Nik├ę bonus bez limitu + bonus bez vkladu a┼ż 20 EUR zadarmo

Ako sledova┼ą KSW live! TV a online prenosy, PPV live stream a video zostrihy!

Zdie─żan├ş

Organiz├ícia KSW patr├ş medzi najlep┼íie MMA organiz├ície v Eur├│pe. Zauj├şma v├ís, kde si m├┤┼żete vychutna┼ą turnaje KSW v priamom prenose? Pozrite sa na v┼íetky dostupn├ę mo┼żnosti, ako sledova┼ą najlep┼í├şch bojovn├şkov na┼żivo v TV alebo online na internete.┬á

KSW dnes: KSW 60 – De Fries vs. Narkun 2 na┼żivo

Turnaj KSW 60 sa bude kona┼ą 24. apr├şla a predstav├ş sa na ┼łom i slovensk├Ż bojovn├şk Vojto Barbor├şk. Turnaj si s├şce nepozriete v priamom prenose v TV, ale existuj├║ ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ako si naplno u┼żi┼ą cel├Ż jubilejn├Ż turnaj KSW 60: De Fries vs. Narkun 2 na┼żivo.

Ako sledova┼ą KSW LIVE

Preh─żad v┼íetk├Żch mo┼żnost├ş ako sledova┼ą turnaje organiz├ície KSW MMA na┼żivo!

Čo je organizácia KSW MMA?

Po─żsk├í organiz├ícia KSW MMA vznikla v roku 2004 a rad├ş sa medzi najlep┼íie MMA organiz├ície v Eur├│pe. P├┤sob├ş v nej aj nieko─żko slovensk├Żch a ─Źesk├Żch bojovn├şkov. V minulosti tu z├ípasil aj Attila V├ęgh.

KSW sa m├┤┼że pochv├íli┼ą ┼íirokou fan├║┼íikovskou z├íklad┼łou. D├┤kazom toho je i fakt, ┼że 27. m├íja 2017 na PGE N├írodnom ┼ítadi├│ne vo Var┼íave sledovalo galave─Źer rekordn├Żch 57 666 div├íkov a u TV ─Ćal┼íie mili├│ny ─żud├ş z 36 kraj├şn na ┼ítyroch kontinentoch.

KSW 2021 na┼żivo – program najbli┼ż┼í├şch turnajov

V nasleduj├║cej tabu─żke si m├┤┼żete pozrie┼ą aktu├ílny zoznam najbli┼ż┼í├şch turnajov v roku 2021. Tabu─żku priebe┼żne aktualizujeme.

TIP ÔŁ▒┬áAktu├ílny kalend├ír MMA turnajov ÔÇ║

KSW MMA 2021 LIVE
24.4. KSW 60 Lodz, Po─żsko
20.3. KSW 59 Lodz, Po─żsko
31.1. KSW 58 Lodz, Po─żsko
19.12. KSW 57 Lodz, Po─żsko

1´ŞĆÔâú KSW live na VOYO online prenos

U┼ż viac nemus├şte h─żada┼ą, ako sledova┼ą KSW na Slovensku. Internetov├í telev├şzia VOYO vysiela exkluz├şvne online prenos z ka┼żd├ęho turnaja KSW. Priamy prenos v├Ą─Ź┼íinou komentuje dvojica Michal Petrg├íl a Josef ─îepela.

Cena za t├║to slu┼żbu je 5,99 eur za mesiac. Okrem z├ípasov KSW si na VOYO m├┤┼żete pozrie┼ą aj turnaje Bellatoru, z├ípasy NHL, niektor├ę tenisov├ę ATP turnaje a mnoho ─Ćal┼íieho.

VOYO online prenosy na 7 dn├ş zadarmo

Ka┼żd├Ż registrovan├Ż nov├Ż u┼ż├şvate─ż m├í slu┼żbu na 7 dn├ş zadarmo. V sk├║┼íobnom obdob├ş si tak m├┤┼żete u┼żi┼ą rovnak├Ż obsah ako s pln├Żm predplatn├Żm slu┼żby VOYO. V├Żnimkou s├║ kan├íly Nova Sport 1,2, ktor├ę je mo┼żn├ę sledova┼ą a┼ż po zak├║pen├ş slu┼żby.

2´ŞĆÔâú KSW TV live prenos na PPV online

─Äal┼íou z mo┼żnost├ş, ako si vychutna┼ą KSW live je cez ofici├ílne PPV (Pay-Per-View), ktor├ę organiz├ícia pon├║ka svojim div├íkom na KSW TV. Cena PPV je 9,00 eur za turnaj.┬á

Takto si m├┤┼żete z pohodlia svojho domova pozrie┼ą v┼íetky MMA z├ípasy prelims karty, hlavnej karty a tie┼ż hlavn├Ż z├ípas ve─Źera. Okrem toho sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na ┼ít├║dio, ktor├ę je vysielan├ę medzi jednotliv├Żmi z├ípasmi.

3´ŞĆÔâú KSW – video zostrihy z├ípasov

Video zostrihy z├ípasov m├┤┼żete sledova┼ą na ofici├ílnom YouTube kan├íli KSW. N├íjdete tu jednotliv├ę z├ípasy, v├Żber toho najlep┼íieho, rozhovory a mnoho ─Ćal┼íieho.

Navy┼íe pred turnajom tu m├┤┼żete sledova┼ą ofici├ílne v├í┼żenie z├ípasn├şkov ├║plne zadarmo!

Ôćę´ŞĆ KSW z├íznam

Pokia─ż nem├íte mo┼żnos┼ą sledova┼ą turnaj na┼żivo, nemus├şte z├║fa┼ą. Kompletn├Ż z├íznam z galave─Źera KSW si m├┤┼żete pozrie┼ą na ┼íportovom kan├íli Nova Sport. ┼Żiadna in├í ┼íportov├í TV stanica na Slovensku a ─îesku nepon├║ka turnaje KSW v priamom prenose ─Źi zo z├íznamu.

Z├íznamy zo v┼íetk├Żch galave─Źerov si m├┤┼żete kedyko─żvek pozrie┼ą aj na internetovej telev├şzii VOYO a to a┼ż do konca aktu├ílneho roku.

­čćŚ KSW MMA v├Żsledky a ┼ítatistiky

Podrobn├ę v├Żsledky jednotliv├Żch z├ípasov z turnajov KSW MMA je mo┼żn├ę sledova┼ą na str├ínke flashscore.sk, kde n├íjdete v├ş┼ąazov z├ípasu, sp├┤sob ukon─Źenia alebo i ─Źas ukon─Źenia.

N├íjdete tu aj aktu├ílne v├Żsledky MMA z├ípasov z in├Żch organiz├ícii, ako s├║ UFC, Oktagon ─Źi Bellator.

Ako sledova┼ą bojov├ę ┼íporty na┼żivo

Zdroj: kswmma.com, youtube.com, voyo.sk, wikipedia.com

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest