Ako a kde sledovať slovenskú Fortuna Liga naživo? Živé prenosy v TV a online na internete ZADARMO!

Zdieľaní

Slovenská najvyššia súťaž aj v sezóne 2020-2021 prinesie zaujímavé futbalové zápasy, ktoré budete môcť sledovať naživo. Pozrite si prehľad možností kde si vychutnať Fortuna Ligu v priamom prenose v TV, online, alebo na mobile a kde sledovať futbal zadarmo.

Ako a kde sledovať Fortuna ligu naživo?

Vysielacie televízne práva na 1. slovenskú futbalovú ligu zakúpila RTVS a Orange Sport. Hlavným sponzorom Fortuna ligy je práve stávková kancelária Fortuna, ktorá poskytuje live stream zo všetkých zápasov slovenskej futbalovej ligy.

Kde všade budú môcť priaznivci slovenského futbale v sezóne 2020/2021 sledovať priame prenosy z Fortuna ligy?

Slovenská Fortuna liga v priamom prenose na RTVS

Slovenskí futbaloví fanúšikovia si budú môcť pozrieť zápasy najvyššej domácej súťaže Fortuna ligy opäť v priamych prenosoch na RTVS.

❱ Pozrite si rozpis zápasov, ktore vysiela RTVS a Orange Sport ›

Fortuna liga naživo na Orange Sport

Práva na vysielanie Fortuna ligy v TV  získala aj Orange Šport (Orange), kde môžete pomocou TV sticku sledovať športové zápasy na veľkej TV obrazovke a bez komplikovanej inštalácie. Orange Šport môžete sledovať aj cez mobilnú aplikáciu, alebo po prihlásení do účtu aj cez web.

Fortuna liga na internetovej televízii Huste TV

Všetky zápasy Fortuna ligy si môžete pozrieť v priamom prenose na internetovej televízii Huste TV. Tá sa zameriava na športové prenosy a v programe nechýba ani naša najvyššia futbalová liga.

Okrem live prenosov si tu môžete pozrieť aj záznamy zo zápasov i niekoľko rokov dozadu, ďalej zostrihy zo zápasov či tie najkrajšie momenty. Novinkou na Huste TV sú podcasty, ktoré opisujú dianie v lige.

Fortuna liga od sezóny 2021/2022 na TV Markíza

Slovenská Fortuna liga bude od sezóny 2021/2022 exkluzívne na TV Markíza. Súkromná televízia získala vysielacie práva na najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž až do roku 2024. Zápasy si budete môcť pozrieť aj na platforme VOYO.sk a niektoré duely odvysiela aj TV kanál Dajto.

1. slovenská futbalová liga naživo na Fortuna TV

Okrem priamych prenosov Fortuny ligy či už v televízii alebo online cez Huste.sk budete mať aj možnosť sledovať live stream z Fortuna ligy priamo od stávkovej kancelárie Fortuna. Na ich online Fortuna TV si tak môžete vychutnať celú Fortuna ligu v priamom online prenose.

Slovenskú futbalovú Fortuna ligu je možné a zadarmo prostredníctvom webovej stránky, alebo mobilnej aplikácie na iFortune. Sledovať najvyššiu slovensku ligu, môžu sledovať len registrovaní hráči. Jednoducho k tomu stačí si vytvoriť konto, ktoré musí aktívne využívať a spĺňať podmienky pre živý livestream.

❱ Spustiť Fortuna TV ▸

Veľkou výhodou je pozrieť si zápas v priamom prenose.Väčšina hráčov sleduje svoj tiket online a prostredníctvom LIVE streamu im tak neujde už žiaden dôležitý moment. Fortuna ponúka priame prenosy z futbalu, tenisu, basketbalu, volejbalu či hokeja zadarmo na ifortuna.sk.

Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV
Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV(Zdroj: ifortuna.sk)

Pozeraj 1. futbalovú Fortuna ligu na mobile

Ak sa rozhodnete pozerať online prenos Fortuna ligy priamo cez stávkovú kanceláriu Fortuna, tak tento live stream je dostupný aj cez mobilnú aplikáciu.

V prípade, že využívate služby operátorov (napr. UPC, Orange), tak môžete pozerať Fortuna ligu live aj cez ich aplikácie. Televízne stanice Orange sport a RTVS vysiela z každého kola iba jeden zápas Fortuna ligy.

1. Slovenská futbalová liga – Fortuna liga 2020/21

Slovenská futbalová liga sa začala 8. augusta 2020. Kvôli zlej situácii ohľadom koronavírusu prebiehajú všetky zápasy bez divákov.

SK Fortuna Liga 2020/21 ❱ Program zápasov, informácie a zaujímavosti ›

Fortuna liga 2020/2021 (Slovensko) prehľad

1. slovenská futbalová liga, nazývaná Fortuna Liga je najvyššou futbalovou súťažou na Slovensku. Hrá v nej 12 mužstiev systémom každý s každým doma-vonku (spolu 22 kôl) a na jar dve skupiny (10 kôl). Jedna bude hrať o titul a druhá o udržanie.

SK Fortuna liga 2020/2021 – termíny

8. august 2020 → zápasy 1. kola / štart jesennej časti
16. december 2020 → zápasy 18. kola / koniec jesennej časti
6. február 2021 → štart jarnej časti
6. marec 2021 → zápasy 22. kola / koniec základnej časti
13. marec 2021 → zápasy nadstavbovej časti

Ktoré tímy hrajú Fortuna ligu 2021

Kompletný program zápasov pre aktuálnu sezónu nájdete na našom webe. Okrem programu tam nájdete aj aktuálnu tabuľku, výsledky a ďalšie zaujímavé informácie o najvyššej futbalovej súťaži v SR.

Fortuna liga SK – video, výsledky a štatistiky

Fortuna liga – video zostrihy z toho najlepšieho

Krátke video záznamy zo zápasov slovenskej Fortuna ligy si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli Fortuna liga, alebo na webovej televízii Huste.sk

Huste.sk ›
TV iSport.cz ›

Slovenská 1. Fortuna liga – výsledky a štatistiky

Bezkonkurenčne najlepším zdrojom pre aktuálne športové výsledky a zápasové štatistiky je Flashscore.sk.

Rovnako to platí aj pre 1. slovenskú futbalovú ligu, kde u každého zápasu nájdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Športové aktuálne výsledky
Futbalové live výsledky jedine @Flashscore

Zdroj: fortunaliga.sk, tipsport.sk, youtube.com, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest