Fortuna TV – ako sledovať športové prenosy live!

Sledujte športové živé prenosy zadarmo. Live prenosy tých najzaujímavejších športových udalostí môžete vďaka Fortuna TV sledovať na jednom mieste z pc a mobilu.

Kde pozerať športové prenosy live?

Problémom sledovania športových prenosov na TV je fakt, že jednotlivé televízne stanice majú športy rozdelené, a preto ak daný kanál nevlastníte, tak si live prenos zo svojho obľúbeného športu jednoducho nepozriete.

Dobrou správou však je, že športové prenosy si teraz môžete pozrieť na jednom mieste vďaka stávkovým kanceláriám, ktoré ponúkajú svojim klientom live prenosy z takmer všetkých udalostí.

Najväčšou výhodou sledovania športových live streamov v stávkových kanceláriách je, že si môžete na športové udalosti a zápasy aj vsadiť a vyhrať peniaze.

SK Fortuna TV livestream naživo

Fortuna TV je online športová televízia s bohatým programom súťaží a priamych prenosov z celého sveta.

Na TV Fortuna dnes môžete sledovať ročne až neuveriteľných 400 000 livestreamov naprieč všetkými športami.

Nájdete tu živé prenosy zo španielskej La Ligy, talianskej Serie A, nemeckej Bundesligy, ale tiež všetky zápasy hokejovej NHL a väčšinu tenisových turnajov ATP a WTA.

Fortuna TV SK – prehľad

FORTUNA TV ▷ ONLINE TV
Kde sledovať Fortuna ›
Cena 2 EURA / mesiac alebo kladný zostatok
Športy futbal, hokej, tenis, mma… prehľad tu
Exkluzivita Fortuna Liga
Ako sledovať Návod tu ›
Prenosy dnes Program tu ›
HD prenosy ÁNO

Nižšie nájdete kompletný a detailný prehľad krokov, ktoré musíte urobiť, aby ste si mohli pozrieť živé prenosy naživo ešte dnes.

Návod ako pozerať livestream zadarmo

  1. Kliknite TU a vytvorte si účet vo Fortune
  2. Dokončite registráciu a overte si svoj nový účet
  3. Za posledných 7 dní musíte uzatvoriť aspoň jednu stávku
  4. Alebo, na svojom hráčskom konte mať kladný zostatok
  5. Teraz, môžete sledovať live prenosy zadarmo

Spustiť Fortuna TV ⇒

Všetko samozrejme nielen v mobile, ale aj v tablete a na monitore počítača.


Ako spustiť Fortuna TV naživo – cena, podmienky, mobil

REGISTRÁCIA NA iFORTUNA.SK

Pre sledovanie Fortuna TV sa musíte registrovať a mať aktívny hráčsky účet vo Fortune

CENA FORTUNA TV

Cena za sledovanie prenosov u stávkovej kancelárie prakticky neexistuje. Live prenosy sú však dostupné len vtedy, pokiaľ si v priebehu 7 dní uzatvoríte aspoň jednu stávku v hodnote 2 EUR.

Pre už existujúcich klientov Fortuny sú videoprenosy (live stream) dostupné ak na svojom hráčskom konte máte ľubovoľný kladný zostatok, t.j. postačuje aj 0,10 Eur. (niektoré prenosy môžu mať vlastné špecifické podmienky).

Fortuna TV livestream – návod

Je to veľmi jednoduché. Kliknite na „STÁVKY LIVE“ a potom na „Kalendár“. Objaví sa vám zoznam všetkých zápasov, na ktoré si pôjde staviť LIVE.

Pre filtrovania len tých zápasov, ktoré majú dostupný live stream, kliknite na malé biele políčko vedľa Play button (viď obrázok).

Hotovo – ukážu sa vám iba stretnutie, ku ktorým si môžete vziať popcorn a pohodlne ich sledovať. Okrem toho sa vám pri každom stretnutí zobrazí ponuka live stávok, ktorú môžete okamžite využiť.

SK iFortuna TV - online stream zadarmo

Mobilná aplikácia Fortuna – športové prenosy v mobile

Populárnu Fortuna TV môžete nájsť aj v mobilnej aplikácii stávkovej kancelárie Fortuna. Tú, si môžete stiahnuť priamo na ich stránke, pozitívom je taktiež fakt, že na sledovanie live prenosov zo zápasov pomocou TV nepotrebujete žiadnu dodatočnú aplikáciu.

TIP ❱ Recenzie mobilných aplikácií tu ›

Sledovať livestream zápasov cez mobil má svoje nepopierateľné výhody. Vďaka tomu totiž môžete sledovať vaše obľúbené športové prenosy kdekoľvek a kedykoľvek chcete.

Mobilná aplikácia Fortuny je dostupná pre Android, iOS a mobilný web.

Aké športové prenosy Fortuna TV vysiela naživo?

Fortuna v rámci svojej ponuky disponuje skutočne širokým spektrom športových prenosov. Na svoje si tak príde skutočne každý, od milovníkov futbalu až po nadšencov netradičných športov.

Športová Online TV zadarmo na iFortuna SK
Zdroj: ifortuna.sk

FortunaTV futbal livestream

Pravdepodobne najsilnejšie zastúpenie livestreamov na Fortuna TV má futbal. Stávková kancelária vysiela všetky zápasy domácej slovenskej Fortuna ligy a českej FORTUNA: LIGY. Taktiež si tu však môžete vychutnať zápasy slovenského pohára, španielskej La Ligy, Serie A, Ligue 1 či nemeckej Bundesligy.

Fortuna Liga na Fortuna TV

Tým, že Fortuna je generálnym partnerom slovenskej a českej najvyššej futbalovej súťaže je pochopiteľné, že má na ňu aj exluzívne vysielacie práva. Kompletne všetky zápasy z Fortuna ligy si tak teraz môžete vychutnať naživo.

NHL live na Fortuna TV

Stávková kancelária má pomerne silné zastúpenie aj v hokeji, kde so všetkých súťaží najviac láka prirodzene zámorská NHL. Pomocou Fortuna TV si teraz môžete vychutnať live streamy zápasov najlepšej hokejov ligy sveta.

UFC naživo na FortunaTV

Mnohých fanúšikov MMA rozhodne poteší aj  prítomnosť live vysielaní z najlepšej MMA organizácie na svete, UFC. Stávková kancelária bude vysielať pravidelne streami z UFC turnajov a to hlavnú aj prelims kartu.

TIP ❱ Návod ako spustiť UFC na Fortuna TV ›

Exkluzivita na Fortuna TV

Znamená to, že konkrétny šport, alebo súťaž si môžete pozrieť len na Fortuna TV a iné stávkové kancelárie tento stream neponúkajú.

Vo väčšine prípadov tieto športy častokrát vysielajú len platené kanály, a preto je veľkou výhodou, že môžete toto vysielanie sledovať prakticky zadarmo.

Fortuna TV v priamom prenose dnes

Sledujte prehľad športových live streamov, ktoré môžete sledovať v priamom prenose dnes.

SLEDUJTE ŠPORT NAŽIVO NA FORTUNA TV
FUTBAL Fortuna Liga, Česká Fortuna Liga, La Liga, El Clasico , Serie A, Bundesliga, Ligue 1, FA Cup, Slovenský pohár
HOKEJ MS v hokeji , NHL, KHL, SHL
TENIS Turnaje ATP a WTA, Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Turnaj majstrov, Davis Cup, Fed Cup, Laver Cup, Challenger, ITF
MMA UFC, Fabriq MMA
MOTO NASCAR
BASKETBAL NBA, Španielska liga, Talianska liga, Euroliga
ĎALŠIE baseball, MLB, hádzaná, volejbal, šípky, florbal, stolný tenis, snooker

Stávková kancelária Fortuna – výhody

Najväčšou pridanou hodnotou stávkovej kancelárie Fortuna je určite ich vysoký registračný bonus, ktorý siaha až do výšky 1000 EUR.

Vybrať si však môžete aj z ďaších zaujímavých bonusov.

Poteší taktiež stávkovanie bez manipulačného poplatku, široká ponuka live stávok či možnosť predčasného vyplatenia tiketu, takzvaného Cash-outu.

ONLINE TV slovenských stávkových kancelárií

Live prenosy zo športových udalostí vysielajú aj ďalšie stávkové kancelárie. Spoločnosti Tipsport, Niké či Synottip vysielajú taktiež veľké množstvo živých športových prenosov.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Ak teda chcete sledovať športové prenosy bez obmedzenia, odporúčame vám vyskúšať livestream zdarma v jednej z týchto TV, ktoré nájdete v prehľade nižšie.

Živé prenosy v stávkových kancelárií

[18+] Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardnej hre môže vzniknúť závislosť.

Zdroj: ifortuna.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest