Ako a kde sledovať slovenskú Fortuna liga naživo? Živé prenosy v TV a online na internete ZADARMO!

Slovenská najvyššia súťaž aj v sezóne 2021-2022 prinesie zaujímavé futbalové zápasy, ktoré budete môcť sledovať naživo. Pozrite si prehľad možností kde si vychutnať Fortuna Ligu v priamom prenose v TV, online, alebo na mobile a kde sledovať futbal zadarmo.

Slovenská Fortuna liga naživo

Kde všade budú môcť priaznivci slovenského futbale v sezóne 2021/2022 sledovať priame prenosy z Fortuna ligy?

Ako a kde sledovať SK Fortuna ligu live?

1. slovenská futbalová liga naživo má nového vysielacieho partnera a je ním TV Markíza, ktorá bude vysielať zápasy na Voyo a na Nova Sport resp. na Dajto.

Hlavným sponzorom Fortuna ligy je práve stávková kancelária Fortuna, ktorá poskytuje live stream zo všetkých zápasov slovenskej futbalovej ligy úplne zadarmo.

TIP ❱ Všetko o Fortuna liga 2021/22 ›

Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV

Futbalová Fortuna liga naživo a zdarma na Fortuna TV

Slovenskú najvyššiu futbalovú ligu môžete sledovať cez Fortuna TV live stream od stávkovej kancelárie Fortuna. Na ich stránke si tak môžete vychutnať celú Fortuna ligu v priamom online prenose.

Slovenskú futbalovú Fortuna ligu je možné a zadarmo prostredníctvom ifortuna mobilnej aplikácie, kde môžete tipovať, sledovať analýzy, alebo si zahrať iFortuna online casino.

Ako spustiť livestream na Fortuna TV

  1. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  2. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  3. Sledujte to najlepšie z domáceho i svetového športu a tipujte LIVE

Sledujte Fortuna ligu live ▸

Fortuna liga od sezóny 2021/2022 na TV Markíza

Slovenská Fortuna liga bude od sezóny 2021/2022 exkluzívne na TV Markíza. Súkromná televízia získala vysielacie práva na najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž až do roku 2024. Zápasy si budete môcť pozrieť na video platforme voyo.sk.

Futbalová Fortuna liga live na Dajto a Nova Sport

Niektoré zápasy slovenskej Fortuna ligy odvysielajú televízie Dajto a Nova Sport. Televízie by mali odvysielať aspoň po jednom zápase za kolo.

TIP ❱ Kde sledovať Ligu majstrov ›

Fortuna liga priamy prenos na VOYO

Priamy prenos zápasov Fortuna ligy 2021/22 je možné sledovať na streamovacej platforme VOYO. Všetkých, minimálne 192 zápasov Fortuna ligy v sezóne nájdu fanúšikovia práve na tejto vysielacej platforme. Televízne prenosy budú snímané minimálne na 9 kamerách a budú obohatené futbalovým štúdiom s atraktívnymi hosťami.

Futbalový magazín GÓÓÓL

Tešiť sa môžete taktiež na nový futbalový magazín s názvom GÓÓÓL, ktorý je zameraný práve na účinkovanie slovenských mužstiev vo Fortuna lige. Moderátor sa vždu spolu s hosťom budú venovať predošlému kolu. Uvidíte tak rôzne video zostrihy či reakcie hráčov a trénerov. Magazín môžete sledovať každý pondelok o 18:00 na Voyo, Dajto a Nova Sport.

Futbalová talkshow V POLČASE

Okrem magazínu je tu pre všetkých fanúšikov pripravená aj futbalová talkshow V POLČASE. V nej sa bude moderátor spolu s hosťom venovať novinkám a zaujímavostiam v lige, ako sú prestupy hráčov či príchody a odchody trénerov. Talkshow si pozriete každý štvrtok o 18:00 opäť na Voyo, Dajto a Nova Sport.

TIP ❱ Ako sledovať Európsku ligu ›

Ako sledovať Voyo?

Voyo môžete sledovať kdekoľvek, na TV, mobile, PC alebo tablete. Musíte si založiť účet, 7 dni vám Voyo da na skúšku zadarmo a potom platíte mesačne 5,99€. V cene máte kompletnú športovú sekciu a živé vysielanie Nova Sport 1, Nova Sport 2, seriály z produkcie TV Markíza a viac ako 2000 filmov bez reklám.

Službu Voyo si môžete stiahnuť do smart zariadení cez Google Play, alebo App Store.

Slovenská Fortuna liga v priamom prenose na RTVS

Slovenskí futbaloví fanúšikovia si mohli doteraz sledovať zápasy najvyššej domácej súťaže Fortuna ligy v priamych prenosoch na RTVS. V novej sezóne zápasy na verejno-právnej televízii neuvidíme.

1. slovenská futbalová liga na internetovej televízii Huste TV nebude

Všetky zápasy Fortuna ligy sme mohli pozerať v minulých sezónach v priamom prenose na internetovej televízii Huste TV. Tá sa zameriavala na športové prenosy a v programe nechýbala ani naša 1. slovenská futbalová liga naživo.

Okrem live prenosov si tu mohli pozrieť aj záznamy zo zápasov i niekoľko rokov dozadu, ďalej zostrihy zo zápasov či tie najkrajšie momenty.

Pozeraj 1. futbalovú Fortuna ligu na mobile

Slovenskú futbalovú ligu môžete sledovať v mobile cez aplikáciu VOYO, ktorá je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android, ako aj pre tých čo používajú zariadenia od Apple.

V prípade, že využívate služby operátorov (napr. UPC, Skylink, Magio), tak môžete pozerať Fortuna ligu live aj cez ich aplikácie.

Fortuna liga na Voyo, Dajto, Nova Sport (zdroj: fortunaliga.sk)
Fortuna liga na Voyo, Dajto, Nova Sport (zdroj: fortunaliga.sk)

1. Slovenská futbalová liga – Fortuna liga 2021/22 dnes

Slovenská futbalová liga sa začala 23. júla 2021.

Fortuna liga 2021/2022 (Slovensko) prehľad

1. slovenská futbalová liga, nazývaná Fortuna Liga je najvyššou futbalovou súťažou na Slovensku. Hrá v nej 12 mužstiev systémom každý s každým doma-vonku (spolu 22 kôl) a na jar dve skupiny (10 kôl). Jedna bude hrať o titul a druhá o udržanie.

SK Fortuna liga 2021/2022 – termíny

23. júl 2021 → zápasy 1. kola / štart jesennej časti
19. december 2021 → zápasy 19. kola / koniec jesennej časti
12. február 2022 → zápasy 20. kola / štart jarnej časti
26. február 2022 → zápasy 22. kola / koniec základnej časti
. marec 2022 → zápasy nadstavbovej časti

TIP ❱ Ako sledovať Konferenčnú ligu ›

Ktoré tímy hrajú Fortuna ligu 2021

Kompletný program zápasov pre aktuálnu sezónu nájdete na našom webe. Okrem programu tam nájdete aj aktuálnu tabuľku, výsledky a ďalšie zaujímavé informácie o najvyššej futbalovej súťaži v SR.

1. slovenská futbalová liga – výsledky a štatistiky

Fortuna liga – video zostrihy z toho najlepšieho

Krátke video záznamy zo zápasov slovenskej Fortuna ligy si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli Fortuna liga alebo oficiálnom webe fortunaliga.sk.

Slovenská 1. Fortuna liga výsledky dnes a štatistiky

Bezkonkurenčne najlepším zdrojom pre aktuálne športové výsledky a zápasové štatistiky je Flashscore.sk.

Rovnako to platí aj pre 1. slovenskú futbalovú ligu, kde u každého zápasu nájdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Športové aktuálne výsledky
Futbalové live výsledky jedine @Flashscore

Zdroj: fortunaliga.sk, tipsport.sk, youtube.com, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest