3 možnosti ako sledovať UFC live – TV, online, livestream na mobile

Zdieľaní

UFC je najlepšou a najpopulárnejšou MMA organizáciou na svete. Turnaje UFC sledujú milióny a milióny divákov. Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať UFC live v Čechách a na Slovensku. 

UFC live v TV, online, mobil

Sledujte prehľad všetkých možností, ako sledovať UFC naživo!

Čo je UFC?

MMA organizácia UFC je najväčšou a najlepšou organizáciou na svete.  V UFC bojujú tí najlepší MMA zápasníci sveta, medzi ktorých sa v poslednej dobe prebojoval aj Jirka Procházka či obľúbený Makhmud Muradov.

V Čechách a na Slovensku podobnú úlohu, ako UFC vo svete, zastupuje organizácia Oktagon, ktorá na našom území najviac spopularizovala MMA.

TIP ❱ Všetko  Oktagon MMA

UFC 2020 – program najbližších turnajov

UFC 2020 sledujte live
23.8.UFC Fight Night: Munhoz vs Edgar UFC Apex, Las Vegas ,USA
30.8.UFC Fight Night: Smith vs Rakic UFC Apex Las Vegas, USA
27.9.UFC 253: Adesanya vs CostaUFC Fight Island, Abu Dhabí
4.10.UFC Fight Night: Holm vs AldanaUFC Fight Island, Abu Dhabí
11.10.UFC Fight Night: Moraes vs SandhagenUFC Fight Island, Abu Dhabí
17.10.UFC Fight Night: Muradov vs JotkoUFC Fight Island, Abu Dhabí
25.10.UFC 254: Nurmagomedov vs GaethjeUFC Fight Island, Abu Dhabi

Kalendár MMA turnajov na rok 2020 ›

Sledujte UFC live na Nova Sport TV

Takmer všetky turnaje, ktoré UFC organizuje si môžete teraz vychutnať z pohodlia domova live na športovom kanáli Nova Sport 2.

Na území Čiech a Slovenska ide o jedinú televíznu stanicu, ktorá UFC vysiela Live.

Veľkou pridanou hodnotou Nova Sport 2 je fakt, že v prípade ak bojuje na danom turnaji nejaký český zápasník, stanica vždy kúpi práva na prelims kartu, aby ste si mohli vychutnať plnohodnotný turnaj. 

Pozrite si premiéru Ľudovíta Kleina v UFC na Nova Sport TV

Ľudovít „Lajoš“ Klein sa na turnaji UFC 253 stane prvým Slovákom v histórii, ktorý nastúpi v najlepšej MMA organizácii na svete. Jeho súperom bude mimoriadne nebezpečný Shane Young, no aj napriek kvalitám Lajošovho súpera väčšina fanúšikov verí vo víťazstvo práve slovenského bojovníka.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať MMA zápasy live

UFC živý prenos na PPV online

Druhou z možností, ako sledovať UFC live z pohodlia domova je oficiálne PPV (Pay-Per-View), ktoré organizácia ponúka na každý svoj turnaj.

PPV od UFC má názov UFC Fight Pass a kúpiť si ho môžete už za 9,99 Eur na mesiac. Okrem samotných turnajov však Fight Pass ponúka náhľad do zákulisia či zaujímavé rozhovory so zápasníkmi

UFC livestream na streamovacích platformách

UFC live si môžete pozrieť aj vďaka populárnym streamovacím platformám, akými sú Youtube TV, alebo Hulu. Na nich totiž nájdete live prenos stanice ESPN, ktorá pravidelne vysiela všetky turnaje UFC.

TIP ❱ Kalendár turnajov Oktagon MMA 2020 ›

Archív zápasov UFC online

Ak ste nestihli niektorý z turnajov UFC, určite nemusíte zúfať, keďže zakúpením UFC Fight Pass, sa pre vás odomkne aj veľký archív turnajov a zápasov UFC, ktoré si môžete dookola prezerať.

UFC výsledky a štatistiky

Kompletné výsledky z jednotlivých turnajov organizácie UFC si môžete teraz pozrieť na stránke flashscore.sk, kde nájdete výsledky aj z iných turnajov MMA organizácií

TIP ❱  Ako sledovať Oktagon LIVE ›

UFC video zostrihy zápasov

Zostrihy z niektorých vybraných zápasov UFC nájdete aj na ich oficiálnom YouTube kanály, kde ich organizácia zverejňuje zadarmo pre svojich fanúšikov.

Zdroj: ufc.com, youtube.com, sport.tn.nova.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest