Ako a kde sledovať MotoGP naživo? TV prenos, livestream zadarmo, online na mobile!

Najprestížnejšia súťaž športových cestných motocyklov MotoGP sa začala pretekmi v Katare. Chcete vedieť kde sledovať MotoGP naživo a zadarmo? Pozrite sa na možnosti, ako a kde môžete sledovať Moto GP live v TV, online na internete v mobile, PC alebo tablete. ▶︎ Kliknite tu a sledujte aktuálnu VC online ››

Moto GP live stream na TV Tipsport zadarmo

Kde sledovať MotoGP naživo v TV a online

Možností ako sledovať seriál Majstrovstiev sveta cestných motocyklov je skutočne množstvo. Najviac nadšencov pravdepodobne pozerá MotoGP naživo priamo cez televízne prenosy. MotoGP sa dá ale sledovať aj online na internete v pc, mobile, alebo tablete a ZADARMO.

🏁 MotoGP live dnes

Kalendár MotoGP 2021 má istých 19 pretekov a dve Grand Prix sú zatiaľ nepotvrdené. Ide o VC USA a VC Argentíny. Organizátor MS cestných motocyklov Dorma Sport by chcel, aby sa v tomto roku odjazdilo 21 veľkých cien.

◉ MotoGP dnes: VC San Marína (19.9)

Ďalšími pretekmi MS cestných motocyklov MotoGP bude VC San Marína, ktorá sa bude konať na okruhu v Misane (17. – 19. septembra).

SLEDUJTE MOTO GP NAŽIVO ▷

Moto GP live stream na TV Tipsport zadarmo

MotoGP live v TV

Živé prenosy MotoGP ponúka množstvo televíznych staníc. V Čechách a na Slovensku však práva má zakúpené len stanica Nova, ktorá prenosy vysiela na kanáloch Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Moto GP live na Nova Sport

Preteky MotoGP naživo môžete v sezóne 2020 sledovať live a naživo v TV na kanáli Nova Sport 1, alebo Nova Action ( TV FANDA).  2021. Športový kanál Nova Sport 1 už tradične ponúkne dva tréningy, kvalifikácie a hlavné preteky v priamom prenose.

Kanál Nova Action vysiela prenosy zo záznamu.

Veľké ceny, kvalifikácie a tréningy vám priblíži komentátor Nova Sport, Václav Svoboda. Diváci sa môžu tešiť aj na pozvaných expertov, ktorí priblížia dianie zo zákulisia.

Ako si naladiť Nova Sport?

NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 je v ponuke satelitných operátorov ČR a SK dostupný väčšinou v športových balíčkoch (líši sa podľa každého poskytovateľa a zvolenej služby).

TIP ❱ Kompletný kalendár Formule 1 ›

Moto GP online stream na TV Tipsport zadarmo

Moto GP livestream na Tipsport TV

Ďalšia možnosť, ako sledovať MotoGP live z pohodlia domova je livestream stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá závody MotoGP odvysiela live na svojej TV Tipsport.

Vďaka Tipsportu tak môžete teraz sledovať tieto motoristické preteky úplne zadarmo.

Ako sledovať MotoGP live na Tipsport TV zadarmo?

  1. Zaregistrujte sa v Tipsporte kliknutím TU
  2. Po dokončenej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo.
  3. Potom je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura.
  4. Okrem možnosti sledovania zadarmo dostanete od Tipsportu aj bonus 20 eur na prvé stávky.
  5. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu si rozdelte na minimálne stávky. Takto môžete sledovať seriál MotoGP a ďalšie športové prenosy úplne zadarmo!

SLEDUJTE TV LIVE ▷

Livestreamy sú dostupné na mobile, pc a tablete

MotoGP online vysielanie na internete

MotoGP je tiež možné sledovať na internete na videoportáli Voyo, kde online vysielanie je spoplatnené, ale prvých 7 dní môžete pozerať preteky Moto GP zdarma.

Výhodou portálu Voyo je fakt, že obsahuje záznamy z pretekov, ktoré si môžete pozrieť aj o niekoľko dní neskôr.

MotoGP online prenosy zadarmo

Na webe 7sport.sk vysielame všetky VC slávnej MotoGP v priamom online prenose. Náš prenos vysielame formou live písaného komentára.

Moto GP stream

Na oficiálnej stránke motogp.com si môžete kúpiť službu „VideoPass„, ktorá ponúka zábery aké v žiadnej TV neuvidíte.  Je to kvôli obrovskému množstvu kamier, ktoré organizátori nasadili po celej trati a na motorky pretekárov.

Okrem viacerých pohľadov si môžete každú sekvenciu preteku prehrať znova. V ponuke je aj veľký výber archívnych záberov z tých najlepších súbojov jazdcov. Rozhovory s jazdcami a rôzne analýzy sú samozrejmosťou.

Možnosti predplatného služby VideoPass:

  • VideoPass na celú sezónu za 139,99 €
  • Mesačný VideoPass za 29,99 €
MotoGP live stream prenos - Video pass za 9.99 EUR
MotoGP LiveStream – VideoPass(Zdroj:motogp.com)

Kde sledovať MotoGP naživo zo zahraničia

Zoznam vlastníkov televíznych práv na vysielanie live prenosov MotoGP v sezóne 2021 nájdete tu ›

Kde sledovať live výsledky MotoGP livescore

Všetky časy vašich obľúbených jazdcov z tréningov či kvalifikácií môžete sledovať na stránke Flashscore.sk. Na nej si okrem toho môžete pozrieť aktuálne poradie jazdcov, ale aj jednotlivých tímov.

MotoGP Video zostrihy

Video zostrihy z Grand Prix, tréningov, MotoGP, Moto2 a Moto3, rozhovorov a ďalšie si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli MotoGP, alebo na oficiálnom webe v sekcii Video.

Video zostrihy ›
Yotube video ›

Grand Prix naživo v mieste konania

Pre slovenských fanúšikov je výborná príležitosť vidieť najlepších jazdcov na dvoch kolesách práve u našich západných susedov, na Grand Prix Českej republiky (v roku 2021 sa neuskutoční), alebo Grand Prix Rakúska priamo v mieste konania.

MotoGP 2021 Brno – Grand Prix Českej republiky naživo

❗️ MotoGP Brno, alebo ak chcete Grand Prix Českej republiky v kalendári 2021 nenájdete, pretože Brno prišlo o možnosťusporiadaťzávody MotoGP. Dôvodom bol zlý stav závodnej dráhy a nenašli sa peniaze na jej opravu. ❗️

MotoGP 2021 Veľká cena Rakúska naživo

Pre slovenských fanúšikov cestných motocyklov, je najbližšou veľkou cenou Rakúsko, ktoré sa uskutočni 15. augusta. Motorrad Grand Prix von Österreich / Veľká cena Rakúska sa vrátila do kalendára Moto GP v roku 2016, po 18-ročnej pauze.

Okruh v Spielbergu Red Bull Ring je známy aj z Formule 1. Viacej informácii o Grand Prix Rakúska nájdete na tomto webe.

Kde tipovať na Moto GP live?

Majstrovstvá sveta cestných motocyklov si môžete tipovať vo všetkých stávkových kanceláriách. Sledujte MotoGP v priamom prenose a tipujte live na svojho favorita.

Zdroj: Wikipedia, sport.tn.nova.cz, motogp.com, eurosport.com, tipsport.sk, 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest