Spartak Trnava live naživo v TV, online prenos cez internet a livestream v mobile zadarmo!

Zápasy Fortuna ligy Spartak live môžete sledovať v mobile, TV, PC, alebo cez tablet. Pozrite si všetky možnosti ako sledovať Spartak Trnava naživo v TV, prostredníctvom online prenosu cez internet, a kde si pozriete livestream v mobile úplne zadarmo!  

SPARTAK TRNAVA LIVE ▷

Spartak live dnes

Spartak Trnava live dnes môžete sledovať v TV, tablete, PC, alebo aj v mobile zadarmo. Zápasy Fortuna ligy sú v ponuke skoro zadarmo cez livestreamovú televíziu stávkovej spoločnosti Fortuna.

Zápas môžete sledovať na platforme VOYO, v televízii na stanici Dajto alebo online na vašom mobile prostredníctvom obľúbenej Fortuna TV.

Spartak Trnava live stream

Spartak Trnava online stream v mobile

Spartak Trnava je možné sledovať ako online stream v mobile a to vďaka prenosom cez mobilné aplikácie známych stávkových spoločností.

Fortuna liga program prináša, samozrejme, zápasy trnavského Spartaka a práve najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž môžete sledovať prostredníctvom Fortuna TV.

Tipsport zas ponúka live tracker zápasov Fortuna ligy a Niké prenosy Slovenského pohára vo futbale.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Spartak live zdarma na Fortuna TV

Spartak live zdarma je možné sledovať pomocou Fortuna TV na webe už spomínanej stávkovej spoločnosti Fortuna, ktorá je hlavným sponzorom top slovenskej futbalovej ligy.

Určite sa oplatí využiť aj ich mobilnú aplikáciu a byť stále v dianí na vašom smartphone či tablete.

Ako spustiť livestream na Fortuna TV

  1. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  2. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  3. Sledujte to najlepšie z domáceho i svetového športu a tipujte LIVE

TRNAVA VS SLOVAN LIVE ▷

FC Spartak Trnava live na Tipsporte

Aj Tipsport má svoju mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej vám nič dôležité neujde. Sledovať na nej môžete aj live tracker zo zápasov Spartaka vo Fortuna lige či Slovenskom pohári vo futbale.

SLEDUJTE TV TIPSPORT ▷

Trnava futbal live na Niké

Pre tých, ktorí obľubujú stávkovanie cez Niké, máme taktiež možnosť ako môžu sledovať futbal, ktorý hrá Spartak Trnava live.

Niké má totiž podobný match tracker ako Tipsport. Ten vás upozorní aj na najdôležitejšie udalosti v zápase – strelený gól, udelená karta, odpískaná penalta atď. . Okrem toho je tu možné sledovať aj zápasy Slovenského pohára vo futbale naživo.

Na TV Niké môžete sledovať aj zápasy Slovenského futbalového pohára.

SLEDUJTE NIKÉ TV ▷

Spartak Trnava live tv

Live v TV je možné sledovať Spartak Trnava vďaka hneď niekoľkým možnostiam. Práva na futbalové zápasy slovenských klubov sú však rôznym spôsobom porozdeľované medzi viaceré spoločnosti.

Pozrite si kompletný televízny prehľad nižšie.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Ligu Majstrov ›

Spartak Trnava naživo na Dajto

Dajto live je vysielateľom slovenskej Fortuna Ligy pre Slovenskú republiku, a tak sa v televízii určite počas sezóny objaví zopár zápasov, v ktorých nastúpi aj Spartak Trnava naživo.

Televízia Dajto vysiela vždy jeden prenos z každého kola najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku a to v nedeľu večer. V piatok večer zas našu Fortuna ligu vysiela český kanál Nova Sport 1 a 2 live.

Spartak Trnava live prenos Joj šport

Na Joj šport môžete sledovať niektoré zápasy Spartak Trnava, vďaka live prenosu zo Slovenského pohára vo futbale – Slovnaft cupu. Na ten má práva primárne JOJ šport live.

Fanúšikovia Slovnaft cupu si určite pamätajú, ako sa v poslednom finále stretli práve v derby Trnava Slovan v napínavom súboji, po ktorom Trnavčania oslavovali zisk titulu.

Spartak Trnava live stream

Okrem live streamov stávkových kancelárii je možné zápasy Spartaka Trnava pozerať aj cez platenú službu VOYO live. Tá ponúka všetkých 190 zápasov Fortuna ligy v tejto sezóne.

Voyo stojí na mesiac 5,99€ so 7 dňovou skúšobnou dobou zadarmo a má k dispozícii aj mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej môžete sledovať prenosy aj cez svoj smartphone či tablet.

TIP ❱ Pozerajte Európsku ligu naživo ›

Trnava vs. Slovan live

Derby zápas Trnava vs. Slovan sa túto sezónu vo Fortuna liga live odohrá minimálne dvakrát – oba tímy raz doma a raz vonku. Pozrite si nateraz známe termíny legendárnych zápasov.

  • 18. september od 17:30 – Trnava vs. Slovan
  • 4. marec od 15:00 – Slovan vs. Trnava

Trnava Dac live

Spartak Trnava má v posledných rokoch vypäté zápasy aj proti Dac Dunajská Streda. Pozrite si, kedy tieto dva kluby proti sebe nastúpia live túto sezónu vo Fortuna lige.

  • 20. august od 18:00 – Trnava vs. DAC
  • 5. november od 15:00 – DAC vs. Trnava

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, niké.sk, voyo.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest