Ako sledovať KSW live! TV a online prenosy, PPV live stream a video zostrihy!

Organizácia KSW patrí medzi najlepšie MMA organizácie v Európe. Zaujíma vás, kde si môžete vychutnať turnaje KSW v priamom prenose? Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať najlepších bojovníkov naživo v TV alebo online na internete. 

KSW dnes: KSW 64 – Przybysz vs. Bruno Santos naživo

Nenechajte si ujsť ďalší turnaj KSW 64, ktorý sa uskutoční v sobotu 23. októbra 2021. Tešiť sa môžete na nabitú fight card, ktorá pozostáva z 9 duelov a vyvrcholí hlavným zápasom večera o  Przybysz vs. Bruno Santos, ktorí si to rozdajú o titul bantamovej váhy.

Na tomto turnaji sa tentokrát nepredstaví žiadny bojovník z Česka alebo Slovenska. Priamy prenos z turnaja KSW 63 si síce v TV nepozriete, no existujú ďalšie možnosti, ako si môžete užiť galavečer KSW 64: Przybysz vs. Bruno Santos.

Ako sledovať KSW LIVE

Prehľad všetkých možností ako sledovať turnaje organizácie KSW MMA naživo!

Čo je organizácia KSW MMA?

Poľská organizácia KSW MMA vznikla v roku 2004 a radí sa medzi najlepšie MMA organizácie v Európe. Pôsobí v nej aj niekoľko slovenských a českých bojovníkov. V minulosti tu zápasil aj Attila Végh.

KSW sa môže pochváliť širokou fanúšikovskou základňou. Dôkazom toho je i fakt, že 27. mája 2017 na PGE Národnom štadióne vo Varšave sledovalo galavečer rekordných 57 666 divákov a u TV ďalšie milióny ľudí z 36 krajín na štyroch kontinentoch.

KSW 2021 naživo – program najbližších turnajov

V nasledujúcej tabuľke si môžete pozrieť aktuálny zoznam najbližších turnajov v roku 2021. Tabuľku priebežne aktualizujeme.

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov ›

KSW MMA 2021 LIVE
23.10.KSW 64Lodz, Poľsko
4.9.KSW 63Varšava, Poľsko
17.7.KSW 62Varšava, Poľsko
6.6.KSW 61Gdansk, Poľsko
24.4.KSW 60Lodz, Poľsko
20.3.KSW 59Lodz, Poľsko
31.1.KSW 58Lodz, Poľsko
19.12.KSW 57Lodz, Poľsko

1️⃣ KSW live na VOYO online prenos

Už viac nemusíte hľadať, ako sledovať KSW na Slovensku. Internetová televízia VOYO vysiela exkluzívne online prenos z každého turnaja KSW. Priamy prenos väčšinou komentuje dvojica Michal Petrgál a Josef Čepela.

Cena za túto službu je 5,99 eur za mesiac. Okrem zápasov KSW si na VOYO môžete pozrieť aj turnaje Bellatoru, zápasy NHL, niektoré tenisové ATP turnaje a mnoho ďalšieho.

VOYO online prenosy na 7 dní zadarmo

Každý registrovaný nový užívateľ má službu na 7 dní zadarmo. V skúšobnom období si tak môžete užiť rovnaký obsah ako s plným predplatným služby VOYO. Výnimkou sú kanály Nova Sport 1,2, ktoré je možné sledovať až po zakúpení služby.

2️⃣ KSW TV live prenos na PPV online

Ďalšou z možností, ako si vychutnať KSW live je cez oficiálne PPV (Pay-Per-View), ktoré organizácia ponúka svojim divákom na KSW TV. Cena PPV je 9,00 eur za turnaj. 

Takto si môžete z pohodlia svojho domova pozrieť všetky MMA zápasy prelims karty, hlavnej karty a tiež hlavný zápas večera. Okrem toho sa môžete tešiť na štúdio, ktoré je vysielané medzi jednotlivými zápasmi.

3️⃣ KSW – video zostrihy zápasov

Video zostrihy zápasov môžete sledovať na oficiálnom YouTube kanáli KSW. Nájdete tu jednotlivé zápasy, výber toho najlepšieho, rozhovory a mnoho ďalšieho.

Navyše pred turnajom tu môžete sledovať oficiálne váženie zápasníkov úplne zadarmo!

↩️ KSW záznam

Pokiaľ nemáte možnosť sledovať turnaj naživo, nemusíte zúfať. Kompletný záznam z galavečera KSW si môžete pozrieť na športovom kanáli Nova Sport. Žiadna iná športová TV stanica na Slovensku a Česku neponúka turnaje KSW v priamom prenose či zo záznamu.

Záznamy zo všetkých galavečerov si môžete kedykoľvek pozrieť aj na internetovej televízii VOYO a to až do konca aktuálneho roku.

🆗 KSW MMA výsledky a štatistiky

Podrobné výsledky jednotlivých zápasov z turnajov KSW MMA je možné sledovať na stránke flashscore.sk, kde nájdete víťazov zápasu, spôsob ukončenia alebo i čas ukončenia.

Nájdete tu aj aktuálne výsledky MMA zápasov z iných organizácii, ako sú UFC, Oktagon či Bellator.

Ako sledovať bojové športy naživo

Zdroj: kswmma.com, youtube.com, voyo.sk, wikipedia.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest