Ako a kde sledovať slovenskú Fortuna Liga naživo? Živé prenosy v TV a online na internete ZADARMO!

Zdieľaní

Slovenská najvyššia súťaž aj v sezóne 2019-2020 prinesie veľkú porciu futbalových zápasov, ktoré budete môcť sledovať naživo. Pozrite si prehľad možností kde si vychutnať Fortuna Ligu v priamom prenose v TV, online, alebo na mobile a kde sledovať futbal zadarmo.

1. Slovenská futbalová liga NAŽIVO – reštart

Slovenská futbalová liga sa začala v sobotu 13. júna a konečne sme sa po devedesiatichsiedmych dňoch dočkali futbalu na našich trávnikoch. Návštevnosť na štadiónoch je limitovaná, ale Vy môžete sledovať slovenský futbal v TV.

Kde sledovať nadstavbovú časť v boji o titul sa dozviete v našom článku.

Fortuna liga nadstavbová časť 1.kolo

13.06.2020
Slovan Bratislava – MFK Ružomberok
DAC Dunajská Streda – Zemplín Michalovce

14.06.2020
MŠK Žilina – Spartak Trnava

SK Fortuna Liga 2019/20 ❱ Program zápasov, informácie a zujímavosti ›

Fortuna liga 2019/2020 (Slovensko) prehľad

1. slovenská futbalová liga, nazývaná Fortuna Liga je najvyššou futbalovou súťažou na Slovensku. Hrá v nej 12 mužstiev systémom každý s každým doma-vonku (spolu 22 kôl) a na jar dve skupiny (10 kôl). Jedna bude hrať o titul a druhá o udržanie.

SK Fortuna liga 2019/2020 – termíny

20. júl 2019 → štart jesennej a základnej časti (1. kolo)
16. december 2019 → koniec jesennej časti (18. kolo)
21. február 2020 → štart jarnej časti (19. kolo)
15. marec 2020 → koniec základnej časti (22. kola)
21. marec 2020 → začiatok nadstavbovej časti

Kompletný program zápasov pre aktuálnu sezónu nájdete na našom webe. Okrem programu tam nájdete aj aktuálnu tabuľku, výsledky a ďalšie zaujímavé informácie o najvyššej futbalovej súťaži v SR.

Ako a kde sledovať Fortuna ligu naživo?

Vysielacie televízne práva na 1. slovenskú futbalovú ligu zakúpila RTVS a Orange Sport. Hlavným sponzorom Fortuna ligy je práve stávková kancelária Fortuna, ktorá poskytuje live stream zo všetkých zápasov slovenskej futbalovej ligy.

Kde všade budú môcť priaznivci slovenského futbale v sezóne 2019/2020 sledovať priame prenosy z Fortuna ligy?

  • RTVS v TV a online vysielanie
  • Orange Sport v TV a online
  • TV JOJ a Huste TV online
  • Stávkové kancelárie na webe
  • Mobilná aplikácia
  • Video, výsledky a štatistiky

Slovenská Fortuna liga v priamom prenose na RTVS

Slovenskí futbaloví fanúšikovia si budú môcť pozrieť zápasy najvyššej domácej súťaže Fortuna ligy opäť v priamych prenosoch na RTVS.

❱ Pozrite si rozpis zápasov, ktore vysiela RTVS a Oragne Sport ›

Fortuna liga naživo na Orange Sport

Práva na vysielanie Fortuna ligy v TV  získala aj Orange Šport (Orange), kde môžete pomocou TV sticku sledovať športové zápasy na veľkej TV obrazovke a bez komplikovanej inštalácie. Orange Šport môžete sledovať aj cez mobilnú aplikáciu, alebo po prihlásení do účtu aj cez web.

Futbalová Fortuna liga zadarmo na Huste TV

Zápasy z Fortuna ligy si budete môcť pozrieť cez internetovú web stránku Huste.sk, ktorá patrí TV JOJ. Internetová televízia HUSTE TV odvysiela všetky zápasy Fortuna ligy aj v sezóne 2019/2020 na svojej stránke naživo a bezplatne.

❱ Spustiť Huste TV ▸

Slovenská futbalová Fortuna liga zadarmo na TV JOJ

1. slovenská futbalová liga naživo bude dostupná aj na webe TV JOJ a to úplne zadarmo. Sledovať najvyššiu slovensku futbalovú ligu môžete tiež sledovať na svojich chytrých zariadeniach cez aplikáciu JOJ.

Je to skvelá správa pre fanúšikov slovenského futbalu, pretože vstup na štadióny je limitovaný kvôli pandémii a tak zápasy je možné sledovať takouto formou.

1. slovenská futbalová liga naživo na Fortuna TV

Okrem priamych prenosov Fortuny ligy či už v televízii alebo online cez Huste.sk budete mať aj možnosť sledovať live stream z Fortuna ligy priamo od stávkovej kancelárie Fortuna. Na ich online Fortuna TV si tak môžete vychutnať celú Fortuna ligu v priamom online prenose.

Slovenskú futbalovú Fortuna ligu je možné a zadarmo prostredníctvom webovej stránky, alebo mobilnej aplikácie na iFortune. Sledovať najvyššiu slovensku ligu, môžu sledovať len registrovaní hráči. Jednoducho k tomu stačí si vytvoriť konto, ktoré musí aktívne využívať a spĺňať podmienky pre živý livestream.

❱ Spustiť Fortuna TV ▸

Veľkou výhodou je pozrieť si zápas v priamom prenose.Väčšina hráčov sleduje svoj tiket online a prostredníctvom LIVE streamu im tak neujde už žiaden dôležitý moment. Fortuna ponúka priame prenosy z futbalu, tenisu, basketbalu, volejbalu či hokeja zadarmo na ifortuna.sk.

Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV
Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV

Pozeraj 1. futbalovú Fortuna ligu na mobile

Ak sa rozhodnote pozerať online prenos Fortuna ligy priamo cez stávkovú kanceláriu Fortuna, tak tento live stream je dostupný aj cez mobilnú aplikáciu. V prípade, že využívate služby operátorov (napr. UPC, Orange), tak môžete pozerať Fortuna ligu live aj cez ich aplikácie. Televízne stanice Orange sport a RTVS vysiela z každého kola iba jeden zápas Fortuna ligy.

Fortuna liga SK – video, výsledky a štatistiky

Fortuna liga – video zostrihy z toho najlepšieho

Krátke video záznamy zo zápasov slovenskej Furtuna ligy si môzete pozrieť na oficiálnom kanály youtube Fortuna liga, alebo na webovej televízii Huste.sk

Huste.sk ›
TV iSport.cz ›

Slovenská 1. Fortuna liga – výsledky a štatistiky

Bezkonkurenčne najlepším zdrojom pre aktuálne športové výsledky a zápasové štatistiky je Flashscore.sk.

Rovnako to platí aj pre 1. slovenskú futbalovú ligu, kde u každého zápasu najdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Športové aktuálne výsledky
Futbalové live výsledky jedine @Flashscore

Zdroj: fortunaliga.sk, tipsport.sk, youtube.com, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest