Kde sledovať Európsku ligu live? TV a online prenosy na internete a v mobile!

Európska liga pokračuje zápasmi skupinovej fázy a vy si tieto stretnutia môžete vychutnať naživo. V tomto článku vám prinášame všetky možnosti, ako si pozrieť Európsku ligu live v priamom prenose v TV, cez live stream v mobile alebo online na internete. Sledujte futbal naživo »

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▶︎

Finále Európskej ligy 2021/2022

Vo finále Európskej ligy uvidíme konfrontáciu nemeckého a škótskeho futbalu Eintracht Frankfurt – Glasgow Rangers. Finále sa odohrá 18. mája o 21:00 na štadióne Ramóna Sáncheza Pizjuána v Seville.

Stretnutie môžete sledovať v priamom prenose na RTVS Dvojke, alebo na ČT 2.

Zápas by sa vysielal na RTVS Športe, ale tam uvidíte live stretnutie MS v hokeji Slovensko – Švajčiarsko.

Všetky možnosti, ako sledovať Európsku ligu naživo

Kde sledovať Európsku ligu live dnes? Pozrite si kompletný prehľad všetkých možností, ako si užiť zápasy live v TV, cez livestream v mobile alebo online na internete!

TIPUJTE ZÁPASY EURÓPSKEJ LIGY
TV Tipsport TIPNITE SI › 50 € zadarmo
Fortuna TV TIPNITE SI› 100 € bez rizika
TV Niké TIPNITE SI› 50 € zadarmo

Európska liga dnes live v TV

Európsku ligu si v sezóne 2021/2022 ste mohli pozerať live v TV na viacerých programoch ako sú Sport 1, Sport 2, RTVS či ČT Sport.

TIP ❱ Všetko o EL 2021/22 – program, termíny, výsledky ›

Európska liga v priamom TV prenose na RTVS

Na kanáloch Slovenskej televízie RTVS bolo možné sledovať zápasy Európskej ligy v priamom prenose od 1. predkola až po vyraďovaciu časť tejto súťaže. Slovenská televízia má práva na EL až do konca sezóny 2023/24.

RTVS ponúkala každý mesiac vždy vo štvrtok, dva priame prenosy zápasov vo večerných hodinách. Uprednostňovať bude vždy zápasy slovenských a českých tímov.

Slovenská verejnoprávna televízia navyše ponúka futbalovým nadšencom aj online internetový prenos na svojich webových stránkach úplne zadarmo.

Európska liga live na kanáloch Sport 1 a Sport 2

Od sezóny 2021/2022 je Európska liga aj na kanáloch Sport 1 a Sport 2. Tešiť sme sa mohli na množstvo živých prenosov zo skupinovej ale aj vyraďovacej fázy. Spolu s Európskou ligou UEFA športové programy vysielali vo štvrtok aj Európsku Konferenčnú ligu.

TIP ❱ Ako sledovať Konferenčnú ligu live ›

Európska liga online komentár zadarmo

Skvelou voľbou pre sledovanie futbalových zápasov live sú naše online prenosy, kde vďaka kvalitným textovým komentárom zistíte priebeh tých najatraktívnejších športových prenosov.

Ak teda nemôžete sledovať európsku ligu live v TV, využite online prenos na našom webe 7sport.sk a majte prehľad o všetkom, čo sa v zápase deje!

Európska liga – živý audio prenos na Tipsport.sk

Stávková spoločnosť Tipsport si pripravila veľmi zaujímavú novinku pre všetkých svojich klientov. Európsku ligu, milionársku Ligu Majstrov naživo, ale aj Premier Leauge si teraz môžete vychutnať cez živý audio prenos.

Stačí sa len prihlásiť, alebo zaregistrovať na stránke stávkovej spoločnosti Tipsport.

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▶︎

Live tracker nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). Rádio funguje aj v mobile.

Európska liga – živý audio komentár zadarmo

Vďaka rádiu tak teraz máte detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas – audio prenos sa automaticky spustí! 

Európska liga – živý audio komentár na Tipsport.sk
Európska liga – živý audio komentár na Tipsport.sk

Európska liga cez hovoriaci live tracker zdarma

Pre ľudí, ktorí nemajú čas sledovať EL naživo v TV, ale chcú mať prehľad o zápase, je tu možnosť využiť Tipsport audio live tracker.

V ňom nájdete graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho o zápase – ako držanie lopty, počet striel či rohových kopov a to všetko so zvukovými efektami pri všetkom dôležitom. Tracker funguje aj v mobile.

Európska liga – live audio tracker
Európska liga – live audio tracker na Tipsport.sk(Zdroj: Tipsport.sk)

Európska liga live v mobile

Európsku ligu môžete sledovať live aj v mobile a to cez oficiálnu aplikáciu UEFA, ktorú si stiahnete buď cez Google Play alebo AppStore. Na jednom mieste tak máte všetky podstatné informácie o súťaži, kompletné výsledky, živé štatistiky, video zostrihy a najdôležitejšie momenty.

Kde sledovať Európsku ligu live zo zahraničia?

Európsku ligu môžete sledovať live aj zo zahraničia. Pozrite si najdostupnejšie možnosti, ako si užiť zápasy naživo!

Európska liga živě na ČT Sport TV

Druhú najprestížnejšiu klubovú súťaž Európsku ligu UEFA si môžete pozrieť v Česku živě na ČT Sport TV. Česká televízia odvysiela každý mesiac dva futbalové prenosy vždy vo štvrtok vo večerných hodinách.

Samozrejmosťou sú aj zápasové štúdiá či zostrih z ostatných duelov. ČT Šport má práva vždy len na jeden zápas v hracom dni.

Európska liga live na Sky Sports

Prenos Európskej ligy ponúka aj jedna z najväčších športových televízií na svete – Sky Sports. Zápasy cez túto televíziu si môžu vychutnať diváci z Talianska či Nového Zélandu.

Európska liga live BT Sport

V Anglicku získala výhradné zastúpenie na Európsku Ligu televízia BT Sport, ktorá má vysielacie práva aj na prestížnu Ligu Majstrov.

Všetky oficiálne zdroje vysielania Europa League live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Európska liga – Live výsledky a štatistiky

Celý program aktuálneho, ale aj budúceho ročníka môžete nájsť na stránkach Flashscore.sk. Okrem programu na tejto stránke nájdete aj všetky výsledky, štatistiky, predzápasové a live kurzy, tabuľku či vyraďovací pavúk súťaže.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Live výsledky a Video zostrihy
Live výsledky a Video zostrihy @flashscore.sk

Európska liga video zostrihy

Nestihli ste si pozrieť zápas v priamom prenose a chcete vidieť aspoň video zostrihy? V takom prípade určite choďte na oficiálnu stránku súťaže www.uefa.com. Nájdete tam zostrihy najlepších momentov zo všetkých zápasov, rôzne zaujímavosti a omnoho viac.

Futbalové štatistiky na jednom mieste

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou voľbou pre získanie podrobných štatistik futbalových stretnutí Europe League UEFA.

SofaScore - aktuálne výsledky a štatistiky v mobile
SofaScore – aktuálne výsledky a štatistiky v mobile – doporučujeme! (Zdroj: sofascore.com)

Zdroj: wikipedia, uefa.com, zive.sk, sport.nova.cz, tipsport.sk, flashscore.sk, sofascore.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest