TV Niké – športové prenosy online

Zdieľaní

Ak nevlastníte niektorí z televíznych balíčkov, ktoré ponúkajú športové kanály s najlepšími ligami sveta, môže byť pre vás sledovanie live zápasov poriadny problém. Čiastočne to však vyriešili stávkové kancelárie, ktoré svojim klientom ponúkajú možnosť sledovania zápasov a duelov naživo prostredníctvom svojej online televízie.

Online TV Niké

Jednou z nich je aj najstaršia stávková kancelária na Slovensku, Niké. Tá, svojim klientom ponúka prenosy z veľkého množstva športov a rôznych líg. Na svojej stránke uvádzajú, že počas roka si vďaka ich televízii môžete pozrieť viac ako 14 000 športových prenosov z dokopy 16 športov.

Každý deň tak môžete sledovať v priemere 40 zápasov z najprestížnejších líg a turnajov. V ich ponuke nechýba španielska La Liga, talianska Serie A, francúzska Ligue 1 či futbalové poháre. TV Niké je populárna aj vďaka bohatej ponuke tenisových turnajov ATP či WTA. Stávkujúci si môžu taktiež pozrieť počínanie klubov v ruskej KHL či svetový basketbal v podobe NBA a Euroligy.

Ako jedna z mála ponúka stávková kancelária aj prenosy svetovej ligy vo volejbale, badmintone či turnaje z futsalu.

Všetko samozrejme nielen v mobile, ale aj v tablete a na monitore počítača.

Wimbledon LIVE


Sledujte šport naživo a tipujte live stávky

Počas sledovania zápasov si môžete zostaviť a vsadiť tiket z obrovskej ponuky Live stávok. K výberu tipov vám denne pomáhajú aj analýzy od profíkov, k okamžitému prehľadu slúži kalendár priamych prenosov.

Zintenzívnite svoj zážitok zo zápasov. Sledujte a tipujte na jednej obrazovke – „hrajte“ v priamom prenose aj vy! Ak chcete hrať Live stávky a pritom sledovať zápasy na Šport TV, stačí sa zaregistrovať na www.nike.sk.

Ako sledovať živé prenosy zdarma na TV Niké?

Prinášame vám kompletný postup krokov, ktoré musíte urobiť, aby ste mohli sledovať živé prenosy zdarma na TV Niké.

 • Zaregistrujte sa online na stránke stávkovej spoločnosti Niké
 • Dokončite registráciu a overenie účtu online
 • Po vytvorení účtu a overení, môžete sledovať živé prenosy bez obmedzenia
 • Stávková kancelária Niké vám ponúka vstupný bonus až do výšky 1000 eur

Všetky prenosy môžete okrem počítača sledovať aj pomocou svojho tabletu či mobilu. To všetko vďaka šikovnej mobilnej aplikácii od spoločnosti Niké. Tá je dostupná aj na Android zariadeniach aj na iOS.

Ako spustiť TV Niké a sledovať live prenosy?

Jedinou podmienkou sledovania live prenosov pomocou TV Niké je mať na hráčskom konte minimálne sumu 5 eur, alebo uzatvorenú stávku v hodnote 0,5 eur.

Prehľad všetkých live streamov zo zápasov nájdete v samotnej sekcii TV Niké. Tú nájdete v hlavnom menu pod položkou „Viac“.

Športová online televízia - TV Niké
Športová online televízia – TV Niké ponúka denne okolo 40 živých prenosov z najprestížnejších líg a turnajov.

Ako sledovať TV Niké live stream na mobile?

Živé vysielanie zápasov, ktoré nájdete na TV Niké, môžete sledovať aj vďaka ich mobilnej aplikácií.  Ide o veľmi jednoduchú a intuitívnu aplikáciu, v ktorej sa rozhodne nestratí ani žiadny nováčik. Funkciu TV Niké nájdete pri takmer každom zápase v live sekcii aplikácie. To, či sa zo zápasu vysiela livestream zistíte podľa malého svietiaceho tlačítka „prehrať“.

Čo vysiela TV Nike live?

Zoznam športov a súťaží, ktoré môžete na TV Niké sledovať

 • Futbal: Anglický ligový pohár, španielska Primera División, talianska Serie A, francúzska Ligue 1, Španielsky pohár (Copa del Rey), kvalifikačné zápasy MS a ME, kvalifikácie Ligy Majstrov a Európskej ligy, juhoamerická Copa Libertadores a Copa Sudamericana, argentínska a uruguayská liga, výber z európskych pohárových zápasov, priateľské zápasy, japonská a kórejská liga, ruská 1. a 2. liga, ukrajinská 1.liga, portugalská 2. liga
 • Tenis: ATP a WTA turnaje, Wimbledon, Davis Cup, Federation Cup
 • Hokej: KHL, 1. liga Nemecko, 2. liga Rusko
 • Basketbal: NBA, FIBA, MS, medzinárodné zápasy, World Grand Prix, Euroliga, 1.liga Španielsko, Austrália, Filipíny, Čína, Argentína, Turecko, Lotyšsko, Kórea, Nemecko
 • Hádzaná: EHF – medzinárodné zápasy, MS, ME (M+Ž), 1.liga Nemecko, Španielsko
 • Volejbal: MS, Svetová liga, Liga Majstrov, 1. liga Taliansko, Kórea, Grécko, Francúzsko
 • Plážový volejbal: Svetová liga (M+Ž)
 • Stolný tenis: Zápasy ITTF a ETTU
 • Snooker: Majstrovské zápasy vrátane MS
 • Šípky: MS, Premier league
 • Rugby: Austrália, Nový Zéland
 • Kriket: Top zápasy
 • Badminton: Európska tour
 • Futsal: Rôzne ligy podľa aktuálnej ponuky
 • Bowls: Rôzne zápasy podľa aktuálnej ponuky
 • Pozemný hokej: Rôzne zápasy podľa aktuálnej ponuky

V čom je Niké iná od iných stávkových kancelárii?

Niké je najstaršou a zároveň prvou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. V jej výnimočnosti, tak určite zohrá rolu tradícia a veľký počet kamenných pobočiek, ktoré sa na našom území nachádzajú. Zaujme však aj široký počet športov, na ktoré sa dá staviť. Niké je taktiež majiteľom skvelej mobilnej aplikácie, ktorá uľahčuje život veľkému množstvu tipujúcich.

Konkurenciou pre túto stávkovú spoločnosť sú najmä kancelárie Fortuna a Tipsport, ktoré taktiež ako prvá stávková na Slovensku ponúkajú svoju verziu televízií – TV Tipsport a Fortuna TV. Ich ponuka živých zápasov, je veľmi podobná tej, ktorú nájdete aj v Niké TV. Odlišnosťou sa môže pochváliť Tipsport, ktorý disponuje veľkou komunitou stávkarou, ktorí vďaka diskusii celý prenos ešte viac osviežujú.

[18+] Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardnej hre môže vzniknúť závislosť.

Zdroj: nike.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest