Slovan live vs PFC Kodaň v TV, online prenos na internete a livestream v mobile zadarmo!

Slovenský futbalový majster zabojuje aj o postup zo skupiny Európskej Konferenčnej ligy 2021. Predstavíme vám možnosti, ako a kde ste mohli sledovať zápas Slovan live vs. FC Kodaň v mobile, TV, tablete, alebo PC. 

Futbalisti Slovana Bratislava remizovali v predposlednom zápase skupinovej fázy Konferenčnej ligy a o postup do play off budú musieť poriadne zabojovať, pretože posledný zápas odohrajú na pôde FC Kodaň.

Práve dánsky klub má istý postup zo skupiny do vyraďovacej časti Európskej Konferenčnej ligy a druhým postupujúcim bude Slovan, alebo PAOK ktorý sa stretne s outsiderom skupiny Lincolnom Red Imps.

Slovan live vs PAOK Solún – Konferenčná liga

Slovan online v mobile zdarma

Sledovať niektoré futbalové zápasy Slovan online, môžete aj cez mobilné aplikácie slovenských stávkových kancelárii, ktoré vám prinášajú priame prenosy zo zápasov a okrem toho si môžete aj zatipovať na stretnutia s atraktívnymi bonusmi.

Stretnutie Slovan Bratilava -FC Kodaň nemáte možnosť sledovať vo vizuálnej podobe na stávkových kanceláriách, avšak je niekoľko dostupných alternatív, ako napríklad na našom webe formou online komentára, alebo live tracker o Tipsportu.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Konferenčnú ligu live ›

Slovan online textový komentár

7sport.sk vám prináša online komentár skoro zo všetkých najzaujímavejších športových udalostí a jediný slovenský zástupca nebude chýbať. Slovan live na mobile môžete sledovať formou písaného online komentára a neprídete o najzaujímavejšie momenty zápasu Konferenčnej ligy FC Kodaň – Slovan Bratislava.

Online komentár ▶︎

Slovan online Tipsport mobilná aplikácia

Stretnutia skupinovej fázy Slovana Bratislava online v Konferenčnej lige môžete aj cez mobilnú aplikáciu Tipsport, ktorá má vo svojej ponuke live audio komentár, ktorý je adekvátnou náhradou video prenosu.

Ak preferujete inú možnosť prenosu, tak live tracker od Tipsportu vám zaručene prinesie najzaujímavejšie momenty zápasu.

Spustiť audio prenos ▶︎

Niké aplikácia Konferenčná liga Slovan live

Ak máte účet v stávkovej kancelárii Niké, tak pre sledovanie zápasu Slovan – Lincoln online môžete sledovať stretnutie pomocou match tracker. Ten vám ponúkne zvukové upozornenia na dôležité situácie – keď napríklad padne gól, niektorý tím má veľkú šancu, bude sa kopať penalta, alebo napríklad sa udelila karta.

Spustiť match tracker ▶︎


Slovan naživo v TV proti FC Kodaň

Zápas Slovan naživo, na pôde dánskeho tímu FC Kodaň odvysiela Slovenská televizia na RTVS Dvojke, začiatok vysielania o 20:40h.

RTVS získala vysielacie práva až do konca sezóny 2023/2024 a púť Slovana v európskych klubových súťažiach sme mohli sledovať v TV už od 2. predkola.

Skupinovú fázu a Slovan v TV Európskej konferenčnej lige odvysiela aj platený kanál SPORT 1  a SPORT 2. Športové programy plánujú odvysielať až 60 futbalových zápasov.

Live stream Slovan – Kodaň

Sledovať live stream Slovan – Kodaň môžete na oficiálne stránke RTVS, ktorý je dostupný len na území Slovenskej republiky.

Samozrejme ak máte TV operátorov, ktorí ponúkajú mobilne aplikácie, tak zápas Konferenčnej ligy naživo môžete sledovať na svojich mobiloch, alebo tabletoch.

Slovan live kurzová ponuka

Kurzová ponuka k Slovanu Bratislava nie je naklonená, veď dánsky klub je jasným favoritom čo ukázal aj na Tehelnom poli, keď vyhral nad slovenským majstrom 3:1.

Slovan už nemôže postúpiť priamo do osemfinále, ale bojuje o účasť v play off na diaľku s PAOK-om.

KODAŇvs.SLOVAN
Lincol vs Kodaň (0:4)Posledný zápas EKLSlovan vs PAOK (0:0)
1 1,71X 3,842 4,59
Tipsport bonusy zadarmo

Slovan online predzápasová analýza vs. Kodaň

Slovan online môžete sledovať na TV Tipsport a my vám ponúkame zopár postrehov, prečo je slovenský majster favoritom v tomto zápase.

FC Kodaň má už svoj postup do osemfinále zabezpečený, tak v zápase proti Slovanu tímu v úvodzovkách o nič nejde a môže šetriť kľúčových hráčov. Naopak Slovan Bratislava bojuje o zotrvanie v európskom pohári na diaľku s PAOK Solún.

STAVTE SI NA SLOVAN – PAOK KURZY
Výsledok zápasu bez remízySLOVAN 2,10PAOK 1,78
Každý dá gól v polčasochÁNO 9,55NIE 1,05

TV Slovan live

TV Slovan Bratislava live je klubová televízia, kde si môžu fanúšikovia najúspešnejšieho slovenského klubu pozrieť rôzne videá z tlačových konferencii, rozhovory s hráčmi, alebo aj zostrihy zo zápasov.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

ŠK Slovan Bratislava naživo v TV Fortuna liga

Slovan Bratislava naživo v domácej ligovej súťaži Fortuna liga odvysiela TV Markíza, ktorá získala práva na 1. slovenskú futbalovú ligu.

Všetky futbalové stretnutia však môžete vidieť naživo na VOYO, TV Dajto, alebo niektoré zaujímavé zápasy aj na Nova Sport.

TIP ❱ Aké športy môžeme sledovať na Voyo ›

ONLINE: Konferenčná liga Slovan live – FC Kodaň prenos dnes (9.12. 21:00 h)

Európska konfederačná ligaSkupina F
štvrtok 9. decembra 2021 o 21:00
Kodaň
0:0
0:0, 0:0
Slovan Bratislava
Góly
Zostavy

Online prenos

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, niké.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest