TV Tipsport live – športové online prenosy naživo. Program dnes!

Sledovať športové prenosy na TV Tipsport live je jedným z najlepších spôsobov, ako si vychutnať váš obľúbený šport v priamom prenose. Pozrite si návod, ako sledovať Tipsport TV live, aké sú podmienky spustenia prenosu, aké športy stávková kancelária vysiela a ďalšie informácie. 

Spustiť TV Tipsport

TV Tipsport live 2024

Ak chcete sledovať športové prenosy naživo v roku 2024, môžete tak urobiť na TV Tipsport live. Online televízia stávkovej kancelárie má širokú ponuku športových prenosov a vysiela i také podujatia, ktoré klasické TV športové stanice neponúkajú.

Tipsport SK live – prehľad

Tipsport TV live

Športovú online televíziu Tipsport TV live môžete sledovať na svojom mobile, PC či tablete. Pozrite si nižšie všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť.

TV TIPSPORT ▷ ONLINE TV
Kde sledovať TV Tipsport ›
Zadarmo ANO, prvých 7 dní
Cena 1,20 EUR / mesiac
Športy futbal, hokej, tenis, mma, lyžovanie… prehľad tu
Exkluzivita Oktagon, MotoGP, TdF, Tipos Extraliga…
Ako sledovať Návod tu ›
Prenosy dnes Program tu ›
HD prenosy ÁNO

Pokiaľ neviete, ako pozerať Tipsport TV, ponúkame vám podrobný návod. Online televízia stávkovej kancelária je dostupná len pre registrovaných hráčov. Čaká na vás však 7 dní sledovania úplne zadarmo a k tomu atraktívny bonus 30 eur bez vkladu!

Návod, ako pozerať live stream zadarmo na TV Tipsport

  1. Kliknite TU a vytvorte si účet
  2. Dokončite registráciu a overte si svoj účet
  3. Teraz, môžete sledovať TV Tipsport 7 dní zadarmo
  4. Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 EUR

TV Tipsport live stream online player

Všetko samozrejme nielen v mobile, ale aj v tablete a na monitore počítača.

TV Tipsport stream – cena, podmienky, bonus

Pokiaľ máte záujem sledovať TV Tipsport stream, určite vás zaujíma cena sledovania, podmienky či ako získať štedrý bonus. Poďme sa na to pozrieť bližšie.

Tipsport.sk registrácia

Pre sledovanie TV Tipsport musíte mať aktívny hráčsky účet v Tipsporte. Po registrácii na stránke www.tipsport.sk môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní úplne zadarmo.

Tipsport TV cena

Cena za sledovanie Tipsport TV v podstate neexistuje. Jedinou podmienkou, ktorú musíte splniť na to, aby ste mohli TV Tipsport sledovať je prestávkovať (podať tiket) v hodnote minimálne 1,20 EUR za mesiac. Následne máte dostupné všetky prenosy.

Bonus bez vkladu

Na splnenie tejto podmienky však môžete využiť vstupný bonus 30 EUR na prvé stávky zadarmo a bez nutnosti vkladu. Ak by ste napríklad stávkovali každý mesiac z Tipsport bonusu len za spomínaných 1,20 eur, tak vám prístup ku športovým prenosom na TV Tipsport vydrží viac ako 12 mesiacov.

Stačí len pravidelne staviť minimálnu stávku na zápas s minimálnym kurzom a týmto spôsobom môžete sledovať športové online prenosy cez TV Tipsport v podstate neustále.

TV Tipsport live stream – návod

Pre sledovanie TV Tipsport sa stačí  len prihlásiť do internetovej stávkovej kancelárie na stránke www.tipsport.sk, zvoliť záložku TV a vybrať si v TV programe nižšie zápas, ktorý chcete sledovať.

Ako sledovať TV Tipsport live na desktope návod
Návod, ako sledovať TV Tipsport na desktope (zdroj: tipsport.sk)

Denná ponuka Tipsport

Kompletnú dennú ponuku aktuálnych priamych prenosov nájdete vždy v ľavej časti menu. Prenosy, na ktoré sú k dispozícii live kurzy, sú vysielané v sekcii „LIVE“.

Pokiaľ na daný zápas nie sú k dispozícii live stávky, je prenos vysielaný vždy v sekcii  TV.

TV Tipsport online – postup pre spustenie live prenosu

Postup pre sledovanie live prenosov v TV Tipsport je mimoriadne jednoduchý a zvládne ho skutočne každý.

Po kliknutí na zvolené stretnutie, ktoré chcete sledovať a spustení prenosu sa v prostrednej časti stránky zobrazí okno s priamym prenosom z daného stretnutia.

Pri všetkých vysielaných dueloch, na ktoré sú vypísané live stávky, bude zobrazené taktiež aktuálne skóre.

Okrem toho sa po kliknutí na stretnutie zobrazí kompletná ponuka live príležitostí.

Ako sledovať TV Tipsport live na celú obrazovku (fullscreen)

TV Tipsport prináša veľkú výhodu najmä fanúšikom hokeja. Teraz totiž môžete sledovať českú Tipsport extraligu live na celú obrazovku – na fullscreen.

Túto možnosť žiadna iná stávková kancelária na Slovensku neponúka a ide tak o skutočnú exkluzivitu pre Tipsport.

Pri ostatných súťažiach to zatiaľ nie je z licenčných dôvodov možné.

Mobilná aplikácia Tipsport  – športové prenosy v mobile

TV Tipsport môžete nájsť aj v mobilnej aplikácii stávkovej kancelárie Tipsport, ktorú si môžete stiahnuť priamo na stránke www.tipsport.sk. Na spustenie TV tak nepotrebujete žiadnu dodatočnú externú aplikáciu.

TIP ❱ Recenzie mobilných aplikácií tu ›

Sledovanie TV Tipsport cez mobil má rozhodne svoje výhody. Môžete totiž sledovať športové prenosy kedykoľvek a kdekoľvek chcete a navyše k tomu si na daný zápas tipnúť live.

Súčasťou mobilnej aplikácie Tipsportu je aj fórum tipérov, kde môžete diskutovať o zápas, na ktoré ste si stavili.

TV Tipsport je dostupná pre Android, iOS (Apple) a Mobilný web.

Aké športy, ligy, turnaje, zápasy vysiela TV Tipsport naživo?

Tipsport ponúka v rámci svojej televízie skutočne mimoriadne širokú paletu športových prenosov a na svoje si tak rozhodne prídu fanúšikovia futbalu, hokeja, tenisu, ale aj iných netradičných športov.

SLEDUJTE ŠPORT NAŽIVO NA TV TIPSPORT
FUTBAL Česká Fortuna Liga, La Liga, El Clasico , Serie A, Bundesliga, Ligue 1, FA Cup, Anglický ligový pohár, Copa del Rey, Coppa Italia, DFB Pokal, Coupe de la Ligue, MLS
HOKEJ MS v hokeji, Tipos Extraliga, Tipsport Extraliga, NHL, KHL, hokejová LM, Eliteserien
TENIS Turnaje ATP a WTA, Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Turnaj majstrov, Davis Cup, Fed Cup, Laver Cup, Challenger, ITF
MMA Oktagon MMA, UFC
MOTO Moto GP
CYKLISTIKA  Tour de France, MS Cyklokros
LYŽOVANIE SP v alpskom lyžovaní
BASKETBAL NBA, Nemecká liga, Euroliga
ĎALŠIE NFL, baseball, MLB, hádzaná, volejbal, šípky, florbal, stolný tenis

Tipsport TV hokej live stream

Jednoznačne najsilnejšie zastúpenie v TV Tipsport má domáci hokej. Stávková kancelária totiž vysiela kompletne všetky zápasy zo slovenskej Tipos extraligy, českej Tipsport extraligy a dokonca i kanadsko-americkej NHL.

To, že Tipsport vysiela kompletné všetky zápasy týchto hokejových líg sa z TV Tipsport stáva najlepšia možnosť, ako sledovať domáci hokej.

Tipos Extraliga liveNiké Tv liv zadarmo

Najvyššia slovenská hokejová súťaž pred pár sezónami zmenila svoj názov. Dovtedy bol jej hlavným generálnym partnerom práve Tipsport, ktorý však aj po premenovaní na Tipos Extraliga ostáva mimoriadne dôležitým partnerom pre slovenský hokej.

Tipsport Extraliga živé prenosy zdarma

Tipsport je hlavným sponzorom najvyššej českej hokejovej súťaže Tipsport Extraligy, a preto je pochopiteľné, že práve vďaka tomu tak môžu hráči sledovať všetky zápasy českej extraligy aj s odborným komentárom.

NHL live na TV Tipsport

Stávková kancelária Tipsport sa stala prvou európskou stávkovou kanceláriou, ktorá začala oficiálne spolupracovať s najlepšou hokejovou ligou planéty NHL. Teraz si tak budete môcť vychutnať live streamy zápasov NHL na TV Tipsport a taktiež ďalšie mediálne výstupy.

TIP ❱ Všetko o drafte NHL ›

Oktagon MMA na Tipsport TV

Ďalším zaujímavým športom, ktorý môžete vďaka TV Tipsport sledovať sú turnaje organizácie Oktagon MMA. Aj v tomto prípade ide o exkluzivitu TV Tipsport, ktorá zápasy z týchto turnajov vysiela, ako jediná na Slovensku.

Stávková kancelária taktiež častokrát okrem samotnej hlavnej karty turnaja vysiela aj prelims zápasy.

Tipsport je skutočne hrdým partnerom organizácie Oktagon, čoho dôkazom je aj pravidelné odovzdávanie 2000 EUR bojovníkovi za výkon večera.

UFC naživo na TV Tipsport

Veľkou novinkou na TV Tipsport sú live vysielania turnajov najlepšej MMA organizácie na svete, UFC. Stávková kancelária okrem hlavnej karty turnaja vysiela aj samotné prelims zápasy.

MotoGP live v TV Tipsport dnes

Na TV Tipsport si okrem ďalších športov môžete pozrieť aj jednotlivé veľké ceny z populárnej MotoGP. Sledovať preteky najrýchlejších motorkárov na svete je skutočnou exkluzivitou, keďže live prenosy z veľkých cien najčastejšie vysielajú len platené športové kanály.

Tour de France live na TipsportTV

TV Tipsport, ako jediná televízia stávkovej kancelárie na Slovensku, vysiela live prenosy (exkluzívne) aj z najslávnejších cyklistických pretekov na svete Tour de France. Tie lákajú rok čo rok k obrazovkám milióny divákov.

Obrovskou výhodou živých prenosov na TV Tipsport je fakt, že si tu môžete pozrieť live vysielanie celej etapy. Túto možnosť často neponúkajú ani bežné televízne stanice, na ktorých sa Tour de France vysiela.

Alpské lyžovanie na TV Tipsport

Ďalšou exkluzivitou TV Tipsport sú vysielacie práva na jednotlivé preteky alpského lyžovania, kde nás svojimi fantastickými výkonmi udivuje Petra Vlhová. Tipsport vysiela zjazdové lyžovanie live, ako jediná stávková kancelária na Slovensku.

Exkluzivita na TV Tipsport

V tomto prípade znamená, že daný šport si môžete pozrieť exkluzívne na TV Tipsport a iné televízie stávkových kancelárií ho neponúkajú.

Taktiež tieto športy častokrát vysielajú len platené kanály, ktoré nie každý má dostupné. Vďaka Tipsportu si tak tieto športy môžete vychutnať naživo a v podstate zadarmo.

Stávková kancelária Tipsport

V Tipsporte môžeme vyzdvihnúť hlavne ich vylepšený cash out (funguje už aj pri live stávkach), zavedenie blogov (kde sa dozviete zaujímavé informácie) a hlavne obrovskú komunitu, ktorá je prepojená aj hráčmi z českého Tipsportu či Chance.

S tiketmi sa môžete inšpirovať v tiket aréne a pre všetky live zápasy sú vytvorené zvlášť diskusné fóra. Okrem toho zrýchlili web stránku a vylepšili navigáciu, aby ste svoj tip podali čo najrýchlejšie a ako jediný ponúkajú ázijský handicap.

Online TV slovenských stávkových kancelárií

Live stream športových prenosov vysiela nielen TV Tipsport, ale aj ďalšie stávkové kancelárie na Slovensku. Spoločnosti Fortuna, Niké a Synottip vysielajú rovnako veľkého množstvo živých prenosov prostredníctvom svojich internetových televízií.

Odporúčame vám preto vyskúšať livestream zadarmo v niektorej online TV v prehľade nižšie. Sledujte svoj obľúbený zápas bez prerušenia a bez reklám kdekoľvek ste – mobil, tablet, počítač.

Živé prenosy v stávkových kancelárií

Pozrite sa na ďalšie online TV stávkových kancelárií:

Zdroj: tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest