Spartak Trnava live dnes v TV, online cez internet a livestream v mobile zadarmo!

Zápas Spartak Trnava live môžete sledovať v mobile, dnes v TV, PC, alebo cez tablet. Najbližšie hrá Spartak 30.11. o 21:00h v Konferenčnej lige proti bulharskému Ludogorets. Pozrite si, kde sledovať Spartak Trnava online na internete, a kde si zapnete live stream v mobile úplne zadarmo!

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▷

Spartak Trnava live

Sledujte v našom článku zoznam všetkých možností, kde sledovať zápasy Spartak Trnava live, či už v Konferenčnej lige, Slovnaft cupe, alebo v domácej futbalovej súťaži Niké liga.

Najbližší zápas odohrá Spartak 30.11. 2023 o 21:00h na štadióne Antona Malatinského v Trnave.

Spartak Trnava live stream

Futbal Trnava dnes online

Futbal Trnava dnes online zápas proti Razgrad Ludogorets je možne vidieť live aj na internetovej televízii Skylink, ktorý má v ponuke kanál Sport 1.

Ak nemáte možnosť sledovať zápas cez poskytovateľa TV, alebo naživo na platenom kanály, adekvátnou náhradou je audio prenos od Tipsportu s bonusom 20€ zadarmo.

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▷

Futbal Trnava dnes v TV

Futbal Trnava dnes v TV zápas v europskej súťaži odvysiela v priamom prenose platená televízia Sport 1 od 21:00h

Zápasy Konferenčnej ligy ktoré odvysiela RTVS môžete sledovať vďaka ich aplikácii a tie ktoré vysielajú platené kanály ako Sport 1 a Sport 2 na mobiloch napríklad na, Skylink apke, alebo na Magio Go.

Niké liga program prináša, samozrejme, zápasy trnavského Spartaka a práve najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž môžete sledovať prostredníctvom aplikácie Niké.

Tipsport zas ponúka live tracker zápasov Niké ligy a prenosy Slovenského pohára vo futbale.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Spartak live zdarma na Niké TV

Spartak live zdarma je možné sledovať pomocou Niké TV na webe už spomínanej stávkovej spoločnosti Niké, ktorá je je od roku 2023 hlavným sponzorom 1. slovenskej futbalovej ligy.

Určite sa oplatí využiť aj ich mobilnú aplikáciu a byť stále v dianí na vašom smartphone či tablete.

Spustiť Niké TV ▷

Ako spustiť livestream na Niké TV

  1. Registrujte sa online na nike.sk
  2. Dokončite registráciu a overenie účtu online
  3. Po vytvorení účtu a overení, môžete sledovať živé prenosy
  4. Stávková kancelária Niké vám ponúka 20 EUR zadarmo plus vstupný bonus bez limitu

FC Spartak Trnava live na Tipsporte

Aj Tipsport má svoju mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej vám nič dôležité neujde. Sledovať na nej môžete aj live tracker zo zápasov Spartaka vo Niké lige či Slovenskom pohári vo futbale.

Tipsport dáva novým hráčom bonus 20 EUR zadarmo.

SLEDUJTE TV TIPSPORT ▷

Trnava live na Fortune

Podobne ako v Tipsporte aj stávková kancelária Fortuna ponúka svojim hráčom online tracker a informuje o všetkom dôležitom čo sa deje na ihrisku. Okrem trackera môžete sledovať aj live štatistiky stretnutia a získať fantastický bonus 30 EUR bez rizika zadarmo.

FORTUNA TV LIVE ▷

Spartak Trnava zapas dnes v tv

Live v TV je možné sledovať Spartak Trnava vďaka hneď niekoľkým možnostiam. Práva na futbalové zápasy slovenských klubov sú však rôznym spôsobom porozdeľované medzi viaceré spoločnosti.

V prípade európskych súťaží platí, že zápasy slovenských klubov z nich vysiela RTVS Šport, a tak to bude aj pri skupinových zápasoch Spartaka aj Slovana.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Ligu Majstrov ›

Spartak tv live na Dajto

Dajto live je vysielateľom slovenskej Niké Ligy pre Slovenskú republiku, a tak sa v televízii určite počas sezóny objaví zopár zápasov, v ktorých nastúpi aj Spartak Trnava naživo.

Televízia Dajto vysiela vždy jeden prenos z každého kola najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku a to v nedeľu večer. V piatok večer zas našu Niké ligu vysiela český kanál Nova Sport 1 a 2 live.

Futbal Trnava dnes v TV – program zápasov

* program zápasov Spartak Trnava vysielaných v TV budeme pravidelne aktualizovať

  • 29.10. od 17:30h – Trenčín – Trnava (Dajto)
  • 12.11. od 17:30h – Košice – Trnava (Dajto)

Spartak Trnava live prenos Joj šport

Na Joj šport môžete sledovať niektoré zápasy Spartak Trnava, vďaka live prenosu zo Slovenského pohára vo futbale – Slovnaft cupu. Na ten má práva primárne JOJ šport live.

Fanúšikovia Slovnaft cupu si určite pamätajú, ako sa v poslednom finále stretli práve v derby Trnava Slovan v napínavom súboji, po ktorom Trnavčania oslavovali zisk titulu.

Spartak Trnava live stream

Okrem live streamov stávkových kancelárii je možné zápasy Spartaka Trnava pozerať aj cez platenú službu VOYO live. Tá ponúka všetkých 190 zápasov Niké ligy v tejto sezóne.

SLEDUJTE VOYO LIVE ▷

Voyo stojí na mesiac 5,99€ so 7 dňovou skúšobnou dobou zadarmo (bez športových tv) a má k dispozícii aj mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej môžete sledovať prenosy aj cez svoj smartphone či tablet.

TIP ❱ Pozerajte Európsku ligu naživo ›

Futbal Trnava dnes online

Spartak Trnava online a zápasy ktoré budú vysielať športové TV ako Dajto, Nova Sport 1, alebo Nova Sport 2, je možné sledovať cez ponuku internetovej a satelitnej televízie Skylink. Tá má tieto programy vo svojej ponuke.

Okrem toho vysiela zápasy aj stanice JOJ Sport, ktorá ponúka stretnutia slovenského pohára a to v mobile, PC, alebo v tablete.

SPUSTIŤ SKYLINK ▷

Trnava vs. Slovan live

Derby zápas Trnava vs. Slovan v novej sezóne Niké liga live odohrajú hneď niekoľko krát. Prvé zápasy sa uskutočnia v základnej časti a ďalšie v nadstavbovej, pretože oba tímy by tam mali postúpiť.

Je možné Slovan vs Trnava uvidíme aj v zápasoch Slovnaft Cupu.

  • 22.10. (11. kolo) 18:00: Spartak – Slovan
  • 2.3. (22. kolo) 15:00: Slovan – Spartak

Trnava Dac live

Spartak Trnava má v posledných rokoch vypäté zápasy aj proti Dac Dunajská Streda. Oba tímy sa opäť stretnú v nasledujúcej sezóne v Niké lige, alebo v zápasoch slovenského pohára.

  • 30.9. (9. kolo) 18:00: Dac – Spartak
  • 17.2. (20. kolo) 15:00: Spartak – Dac

Spartak Trnava live kurzy

Zápasy Spartak Trnava live kurzy nájdete u najlepších stávkových kancelárii stále. Okrem tipovania môžete v nich využiť aj zaujímavé registračné bonusy zadarmo na prvé stávky.

Spartak Trnava dnes, web, sociálne siete

Všetky informácie o klube Spartak Trnava dnes zistíte na oficiálnom webe. Ďalšie zaujímavé informácie nájdete na sociálnych sieťach, kde okrem videí si môžete pozrieť aj rozhovory a postrehy trénerov, hráčov.

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, niké.sk, voyo.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest