Oktagon 25 naživo s bonusom zadarmo

Hokejová TIPOS Extraliga 2020/2021 – program, tabuľka, informácie. Zvolen sa stal majstrom pre sezónu 2020/21 (VIDEO)

Zdieľaní

Domáca Tipos Extraliga mieri v sezóne 2020/21 spoznala svojho majstra, ktorým sa stal HKM Zvolen, ktorý vo finálovej sérii zdolal Poprad. My vám dnes prinášame kompletný prehľad, program, novinky či ďalšie zaujímavé a dôležité informácie ohľadom najvyššej hokejovej súťaži.

Hokejová Tipos Extraliga naživo na TV Tipsport zadarmo

TIPOS EXTRALIGA prehľad

Čo je hokejová Tipos Extraliga?

Tipos Extraliga je najvyššou hokejovou súťažou na Slovensku, ktorú organizuje a reguluje Slovenský zväz ľadového hokeja.

Aj napriek tomu, že Tipos Extraliga patrí medzi tie menšie súťaže, podľa renomovaných hokejových magazínov je jednou z najlepších hokejových líg na svete.

Hokejová SKVK TIPOS EXTRALIGA
Krajina Slovensko
Rok založenia 1993 (28. sezóna)
Úradujúci šampión HKM Zvolen
Najúspešnejší klub HC Košice
Počet klubov 12
Hokejová Liga majstrov 2 miesta
Vysielacie práva (SK) RTVS, Sport 1 a 2, Tipsport
Nižšia súťaž  St. Nicolaus 1. hokejová liga SR
Off. web tipsportliga.hockey

Tipos Extraliga 2020/2021

Majstrovský titul v sezóne 2020/2021 získali hokejisti Zvolena, ktorý vo finálovej sérii zdolali hráčov Popradu celkovo 4:1 na zápasy. Zvolenčania získali celkovo svoj tretí majstrovský titul v histórii klubu.

Víťazom základnej časti Tipos Extraligy sa stali hokejisti Zvolena. Play – off časť celej extraligy začala 24. marca 2021.

V nadstavbovej časti Tipos Extraligy sa mužstvá rozdelia do dvoch skupín, kde prvých šesť mužstiev postúpilo rovno do štvrťfinále súťaže.

Tímy, ktoré skončili na 7 až desiatom mieste si zahrajú medzi sebou osemfinále na tri zápasy.

Tímy, ktoré postúpili do štvrťfinále play-off Tipos Extraligy

 • Zvolen
 • Michalovce
 • Poprad
 • Slovan Bratislava
 • Nitra
 • Detva

Tímy, ktoré postúpili do osemfinále play-off Tipos Extraligy

 • Dukla Trenčín
 • Košice
 • Nové Zámky
 • Banská Bystrica
TIPOS EXTRALIGA PLAY-OFF 2021
FINÁLE
od 29.4. Zvolen – Poprad 4:1
SEMIFINÁLE
od 13.4. Slovan Bratislava – Zvolen 1:4
od 15.4. Poprad – Michalovce 4:2
ŠTVRŤFINÁLE
od 31.3. Zvolen – Nové Zámky 4:0
od 31.3. Michalovce – Dukla Trenčín 4:2
od 31.3. Slovan Bratislava – Nitra 4:1
od 31.3. Poprad – Detva 4:0
OSEMFINÁLE
od 24.3. Dukla Trenčín – Banská Bystrica 3:1
od 24.3. Košice – Nové Zámky 1:3

Nová sezóna najvyššej hokejovej súťaže Tipos extraligy sa začala základnou časťou, ktorá odštartovala 2. októbra 2020. Celá sezóna sa skončila 7. mája 2021.

Ďalšou správou, ktorá bola schválená na zasadnutí funkcionárov v Zvolene bol fakt, že v sezóne Tipos ligy 2020/21 bude hrať aj maďarský klub DVTK Jegesmedvék Miškovec.

Hokejová extraliga dostala nový názov

Najvyššia hokejová súťaž na Slovensku niesla dlhé roky názov Tipsport liga.

Od sezóny 2020/2021 však stávkovú kanceláriu Tipsport v roli generálneho partnera strieda spoločnosť TIPOS s čím sa mení aj jej offciálny názov na TIPOS EXTRALIGA.

📌Tipsport však naďalej ostáva partnerom slovenského hokeja a bude vysielať všetky zápasy slovenskej hokejovej extraligy naživo na ich TV Tipsport.

PROGRAM | TABUĽKA | VÝSLEDKY | TÍMY | LM | VIDEO | NAŽIVO 

Kto obhajuje titul v hokejovej extralige?

Aj napriek tomu, že v sezóne Tipsport ligy 2019/2020 sme meno majstra nespoznali kvôli predčasnému ukončeniu sezóny z dôvodu pandémie koronavírusu, titul bude obhajovať ešte zo sezóny 2018/2019 tím HC ´05´ iClinic Banská Bystrica. 

Do nižšej súťaže minulú sezónu nikto nezostúpil a taktiež do Tipos extraligy ani nikto nepostúpil.

Koľko tímov hrá hokejovú extraligu?

V najnovšom ročníku súťaže bude o trofej bojovať celkovo 12 tímov, z ktorých jeden je maďarský. Oproti minulej sezóne tak najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž bude hrať o jeden tím menej z dôvodu ukončenia pôsobenia mužstva MAC Budapešť.

📌V tejto sezóne, podobne ako v minulej je taktiež fakt, že žiaden z tímov nevypadne a z nižšej ligy postúpi jeden klub.

Tipos extraliga tímy v sezóne 2020/2021

 • Banská Bystrica
 • Detva
 • Liptovský Mikuláš
 • DVTK Miškovec
 • Košice
 • Michalovce
 • Nitra
 • Nové Zámky
 • Poprad
 • Slovan Bratislava
 • Trenčín
 • Zvolen

Hokejová Tipos extraliga – formát súťaže

Celá súťaž sa delí na dve časti, na tú základnúvyraďovaciu, alebo inak povedané play-off.  Základnej časť súťaže sa rozdelila na dve fázy, kde v prvej sa stretne každý s každým dokopy 4-krát.

Následne sa v posledných šiestich kolách spraví rozlosovanie tímov podľa geografického kľúča, kde sa proti sebe postavia tímy z jednotlivých regiónov dokopy šesťkrát.

V základnej časti sa zápas nemôže skončiť remízou a tak v prípade nerozhodného výsledku nasleduje 5 minútové predĺženie. Ak sa počas neho nerozhodne, nasledujú samostatné nájazdy.

Do vyraďovacej fázy play-off postupuje najlepších desať mužstiev základnej časti. Prvých šesť mužstiev postupuje okamžite do štvrťfinále celej súťaže.

Tímy, ktoré sa umiestnili na 7. až 10. mieste hrajú predkolo play-off na tri víťazné zápasy. Tímy sa rozdeľujú na základe umiestenia v tabuľke.  Vo štvrťfinále play-off sa už potom hrá na 4 víťazné zápasy. Tím, ktorý vyhrá celú súťaž získa pohár legendárneho Vladimíra Dzurillu.

Sledujte Tipos extraligu live v TV a online

Slovenskú Tipos extraligu si budete aj tento rok môcť vychutnať live na kanáloch RTVS, ktorá s vedením súťaže podpísala zmluvu na ďalšie tri roky.

Hokejovú Tipos Extraligu si môžete  vďaka exkluzívnym prenosom pozrieť aj na staniciach Sport 1 a Sport 2. Diváci sa môžu tešiť na live prenosy z každého kola.

Jedinou možnosťou, ako si vychutnať zápasy slovenských hokejových tímov pomocou online vysielania, je tá ktorú ponúka stávková kancelária Tipsport v rámci svojej televízie TV Tipsport.

Ako a kde pozerať slovenskú Tipos Extraligu naživo ❱

Hokejová Liga majstrov

Hokejová Liga majstrov je medzinárodnou európskou súťažou, kde sa medzi sebou stretnú tie najlepšie tímy z niekoľkých európskych hokejových líg. Tento rok malo ísť už o 7. ročník tejto súťaže, no ten sa z dôvodu pandémie koronavírusu neuskutočnil.

Počas krátkej histórie tejto súťaže v nej hralo niekoľko slovenských klubov. Trikrát si európsku medzinárodnú súťaž zahrali HC Košice, dvakrát HK Nitra a minulý rok po prvýkrát HC´ 05 iClinic Banská Bystrica.

Všetkých 32 klubov je rozdelených do celkovo ôsmich skupín po štyri mužstvá. Hrá sa systémom dvakrát s každým. Dokopy sa tak odohrá celkovo šesť kôl. Postupujúcim do vyraďovacej časti sa stávajú dva najlepšie tímy z každej skupiny.

TIP ❱ Všetko o hokejovej Lige majstrov  ›

Aktuálna tabuľka Tipos Extraligy 2020/2021


Tabuľku TIPSO EXTRALIGY poskytuje SofaScore.comTipsport Liga 2019/2020

Vôbec prvé kolo novej sezóny našej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže začína 12.9.2019. Celú sezónu otvoril očakávaný duel medzi HC Košice a Slovanom Bratislava.

Tipsport Liga 2019/20 Play off – nadstavbová časť

O Pohár Dušana Pašeka pre víťaza základnej časti (spolu s nadstavbovou časťou) najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy zabojujú Banská Bystrica, Slovan Bratislava, Košice, Zvolen, Poprad a Trenčín.

Po základnej časti sa dostali do tzv. skupiny víťazov. V nej tímy odohrajú desať zápasov systémom každý s každým raz doma a raz vonku.

Zvyšná šestica – Michalovce, Nitra, Miškovec, Budapešť, Nové Zámky a Detva – budú bojovať v skupine porazených o zvyšné dve miestenky do play off.

Pre posledný Liptovský Mikuláš sa sezóna skončila.

Skupina o 1. až 6. miesto (skupina víťazov)

 1. miesto: Banská Bystrica (102 bodov)
 2. miesto: Slovan Bratislava (100 bodov)
 3. miesto: Košice (97 bodov)
 4. miesto: Zvolen (87 bodov)
 5. miesto: Poprad (87 bodov)
 6. miesto: Trenčín (81 bodov)

Skupina o 7. až 12. miesto (skupina porazených)

 1. miesto: Michalovce (69 bodov)
 2.  miesto: Nitra (65 bodov)
 3. miesto: Miškovec (64 bodov)
 4. miesto: Budapešť (51 bodov)
 5. miesto: Nové Zámky (50 bodov)
 6. miesto: Detva (48 bodov)

Kto bol šampión Tipsport Ligy v sezóne 2018/2019

Podobne, ako dve sezóny predtým, tak aj tú minulú s prehľadom vyhral tím HC´ 05 iClinic Banská Bystrica. Tento klub je podľa viacerých zvučných hokejových organizácií momentálne tým najlepším na Slovensku.

Základnú časť Banská Bystrica vyhrala s náskokom štyroch bodov pred rivalom z HKM Zvolen. S veľkým prehľadom tím dominoval aj vo vyraďovacej play – off časti, kde nakoniec vo finále porazil HK Nitru 4:1 na zápasy.

Kto postúpil do Tipsport Ligy 2019/2020

druhej najvyššej hokejovej súťaže St. Nicolaus 1. hokejová liga SR postúpil s absolútnym prehľadom a dominanciou počas celej sezóny tím HK Dukla Ingema Michalovce. Pre tento tím to bude vôbec prvá sezóna v najvyššej súťaži v histórii klubu.

Kto vypadol z Tipsport Ligy

V minulej sezóne bol najslabším tímom, ktorý nakoniec aj zostúpil do nižšej súťaže MsHK DOXXbet Žilina. Tento tím patril dlhé roky medzi stálice Tipsport ligy, no v posledných rokoch nevie nadviazať na svoju úspešnú minulosť a tak bolo zostúpenie do nižšej súťaže očakávané.

HC Slovan Bratislava

Tento rok sa očakáva aj návrat strateného syna do Tipsport ligy. Do našej najvyššej hokejovej súťaže sa vracia jeden z dvoch najúspešnejších klubov histórie ligy, Slovan Bratislava. Bratislavský klub počas svojho pôsobenia v slovenskej hokejovej súťaži vyhral dovedna osem majstrovských titulov.

V sezóne 2012/2013 sa predstavitelia klubov rozhodli skúsiť novú výzvu a klub tak prestúpil do druhej najlepšej hokejovej súťaže na svete, ruskej KHL. Slovan v nej pôsobil dlhých sedem rokov, no nikdy sa neprebojoval medzi tie najlepšie kluby súťaže.

Odchod Slovanu Bratislava z ruskej KHL spôsobili veľké dlhy voči hráčom, trénerom či neplatenie nájmu štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave.

Momentálna situácia je taká, že klub niektoré dlhy vyplatil, niektoré rozdelil do splátkových kalendárov a nič tak nebráni tomu, aby v novej sezóne nastúpil do Tipsport ligy.

Zápas Hviezd Tipsport liga – All star game

All Star event je populárnou udalosťou nie len v NHL, ale obľúbili si ho aj domáci fanúšikovia Tipsport ligy. Vôbec prvý ročník tohto projektu sa uskutočnil v roku 1996, kedy proti sebe nastúpil výber hráčov z klubov Východného Slovenska a výber hráčov z klubov zo Západného Slovenska.

V posledných rokoch sa však štruktúra tohto projektu niekoľkokrát menila a minulý rok sa z neho stala medzinárodná udalosť.  Vytvoril sa totiž All Star CUP, kde sa proti sebe postavili výbery zo Slovenskej, Rakúskej, Nemeckej a Českej ligy.

Prvý ročník tohto pohára sa odohral v Bratislave. All Star CUP nakoniec vyhral výber hráčov z Tipsport ligy. Počas celého tohto pohára bol pre fanúšikov pripravený aj pestrý sprievodný program vo forme koncertov či iných zábavných aktivít spojených s hokejom.

Tipsport Liga All-star víkend 2020

V sobotu a nedeľu 18. a 19. januára 2020, sa v Trenčíne konalo podujatie hviezd hokejovej Tipsport Ligy, manažérmi tímov boli odchovanci trenčianskeho hokeja a hokejové hviezdy Marián Hossa a Marián Gáborík.

TIP ❱ Všetko o All-Star víkende Tipsport Ligy tu ›

Winter Classic Tipsport Ligy

Winter Classic, alebo inak povedané hokejový zápas pod holým nebom, je ďalším z projektov NHL, ktorý sa rozhodli predstavitelia Tipsport ligy priniesť aj na Slovensko. V týchto zápasoch pod holým nebom proti sebe nastupujú dva tímy zo súťaže.

Minulé dva ročníky sa oba konali v Banskej Bystrici začiatkom februára. Miesto a dátum tohtoročného Winter Classic zatiaľ nepoznáme, no je veľký predpoklad, že sa toto atraktívne podujatie opäť vráti do Bystrice.

Individuálne ocenenia hráčov TL

Okrem tímových ocenení sa v Tipsport lige oceňujú aj individuálne schopnosti hráčov. Tieto ocenenia sa zaviedli pomerne nedávno, no ocenili ich hráči aj samotný fanúšikovia.

Zlatá korčula

Táto cena sa udeľuje najužitočnejšiemu hráčovi celej play – off Tipsport ligy. Víťaznú trofej vytvorila návrhárka Mira Podmanická a v minulej sezóne ju získal mladý Samuel Buček z tímu HK Nitra.

Zlatá prilba

Zlatá prilba je cenou, ktorá sa udeľuje každý mesiac počas celého trvania sezóny. Jedná sa o ocenenie za najkrajší gól mesiaca. Trofej pre hráča taktiež vytvorila návrhárka Mira Podmanická.

Víťazi Tipos Extraligy šampióni

2020/2021 – ?
2018/2019 – HC Banská Bystrica
2017/2018 – HC Banská Bystrica
2016/2017 – HC Banská Bystrica
2015/2016 – HK Nitra
2014/2015 – HC Košice
2013/2014 – HC Košice
2012/2013 – HKM Zvolen
2011/2012 – HC Slovan Bratislava
2010/2011 – HC Košice
2009/2010 – HC Košice

Päť najúspešnejších víťazov Tipos extraligy

 1. HC Košice, Slovan Bratislava – 8 titulov
 2. HK Dukla Trenčín – 3 tituly
 3. HC ´ 05 iClinic Banská Bystrica – 3 tituly
 4. HKM Zvolen – 2 tituly
 5. HK Nitra – 1 titul
Kompletný program sezóny Tipos Extraligy 2020/2021
Tipos Extraliga program sezóny 2020/21 (Zdroj: Tipos Extraliga/ FB)

Program zápasov a rozlosovanie Tipos extraligy 2020/2021

Pozrite si kompletný program všetkých zápasov a rozlosovanie Tipos extraligy 2020/2021.

2020 ❱Október | November | December
2021 ❱ Január | Február | Marec 


ZÁKLADNÁ ČASŤ

OKTOBÉR 2020
1. kolo – 2.10 – 8.11.2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Banská Bystrica – Nové Zámky
Michalovce – Slovan Bratislava
Poprad – Nitra
Miškovec – Trenčín
Detva – Mikuláš
Zvolen – Košice

2. kolo – 4.10. – 24.11. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Zvolen
Košice – Liptovský Mikuláš
Trenčín – Detva
Nitra – Miškovec
Slovan Bratislava – Poprad
Banská Bystrica – Michalovce

3. kolo – 9.10 – 24.11. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Michalovce – Nové Zámky
Poprad – Banská Bystrica
Miškovec – Slovan Bratislava
Detva – Nitra
Košice – Dukla Trenčín
Zvolen – Liptovský Mikuláš

4. kolo – 11.10. – 6.11. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Liptovský Mikuláš
Trenčín – Zvolen
Nitra – Košice
Slovan Bratislava – Detva
Banská Bystrica – Miškovec
Michalovce – Poprad

6. kolo – 18.10. – 18.12. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Dukla Trenčín
Nitra – Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava – Zvolen
Banská Bystrica – Košice
Michalovce – Detva
Poprad – Miškovec

7. kolo – 2.10 – 20.12. 2020 (Tipsport liga 2020/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Michalovce
Budapešť – Nitra
Zvolen – Miškovec
Banská Bystrica – Poprad
Trenčín – Detva
Slovan Bratislava – Košice
Nové Zámky majú voľno

8. kolo – 11.10. – 12.1.2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Nitra
Slovan Bratislava – Trenčín
Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
Michalovce – Zvolen
Poprad – Košice
Miškovec – Detva

9. kolo – 20.10. – 20.12. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Detva – Nové Zámky
Košice – Miškovec
Zvolen – Poprad
Michalovce – Liptovský Mikuláš
Trenčín – Banská Bystrica
Nitra – Slovan Bratislava

NOVEMBER 2020
10. kolo – 1.11. – 19.1. 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Slovan Bratislava
Banská Bystrica – Nitra
Michalovce – Trenčín
Poprad – Liptovský Mikuláš
Miškovec – Zvolen
Detva – Košice

5. kolo – 1.11. – 8.12. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Poprad – Nové Zámky
Miškolc – Michalovce
Detva – Banská Bystrica
Košice – Slovan Bratislava
Zvolen – Nitra
Trenčín – Liptovský Mikuláš

11. kolo –  10.11 – 26.1. 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Košice –  Nové Zámky
Zvolen – Detva
Miškovec – Liptovský Mikuláš
Trenčín – Poprad
Nitra – Michalovce
Slovan Bratislava – Banská Bystrica

12. kolo –  12.11 – 13.11. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky –  Banská Bystrica
Slovan Bratislava – Michalovce
Nitra – Poprad
Trenčín – Miškovec
Detva – Liptovský Mikuláš
Košice – Zvolen

13. kolo – nedeľa, 15. november 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Zvolen – Nové Zámky
Košice – Liptovský Mikuláš
Detva – Trenčín
Miškovec – Nitra
Poprad – Slovan Bratislava
Michalovce – Banská Bystrica

14. kolo – 17.11 – 26.1.2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Michalovce
Banská Bystrica – Poprad
Slovan Bratislava – Miškovec
Nitra – Detva
Trenčín – Košice
Zvolen – Liptovský Mikuláš

15. kolo – 9.10 – 20.11. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Liptovský Mikuláš
Zvolen – Trenčín
Košice – Nitra
Detva – Slovan Bratislava
Miškovec – Banská Bystrica
Poprad – Michalovce

16. kolo – 4.10. – 22.11.2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Poprad
Michalovce – Miškovec
Banská Bystrica – Detva
Slovan Bratislava – Košice
Nitra – Zvolen
Trenčín – Liptovský Mikuláš

17. kolo – piatok, 27. november 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Trenčín – Nové Zámky
Nitra – Liptovský Mikuláš
Zvolen – Slovan Bratislava
Košice – Banská Bystrica
Detva – Michalovce
Miškovec – Poprad

18. kolo – 8.11 – 29.11. 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Miškovec – Nové Zámky
Poprad – Detva
Michalovce – Košice
Banská Bystrica – Zvolen
Slovan Bratislava – Liptovský Mikuláš
Nitra – Trenčín

DECEMBER 2020
19. kolo – piatok, 4. december 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nitra – Nové Zámky
Trenčín – Slovan Bratislava
Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica
Zvolen – Michalovce
Košice – Poprad
Detva – Miškovec

20. kolo – nedeľa, 6. december 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Detva
Miškovec – Košice
Poprad – Zvolen
Liptovský Mikuláš – Michalovce
Banská Bystrica – Trenčín
Slovan Bratislava – Nitra

21. kolo – piatok, 11. december 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Slovan Bratislava – Nové Zámky
Nitra – Banská Bystrica
Trenčín – Michalovce
Liptovský Mikuláš – Poprad
Zvolen – Miškovec
Košice – Detva

22. kolo – nedeľa, 13. december 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Košice
Detva – Zvolen
Miškovec – Liptovský Mikuláš
Poprad  – Poprad
Detva – Slovan Bratislava
Banská Bystrica – Michalovce
Trenčín má voľno

23. kolo – utorok, 22. december 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Trenčín – Nové Zámky
Nitra – Slovan Bratislava
Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
Detva – Zvolen
Michalovce – Košice
Poprad – Miškovec

24. kolo – sobota, 26. december 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Slovan Bratislava
Trenčín – Nitra
Liptovský Mikuláš – Zvolen
Banská Bystrica – Detva
Košice – Miškovec
Michalovce – Poprad

25. kolo – pondelok, 28. december 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nitra – Nové Zámky
Slovan Bratislava – Trenčín
Liptovský Mikuláš – Detva
Zvolen – Banská Bystrica
Poprad – Košice
Miškovec – Michalovce

26. kolo – streda, 30. december 2020 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Trenčín
Slovan Bratislava – Nitra
Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica
Zvolen – Detva
Košice – Michalovce
Miškovec – Poprad

JANUÁR 2021
27. kolo – nedeľa, 3. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Slovan Bratislava – Nové Zámky
Nitra – Trenčín
Liptovský Mikuláš – Zvolen
Detva – Banská Bystrica
Miškovec – Košice
Poprad – Michalovce

28. kolo – streda, 6. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Nitra
Trenčín – Slovan Bratislava
Liptovský Mikuláš – Detva
Banská Bystrica – Zvolen
Košice – Poprad
Michalovce – Miškovec

29. kolo – piatok, 8. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Banská Bystrica – Nové Zámky
Michalovce – Slovan Bratislava
Poprad – Nitra
Miškovec – Trenčín
Detva – Liptovský Mikuláš
Košice – Zvolen

30. kolo – nedeľa, 10. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Zvolen
Liptovský Mikuláš – Košice
Trenčín – Detva
Nitra – Miškovec
Slovan Bratislava – Poprad
Banská Bystrica – Michalovce

31. kolo – piatok, 15. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Michalovce – Nové Zámky
Poprad – Banská Bystrica
Miškovec – Slovan Bratislava
Detva – Nitra
Košice – Trenčín
Zvolen – Liptovský Mikuláš

32. kolo – nedeľa, 17. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Liptovský Mikuláš – Nové Zámky
Trenčín – Zvolen
Nitra – Košice
Slovan Bratislava – Detva
Banská Bystrica – Miškovec
Michalovce – Poprad

33. kolo – piatok, 22. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Poprad – Nové Zámky
Miškovec – Michalovce
Detva – Banská Bystrica
Košice – Slovan Bratislava
Zvolen – Nitra
Liptovský Mikuláš – Trenčín

34. kolo – nedeľa, 24. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Trenčín
Liptovský Mikuláš – Nitra
Slovan Bratislava – Zvolen
Banská Bystrica – Košice
Michalovce – Detva
Poprad – Miškovec

35. kolo – piatok, 29. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Miškovec – Nové Zámky
Detva – Poprad
Košice – Michalovce
Zvolen – Banská Bystrica
Liptovský Mikuláš – Slovan Bratislava
Trenčín – Nitra

36. kolo – nedeľa, 31. január 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Nitra
Slovan Bratislava – Trenčín
Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
Michalovce – Zvolen
Poprad – Košice
Miškovec – Detva

FEBRUÁR 2020
37. kolo – piatok, 5. február 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Detva – Nové Zámky
Košice – Miškovec
Zvolen – Poprad
Liptovský Mikuláš – Michalovce
Trenčín – Banská Bystrica
Nitra – Slovan Bratislava

38. kolo – nedeľa,7. február 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Slovan Bratislava
Banská Bystrica – Nitra
Michalovce – Trenčín
Poprad – Liptovský Mikuláš
Miškovec – Zvolen
Detva – Košice

39. kolo – utorok, 16. február 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Košice – Nové Zámky
Zvolen – Detva
Liptovský Mikuláš – Miškovec
Trenčín – Poprad
Nitra – Michalovce
Slovan Bratislava – Banská Bystrica

40. kolo – piatok, 19. február 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Banská Bystrica
Slovan Bratislava – Michalovce
Nitra – Poprad
Trenčín – Miškovec
Liptovský Mikuláš – Detva
Zvolen – Košice

41. kolo – nedeľa, 21. február 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Zvolen – Nové Zámky
Liptovský Mikuláš – Košice
Detva – Trenčín
Miškovec – Nitra
Poprad – Slovan Bratislava
Michalovce – Banská Bystrica

42. kolo – piatok, 26. február 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Michalovce
Banská Bystrica – Poprad
Slovan Bratislava – Miškovec
Nitra – Detva
Trenčín – Košice
Liptovský Mikuláš – Zvolen

43. kolo – nedeľa, 28. február 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Liptovský Mikuláš – Nové Zámky
Zvolen – Trenčín
Košice – Nitra
Detva – Slovan Bratislava
Miškovec – Banská Bystrica
Poprad – Michalovce

MAREC 2021
44. kolo – utorok, 2. marec 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Poprad
Michalovce – Miškovec
Banská Bystrica – Detva
Slovan Bratislava – Košice
Nitra – Zvolen
Liptovský Mikuláš – Trenčín

45. kolo – piatok, 5. marec 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Trenčín – Nové Zámky
Liptovský Mikuláš – Nitra
Zvolen – Slovan Bratislava
Košice – Banská Bystrica
Detva – Michalovce
Miškovec – Poprad

46. kolo – nedeľa, 7. marec 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Miškovec
Poprad – Detva
Michalovce – Košice
Banská Bystrica – Zvolen
Liptovský Mikuláš – Slovan Bratislava
Nitra – Trenčín

47. kolo – piatok, 12. marec 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nitra – Nové Zámky
Trenčín – Slovan Bratislava
Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica
Zvolen – Michalovce
Košice – Poprad
Detva – Miškovec

48. kolo – nedeľa, 14. marec 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Detva
Miškovec – Košice
Poprad – Zvolen
Michalovce – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Trenčín
Slovan Bratislava – Nitra

49. kolo – piatok, 19. marec 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Slovan Bratislava – Nové Zámky
Nitra – Banská Bystrica
Trenčín – Michalovce
Liptovský Mikuláš – Poprad
Zvolen – Miškovec
Košice – Detva

50. kolo – nedeľa, 21. marec 2021 (Tipsport liga 2020/2021, program)

Nové Zámky – Košice
Detva – Zvolen
Liptovský Mikuláš – Miškovec
Poprad – Trenčín
Michalovce – Nitra
Banská Bystrica – Slovan Bratislava

Zdroj: tipsport.sk, huste.sk, wikipedia.com, hokej.sk, etipos.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest