Podmienky používania

 1. Podmienky používania sa vzťahujú na všetkých používateľov webu 7sport.sk (ďalej len „web“). Skôr ako začnete web naplno využívať, tak si ich pozorne prečítajte. Používaním webu každý užívateľ potvrdzuje, že týmto podmienkam rozumie a súhlasí s ich kompletným znením. V prípade, že to tak nie je, tak náš web opusťte. Vyhradzujeme si právo na akúkoľvek budúcu zmenu podmienok používania a ich aktuálne znenie vždy nájdete na našich stránkach.
 2. Prevádzkovateľom portálu je spoločnosť Gamebro s.r.o., IČO: 08961859, DIČ: CZ08961859, affil.job@gmail.com. Ďalej len “prevádzkovateľ”.
 3. Web je určený pre všetky svojprávne osoby vo veku 18 rokov a viac. Tie ho využívajú výlučne na vlastnú zodpovednosť. Prevádzkovateľ portálu nenesie zodpovednosť za žiadnu ujmu (majetkovú ani nemajetkovú), ktorá by mohla súvisieť s používaním webu, a informáciami či odporúčaniami na webe uvedenými.
 4. Prevádzkovateľ webu nezaručuje, že informácie uvedené na stránkach sú vždy aktuálne a úplné. Taktiež nezaručuje, že všetky funkcie webu budú vždy dostupné a funkčné. Akýkoľvek obsah webu môže byť z vôle prevádzkovateľa kedykoľvek zmenený alebo odstránený.
 5. Náš web je výhradne sprostredkovateľom reklamných informácií našich partnerov, ktoré sú verejne dostupné na internete. Keď sa rozhodnete akúkoľvek zverejnenú ponuku využiť, budete vždy presmerovaný na portál niektorého z našich partnerov. Prevádzkovateľ tohto webu nie je účastníkom žiadneho prípadného právneho vzťahu medzi používateľom a partnerom ani nezodpovedá za obsah portálu partnera či akékoľvek jeho záväzky voči užívateľom.
 6. Na webe sa nachádzajú informácie o hazardných hrách. Prevádzkovateľ webu však žiadne hazardné hry neprevádzkuje, neorganizuje a nespracúva nijaké platby.
 7. Žiadne informácie uverejnené na našom webe neslúžia ako odporúčania na hranie hazardných hier. Keď sa rozhodnete z vlastnej vôle investovať, tak si zistite všetky dostupné informácie o danej problematike. Upozorňujeme, že hranie hazardných hier je na našom území povolené len osobám vo veku 18 rokov a starším výlučne na ich vlastné riziko.
 8. Všetok obsah na webe (grafický, textový, audiovizuálny a iný) smie byť použitý iba pre osobnú potrebu používateľa. Je zakázané tento obsah ďalej kopírovať a publikovať pre svoj vlastný prospech.
 9. Na našom webe sa môžete dobrovoľne prihlásiť k odberu aktuálnych správ a upozornení, ktoré vám budú chodiť prostredníctvom notifikácií do Vášho prehliadača na zariadení (mobil, počítač), na ktorom ste sa prihlásili k odberu. Svoju voľbu môžete kedykoľvek zrušiť vo svojom prehliadači.
 10. Na webe používame súbory cookies podľa podmienok uvedených tu.
 11. Užívaním webu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov podľa pravidiel uvedených tu.
 12. Podmienky použitia môžu byť podľa potreby upravované.
 13. Tieto podmienky vstupujú do platnosti dňa 1.7.2022
Štatistiky návštevnosti webu 7sport.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest