovenských fanúšikov baví Ľudovít Klein a jeho angličtina, ktorou sa prezentoval na tlačovej konferencii po prvom zápase. Video si môžete pozrieť nižšie.

Ľudovít Klein originálnou angličtinou rozpráva o svojich pocitoch po prvom zápase

Ľudovít Klein UFC zápas tím a tréneri

Ľudovít Klein sa na UFC zápas pripravuje v SFG, kde pôsobí jeho tím a tréneri. Trnavský Spartakus Fight Gym mu poskytuje ideálne podmienky na tréning. Na každý UFC zápas ho pripravuje Attila Végh, najlepší MMA zápasník na Slovensku a v súčasnosti aj tréner viacerých bojovníkov.

V Trnave trénuje a spáruje s tými najlepšími MMA bojovníkmi zo Slovenska. Medzi nimi nechýba napríklad ani Roman Paulus, o ktorom sa hovorí, že by mohol nasledovať kroky Lajoša Kleina a taktiež sa prebojovať až do UFC.

Na každý UFC zápas Ľudovíta Kleina cestuje s ním aj jeho tím, ktorý tvorí spomínaný tréner Attila Végh, manažér tímu Eduard Gerek a tréner Richard Konc.

Ľudovít Klein a jeho tím v UFC
Ľudovít Klein a jeho tím v UFC, zľava: Eduard Gerek, Attila Végh, Ľudovít Klein a Richard Konc (zdroj: Instagram)

UFC Ľudovít Klein zápas – sherdog, tapology

UFC zápasy Ľudovíta Kleina, výsledky a podrobné štatistiky môžete sledovať na známych portáloch o bojových športoch sherdog a tapology.

Zdroj: ufc.com, sherdog.com, youtbue.com,  wikipedia.com, instagram.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest