Otvorte bránu do sveta športových udalostí a live prenosov

Vieme kto, kedy, s kým a kde…

Sledujte nás →

O nás

Ako športovým nadšencom nám na slovenskom internete chýbal pravidelný prehľad športových udalostí a možnosti, ako ich sledovať. Preto, sme sa rozhodli vytvoriť bránu do sveta športových prenosov a programov.

7sport je portál, na ktorom nájdete pravidelne aktualizované programy najznámejších, najväčších a najvýznamnejších športových udalostí spoločne s výsledkami a dostupnými možnosťami, ako a kde váš obľúbený športový program sledovať. Vďaka našim tipom môžete takmer každú z týchto udalostí sledovať zadarmo.

Čo u nás nájdete?

Okrem toho vám ponúkame aktualizovaný prehľad všetkých športových staníc na Slovensku a v Česku. Zaujíma vás na ktorom TV kanáli si pozriete svoj obľúbený šport? To sa dozviete priamo na našom webe, kde zároveň nájdete všetky možnosti, ako daný kanál naladiť.

Zabudnutie taktiež na dlhé hľadanie free livestreamov, keďže my vieme, ako váš obľúbený šport sledovať zadarmo a možno aj získať peniaze zadarmo na kurzové stávky.

Chcete vedieť kedy a kde uvidíte Petra Sagana, Petru Vlhovú a ďalších obľúbených športovcov v akcii?

Vďaka nám a informáciám, ktoré vám poskytujeme, tak nemusíte prehľadávať niekoľko stránok, keďže u nás získate konečne kompletný prehľad o najznámejších športových udalostiach –  kto, kedy, kde a s kým hrá a ako a kde ich sledovať.

V neposlednom rade, môžete na našom portáli nájsť pravidelne aktualizované profily najlepších slovenských športovcov a známych MMA bojovníkov. Nájdete tam ich podrobné štatistiky, najbližší program, ale aj zaujímavosti zo súkromia a mnoho ďalšieho.

Čerešničkou na torte našej webovej stránky 7sport.sk,  sú napokon online písané komentáre najväčších športových udalostí a aktualizované výsledky.

Sme jednotka v programoch a športových prenosoch

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Video a podcast…

Kontakt

Prevádzkovateľom portálu 7sport.sk je spoločnosť:

Gamebro s.r.o.
Rybná 716/24, 110 00 Praha – Staré Město, Česká republika

IČO: 08961859, DIČ: CZ08961859

Napíšte nám:

affil.job@gmail.com
affil.job(zavinac)gmail.com

Podmienky používania

Všetky informácie uvedené na stránkach 7sport.sk majú iba informačný a spravodajský charakter a za ich správnosť neručíme. Vzhľadom k týmto skutočnostiam je vylúčená akákoľvek zodpovednosť prevádzkovateľa za ujmu akejkoľvek povahy, napríklad za vznik škody, ktorá by užívateľovi z uvedených informácií, napríklad v dôsledku spoliehania sa na ich správnosť, vznikla.

Pozrite si naše podmienky používania ›

Naša redakcia

Redaktori pôsobiaci na našich webových stránkach majú dlhoročné skúsenosti v obore a zodpovedajúce odborné znalosti.

Pozrite si profil našej redakcie a jednotlivých redaktorov:

Martin Macík

Je vyštudovaný strojný inžinier a písaniu článkov sa venuje už od strednej školy. Po ukončení štúdia sa rozhodol pre kariéru športového redaktora. Zaoberá sa širokou škálou športov, najčastejšie však píše o bojových športoch, futbale, tenise či cyklistike. Svoj voľný čas najradšej trávi na horách s fotoaparátom v ruke.

Vladimír Hatala

Rodený Martinčan získal dobre vzdelanie a po návrate zo zahraničia aj dobrý základ života na Slovensku. Svoju životnú náplň našiel v písaní športových článkov a má celkom vycibrený prehľad v športovom dianí. Medzi jeho športové záľuby patria bojové športy, futbal, hokej, F1, miluje športové kvízy a je zarytým fanúšikom FC Chelsea.

Anton Martinka

Študoval žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. O čosi viac ako žurnalistika, mu však učaroval marketing a to predovšetkým SEO. Na písanie ale nezanevrel a na stránkach 7sport.sk sa venuje bojovým športom a zastáva pozíciu editora. Zaujíma sa o investovanie do akcií či kryptomien a vo voľnom čase rád beháva.

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest