Niké TV live – športové online prenosy naživo. Program dnes!

Jednou z možností ako sledovať športové prenosy je cez Niké TV live. Stávková kancelária svojim klientom ponúkajú možnosť sledovania zápasov a duelov naživo prostredníctvom svojej online televízie. 

Spustiť Niké TV ▷

Niké TV live 2024

Pre športových fanúšikov je dobrou správou, že môžete športové prenosy naživo sledovať aj pomocou Niké TV live, ktorá ponúka svojim hráčom možnosť sledovať live prenosy z množstva športových udalostí.

Najväčšiu výhodou sledovania športových online live streamov v stávkových kanceláriách je, že môžete vidieť prenos ktoré športové stanice neponúkajú.

Okrem toho si môžete na udalosti staviť, alebo zahrať online casino a vyhrať peniaze zadarmo.

Niké TV live prehľad

Niké live prenosy naživo

Najlepšie Niké live prenosy naživo môžete sledovať na svojom mobile cez mobilnú aplikáciu Niké, na PC, alebo tablete.

Pozrite si nižšie všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť.

NIKÉ TV ▷ ONLINE TV
Kde sledovať Niké TV ›
Zadarmo ÁNO / aj bez prihlásenia pri basketbale a hádzanej
Cena 5 EUR na hráčskom účte
Športy futbal, hokej, tenis, basketbal… prehľad tu
Exkluzivita Niké Liga, Slovnaft Cup, Slovenská futbalová 2. liga, basketbalová liga, Niké extraliga ženy, Niké Handball extraliga
Ako sledovať Návod tu ›
Prenosy dnes Program tu ›
HD prenosy ÁNO

Ako pozerať Niké TV

Najjednoduchšou možnosťou ako pozerať Niké TV, je cez mobilnú aplikáciu a ta je dostupná pre systémy Android a aj iOS. Samozrejme sledovať športové prenosy môžete aj na PC.

Live stream prevádzkuje stávková kancelária Niké a ktorá ponúka širokú škálu rôznych športových online prenosov z celého sveta.

Navyše, ponúka pre nových hráčov 20 EUR zadarmo a bonus bez limitu.

Spustiť Niké TV ⇒

  1. Zaregistrujte sa online na nike.sk
  2. Dokončite registráciu a overenie účtu online
  3. Po vytvorení účtu a overení, môžete sledovať živé prenosy bez obmedzenia
  4. Stávková kancelária Niké vám ponúka 20 EUR zadarmo plus vstupný bonus bez limitu

Live prenosy zadarmo

Všetko samozrejme nielen v mobile, ale aj v tablete a na monitore počítača.

Niké TV live – cena, podmienky, bonus a mobil

Ak chcete sledovať Niké TV, je potrebné vedieť ako bezproblémovo pozerať najlepšie športové prenosy.

Najstaršia slovenská stávková kancelária, Niké, ponúka svojim klientom prenosy z veľkého množstva športov a rôznych líg. Vďaka ich televízii môžete pozrieť viac ako 40 000 športových prenosov z dokopy 16 športov.

Niké sk registrácia

Pre to, aby ste mohli sledovať Niké TV live, je potrebné mať aktívny hráčsky účet v Niké. To, urobíte pomocou registrácie do tejto stávkovej kancelárie.

Registrácia je jednoduchý a rýchly proces a za pár minút môžete sledovať športové prenosy.

Niké TV cena

Cena Niké TV a zároveň jedinou podmienkou sledovania live prenosov pomocou Niké TV je mať na hráčskom konte minimálne sumu 5 eur, alebo uzatvorenú stávku v hodnote 0,5 eur.

Bonus bez vkladu

Na splnenie tejto jednoduchej podmienky vám stačí len využiť automatický bonus bez vkladu vo výške 20 EUR, ktorý sa vám pripíše vo forme 4 free tiketov po 5 eur.

Tieto tikety stačí podať na zápas s minimálnym kurzom. Ak sa vám podarí čo i len jeden tiket vyhrať, môžete sledovať Niké TV zadarmo a bez obmedzenia.

Niké TV live prenos – návod

Spustenie Niké TV je mimoriadne jednoduché. Stačí vám len v hornej časti menu vybrať sekciu „NIKÉ TV“ a po kliknutí sa vám zobrazí aktuálna ponuka živých prenosov.

Tie spustíte stlačením na ponúkaný prenos a môžete nerušene sledovať športové online prenosy.

TV Niké live - návod ako sledovať

TV Niké live ponuka prenosov

Ponuku prenosov nájdete v sekcii Niké TV, kde sa automaticky zobrazí ponuky zápasov rozdelených podľa jednotlivých dní.

Streamy si viete potom vyfiltrovať podľa športov a ďalšie je možné nájsť aj v ostatných streamoch. Dokonca je možné pozerať aj archív zo športov a highlights.

TV Niké live postup pre spustenie prenosu

Postup pre sledovanie live prenosov v TV Niké je veľmi jednoduchý a hravo to zvládnete.

Po prihlásení do účtu kliknite na Niké TV vpravo na hornej lište menu. Zobrazia sa vám exkluzívne streamy, alebo si zvolíte z online vysielanie podľa športov, ktoré spustite kliknutím.

Ešte viacej prenosov nájdete v sekcii ostatné streamy, kde sa vám zobrazí ponuka, ktorú si spustite stlačením ikony play ▶

Rovnakým spôsobom si spustíte online vysielanie aj cez mobilnú aplikáciu.

Mobilná aplikácia Niké – športové prenosy live v mobile

Živé vysielanie zápasov, ktoré nájdete na Niké TV, môžete sledovať aj vďaka ich mobilnej aplikácií. Ide o veľmi jednoduchú a intuitívnu aplikáciu, v ktorej sa rozhodne nestratí ani žiadny nováčik.

Funkciu TV nájdete pri prihlásení do aplikácie a kliknutím na Niké TV exkluzívne streamy, kde si môžete prenosy vybrať podlá športov a väčšie množstvo online prenosov nájdete v ostatných streamoch.

TIP ❱ Recenzie mobilných aplikácii ›

Aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android, ako aj pre používateľov iPhonov teda tie s iOS systémom. V aplikácii nájdete všetko čo správny hráč potrebuje ako napríklad tipovanie, livestream, pobočky Niké, alebo hra v online kasíne.

Niké tv online a live stávky

Počas sledovania zápasov si môžete zostaviť a vsadiť tiket z obrovskej ponuky Live stávok. K výberu tipov vám denne pomáhajú aj analýzy od profíkov, k okamžitému prehľadu slúži kalendár priamych prenosov.

Zintenzívnite svoj zážitok zo zápasov. Sledujte a tipujte na jednej obrazovke – „hrajte“ v priamom prenose aj vy! Ak chcete hrať Live stávky a pritom sledovať zápasy, stačí sa zaregistrovať na www.nike.sk.

Aké športy, ligy, zápasy, turnaje vysiela Niké TV naživo

Sledujte prehľad športových live prenosov, ktoré môžete sledovať  v priamom prenose dnes.

SLEDUJTE ŠPORT NAŽIVO NA NIKÉ TV
FUTBAL 1. slovenská liga, 2. slovenská liga, Anglický ligový pohár, La Liga, Serie A, Ligue 1, Copa del Rey, kvalifikačné zápasy MS a ME, kvalifikácie Ligy Majstrov, Európska liga, Copa Libertadores, Copa Sudameriana, Uruguayská liga
HOKEJ SHL
TENIS Turnaje ATP a WTA, Wimbledon, Davis Cup, Fed Cup, ITF
BASKETBAL Niké Slovenská basketbalová liga, Niké Extraliga ženy, 1. liga Španielsko, Austrália, Filipíny, Čína, Argentína, Turecko, Kórea, Nemecko, FIBA, MS, medzinárodné zápasy
HÁDZANÁ Niké Handball Extraliga, EHF, MS, ME (M+Ž), 1. liga Nemecko, Španielsko
VOLEJBAL MS, Svetová liga, Liga Majstrov, 1. liga Taliansko, Kórea, Grécko, Francúzsko
ĎALŠIE UFC, Plážový volejbal, stolný tenis, snooker, šípky, rugby, kriket, badminton, futsal, malý futbal, pozemný hokej

Niké TV live futbal

Vysielanie Nike TV live futbal sa zameriava na nižšie súťaže slovenskej ligy a slovenského futbalového pohára.

Niké liga 1. slovenská liga futbal

Spoločnosť Niké sa stala v roku 2023 hlavným sponzorom najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. Nový názov slovenskej 1. futbalovej ligy nesie názov Niké liga, ktorá nahradila Fortuna ligu.

Všetky zápasy sú tak dostupné na Niké TV,

Futbal 2. slovenská liga live stream Niké

Na Niké TV live stream môžete sledovať 2. slovenskú futbalovú ligu. Online televízia vysiela všetky zápasy z každého kola.

Prenosy si môžete pozrieť úplne zadarmo. Druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku ponúka atraktívne zápasy v boji o Fortuna ligu.

Slovenský pohár Slovnaft Cup live

Na Niké TV futbal má zastúpenie v súťaži slovenského futbalového pohára a môžete sledovať zápasy Slovnaft Cup.

Okrem týchto súťaži môžete vidieť aj ostatné futbalové zápasy ďalších európskych líg.

Nike tv basketbal

Stávková spoločnosť Niké tv má vo svojom portfóliu aj basketbal a to hlavne ten slovenský.

Sbl liga Niké live

Stávková kancelária Niké je generálnym partnerom Slovenského basketbalového zväzu, čo malo za následok aj premenovanie najvyššej SBL, ktorú teraz môže sledovať pomocou Niké TV basketbal naživo aj s odborným komentárom.

Výhodou týchto prenosov je HD kvalita, možnosť zobrazenia na celú obrazovku aj s prepojením na TV a taktiež fakt, že zápasy Niké slovenskej basketbalovej ligy môžete sledovať úplne zadarmo a to aj bez registrácie či prihlásenia.

Niké extraliga žien

Podobné podmienky, ako pri Niké Slovenskej basketbalovej lige platia aj pri atraktívnej Niké extralige žien, ktorú taktiež môžete sledovať na Niké TV v HD prenose a bez obmedzenia.

Niké Handball extraliga

Stávková kancelária Niké sa stala generálnym partnerom aj najvyššej slovenskej ligy v hádzanej, ktorá nesie meno Niké Handball Extraliga a vy si ju taktiež môžete vychutnať naživo v HD aj bez registrácie v Niké TV.

Najvyššia basketbalová liga a hádzanáska liga naživo na TV Niké
Sledujte slovenský basketbal a hádzanú v TV Nike (Zdroj: nike.sk)

Nike TV volejbal

Stávková kancelária sa venuje aj loptovým hrám Nike tv volejbal nemôže chýbať a vidieť môžeme rôzne európskej ligy, ale aj medzinárodné súťaže.

Niké TV live hokej

Niké TV live hokej má silné zastúpenie aj v stávkovej kancelárii, kde si môžete vychutnať zaujímavé hokejové zápasy.

 TV Nike hokej SHL

Sledujte druhú najlepšiu hokejovú ligu na Slovensku SHL na TV Nike live, ktorá vysiela zápasy tímov bojujúce o Tipos extraligu.

Slovenská hokejová liga ponúka zaujímavé zápasy, ako napríklad stretnutia našej osemnástky, ktorá si urobila dobré meno na MS v hokeji do 18 rokov 2023.

UFC live stream na Niké TV

Po novom si na Niké TV môžete pozrieť aj live stream z UFC turnajov. V priamom prenose si tak môžete vychutnať tie najlepšie MMA zápasy na svete a to dokonca úplne zadarmo!

Exkluzivita na Niké TV

Exkluzivita na Niké TV znamená, že konkrétny šport, alebo ligu či súťaž si môžete pozrieť výhradne len na Niké TV a iné stávkové kancelárie tieto programy neponúkajú.

Stávková kancelária Niké

Niké je najstaršou a zároveň prvou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. V jej výnimočnosti, tak určite zohrá rolu tradícia a veľký počet kamenných pobočiek, ktoré sa na našom území nachádzajú.

Zaujme však aj široký počet športov, na ktoré sa dá staviť. Niké je taktiež majiteľom skvelej mobilnej aplikácie, ktorá uľahčuje život veľkému množstvu tipujúcich a pre hráčov má jedno z najlepších online casino.

Online TV stávkových kancelárií

Online vysielanie prevádzkujú aj ďalšie stávkové kancelárie, ako napríklad Fortuna, Tipsport či Synottip, ktoré taktiež ponúkajú veľké množstvo živých prenosov.

Odporúčame vám preto vyskúšať aj niektorú z ďalších TV týchto stávkových kancelárií, ktorých prehľad nájdete nižšie.

Živé prenosy v stávkových kancelárií

Pozrite si ďalšie online TV stávkových kancelárií na Slovensku:

Zdroj: nike.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest