Hokejová TIPOS Extraliga 2020/2021 – program, tabuľka, informácie!

Najlepšie slovenské hokejové tímy sa aj tento rok predstavia v čoraz populárnejšej domácej Tipos Extralige. My vám dnes prinášame kompletný prehľad, program, novinky či ďalšie zaujímavé a dôležité informácie ohľadom najvyššej hokejovej súťaži.

Hokejová extraliga ponesie nový názov

Najvyššia hokejová súťaž na Slovensku niesla dlhé roky názov Tipsport liga.

Od sezóny 2020/2021 však stávkovú kanceláriu Tipsport v roli generálneho partnera strieda spoločnosť TIPOS s čím sa mení aj jej offciálny názov na TIPOS EXTRALIGA.

Štátna lotéria TIPOS uzavrela s Asociáciou profesionálnych hokejových klubov (APHK) zmluvu o generálnom partnerstve na obdobie 3 rokov, pričom po tomto období má Tipos právo na predĺženie kontraktu o ďalšie 2 roky.

📌Tipsport však naďalej ostáva partnerom slovenského hokeja a bude vysielať všetky zápasy slovenskej hokejovej extraligy naživo na ich TV Tipsport.

TIPOS EXTRALIGA informácie

Čo je hokejová Tipos Extraliga?

Tipos Extraliga je najvyššou hokejovou súťažou na Slovensku, ktorú organizuje a reguluje Slovenský zväz ľadového hokeja.

Aj napriek tomu, že Tipos Extraliga patrí medzi tie menšie súťaže, podľa renomovaných hokejových magazínov je jednou z najlepších hokejových líg na svete.

Hokejová SKVK TIPOS EXTRALIGA
Krajina Slovensko
Rok založenia 1993 (28. sezóna)
Úradujúci šampión HC Banská Bystrica
Najúspešnejší klub HC Košice
Počet klubov 12
Hokejová Liga majstrov 2 miesta
Vysielacie práva (SK) RTVS, Sport 1 a 2, Tipsport
Nižšia súťaž  St. Nicolaus 1. hokejová liga SR
Off. web tipsportliga.hockey

Tipos Extraliga 2020/2021

Nová sezóna najvyššej hokejovej súťaže Tipo ligy sa začne základnou časťou, ktorá odštartovala 2. októbra 2020. Celá sezóna by sa následne mala skončiť najneskôr 12. mája 2021.

Ďalšou správou, ktorá bola schválená na zasadnutí funkcionárov v Zvolene bol fakt, že v sezóne Tipos ligy 2020/21 bude hrať aj maďarský klub DVTK Jegesmedvék Miškovec.

PROGRAM | TABUĽKA | VÝSLEDKY | TÍMY | LM | VIDEO | NAŽIVO 

Kto obhajuje titul v hokejovej extralige?

Aj napriek tomu, že v sezóne Tipsport ligy 2019/2020 sme meno majstra nespoznali kvôli predčasnému ukončeniu sezóny z dôvodu pandémie koronavírusu, titul bude obhajovať ešte zo sezóny 2018/2019 tím HC ´05´ iClinic Banská Bystrica. 

Do nižšej súťaže minulú sezónu nikto nezostúpil a taktiež do Tipos extraligy ani nikto nepostúpil.

Koľko tímov hrá hokejovú extraligu?

V najnovšom ročníku súťaže bude o trofej bojovať celkovo 12 tímov, z ktorých jeden je maďarský. Oproti minulej sezóne tak najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž bude hrať o jeden tím menej z dôvodu ukončenia pôsobenia mužstva MAC Budapešť.

📌V tejto sezóne, podobne ako v minulej je taktiež fakt, že žiaden z tímov nevypadne a z nižšej ligy postúpi jeden klub.

Tipos extraliga tímy v sezóne 2020/2021

 • Banská Bystrica
 • Detva
 • Liptovský Mikuláš
 • DVTK Miškovec
 • Košice
 • Michalovce
 • Nitra
 • Nové Zámky
 • Poprad
 • Slovan Bratislava
 • Trenčín
 • Zvolen

Hokejová Tipos extraliga – formát súťaže

Celá súťaž sa delí na dve časti, na tú základnúvyraďovaciu, alebo inak povedané play-off.  Základnej časť súťaže sa rozdelila na dve fázy, kde v prvej sa stretne každý s každým dokopy 4-krát.

Následne sa v posledných šiestich kolách spraví rozlosovanie tímov podľa geografického kľúča, kde sa proti sebe postavia tímy z jednotlivých regiónov dokopy šesťkrát.

V základnej časti sa zápas nemôže skončiť remízou a tak v prípade nerozhodného výsledku nasleduje 5 minútové predĺženie. Ak sa počas neho nerozhodne, nasledujú samostatné nájazdy.

Do vyraďovacej fázy play-off postupuje najlepších desať mužstiev základnej časti. Prvých šesť mužstiev postupuje okamžite do štvrťfinále celej súťaže.

Tímy, ktoré sa umiestnili na 7. až 10. mieste hrajú predkolo play-off na tri víťazné zápasy. Tímy sa rozdeľujú na základe umiestenia v tabuľke.  Vo štvrťfinále play-off sa už potom hrá na 4 víťazné zápasy. Tím, ktorý vyhrá celú súťaž získa pohár legendárneho Vladimíra Dzurillu.

Sledujte Tipos extraligu live v TV a online

Slovenskú Tipos extraligu si budete aj tento rok môcť vychutnať live na kanáloch RTVS, ktorá s vedením súťaže podpísala zmluvu na ďalšie tri roky.

Hokejovú Tipos Extraligu si môžete  vďaka exkluzívnym prenosom pozrieť aj na staniciach Sport 1 a Sport 2  Diváci sa môžu tešiť na live prenosy z každého kola.

Jedinou možnosťou, ako si vychutnať zápasy slovenských hokejových tímov pomocou online vysielania, je tá ktorú ponúka stávková kancelária Tipsport v rámci svojej televízie TV Tipsport.

Ako a kde pozerať slovenskú Tipos Extraligu naživo ❱

Hokejová Liga majstrov

Hokejová Liga majstrov je medzinárodnou európskou súťažou, kde sa medzi sebou stretnú tie najlepšie tímy z niekoľkých európskych hokejových líg. Tento rok ide v poradí už o 7. ročník tejto súťaže, ktorej sa zúčastní dokopy 32 klubov.

Počas krátkej histórie tejto súťaže v nej hralo niekoľko slovenských klubov. Trikrát si európsku medzinárodnú súťaž zahrali HC Košice, dvakrát HK Nitra a minulý rok po prvýkrát HC´ 05 iClinic Banská Bystrica.

Všetkých 32 klubov je rozdelených do celkovo ôsmich skupín po štyri mužstvá. Hrá sa systémom dvakrát s každým. Dokopy sa tak odohrá celkovo šesť kôl. Postupujúcim do vyraďovacej časti sa stávajú dva najlepšie tímy z každej skupiny.

TIP ❱ Všetko o hokejovej Lige majstrov  ›

Aktuálna tabuľka Tipos Extraligy 2020/2021

Tabuľku TIPSO EXTRALIGY poskytuje SofaScore.comTipsport Liga 2019/2020

Vôbec prvé kolo novej sezóny našej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže začína 12.9.2019. Celú sezónu otvoril očakávaný duel medzi HC Košice a Slovanom Bratislava.

Tipsport Liga 2019/20 Play off – nadstavbová časť

O Pohár Dušana Pašeka pre víťaza základnej časti (spolu s nadstavbovou časťou) najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy zabojujú Banská Bystrica, Slovan Bratislava, Košice, Zvolen, Poprad a Trenčín.

Po základnej časti sa dostali do tzv. skupiny víťazov. V nej tímy odohrajú desať zápasov systémom každý s každým raz doma a raz vonku.

Zvyšná šestica – Michalovce, Nitra, Miškovec, Budapešť, Nové Zámky a Detva – budú bojovať v skupine porazených o zvyšné dve miestenky do play off.

Pre posledný Liptovský Mikuláš sa sezóna skončila.

Skupina o 1. až 6. miesto (skupina víťazov)

 1. miesto: Banská Bystrica (102 bodov)
 2. miesto: Slovan Bratislava (100 bodov)
 3. miesto: Košice (97 bodov)
 4. miesto: Zvolen (87 bodov)
 5. miesto: Poprad (87 bodov)
 6. miesto: Trenčín (81 bodov)

Skupina o 7. až 12. miesto (skupina porazených)

 1. miesto: Michalovce (69 bodov)
 2.  miesto: Nitra (65 bodov)
 3. miesto: Miškovec (64 bodov)
 4. miesto: Budapešť (51 bodov)
 5. miesto: Nové Zámky (50 bodov)
 6. miesto: Detva (48 bodov)

Kto bol šampión Tipsport Ligy v sezóne 2018/2019

Podobne, ako dve sezóny predtým, tak aj tú minulú s prehľadom vyhral tím HC´ 05 iClinic Banská Bystrica. Tento klub je podľa viacerých zvučných hokejových organizácií momentálne tým najlepším na Slovensku.

Základnú časť Banská Bystrica vyhrala s náskokom štyroch bodov pred rivalom z HKM Zvolen. S veľkým prehľadom tím dominoval aj vo vyraďovacej play – off časti, kde nakoniec vo finále porazil HK Nitru 4:1 na zápasy.

Kto postúpil do Tipsport Ligy 2019/2020

druhej najvyššej hokejovej súťaže St. Nicolaus 1. hokejová liga SR postúpil s absolútnym prehľadom a dominanciou počas celej sezóny tím HK Dukla Ingema Michalovce. Pre tento tím to bude vôbec prvá sezóna v najvyššej súťaži v histórii klubu.

Kto vypadol z Tipsport Ligy

V minulej sezóne bol najslabším tímom, ktorý nakoniec aj zostúpil do nižšej súťaže MsHK DOXXbet Žilina. Tento tím patril dlhé roky medzi stálice Tipsport ligy, no v posledných rokoch nevie nadviazať na svoju úspešnú minulosť a tak bolo zostúpenie do nižšej súťaže očakávané.

HC Slovan Bratislava

Tento rok sa očakáva aj návrat strateného syna do Tipsport ligy. Do našej najvyššej hokejovej súťaže sa vracia jeden z dvoch najúspešnejších klubov histórie ligy, Slovan Bratislava. Bratislavský klub počas svojho pôsobenia v slovenskej hokejovej súťaži vyhral dovedna osem majstrovských titulov.

V sezóne 2012/2013 sa predstavitelia klubov rozhodli skúsiť novú výzvu a klub tak prestúpil do druhej najlepšej hokejovej súťaže na svete, ruskej KHL. Slovan v nej pôsobil dlhých sedem rokov, no nikdy sa neprebojoval medzi tie najlepšie kluby súťaže.

Odchod Slovanu Bratislava z ruskej KHL spôsobili veľké dlhy voči hráčom, trénerom či neplatenie nájmu štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave.

Momentálna situácia je taká, že klub niektoré dlhy vyplatil, niektoré rozdelil do splátkových kalendárov a nič tak nebráni tomu, aby v novej sezóne nastúpil do Tipsport ligy.

Zápas Hviezd Tipsport liga – All star game

All Star event je populárnou udalosťou nie len v NHL, ale obľúbili si ho aj domáci fanúšikovia Tipsport ligy. Vôbec prvý ročník tohto projektu sa uskutočnil v roku 1996, kedy proti sebe nastúpil výber hráčov z klubov Východného Slovenska a výber hráčov z klubov zo Západného Slovenska.

V posledných rokoch sa však štruktúra tohto projektu niekoľkokrát menila a minulý rok sa z neho stala medzinárodná udalosť.  Vytvoril sa totiž All Star CUP, kde sa proti sebe postavili výbery zo Slovenskej, Rakúskej, Nemeckej a Českej ligy.

Prvý ročník tohto pohára sa odohral v Bratislave. All Star CUP nakoniec vyhral výber hráčov z Tipsport ligy. Počas celého tohto pohára bol pre fanúšikov pripravený aj pestrý sprievodný program vo forme koncertov či iných zábavných aktivít spojených s hokejom.

Tipsport Liga All-star víkend 2020

V sobotu a nedeľu 18. a 19. januára 2020, sa v Trenčíne konalo podujatie hviezd hokejovej Tipsport Ligy, manažérmi tímov boli odchovanci trenčianskeho hokeja a hokejové hviezdy Marián Hossa a Marián Gáborík.

TIP ❱ Všetko o All-Star víkende Tipsport Ligy tu ›

Winter Classic Tipsport Ligy

Winter Classic, alebo inak povedané hokejový zápas pod holým nebom, je ďalším z projektov NHL, ktorý sa rozhodli predstavitelia Tipsport ligy priniesť aj na Slovensko. V týchto zápasoch pod holým nebom proti sebe nastupujú dva tímy zo súťaže.

Minulé dva ročníky sa oba konali v Banskej Bystrici začiatkom februára. Miesto a dátum tohtoročného Winter Classic zatiaľ nepoznáme, no je veľký predpoklad, že sa toto atraktívne podujatie opäť vráti do Bystrice.

Individuálne ocenenia hráčov TL

Okrem tímových ocenení sa v Tipsport lige oceňujú aj individuálne schopnosti hráčov. Tieto ocenenia sa zaviedli pomerne nedávno, no ocenili ich hráči aj samotný fanúšikovia.

Zlatá korčula

Táto cena sa udeľuje najužitočnejšiemu hráčovi celej play – off Tipsport ligy. Víťaznú trofej vytvorila návrhárka Mira Podmanická a v minulej sezóne ju získal mladý Samuel Buček z tímu HK Nitra.

Zlatá prilba

Zlatá prilba je cenou, ktorá sa udeľuje každý mesiac počas celého trvania sezóny. Jedná sa o ocenenie za najkrajší gól mesiaca. Trofej pre hráča taktiež vytvorila návrhárka Mira Podmanická.

Víťazi Tipos Extraligy šampióni

2018/2019 – HC Banská Bystrica
2017/2018 – HC Banská Bystrica
2016/2017 – HC Banská Bystrica
2015/2016 – HK Nitra
2014/2015 – HC Košice
2013/2014 – HC Košice
2012/2013 – HKM Zvolen
2011/2012 – HC Slovan Bratislava
2010/2011 – HC Košice
2009/2010 – HC Košice

Päť najúspešnejších víťazov Tipos extraligy

 1. HC Košice, Slovan Bratislava – 8 titulov
 2. HK Dukla Trenčín – 3 tituly
 3. HC ´ 05 iClinic Banská Bystrica – 3 tituly
 4. HKM Zvolen – 2 tituly
 5. HK Nitra – 1 titul

Slovenská hokejová Tipsport liga - program a výsledky

Program zápasov a rozlosovanie Tipos extraligy 2019/2020

Pozrite si kompletný program všetkých zápasov a rozlosovanie Tipsport ligy 2019/2020.

2019 ❱ September | Október | November | December
2020 ❱ Január | Február | Play-off


ZÁKLADNÁ ČASŤ

SEPTEMBER 2019
1. kolo – štvrtok, 12. september 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Košice – Slovan Bratislava (predohrávka)

1. kolo – piatok, 13. september 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Michalovce – Liptovský Mikuláš
Nitra – Budapešť
Miškovec – Zvolen
Poprad – Banská Bystrica
Detva – Trenčín
Nové Zámky majú voľno

2. kolo – nedeľa, 15. september (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Slovan Bratislava
Nové Zámky – Košice
Banská Bystrica – Detva
Zvolen – Poprad
Budapešť – Miškovec
Michalovce – Nitra
Trenčín má voľno

3. kolo – utorok, 17. september 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Nitra – Liptovský Mikuláš
Miškovec – Michalovce
Poprad – Budapešť
Detva – Zvolen
Košice – Trenčín
Slovan Bratislava – Nové Zámky
Banská Bystrica má voľno

4. kolo – piatok, 20. september 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Nové Zámky
Trenčín – Slovan Bratislava
Banská Bystrica – Košice
Budapešť – Detva
Michalovce – Poprad
Nitra – Miškovec
Zvolen má voľno

5. kolo – nedeľa, 22. september 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Liptovský Mikuláš
Poprad – Nitra
Detva – Michalovce
Košice – Zvolen
Slovan Bratislava – Banská Bystrica
Nové Zámky – Trenčín
Budapešť má voľno

6. kolo – piatok, 27. september 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Trenčín – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Nové Zámky
Zvolen – Slovan Bratislava
Budapešť – Košice
Nitra – Detva
Miškovec – Poprad
Michalovce majú voľno

7. kolo – nedeľa, 29. september 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica
Trenčín – Zvolen
Nové Zámky – Budapešť
Michalovce – Slovan Bratislava
Nitra – Košice
Poprad – Detva
Miškovec má voľno

OKTOBÉR 2019
8. kolo – utorok, 1. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Poprad
Detva – Miškovec
Košice – Michalovce
Slovan Bratislava – Budapešť
Nové Zámky – Zvolen
Banská Bystrica – Trenčín
Nitra má voľno

9. kolo – piatok, 4. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Detva – Liptovský Mikuláš
Košice – Miškovec
Nitra – Slovan Bratislava
Michalovce – Nové Zámky
Budapešť – Trenčín
Zvolen – Banská Bystrica
Poprad má voľno

10. kolo – nedeľa, 6. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Zvolen
Budapešť – Banská Bystrica
Trenčín – Michalovce
Nitra – Nové Zámky
Miškovec – Slovan Bratislava
Poprad – Košice
Detva má voľno

11. kolo – piatok, 11. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Košice – Detva
Slovan Bratislava – Poprad
Nové Zámky – Miškovec
Trenčín – Nitra
Banská Bystrica – Michalovce
Zvolen – Budapešť
Liptovský Mikuláš má voľno

12. kolo – nedeľa, 13. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Budapešť – Liptovský Mikuláš
Michalovce -Zvolen
Nitra – Banská Bystrica
Miškovec – Trenčín
Poprad – Nové Zámky
Detva – Slovan Bratislava
Košice majú voľno

13. kolo – piatok, 18. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Košice – Liptovský Mikuláš
Nové Zámky – Detva
Poprad – Trenčín
Banská Bystrica – Miškovec
Zvolen – Nitra
Michalovce – Budapešť
Slovan Bratislava má voľno

14. kolo – nedeľa, 20. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Michalovce
Budapešť – Nitra
Zvolen – Miškovec
Banská Bystrica – Poprad
Trenčín – Detva
Slovan Bratislava – Košice
Nové Zámky majú voľno

15. kolo – utorok, 22. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Slovan Bratislava – Liptovský Mikuláš
Košice – Nové Zámky
Detva – Banská Bystrica
Poprad – Zvolen
Miškovec – Budapešť
Nitra – Michalovce
Trenčín má voľno

16. kolo – piatok, 25. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Nitra
Michalovce – Miškovec
Budapešť – Poprad
Zvolen – Detva
Trenčín – Košice
Nové Zámky – Slovan Bratislava
Banská Bystrica má voľno

17. kolo – nedeľa, 27. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Nové Zámky – Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava – Trenčín
Košice – Banská Bystrica
Detva – Budapešť
Poprad – Michalovce
Miškovec – Nitra
Zvolen má voľno

18. kolo – utorok, 30. október 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Miškovec
Nitra – Poprad
Michalovce – Detva
Zvolen – Košice
Banská Bystrica – Slovan Bratislava
Trenčín – Nové Zámky
Budapešť má voľno

NOVEMBER 2019
19. kolo – piatok, 1. november 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Trenčín
Nové Zámky – Banská Bystrica
Slovan Bratislava – Zvolen
Košice – Budapešť
Detva – Nitra
Poprad – Miškovec
Michalovce majú voľno

20. kolo – nedeľa,  3. november 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
Zvolen – Trenčín
Budapešť – Nové Zámky
Slovan Bratislava – Michalovce
Košice – Nitra
Detva – Poprad
Miškovec má voľno

21. kolo – piatok, 15. november 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Poprad – Liptovský Mikuláš
Miškovec – Detva
Michalovce – Košice
Budapešť – Slovan Bratislava
Zvolen – Nové Zámky
Trenčín – Banská Bystrica
Nitra má voľno

22. kolo – nedeľa, 17. november 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Detva
Miškovec – Košice
Slovan Bratislava – Nitra
Nové Zámky – Michalovce
Trenčín – Budapešť
Banská Bystrica – Zvolen
Poprad má voľno

23. kolo – piatok, 22. november 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Zvolen – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Budapešť
Michalovce – Trenčín
Nové Zámky – Nitra
Slovan Bratislava – Miškovec
Košice – Poprad
Detva má voľno

24. kolo – nedeľa, 24. november 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Detva – Košice
Poprad – Slovan Bratislava
Miškovec – Nové Zámky
Nitra – Trenčín
Michalovce – Banská Bystrica
Budapešť – Zvolen
Liptovský Mikuláš má voľno

25. kolo – streda, 27. november 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Budapešť
Zvolen – Michalovce
Banská Bystrica – Nitra
Trenčín – Miškovec
Nové Zámky – Poprad
Slovan Bratislava – Detva
Košice majú voľno

26. kolo – piatok, 29. november 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Košice
Detva – Nové Zámky
Trenčín – Poprad
Miškovec – Banská Bystrica
Nitra – Zvolen
Budapešť – Michalovce
Slovan Bratislava má voľno

DECEMBER 2019
27. kolo – nedeľa, 1. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Banská Bystrica – Miškovec
Michalovce – Detva
Slovan Bratislava – Zvolen
Poprad – Liptovský Mikuláš
Košice – Trenčín
Budapešť – Nitra
Nové Zámky majú voľno

28. kolo – utorok, 3. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Nitra
Nové Zámky – Budapešť
Liptovský Mikuláš – Košice
Zvolen – Poprad
Detva – Slovan Bratislava
Banská Bystrica – Michalovce
Trenčín má voľno

29. kolo – piatok, 6. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Michalovce – Miškovec
Slovan Bratislava – Banská Bystrica
Poprad – Detva
Košice – Zvolen
Budapešť – Trenčín
Nitra – Nové Zámky
Liptovský Mikuláš má voľno

30. kolo – nedeľa, 8. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Nové Zámky
Trenčín – Nitra
Liptovský Mikuláš – Budapešť
Detva – Košice
Banská Bystrica – Poprad
Michalovce – Slovan Bratislava
Zvolen má voľno

31. kolo – streda, 18. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Slovan Bratislava – Miškovec
Poprad – Michalovce
Košice – Banská Bystrica
Budapešť – Zvolen
Nitra – Liptovský Mikuláš
Nové Zámky – Trenčín
Detva má voľno

32. kolo – piatok, 20. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Trenčín – Miškovec
Liptovský Mikuláš – Nové Zámky
Zvolen – Nitra
Detva – Budapešť
Michalovce – Košice
Slovan Bratislava – Poprad
Banská Bystrica má voľno

33. kolo – nedeľa, 22. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Liptovský Mikuláš
Trenčín – Zvolen
Nové Zámky – Detva
Banská Bystrica – Nitra
Michalovce – Budapešť
Poprad – Košice
Slovan Bratislava má voľno

34. kolo – štvrtok, 26. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Poprad
Košice – Slovan Bratislava
Budapešť – Banská Bystrica
Nitra – Detva
Nové Zámky – Zvolen
Liptovský Mikuláš – Trenčín
Michalovce majú voľno

35. kolo – sobota, 28. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Košice – Miškovec
Budapešť – Slovan Bratislava
Nitra – Michalovce
Banská Bystrica – Nové Zámky
Detva – Trenčín
Zvolen – Liptovský Mikuláš
Poprad má voľno

36. kolo – pondelok, 30. december 2019 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Zvolen
Detva – Liptovský Mikuláš
Trenčín – Banská Bystrica
Michalovce – Nové Zámky
Slovan Bratislava – Nitra
Poprad – Budapešť
Košice majú voľno

37. kolo – sobota, 4. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Budapešť – Košice
Nitra – Poprad
Nové Zámky – Slovan Bratislava
Trenčín – Michalovce
Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica
Zvolen – Detva
Miškovec má voľno

JANUÁR 2020
38. kolo – pondelok, 6. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Detva – Miškovec
Banská Bystrica – Zvolen
Michalovce – Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava – Trenčín
Poprad – Nové Zámky
Košice – Nitra
Budapešť má voľno

39. kolo – piatok, 10. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Budapešť – Miškovec
Nové Zámky – Košice
Poprad – Trenčín
Liptovský Mikuláš – Slovan Bratislava
Zvolen – Michalovce
Banská Bystrica – Detva
Nitra má voľno

40. kolo – nedeľa, 12. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Banská Bystrica
Detva – Michalovce
Zvolen – Slovan Bratislava
Liptovský Mikuláš – Poprad
Trenčín – Košice
Nitra – Budapešť
Nové Zámky majú voľno

41. kolo – piatok, 17. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Nitra – Miškovec
Budapešť – Nové Zámky
Košice – Liptovský Mikuláš
Poprad – Zvolen
Slovan Bratislava – Detva
Michalovce – Banská Bystrica
Trenčín má voľno

42. kolo – utorok, 21. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Michalovce
Banská Bystrica – Slovan Bratislava
Detva – Poprad
Zvolen – Košice
Trenčín – Budapešť
Nové Zámky – Nitra
Liptovský Mikuláš má voľno

43. kolo – piatok, 24. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Nové Zámky – Miškovec
Nitra – Trenčín
Budapešť – Liptovský Mikuláš
Košice – Detva
Poprad – Banská Bystrica
Slovan Bratislava – Michalovce
Zvolen má voľno

44. kolo – nedeľa, 26. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Slovan Bratislava
Michalovce – Poprad
Banská Bystrica – Košice
Zvolen – Budapešť
Liptovský Mikuláš – Nitra
Trenčín – Nové Zámky
Detva má voľno

45. kolo – streda, 29. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Trenčín
Nové Zámky – Liptovský Mikuláš
Nitra – Zvolen
Budapešť – Detva
Košice – Michalovce
Poprad – Slovan Bratislava
Banská Bystrica má voľno

46. kolo – piatok, 31. január 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Liptovský Mikuláš – Miškovec
Zvolen – Trenčín
Detva – Nové Zámky
Nitra – Banská Bystrica
Budapešť – Michalovce
Košice – Poprad
Slovan Bratislava má voľno

FEBRUÁR 2020
47. kolo – nedeľa, 2. február 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Poprad – Miškovec
Slovan Bratislava – Košice
Banská Bystrica – Budapešť
Detva – Nitra
Zvolen – Nové Zámky
Trenčín – Liptovský Mikuláš
Michalovce majú voľno

48. kolo – streda, 12. február 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Košice
Slovan Bratislava – Budapešť
Michalovce – Nitra
Nové Zámky – Banská Bystrica
Trenčín – Detva
Liptovský Mikuláš – Zvolen
Poprad má voľno

49. kolo – piatok, 14. február 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Zvolen – Miškovec
Liptovský Mikuláš – Detva
Banská Bystrica – Trenčín
Nové Zámky – Michalovce
Nitra – Slovan Bratislava
Budapešť – Poprad
Košice majú voľno

50. kolo – nedeľa, 16. február 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Košice – Budapešť
Poprad – Nitra
Slovan Bratislava – Nové Zámky
Michalovce – Trenčín
Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
Detva – Zvolen
Miškovec má voľno

51. kolo – utorok, 18. február 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Detva
Zvolen – Banská Bystrica
Liptovský Mikuláš – Michalovce
Trenčín – Slovan Bratislava
Nové Zámky – Poprad
Nitra – Košice
Budapešť má voľno

52. kolo – piatok, 21. február 2020 (Tipsport liga 2019/2020, program)

Miškovec – Budapešť
Košice – Nové Zámky
Trenčín – Poprad
Slovan Bratislava – Liptovský Mikuláš
Michalovce – Zvolen
Detva – Banská Bystrica
Nitra má voľno


NADSTAVBOVÁ ČASŤ / PLAY-OFF

O Pohár Dušana Pašeka pre víťaza základnej časti (spolu s nadstavbovou časťou) najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy zabojujú Banská Bystrica, Slovan Bratislava, Košice, Zvolen, Poprad a Trenčín.

Po základnej časti sa dostali do tzv. skupiny víťazov. V nej tímy odohrajú desať zápasov systémom každý s každým raz doma a raz vonku.

Zvyšná šestica – Michalovce, Nitra, Miškovec, Budapešť, Nové Zámky a Detva – budú bojovať v skupine porazených o zvyšné dve miestenky do play off.

Pre posledný Liptovský Mikuláš sa sezóna skončila.

Skupina o 1. až 6. miesto (skupina víťazov)

 1. miesto: Banská Bystrica (102 bodov)
 2. miesto: Slovan Bratislava (100 bodov)
 3. miesto: Košice (97 bodov)
 4. miesto: Zvolen (87 bodov)
 5. miesto: Poprad (87 bodov)
 6. miesto: Trenčín (81 bodov)

Skupina o 7. až 12. miesto (skupina porazených)

 1. miesto: Michalovce (69 bodov)
 2.  miesto: Nitra (65 bodov)
 3. miesto: Miškovec (64 bodov)
 4. miesto: Budapešť (51 bodov)
 5. miesto: Nové Zámky (50 bodov)
 6. miesto: Detva (48 bodov)

Zdroj: tipsport.sk, huste.sk, wikipedia.com, hokej.sk, etipos.sk