Ako a kde sledovať MotoGP naživo? Live prenosy v TV, online a na mobile!

Zdieľaní

Majstrovstvá sveta cestných motocyklov – MotoGP je najprestížnejšia súťaž športových cestných motocyklov. Aj tento rok na nás čakajú nezabudnuteľné momenty, ktoré by ste mali vidieť. Viete kde môžete sledovať Moto GP naživo v TV, alebo na internete?

Už 71. sezóna MotoGP je v plnom plnom prúde. Dobrá správa je, že kompletný program 19 pretekov v priebehu nasledujúcich deviatich mesiacov si môžete vychutnať v priamom prenose aj v TV s odborným komentárom v češtine.

MotoGP 2019 ❱ Kalendár pretekov, informácie a zujímavosti ›

Kde sledovať MotoGP naživo?

Možností ako sledovať seriál Majstrovstiev sveta cestných motocyklov je skutočne množstvo. Najviac nadšencov pravdepodobne pozerá Moto GP priamo cez televízne prenosy. MotoGP sa dá ale sledovať aj online na internete v pc, mobile, alebo tablete.

  • TV prenosy – Nova Sport, Eurosport
  • Online vysielanie – videportál Voyo
  • Online prenosy – písaný komentár
  • Livestream player – VideoPass
  • Naživo MotoGP Brno
  • Video highligh – youtube
  • Livescore – aktuálne výsledky

MotoGP naživo v TV

Živé prenosy MotoGP ponúka množstvo televíznych staníc. V Čechách a na Slovensku však práva má zakúpené len stanica Nova, ktorá prenosy vysiela na kanáloch Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Dostupné sú však tiež nemecký Eurosport či taliansky SKY.

MotoGP na TV Nova Sport

Preteky MotoGP môžete v sezóne 2019 sledovať live a naživo v TV na kanáli Nova Sport 1, alebo Nova Action ( TV FANDA). Vysielacie práva zatiaľ vlastní až do roku 2021.

Športový kanály Nova Sport 1 už tradične ponúkne všetky tréningy, kvalifikácie a hlavné preteky v priamom prenose. Kanál Nova Action vysiela prenosy zo záznamu.

Veľké ceny, kvalifikácie a tréningy vám priblíži komentátor Nova Sport, Václav Svoboda. Diváci sa môžu tešiť aj na pozvaných expertov, ktorí priblížia dianie zo zákulisia. Pozrite si Nova Sport TV program ›

Ako si naladiť Nova Sport

NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 je v ponuke satelitných operátorov ČR a SK dostupný väčšinou v športových balíčkoch (líši sa podľa každého poskytovateľa a zvolenej služby).

MotoGP online vysielanie na internete

MotoGP je tiež možné sledovať na internete na videoportály Voyo.cz, kde online vysielanie je spoplatnené, ale prvých 7 dní môžete pozerať preteky Moto GP zdarma. Výhodou tohto portálu je fakt, že obsahuje záznamy z pretekov, ktoré si môžete pozrieť aj o niekoľko dní neskôr.

MotoGP na nemeckom Eurosporte

Všetky prenosy a zostrihy z tréningov, podobne ako Nova Sport, odvysiela aj nemecký Eurosport, ktorý je častokrát dostupný aj na našom území.

MotoGP online prenosy zadarmo

Na webe 7sport.sk vysielame všetky VC slavnej MotoGP v priamom online prenose. Náš prenos vysielame formou live písaného komentára. Aktuálny program online prenosov nájdete tu ›

Moto GP live stream

Na oficiálnej stránke motogp.com si môžete kúpiť službu „VideoPass„, ktorá ponúka zábery aké v žiadnej TV neuvidíte.  Je to kvôli obrovskému množstvu kamier, ktoré organizátori nasadili po celej trati a na motorky pretekárov. Okrem viacerých pohľadov si môžete každú sekvenciu preteku prehrať znova. V ponuke je aj veľký výber archívnych záberov z tých najlepších súbojov jazdcov. Rozhovory s jazdcami a rôzne analýzy sú samozrejmosťou.

Možnosti predplatného služby VideoPass:

  • VideoPass na celú sezónu za 199 €
  • Mesačný VideoPpass za 19,99 €
  • VideoPass za jednu Veľkú cenu / Grand Prix za 9.99 €
MotoGP live stream prenos - Video pass za 9.99 EUR
MotoGP LiveStream – VideoPass

Ako pozerať MotoGP zo zahraničia

Zoznam vlastníkov televíznych práv na vysielanie live prenosov MotoGP v sezóne 2019 nájdete tu ›

Kde sledovať live výsledky MotoGP livescore

Všetky časy vašich obľúbených jazdcov z tréningov či kvalifikácií môžete sledovať na stránke Flashscore.sk. Na nej si okrem toho môžete pozrieť aktuálne poradie jazdcov, ale aj jednotlivých tímov. Jednoducho všetko, čo vás zaujíma nájde TU ›.

MotoGP Video zostrihy

Video zostrihy z Grand Prix, tréningov, MotoGP, Moto2 a Moto3, rozhovorov a ďalšie si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli MotoGP, alebo na officiálnom webe v sekcii Video.

Video zostrihy ›
Yotube video ›

Grand Prix naživo v mieste konania

Pre slovenských fanúšikov je výborná príležitosť vidieť najlepších jazdcov na dvoch kolesách práve u našich západných susedov, na Grand Prix Českej republiky, alebo Grand Prix Rakúska priamo v mieste konania.

MotoGP 2019 Brno – Grand Prix Českej republiky naživo

Ako sa dostať na MotoGP v Brne?

Ak pôjdete na VC Brno autom, na všetkých príjazdových komunikáciách Vám s cestou na Masarykov okruh pomôžu dostatočne viditeľné dopravné značenie.

Termín: 2. – 4. augusta 2019
Adresa: Masarykův okruh 201, 664 81 Ostrovačice, Česká republika
Areál okruhu: Mapa areálu | Virtuálna prehliadka
Doprava: Kompletné info nájdete tu ›

MotoGP Veľká cena Rakúska naživo

Ak by ste sa okruh v Brne nedostali, máme tu pre Vás ešte jeden tip, za ktorým nemusíte ďaleko cestovať. Motorrad Grand Prix von Österreich / Veľká cena Rakúska sa vrátila do kalendára Moto GP v roku 2016, po 18-ročnej pauze. Okruh v Spielbergu Red Bull Ring je známy aj z Formule 1. Viacej informácii o Grand Prix Rakúska nájdete na tomto odkaze: https://www.projekt-spielberg.com/en

Program MotoGP 2019 kalendár Grand prix

Majstrovstvá sveta cestných motocyklov – pozrite si kompletný kalendár pretekov Moto GP v sezóne 2019. 

10. marca Veľká cena Kataru (Lusail)
31. marca Veľká cena Argentíny (Termas de Río Hondo)
14. apríla Veľká cena USA (Austin)
5. mája Veľká cena Španielska (Jerez)
19. mája Veľká cena Francúzska (Le Mans)
2. júna Veľká cena Talianska (Scarperia)
16. júna Veľká cena Katalánska (Barcelona)
30. júna Veľká cena Holandska (Assen)
7. júla Veľká cena Nemecka (Hohenstein-Sachsenburg)
4. augusta Veľká cena Brna – Česká republika (Grand Prix Brno)
11. augusta Veľká cena Rakúska (Spielberg)
25. augusta Veľká cena Velkej Británie (Silverstone)
15. septembra Veľká cena San Marina (Misano Adriatico)
22. septembra Veľká cena Aragonie (Alcaniz, Španielsko)
6. októbra Veľká cena Thajska (Buriram)
20. októbra Veľká cena Japonska (Motegi)
27. októbra Veľká cena Austrálie (Philipp Island)
3. novembra Veľká cena Malajzie (Sepang)
17. novembra Veľká cena Valencie (Valencia, Španielsko)

Kde tipovať na MotoGP live?

Majstrovstvá sveta cestných motocyklov si možete tipovať vo všetkých stávkových kanceláriách. Sledujte MotoGP v priamom prenose a tipujte live na svojho favorita.

❱ Tipsport.sk ›
❱ iFortuna.sk ›
❱ Nike.sk
❱ Doxxbet.sk

Zdroj: Wikipedia, sport.tn.nova.cz, motogp.com, eurosport.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest