Kde sledovať ME vo futbale naživo? TV, online, livestream a audio prenosy

Prehľad dostupných možností, kde sledovať ME vo futbale naživo na Slovensku. Kedy hrajú slovenskí futbalisti na EURO 2021 a kde ich môžete sledovať na mobile? Informácie o Majstrovstvách Európy vo futbale.

Kde sledovať ME vo futbale naživo

Je niekoľko možností, prostredníctvom ktorých môžete sledovať zápasy na ME vo futbale naživo a to v TV, mobile, tablete, alebo PC.  Je len na vás akú formu sledovania zvolíte, či už v televízii, rozhlase, alebo formou písaného komentára.

PREHĽAD VŠETKÝCH MOŽNOSTÍ:

EURO 20202 / 2021 dnes

Šampionát sa mal konať v roku 2020, ale pre šírenie koronavírusu Covid-19 bol turnaj presunutý na tento rok 2021 a preto sa môžete stretnúť s názvami EURO 2020, alebo ME vo futbale 2020.

Tieto Majstrovstvá Európy vo futbale budú v poradí šestnáste a na počesť 60. výročia od prvého európskeho šampionátu, sa budú konať v 11 európskych krajinách od 11. júna do 11. júla.

S našim prehľadom kde sledovať EURO 2021 naživo, vám neujde žiadny zápas a budete informovaný ktoré stanice zápasy budú vysielať.

VŠETKO O EURO 2020 / 2021

ME vo futbale 2021 live na RTVS (STV)

ME vo futbale 2021 bude na Slovensku vysielať verejnoprávna televízia RTVS. Slovenská televízia má v pláne odvysielať z Majstrovstiev Európy celkovo 51 zápasov, z toho 45 priamych prenosov, vrátane finálového stretnutia.

ONLINE PRENOS
Vysielanie RTVS (STV) môžete sledovať aj na svojom mobile cez stránku www.rtvs.sk. Livestream je dostupný len na území Slovenska.

EURO 2021 živý prenos na ČT Sport

Majstrovstvá Európy vo futbale môžete sledovať v priamom prenose na českom športovom kanály ČT Sport, ktorý je dostupný aj u slovenských poskytovateľov TV.

ONLINE VYSIELANIE
Ak sa nachádzate na území Česka, tak na oficiálnej stránke ČT sport je možne sledovať EURO 2021 na mobile.

TIP ❱ Prehľad športových kanálov ▸

Majstrovstvá Európy vo futbale online

Adekvátnou náhradou pre sledovanie futbalu je na našej stránke formou online prenosov (komentára), kde vám neuniknú dôležité momenty zo zápasov. Na 7sport.sk môžete tak sledovať nie len futbalové zápasy Slovenska, ale aj prenosy z iných podujatí, ako MS v hokeji, lyžovanie, MMA zápasy atď.

ME futbal live audio prenos v aute

Nie vždy sa dajú sledovať športové zápasy v TV, na mobile keď napríklad šoférujete. Preto je v tomto prípade najlepšou voľbou pre sledovanie zápasov Slovenska na Majstrovstvách na Rádio Slovensko.

Kvalitný audio komentár Radia Slovensko vás prevedie celým zápasom.

ME vo futbale live stream zadarmo

Futbalové EURO 2021 live stream, nebude vysielať na svojich internetových televíziách žiadna stávková kancelária. Samozrejme si môžete vsadiť na jednotlivé zápasy Majstrovstiev Európy vo futbale, alebo na víťaza turnaje a to aj so zaujímavými kurzami, ktoré stávkové kancelárie Tipsport, DoxxbetFortuna, Synottip, alebo Niké ponúkajú.

Kurzová ponuka EURO 2021

Tipovať na zápasy MS bude možné na všetkých veľkých stávkových kanceláriách.

Tipnite si, že Slováci si postúpia zo skupiny →

Športové prenosy live stream zadarmo

Aj keď žiadna spomínaná stávková kancelária na Slovensku nebude vysielať zápasy ME vo futbale 2021 naživo, určite by ste mali vedieť o tom, že na TV Tipsport môžete sledovať rôzne športové akcie v livestream zadarmo.

Čo môžete vidieť v TV Tipsport naživo? Oktagon MMA, MotoGP, Tour de France, MS v hokeji, Tenis, NHL, Alpské lyžovanie a omnoho viac. Ponuka športových prenosov je na TV Tipsport bohatá.

EURO 2021 livestream UEFA TV

UEFA má svoju televíziu, ktorá má svoj kanál na oficiálnej stránke, alebo ju môžete sledovať prostredníctvom Youtube. Na UEFA TV nebudete môcť sledovať zápasy ME vo futbale live, ale tu skôr nájdete všetky štatistiky, súpisky, zostrihy zo zápasov, tlačovky a rozhovory.

UEFA TV vysiela naživo zápasy ME vo futbale hráčov do 21 rokov, ktorý bude pokračovať vyraďovacou častou po skončení EURO 2021.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

EURO 2020 na YouTube

Na oficiálnom youtube kanál UEFA  môžete sledovať zaujímavé videá, postrehy, rozhovory zo všetkých súťaži ktoré sú pod záštitou UEFA, od Majstrovstiev Európy až po európske klubové súťaže.

Kompletné výsledky EURO 2021

Live výsledky nájdete na najlepšom športovom výsledkovom webe flashscore.sk, ktorý ponúka najširšiu výsledkovú paletu zo všetkých športov. Do svojho mobilu si môžete stiahnuť aj veľmi nápomocnú a priehľadnú apku.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Program Slovenska v skupine E na ME vo futbale 2021

Slovenská futbalová reprezentácia sa na ME vo futbale stretne v pomerne silnej skupine E s Poľskom, Švédskom a Španielskom. Sledujte všetky zápasy skupiny E online na 7sport.sk!

PROGRAM ZÁPASOV SKUPINY E
14.6. Petrohrad Poľsko – SLOVENSKO 1:2
14.6. Sevilla Španielsko – Švédsko 0:0
18.6. Petrohrad Švédsko – SLOVENSKO 1:0
19.6. Sevilla Španielsko – Poľsko 1:1
23.6. Petrohrad Švédsko – Poľsko 3:2
23.6. Sevilla SLOVENSKO – Španielsko 0:5

Zdroj: wikipedia.com, youtube.com, uefa.com, tipsport.sk sofascore.com, rtvs.sk, livesport.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest