Internetová televízia JOJ Play live – program dnes. Ktoré športové podujatia vysiela naživo?

Stovky hodín športových prenosov, archív a možnosti sledovať vysielanie kedykoľvek – to všetko ponúka JOJ Play. Táto live platforma televízie JOJ funguje aj vo free aj v platenej verzii a vy v našom článku môžete zistiť, ktoré športové podujatia vysiela naživo a všetky ďalšie info! 

JOJ play

Internetová platforma JOJ play je jednou z mnohých, s ktorou sa v dnešnej dobe diváci môžu stretnúť. A pre tých, ktorí radi využívajú v našich končinách známe VOYO live, ide o ďalšiu zaujímavú možnosť zábavy.

JOJ play ponúka lyžiarske preteky, ktoré jazdí hviezdna Petra Vlhová a taktiež najviac hokejových prenosov v našich končinách, vrátane MS v hokeji 2024. Nižšie podrobne zistíte, čo všetko vás s JOJ play čaká.

JOJ play platforma

Prečo sledovať Joj play ?

JOJ play, ako oficiálna streamovacia platforma TV JOJ zahŕňa všetky kanály, ktoré má JOJ-ka vo svojom portfóliu. To znamená, že aj na Slovensku populárny kanál Joj Šport live.

Presne preto už slovenským športovým fanúšikom, ktorí možno doteraz nemali Joj šport vo svojom balíku televíznych programov, nič dôležité neujde, vďaka predplatnému platformy JOJ Play.

JOJ PLAY
Kde sledovať Internet, mobilná aplikácia, smart TV
Podujatia MS v hokeji, SP v alpskom lyžovaní, Tipos Extraliga…
Cena free verzia – zadarmo, premium – 5,99€/mesiac
FULL HD prenosy ÁNO
Internet / mobil ÁNO
Majiteľ JOJ
Web play.joj.sk
Hodnotenie: 9.6/10

MS v hokeji na Joj Play

Od 10. do 26. mája môžete na platforme Joj Play sledovať aj MS v hokeji live z Českej republiky.

Tie majú vo vysielaní rozdelené všetky tri programy skupiny JOJ a to nasledovným spôsobom; zápasy SR pôjdu na hlavnej stanici TV Joj, ostatné zápasy našej skupiny na Joj Šport a stretnutia pražskej skupiny na Joj Plus.

Joj Play je k dispozícii zadarmo počas celých MS v hokeji, no taktiež môžete využiť aj stream zdarma od stávkovej spoločnosti Tipsport.

Tá vysiela celý turnaj zadarmo na svojej TV Tipsport a pre nových hráčov ponúka bonus 30€ bez vkladu na prvé stávky. TV Tipsport viete pozerať cez webový prehliadač alebo mobilnú aplikáciu.

TV Tipsport live stream online player

Tipos Extraliga na Joj Play

Tipos Extraliga live je počas celej sezóny dostupná na Joj Play a to z každého zápasu každého kola. Všetky stretnutia budú komentované a diváci si môžu vybrať z troch možností predplatného;

  1. Mesačné predplatné = 5,99€
  2. Ročné predplatné = 59,90€
  3. Pay-per-view na konkrétny zápas = 2,49€

Okrem priamych prenosov sú tu k dispozícii aj archív, highlighty z jednotlivých zápasov a všetky dôležité aktuality. Na samotnej platforme Joj Play nájdete oddelenú sekciu Šport, kde sa dozviete kompletné podstatné info.

Ako sledovať JOJ play live?

Ak chcete vedieť ako sledovať live prenosy na JOJ play, tak možností je viacero. Prvou je oficiálna webstránka play.joj.sk . Druhou voľbou zas mobilná aplikácia dostupná pre iOS aj Android.

Poslednou možnosťou je sledovanie cez smart TV, ktoré ponúkajú vo svojich internetových obchodoch aplikáciu Joj Play. Vždy sa stačí iba zaregistrovať a vybrať si či chcete využívať free verziu alebo premium.

Joj šport live

Na online platforme JOJky je, samozrejme, dostupný kanál Joj šport live, kde viete sledovať napínavé športové prenosy z celého sveta.

Okrem Petra Vlhová program, tam nájdete aj množstvo domácich súťaží, napr. Tipos slovenská hokejová liga, basketbalovú SBL a ďalšie. Chýbať tu nebudú ani priame prenosy z májových MS v hokeji 2024, ktoré budú vrcholom športového roka.

JOJ play cena

Športové prenosy naživo sú tu spoplatnené, no určite vás poteší, že cena je vzhľadom na množstvo športov, ktoré tam nájdete naozaj ľudová.

Predplatné verzie premium, ktorá zahŕňa aj vysielanie JOJ šport a celej sezóny hokejovej Tipos Extraligy, stojí iba 5,99€ za mesiac.

Tv JOJ play predplatné

Tv JOJ play ponúka predplatné v dvoch formách. Free verzia je prirodzene zadarmo vo Full HD kvalite, no s reklamami a bez možností sledovať kanál JOJ šport. K dispozícii sú iba TV Joj, Joj Plus, JOJ 24 a Wau.

Premium verzia ponúka aj JOJ šport, detský kanál Jojko, filmový kanál Joj Cinema, CS film, CS Mystery, CS Horror a CS History. Taktiež aj vlastnú knižnicu zaujímavých seriálov a filmov so slovenským a českým dabingom.

To všetko bez reklám v najvyššej kvalite, s možnosťou sledovať až na štyroch zariadeniach naraz a za 5,99€ mesačne.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA naživo ›

JOJ play zadarmo

JOJ play ponúka možnosť pozerať stanice JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24. Je však možné si zaregistrovať iba jedno zariadenie súčasne. Počas MS v hokeji tu bude k dispozícii zdarma aj vysielanie kanálu Joj Šport.

JOJ play aplikácia

Aplikácia tejto online streamovacej platformy od JOJ-ky je dostupná na iOS a Android, pričom je možné cez ňu sledovať vysielanie kedykoľvek.

TIP ❱ Kde sledovať hokej live ›

JOJ play android

Množstvo ľudí má v obľube mobily s operačným systémom android, a preto ak neviete, kde si aplikáciu Joj play stiahnuť, máme pre vás jednoduchý návod.

Stačí si túto aplikáciu vyhľadať v obchode Google play, ktorý má každý telefón s androidom automaticky prístupnú. Odtiaľ si ju iba stiahnete, aplikácia sa nainštaluje a vy môžete po registrácii pohodlne sledovať zo svojho smartfónu.

Aké športy vysiela JOJ play live

Odpoveď na otázku aké športy vysiela Joj play live je jednoduchá. Všetky športy, súťaže, podujatia a zápasy, ktoré má vo svojom portfóliu kanál Joj šport dostupný na platforme Joj Play.

Od roku 2024 tu bude napríklad možné sledovať aj MS v hokeji program, keďže práva získala skupina JOJ až do roku 2028. Nejde pritom iba o seniorské, „áčkové MS v hokeji“, ale aj šampionáty juniorov do 20 resp. 18 rokov.

V súčasnosti sa okrem hokeja zameriava na prezentáciu domácich súťaží, predovšetkým palubovkových – basketbal, hádzaná, volejbal, florbal atď. . V ponuke sú však napríklad aj futbalové zápasy našej reprezentácie do 21 rokov či tenisový Davis Cup.

SLEDUJTE ŠPORT NA JOJ PLAY NAŽIVO
Zimné športy  Zjazdové lyžovanie, Klasické lyžovanie, Skoky na lyžiach, Severská kombinácia, Snowboard, Freestyle lyžovanie
Hokej MS v hokeji (od r. 2024), Tipos Extraliga, TIPOS Slovenská hokejová liga, MS do 20 a 18 rokov, MS v hokeji žien, IHL, SR do 17 rokov, Hlinka Gretzky Cup
Futbal zápasy U21, zápasy ženskej reprezentácie, 2. futbalová liga, Slovenský pohár vo futbale, pohárové a ligové zápasy Chelsea, pohárové a ligové zápasy Interu Miláno
Volejbal Extraliga muži/ženy, Liga Majstrov, ME, Volejbal Cup, Volejbal Challenge Cup, Plážový volejbal (slovenská séria a MS), Snow volejbal
Basketbal Niké SBL, španielska liga, Alpe Adria Cup
Cyklistika Okolo Švajčiarska (od 2024)
Atletika  Svetová atletická liga, Berlínsky maratón
Ďalšie športy Hádzaná, Florbal, Tenis, Badminton, e-športy, slovenská liga vo futsale, svetová séria Le Mans, krasokorčuľovanie, rýchlokorčuľovanie, svetová séria ITU v triatlone

Petra Vlhová joj play

Ako sme už vyššie avizovali, tak na joj play môžete sledovať, ako si v pretekoch Svetového pohára v alpskom lyžovaní počína Petra Vlhová. Joj má právo na všetky preteky seriálu SP okrem tých v Rakúsku.

JOJ play program

Všetko dôležité o Joj play a taktiež program jednotlivých ponúkaných kanálov si môžete pozrieť na webe play.joj.sk . Tam sa dozviete aj odpovede na všetky najčastejšie otázky a môžete okamžite využiť možnosť registrácie a začať sledovať.

Kde sledovať šport naživo dnes

Dnes môžete sledovať šport naživo na televíznych športových kanáloch, ako sú NOVA Sport 1,2 , Eurosport 1 a 2, Sport 1 a Sport 2, Premier Sport, Orange Sport a mnohých ďalších. Každá športová stanica ponúka rôzne športy a súťaže.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Zdroj: play.joj.sk, wikipedia.com, joj.sk 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest