TV Tipsport – športové prenosy naživo

Zdieľaní

Kde môžete pozerať live prenosy z hokeja, futbalu, tenisu a iných športových udalostí zadarmo? Chcete sledovať športové prenosy online na svojom počítači, tablete, alebo mobile?

Existuje určite rôzne služby zdarma, kde vás zahltia reklamami a preto je jednou z najlepších možností mať účet v niektorej zo stávkových kancelárií, ktoré vám poskytnú live stream zadarmo. Stávkovky platia za tieto vysielacie práva veľké peniaze a všetko je bez reklamy!

Prehľad a návody ako sledovať športové prenosy naživo ›

Kde môžem sledovať šport online a zdarma?

Jedna z možností ako pozerať šport na internete je TV Tipsport. Je to jedinečná online športová televízia s bohatým programom súťaží a priamych prenosov z celého sveta. Pre aktívnych tipérov Tipsportu sú všetky prenosy dostupné zadarmo.

Navyše od Tipsportu po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky

TV Tipsport - Športová online TV

Sledujte live prenosy z futbalu, hokeja a iných športov zadarmo

FUTBAL:

česká 1. liga (Fortuna Liga), španielska La Liga, talianská Serie A, nemecká Bundesliga, francúzska Ligue 1, futbalové poháre (anglický FA Cup, Anglický ligový pohár, španielsky Copa del Ray, taliansky Coppa Italia, nemecky DFB Pokal, francúzsky Coupe de la Ligue), MLS

HOKEJ:

MS v hokeji, slovenská Tipsport Liga, česká Tipsport Extraliga, zámorská NHL, KHL, Liga majstrov, švédska Eliserien

TENIS:

tenisové turnaje ATP a WTA, grandslamy Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Davis Cup, Fed Cup, Laver Cup, Challenger, ITF

BASKETBAL:

NBA, Nemecká liga, Euroliga

ĎALŠIE ŠPORTY:

baseball, MLB, hádzaná, volejbal, šípky, florbal, stolný tenis a iné…

Ako pozerať šport v priamom prenose na TV Tipsport?

Pre sledovanie TV Tipsport musíte mať aktívny hráčsky účet v Tipsporte. Po registrácii na internete môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní.

Pre už existujúcich klientov Tipsportu sú videoprenosy dostupné vždy, pokiaľ si v priebehu 30 dní uzatvoria stávku/y aspoň v hodnote 1.20 EUR.

Postup pre spustenie live prenosu na TV Tipsport?

Stačí sa len prihlásiť do internetového tipovania na www.tipsport.sk, zvoliť záložku TV a vybrať si v TV programe zápas, ktorý chcete sledovať. Prenosy, na ktoré sú k dispozícii Live kurzy, budú vysielané v sekcii TipLIVE (sekcia Live stávok). Pokiaľ na daný zápas nie sú k dispozícii Live stávky, bude prenos vysielaný priamo v sekcii TV.

V prostrednej časti stránky sa potom zobrazí okno s priamym prenosom z daného stretnutia. V prípade prenosov z českej hokejovej Tipsport extraligy je navyše možné okno s prenosom zväčšiť na celú obrazovku počítača.

Kompletnú ponuku dnešných priamych prenosov nájdete vždy v ľavej časti menu. Pri všetkých aktuálne vysielaných dueloch, na ktoré sú vypísané Live stávky, bude zobrazené taktiež aktuálne skóre. Po kliknutí na zvolené stretnutie sa zobrazí kompletná ponuka Live príležitostí, ktorá bola so spustením TV Tipsport výrazne rozšírená.

TIP ❱ Tipsport vám dá za registráciu 15 € zdarma, ale hlavný bonus môže byť do výšky 4.000 € ›

Live prenosy zadarmo

V čom je výnimočná stávková kancelária Tipsport?

V Tipsporte môžeme vyzdvihnúť hlavne ich vylepšený cash out (funguje už aj pri live stávkach), zavedenie blogov (kde sa dozviete zaujímavé informácie) a hlavne obrovskú komunitu, ktorá je prepojená aj hráčmi z českého Tipsportu či Chance. S tiketmi sa môžete inšpirovať v tiket aréne a pre všetky live zápasy sú vytvorené zvlášť diskusné fóra. Okrem toho zrýchlili web stránku a vylepšili navigáciu, aby ste svoj tip podali čo najrýchlejšie a ako jediný ponúkajú ázijský handicap.

[18+] Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardnej hre môže vzniknúť závislosť.

Zdroj: tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest