TV Tipsport – športové online prenosy naživo. Program dnes!

Jednou z najlepších možností, ako sledovať športové prenosy v priamom prenose, je mať účet v niektorej zo stávkových kancelárií, ktoré vám poskytnú live stream obľúbených športových prenosov zadarmo. Jednou z možností je TV Tipsport. 

Kde sledovať športové prenosy naživo a zadarmo?

Chcete sledovať svoj obľúbený šport, turnaj, alebo športovca v priamom prenose, ale žiadny televízny kanál tento prenos nevysiela, alebo ho vysielajú iba na platenom kanáli.

Dobra správa je, že internetové stávkové kancelárie ponúkajú svojim klientom live prenosy takmer zo všetkých športových udalostí.

Športové prenosy naživo na TV Tipsport SK

Na TV Tipsport dnes nájdete live prenosy z najlepších športov, udalostí, líg, turnajov a pretekov, ako napríklad zjazdové lyžovanie s Petrou Vlhovou live!

TV Tipsport SK – prehľad

TV TIPSPORT ▷ ONLINE TV
Kde sledovať TV Tipsport ›
Zdarma ANO, prvých 7 dní
Cena 1,20 EUR / mesiac
Športy futbal, hokej, tenis, mma, lyžovanie… prehľad tu
Exkluzivita Oktagon, MotoGP, TdF, Tipos Extraliga…
Ako sledovať Návod tu ›
Prenosy dnes Program tu ›
HD prenosy ANO

Jedna z možností ako pozerať šport na internete je TV Tipsport. Je to jedinečná online športová televízia s bohatým programom súťaží a priamych online prenosov z celého sveta. Pre aktívnych tipérov Tipsportu sú všetky prenosy dostupné zadarmo.

Návod ako pozerať livestream zadarmo

  1. Kliknite TU a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Dokončite registráciu a overte si svoj účet
  3. Teraz, môžete sledovať TV Tipsport 7 dní zadarmo
  4. Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 EUR

Spustiť TV Tipsport ⇒

Live prenosy zadarmo

Všetko samozrejme nielen v mobile, ale aj v tablete a na monitore počítača.

Ako spustiť TV Tipsport naživo – cena, podmienky, bonus a mobil

REGISTRÁCIA NA TIPSPORT.SK

Pre sledovanie TV Tipsport musíte mať aktívny hráčsky účet v Tipsporte. Po registrácii na stránke wwwtipsportsk môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo.

CENA TV TIPSPORT

Cena za sledovanie TV Tipsport v podstate neexistuje. Jedinou podmienkou, ktorú musíte splniť na to, aby ste mohli TV Tipsport sledovať je prestávkovať (podať tiket) v hodnote minimálne 1,20 EUR za mesiac.

BONUS BEZ VKLADU

Na splnenie tejto podmienky však môžete využiť vstupný bonus 20 EUR na prvé stávky zadarmo a bez nutnosti vkladu. Ak by ste napríklad stávkovali každý mesiac z Tipsport bonusu len za spomínaných 1,20 eur, tak vám prístup ku športovým prenosom na TV Tipsport vydrží viac ako 12 mesiacov.

Stačí len pravidelne staviť minimálnu stávku na zápas s minimálnym kurzom a týmto spôsobom môžete sledovať športové prenosy cez TV Tipsport v podstate neustále.

TV Tipsport livestream – návod

Pre prihlásenie do TV Tipsport sa stačí  len prihlásiť do internetovej stávkovej kancelárie na stránke www.tipsport.sk, zvoliť záložku TV a vybrať si v TV programe zápas, ktorý chcete sledovať.

Kompletnú ponuku aktuálnych priamych prenosov nájdete vždy v ľavej časti menu. Prenosy, na ktoré sú k dispozícii Live kurzy, sú vysielané v sekcii TipLIVE (sekcia Live stávok).

Pokiaľ na daný zápas nie sú k dispozícii Live stávky, je prenos vysielaný vždy v sekcii  TV.

TV Tipsport naživo

TV Tipsport online – postup pre spustenie live prenosu

Postup pre sledovanie live prenosov v TV Tipsport je mimoriadne jednoduchý a zvládne ho skutočne každý.

Po kliknutí na zvolené stretnutie, ktoré chcete sledovať a spustení prenosu sa v prostrednej časti stránky zobrazí okno s priamym prenosom z daného stretnutia.

Pri všetkých vysielaných dueloch, na ktoré sú vypísané Live stávky, bude zobrazené taktiež aktuálne skóre.

Okrem toho sa po kliknutí na stretnutie zobrazí kompletná ponuka Live príležitostí. 

Ako sledovať TV Tipsport live na celú obrazovku (fullscreen)

TV Tipsport prináša veľkú výhodu najmä fanúšikom hokeja. Teraz totiž môžu sledovať live zápasy z najvyššej českej hokejovej ligy Tipsport Extraligy na celú obrazovku – na fullscreen. 

Túto možnosť žiadna iná stávková kancelária na Slovensku neponúka a ide tak o skutočnú exkluzivitu pre Tipsport.

Pri ostatných súťažiach to zatiaľ nie je z licenčných dôvodov možné.

Mobilná aplikácia Tipsport  – športové prenosy v mobile

TV Tipsport môžete nájsť aj v mobilnej aplikácii stávkovej kancelárie Tipsport, ktorú si môžete stiahnuť priamo na stránke wwwtipsportsk. Na spustenie TV tak nepotrebujete žiadnu dodatočnú externú aplikáciu.

TIP ❱ Recenzie mobilných aplikácií tu ›

Sledovanie TV Tipsport cez mobil má rozhodne svoje výhody. Môžete totiž sledovať športové prenosy kedykoľvek a kdekoľvek chcete a navyše k tomu si na daný zápas tipnúť LIVE.

Súčasťou mobilnej aplikácie Tipsportu je aj fórum tipérov, kde môžete diskutovať o zápas, na ktoré ste si stavili.

TV Tipsport je dostupná pre Android, iOS (Apple) a Mobilný web.

Aké športy, ligy, turnaje, zápasy vysiela TV Tipsport naživo?

Tipsport ponúka v rámci svojej televízie skutočne mimoriadne širokú paletu športových prenosov a na svoje si tak rozhodne prídu fanúšikovia futbalu, hokeja, tenisu, ale aj iných netradičných športov.

Tipsport TV hokej livestream

Jednoznačne najsilnejšie zastúpenie v TV Tipsport má domáci hokej. Stávková kancelária totiž vysiela kompletne všetky zápasy zo slovenskej Tipos extraligy a českej Tipsport extraligy. V prípade českej extraligy, vysiela tieto zápasy dokonca s českým komentárom.

To, že Tipsport vysiela kompletné všetky zápasy týchto hokejových líg sa z TV Tipsport stáva najlepšia možnosť, ako sledovať domáci hokej.

Tipos Extraliga live zadarmo

Najvyššia slovenská hokejová súťaž zmenila svoj názov len túto sezónu. Dovtedy bol jej hlavným generálnym partnerom práve Tipsport, ktorý však aj po premenovaní na Tipos Extraliga ostáva mimoriadne dôležitým partnerom pre slovenský hokej.

Tipsport Extraliga živé prenosy zdarma

Tipsport je hlavným sponzorom najvyššej českej hokejovej súťaže Tipsport Extraligy, a preto je pochopiteľné, že práve vďaka tomu tak môžu hráči sledovať všetky zápasy českej extraligy aj s odborným komentárom.

NHL live na TV Tipsport

Stávková kancelária Tipsport sa stala prvou európskou stávkovou kanceláriou, ktorá začala oficiálne spolupracovať s najlepšou hokejovou ligou planéty NHL. Teraz si tak budete môcť vychutnať live streamy zápasov NHL na TV Tipsport a taktiež ďalšie mediálne výstupy.

Oktagon MMA naživo na Tipsport TV

Ďalším zaujímavým športom, ktorý môžete vďaka TV Tipsport sledovať sú turnaje organizácie Oktagon MMA. Aj v tomto prípade ide o exkluzivitu TV Tipsport, ktorá zápasy z týchto turnajov vysiela, ako jediná na Slovensku.

Stávková kancelária taktiež častokrát okrem samotnej hlavnej karty turnaja vysiela aj prelims zápasy.

Tipsport je skutočne hrdým partnerom organizácie Oktagon, čoho dôkazom je aj pravidelné odovzdávanie 2000 EUR bojovníkovi za výkon večera.

UFC naživo na TV Tipsport

Veľkou novinkou na TV Tipsport sú live vysielania turnajov najlepšej MMA organizácie na svete, UFC. Stavková kancelária bude okrem hlavnej karty turnaja vysielať pravdepodobne aj samotné prelims zápasy.

MotoGP live v TV Tipsport dnes

Na TV Tipsport si okrem ďalších športov môžete pozrieť aj jednotlivé veľké ceny z populárnej MotoGP. Sledovať preteky najrýchlejších motorkárov na svete je skutočnou exkluzivitou, keďže live prenosy z veľkých cien najčastejšie vysielajú len platené športové kanály.

Tour de France live na TipsportTV

TV Tipsport, ako jediná televízia stávkovej kancelárie na Slovensku, vysiela live prenosy (exkluzivne) aj z najslávnejších cyklistických pretekov na svete Tour de France. Tie lákajú rok čo rok k obrazovkám milióny divákov.

Obrovskou výhodou živých prenosov na TV Tipsport je fakt, že si tu môžete pozrieť live vysielanie celej etapy. Túto možnosť často neponúkajú ani bežné televízne stanice, na ktorých sa Tour de France vysiela.

Alpské lyžovanie naživo na TV Tipsport

Ďalšou exkluzivitou TV Tipsport sú vysielacie práva na jednotlivé preteky alpského lyžovania, kde nás svojimi fantastickými výkonmi udivuje Petra Vlhová. Tipsport vysiela alpské lyžovanie live, ako jediná stávková kancelária na Slovensku.

Exkluzivita na TV Tipsport

V tomto prípade znamená, že daný šport si môžete pozrieť exkluzívne na TV Tipsport a iné televízie stávkových kancelárií ho neponúkajú.

Taktiež tieto športy častokrát vysielajú len platené kanály, ktoré nie každý má dostupné. Vďaka Tipsportu si tak tieto športy môžete vychutnať naživo a v podstate zadarmo.

TV Tipsport v priamom prenose dnes

Pozrite si prehľad športových live streamov, ktoré môžete sledovať na TV Tipsport v priamom prenose už dnes.

SLEDUJTE ŠPORT NAŽIVO NA TV TIPSPORT
FUTBAL Česká Fortuna Liga, La Liga, El Clasico , Serie A, Bundesliga, Ligue 1, FA Cup, Anglický ligový pohár, Copa del Rey, Coppa Italia, DFB Pokal, Coupe de la Ligue, MLS
HOKEJ MS v hokeji, Tipos Extraliga, Tipsport Extraliga, NHL, KHL, hokejová LM, Eliteserien
TENIS Turnaje ATP a WTA, Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Turnaj majstrov, Davis Cup, Fed Cup, Laver Cup, Challenger, ITF
MMA Oktagon MMA, UFC
MOTO Moto GP
CYKLISTIKA  Tour de France, MS Cyklokros
LYŽOVANIE SP v alpskom lyžovaní
BASKETBAL NBA, Nemecká liga, Euroliga
ĎALŠIE NFL, baseball, MLB, hádzaná, volejbal, šípky, florbal, stolný tenis

Stávková kancelária Tipsport – výhody

V Tipsporte môžeme vyzdvihnúť hlavne ich vylepšený cash out (funguje už aj pri live stávkach), zavedenie blogov (kde sa dozviete zaujímavé informácie) a hlavne obrovskú komunitu, ktorá je prepojená aj hráčmi z českého Tipsportu či Chance.

S tiketmi sa môžete inšpirovať v tiket aréne a pre všetky live zápasy sú vytvorené zvlášť diskusné fóra. Okrem toho zrýchlili web stránku a vylepšili navigáciu, aby ste svoj tip podali čo najrýchlejšie a ako jediný ponúkajú ázijský handicap.

ONLINE TV – slovenských stávkových kancelárií

Live stream športových prenosov vysiela nielen TV Tipsport, ale aj ďalšie stávkové kancelárie na Slovensku. Spoločnosti Fortuna, Niké a Synottip vysielajú rovnako veľkého množstvo živých prenosov prostredníctvom svojich internetových televízií.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Odporúčame vám preto vyskúšať livestream zadarmo v niektorej online TV v prehľade nižšie. Sledujte svoj obľúbený zápas bez prerušenia a bez reklám kdekoľvek ste – mobil, tablet, počítač.

Živé prenosy v stávkových kancelárií

Zdroj: tipsport.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest