Niké TV live – športové prenosy online zadarmo!

Ak nevlastníte niektorí z televíznych balíčkov, ktoré ponúkajú športové kanály, môže byť pre vás sledovanie live zápasov poriadny problém. Čiastočne to však vyriešili stávkové kancelárie, ktoré svojim klientom ponúkajú možnosť sledovania zápasov a duelov naživo prostredníctvom svojej online televízie. Jednou z nich je aj Niké TV.

Kde sledovať športové prenosy live a zadarmo

Okrem klasických televíznych športových kanálov je dobrou správou aj to, že teraz môžete sledovať športové prenosy live aj pomocou internetových stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú svojim hráčom možnosť sledovať live prenosy z množstva športových udalostí.

Veľkou výhodou sledovania športových online live streamov v stávkových kanceláriách je, že si môžete na vami sledované udalosti aj staviť a vyhrať tak peniaze

Športové prenosy naživo na Niké TV

Najstaršia slovenská stávková kancelária, Niké, ponúka svojim klientom prenosy z veľkého množstva športov a rôznych líg. Na svojej stránke uvádzajú, že počas roka si vďaka ich televízii môžete pozrieť viac ako 40 000 športových prenosov z dokopy 16 športov.

Ako jedna z mála ponúka stávková kancelária aj prenosy svetovej ligy vo volejbale, badmintone či turnaje z futsalu.

Všetky prenosy môžete okrem počítača sledovať aj pomocou svojho tabletu či mobilu. To všetko vďaka šikovnej mobilnej aplikácii od spoločnosti Niké. Tá je dostupná aj na Android zariadeniach aj na iOS.

Niké TV – prehľad

NIKÉ TV ▷ ONLINE TV
Kde sledovať Niké TV ›
Zadarmo ÁNO / aj bez prihlásenia pri basketbale a hádzanej
Cena 5 EUR na hráčskom účte
Športy futbal, hokej, tenis, basketbal… prehľad tu
Exkluzivita Niké Slovenská basketbalová liga, Niké extraliga ženy, Niké Handball extraliga
Ako sledovať Návod tu ›
Prenosy dnes Program tu ›
HD prenosy ANO

Ako sledovať športové prenosy online na internete dnes?

Jednou z najlepších možností, ako sledovať športové prenosy online na internete je Niké TV. Ide o jedinečnú športovú televíziu, ktorú prevádzkuje stávková kancelária Niké a ktorá ponúka širokú škálu rôznych športových online prenosov z celého sveta.

Navyše, pre aktívnych tipérov Niké je táto televízia dostupná zadarmo.

  1. Zaregistrujte sa online na nike.sk
  2. Dokončite registráciu a overenie účtu online
  3. Po vytvorení účtu a overení, môžete sledovať živé prenosy bez obmedzenia
  4. Stávková kancelária Niké vám ponúka 20 EUR zadarmo plus vstupný bonus bez limitu

Spustiť Niké TV ⇒

Všetko samozrejme nielen v mobile, ale aj v tablete a na monitore počítača.


Ako spustiť Niké TV live – cena, podmienky, bonus a mobil?

REGISTRÁCIA NA NIKÉ TV

Pre to, aby ste mohli sledovať Niké TV live, je potrebné mať aktívny hráčsky účet v Niké. To, urobíte pomocou registrácie do tejto stávkovej kancelárie.

CENA NIKÉ TV

Cenou a zároveň jedinou podmienkou sledovania live prenosov pomocou Niké TV je mať na hráčskom konte minimálne sumu 5 eur, alebo uzatvorenú stávku v hodnote 0,5 eur.

BONUS BEZ VKLADU

Na splnenie tejto jednoduchej podmienky vám stačí len využiť automatický bonus bez vkladu vo výške 20 EUR, ktorý sa vám pripíše vo forme 4 free tiketov po 5 eur.

Tieto tikety stačí podať na zápas s minimálnym kurzom. Ak sa vám podarí čo i len jeden tiket vyhrať, môžete sledovať Niké TV zadarmo a bez obmedzenia.

Niké TV live prenos – návod

Spustenie Niké TV je mimoriadne jednoduché. Stačí vám len v hornej časti stránky kliknúť na „VIAC“ a následne na samotnú sekciu „NIKÉ TV“.

Po kliknutí sa vám zobrazí aktuálna ponuka live prenosov, ktoré spustíte stlačením tlačidla Play Button, ktoré sa nachádza vedľa oranžového políčka LIVE.

Športová online televízia - TV Niké
Športová online televízia – Niké TV ponúka denne okolo 40 živých prenosov z najprestížnejších líg a turnajov.

Mobilná aplikácia Niké TV – športové prenosy live v mobile?

Živé vysielanie zápasov, ktoré nájdete na Niké TV, môžete sledovať aj vďaka ich mobilnej aplikácií.  Ide o veľmi jednoduchú a intuitívnu aplikáciu, v ktorej sa rozhodne nestratí ani žiadny nováčik.

Funkciu TV nájdete pri takmer každom zápase v live sekcii aplikácie. To, či sa zo zápasu vysiela livestream zistíte podľa malého svietiaceho tlačítka „prehrať“.

TIP ❱ Ktorá stávková kancelária má najlepšiu mobilnú aplikáciu ›

Sledujte šport naživo a tipujte live stávky

Počas sledovania zápasov si môžete zostaviť a vsadiť tiket z obrovskej ponuky Live stávok. K výberu tipov vám denne pomáhajú aj analýzy od profíkov, k okamžitému prehľadu slúži kalendár priamych prenosov.

Zintenzívnite svoj zážitok zo zápasov. Sledujte a tipujte na jednej obrazovke – „hrajte“ v priamom prenose aj vy! Ak chcete hrať Live stávky a pritom sledovať zápasy na Šport TV, stačí sa zaregistrovať na www.nike.sk.

Aké športy vysiela NIKÉ TV live?

Každý deň tak môžete v Niké TV sledovať v priemere 40 zápasov z najprestížnejších líg a turnajov. Na svoje si tak prídu nadšenci netradičných športov, ale aj milovníci futbalu, basketbalu či tenisu.

2. slovenská futbalová liga

Na Niké TV uvidíte 2. slovenskú futbalovú ligu. Online televízia vysiela všetky zápasy z každého kola. LIVE prenosy si môžete pozrieť úplne zadarmo. Druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku ponúka atraktívne zápasy v boji o Fortuna ligu.

Slovenský pohár  Slovnaft Cup

Na Niké TV môžete sledovať aj zápasy slovenského futbalového pohára Slovnaft Cup.

Niké Slovenská basketbalová liga livestream

Stávková kancelária Niké sa stala novým generálnym partnerom Slovenského basketbalového zväzu, čo malo za následok aj premenovanie najvyššej SBL, ktorú teraz môže sledovať pomocou Niké TV naživo aj s odborným komentárom.

Výhodou týchto prenosov je HD kvalita, možnosť zobrazenia na celú obrazovku aj s prepojením na TV a taktiež fakt, že zápasy Niké slovenskej basketbalovej ligy môžete sledovať úplne zadarmo a to aj bez registrácie či prihlásenia.

Niké extraliga žien

Podobné podmienky, ako pri Niké Slovenskej basketbalovej lige platia aj pri atraktívnej Niké extralige žien, ktorú taktiež môžete sledovať na Niké TV v HD prenose a bez obmedzenia.

Niké Handball extraliga

Stávková kancelária Niké sa stala generálnym partnerom aj najvyššej slovenskej ligy v hádzanej, ktorá nesie meno Niké Handball Extraliga a vy si ju taktiež môžete vychutnať naživo v HD aj bez registrácie v Niké TV.

Najvyššia basketbalová liga a hádzanáska liga naživo na TV Niké
Sledujte slovenský basketbal a hádzanú v TV Nike (Zdroj: nike.sk)

NHL live na Niké TV

Niké má silné zastápenie aj v hokej, kde nad všetkými kraľuje prirodzenie zámorská NHL, ktorej zápasy si môžete vychutnať pomocou live prenosov v Niké TV.

NBA naživo na Niké TV

Okrem slovenského basketbalu ponúka Niké TV aj live prenosy zápasov z najlepšej basketbalovej ligy sveta NBA.

UFC live stream na Niké TV

Po novom si na Niké TV môžete pozrieť aj live stream z UFC turnajov. V priamom prenose si tak môžete vychutnať tie najlepšie MMA zápasy na svete a to dokonca úplne zadarmo!

Exkluzivita na Niké TV

Exkluzivita na Niké TV znamená, že konkrétny šport, alebo ligu či súťaž si môžete pozrieť výhradne len na Niké TV a iné stávkové kancelárie tieto programy neponúkajú.

Niké TV v priamom prenose

Sledujte prehľad športových live prenosov, ktoré môžete sledovať  v priamom prenose dnes.

SLEDUJTE ŠPORT NAŽIVO NA NIKÉ TV
FUTBAL 2. slovenská liga, Anglický ligový pohár, La Liga, Serie A, Ligue 1, Copa del Rey, kvalifikačné zápasy MS a ME, kvalifikácie Ligy Majstrov, Euróspka liga, Copa Libertadores, Copa Sudameriana, Uruguayská liga
HOKEJ NHL, KHL, Nemecko, 2. liga Rusko
TENIS Turnaje ATP a WTA, Wimbledon, Davis Cup, Fed Cup, ITF
BASKETBAL NBA, Niké Slovenská basketbalová liga, Niké Extraliga ženy, 1. liga Španielsko, Austrália, Filipíny, Čína, Argentína, Turecko, Kórea, Nemecko, FIBA, MS, medzinárodné žápasy
HÁDZANÁ Niké Handball Extraliga, EHF, MS, ME (M+Ž), 1. liga Nemecko, Španielsko
VOLEJBAL MS, Svetová liga, Liga Majstrov, 1. liga Taliansko, Kórea, Grécko, Francúzsko
ĎALŠIE UFC, Plážový volejbal, stolný tenis, snooker, šípky, rugby, kriket, badminton, futsal, bowls, pozemný hokej

Stávková kancelária Niké – výhody

Niké je najstaršou a zároveň prvou stávkovou spoločnosťou na Slovensku.

V jej výnimočnosti, tak určite zohrá rolu tradícia a veľký počet kamenných pobočiek, ktoré sa na našom území nachádzajú. Zaujme však aj široký počet športov, na ktoré sa dá staviť. Niké je taktiež majiteľom skvelej mobilnej aplikácie, ktorá uľahčuje život veľkému množstvu tipujúcich.

Online TV stávkových kancelárií na Slovensku

Svoju vlastnú športovú televíziu prevádzkujú aj ďalšie stávkové kancelárie, ako napríklad Fortuna, Tipsport či Synottip, ktoré taktiež ponúkajú veľké množstvo živých prenosov.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Odporúčame vám preto vyskúšať aj niektorú z ďalších TV týchto stávkových kancelárií, ktorých prehľad nájdete nižšie.

Živé prenosy v stávkových kancelárií

[18+] Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardnej hre môže vzniknúť závislosť.

Zdroj: nike.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest