TV Tipsport – športové prenosy naživo!

Kde môžete pozerať live prenosy z hokeja, futbalu, tenisu a iných športových udalostí zadarmo? Chcete sledovať športové prenosy online na svojom počítači, tablete, alebo mobile?

TV Tipsport SK livestream naživo

Existuje určite rôzne služby zdarma, kde vás zahltia reklamami a preto je jednou z najlepších možností mať účet v niektorej zo stávkových kancelárií, ktoré vám poskytnú live stream zadarmo. Stávkovky platia za tieto vysielacie práva veľké peniaze a všetko je bez reklamy!

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Kde môžem sledovať šport online a zdarma?

Jedna z možností ako pozerať šport na internete je TV Tipsport. Je to jedinečná online športová televízia s bohatým programom súťaží a priamych prenosov z celého sveta. Pre aktívnych tipérov Tipsportu sú všetky prenosy dostupné zadarmo.

Návod ako pozerať livestream zadarmo

  1. Vytvorte si účet v Tipsporte kliknutím TU⇐
  2. Dokončite registráciu a overte si svoj účet
  3. Teraz, môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo
  4. Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura

TV Tipsport online prenosy naživo

Všetko samozrejme nielen v mobile, ale aj v tablete a na monitore počítača.


Ako pozerať šport v priamom prenose na TV Tipsport?

Pre sledovanie TV Tipsport musíte mať aktívny hráčsky účet v Tipsporte. Po registrácii na internete môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní.

Pre už existujúcich klientov Tipsportu sú videoprenosy dostupné vždy, pokiaľ si v priebehu 30 dní uzatvoria stávku/y aspoň v hodnote 1.20 EUR.

Navyše od Tipsportu po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky.

Náš tip pre vás: 15 EUR, ktoré získate za registráciu si rozdelte na minimálne stávky a stavte si s minimálnymi kurzami. Takto môžete sledovať všetky dostupné športové prenosy, ktoré vysiela TV Tipsport!

Postup pre spustenie live prenosu na TV Tipsport?

Stačí sa len prihlásiť do internetového tipovania na www.tipsport.sk, zvoliť záložku TV a vybrať si v TV programe zápas, ktorý chcete sledovať. Prenosy, na ktoré sú k dispozícii Live kurzy, budú vysielané v sekcii TipLIVE (sekcia Live stávok). Pokiaľ na daný zápas nie sú k dispozícii Live stávky, bude prenos vysielaný priamo v sekcii TV.

TV Tipsport - Športová online TV

V prostrednej časti stránky sa potom zobrazí okno s priamym prenosom z daného stretnutia. V prípade prenosov z českej hokejovej Tipsport extraligy je navyše možné okno s prenosom zväčšiť na celú obrazovku počítača.

Kompletnú ponuku dnešných priamych prenosov nájdete vždy v ľavej časti menu. Pri všetkých aktuálne vysielaných dueloch, na ktoré sú vypísané Live stávky, bude zobrazené taktiež aktuálne skóre. Po kliknutí na zvolené stretnutie sa zobrazí kompletná ponuka Live príležitostí, ktorá bola so spustením TV Tipsport výrazne rozšírená.

Aké športy vysiela TV Tipsport naživo: futbal, hokej, mma, moto GP, tenis mnoho ďalších

FUTBAL:

česká 1. liga (Fortuna Liga), španielska La Liga, derby El Clasico, talianská Serie A, nemecká Bundesliga, francúzska Ligue 1, futbalové poháre (anglický FA Cup, Anglický ligový pohár, španielsky Copa del Ray, taliansky Coppa Italia, nemecky DFB Pokal, francúzsky Coupe de la Ligue), MLS

HOKEJ:

MS v hokeji, slovenská Tipos Extraliga (exkluzivita), česká Tipsport Extraliga, zámorská NHL, KHL, Liga majstrov, švédska Eliserien

TENIS:

tenisové turnaje ATP a WTA, grandslamy Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Davis Cup, Fed Cup, Laver Cup, Challenger, ITF

OKTAGON MMA:

live prenosy z Oktagon MMA (exkluzivita)

MOTO:

live prenosy z Moto GP (exkluzivita)

CYKLISTIKA:

cyklistickú Tour de France (exkluzivita)

BASKETBAL:

NBA, Nemecká liga, Euroliga

ĎALŠIE ŠPORTY:

americký futbal NFL, baseball, MLB, hádzaná, volejbal, šípky, florbal, stolný tenis a iné…

Live prenosy zadarmo

V čom je výnimočná stávková kancelária Tipsport?

V Tipsporte môžeme vyzdvihnúť hlavne ich vylepšený cash out (funguje už aj pri live stávkach), zavedenie blogov (kde sa dozviete zaujímavé informácie) a hlavne obrovskú komunitu, ktorá je prepojená aj hráčmi z českého Tipsportu či Chance. S tiketmi sa môžete inšpirovať v tiket aréne a pre všetky live zápasy sú vytvorené zvlášť diskusné fóra. Okrem toho zrýchlili web stránku a vylepšili navigáciu, aby ste svoj tip podali čo najrýchlejšie a ako jediný ponúkajú ázijský handicap.

[18+] Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardnej hre môže vzniknúť závislosť.

Zdroj: tipsport.sk