Kde sledovať MotoGP naživo – TV a online, live stream v mobile zadarmo

Zaujíma vás, kde sledovať MotoGP naživo? Ktorý televízny kanál vysiela Veľké ceny, a kde si pozrieť MotoGP online? Prinášame vám kompletný prehľad, ako sledovať MotoGP live v TV, online na internete či cez livestream v mobile. Sledujte LIVESTREAM zadarmo ››

MOTO GP LIVE STREAM ▷

MotoGP naživo 2024

Pozrite si kompletný prehľad možností, ako sledovať kalendár MotoGP  live v TV, online, či cez live stream v mobile. Ročník 2024 potrvá od marca do novembra.

Moto GP live

Kde sledovať VC Španielska live (28.4.)

Preteky MotoGP VC Španielska live, môžete pozerať v TV na programe Nova Sport 6 počas celého súťažného diania od 26. do 28. apríla a to platí o kompletnej sezóne Moto GP program 2024.

Sledovať súťaž rýchlych motocyklov je možné aj cez cez live stream zadarmo na TV Tipsport s bonusom 30€ zadarmo pre nových hráčov po registrácii alebo online na VOYO.

TV Tipsport live stream online player

Moto GP livestream na TV Tipsport

Moto GP livestream na TV Tipsport je top možnosťou, ako sledovať preteky z pohodlia domova. Stávková kancelária Tipsport ponúka takto celý seriál Veľkých cien MotoGP úplne zdarma.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Návod, ako sledovať MotoGP live stream zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „MOTOŠPORT“
  3. Zvoľte preteky, ktoré chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream pretekov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 30 € na prvé stávky.

Moto GP live stream na Tipsporte

Kde sledovať MotoGP naživo v TV

Pozrite si prehľad všetkých dostupných možností, kde sledovať preteky MotoGP naživo v TV, na Slovensku a v Čechách.

MotoGP live na Nova Sport 6

MotoGP live si na Slovensku a v Čechách pozriete v TV na športovej stanici Nova Sport 6. Televízia Nova má zakúpené práva na vysielanie veľkých cien MotoGP až do roku 2026.

Športové stanica odvysiela tradične dva tréningy, kvalifikáciu, samotné preteky v priamom prenose a to všetko s českým komentárom. Tešiť sa môžete aj na štúdio či živé vstupy priamo z okruhov pretekov.

TIP ❱ Ako sledovať Formulu 1 naživo ›

MotoGP online na internete

MotoGP online vysielanie na internete ponúka platený videoportál VOYO live, kde si môžete pozrieť preteky MotoGP v priamom prenose alebo zo záznamu kedykoľvek vám to vyhovuje.

Cena služby je 5,99 eur mesačne a v tejto cene je zahrnuté aj predplatné TV kanálu Nova Sport 6, ktorý MotoGP vysiela.

SPUSTIŤ VOYO ONLINE ▷

MotoGP naživo vstupenky 2024

Chcete zažiť preteky rýchlych strojov na vlastné oči? MotoGP naživo môžete sledovať, ak si zakúpite vstupenky prostredníctvom oficiálneho sprostredkovateľa, ktorým je v našich končinách napríklad Sports Events 365.

Ten ponúka aj českú verziu webu, vďaka čomu je navigácia a komunikácia na stránke rýchla a jednoduchá. Vybrať si tu môžete lístky na akékoľvek podujatie ročníka MotoGP 2024, ktoré vám finančne a geograficky najviac vyhovuje.

MotoGP vstupenky na SportsEvents 365

Moto GP stream

Na oficiálnej stránke motogp.com si môžete kúpiť službu „VideoPass“, ktorá ponúka zábery, aké v žiadnej TV neuvidíte. Je to vďaka obrovskému množstvu kamier, ktoré organizátori nasadili po celej trati a na motorky pretekárov.

Okrem viacerých pohľadov si môžete každú sekvenciu pretekov prehrať znova. V ponuke je aj veľký výber archívnych záberov z tých najlepších súbojov na trati. Rozhovory s jazdcami a rôzne analýzy sú samozrejmosťou.

Možnosti predplatného služby VideoPass:

  • Mesačný VideoPass za 29,99 €
MotoGP live stream prenos - Video pass za 9.99 EUR
MotoGP LiveStream – VideoPass(Zdroj:motogp.com)

Kde sledovať MotoGP naživo zo zahraničia

Zoznam vlastníkov televíznych práv na vysielanie live prenosov MotoGP zo zahraničia v sezóne 2024 nájdete tu ›

Kde sledovať live výsledky MotoGP

Všetky časy vašich obľúbených jazdcov z tréningov či kvalifikácií môžete sledovať na stránke flashscore.sk. Na nej si okrem toho môžete pozrieť aktuálne poradie jazdcov, ale aj jednotlivých tímov.

MotoGP VIDEO zostrihy

Video zostrihy z Grand Prix, tréningov, MotoGP, Moto2 a Moto3, rozhovorov a ďalšie si môžete pozrieť na oficiálnom YouTube kanáli MotoGP, alebo na oficiálnom webe v sekcii Video.

Kde tipovať na Moto GP live?

Majstrovstvá sveta cestných motocyklov môžete tipovať vo všetkých stávkových kanceláriách s platnou licenciou na Slovensku. Sledujte MotoGP v priamom prenose a tipujte live na svojho favorita.

Stavte si na MotoGP s bonusom
TIPSPORT 30 € zadarmo STAV SI ›
FORTUNA 30 € bez rizika STAV SI ›
DOXXBET 20 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
SYNOTTIP 40 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Zdroj: Wikipedia, sport.tn.nova.cz, motogp.com, voyo.markiza.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest