Kde sledovať Európsku ligu live? TV a online prenosy, live stream v mobile zadarmo!

Európska liga live a má na programe predkolá o postup do ligovej fázy. Pozrite si všetky možnosti, ako si sledovať Európsku ligu live v TV, cez live stream v mobile alebo online na internete.

EURÓPSKA LIGA LIVE CEZ SKYLINK ▷

Európska liga live

Európska liga live – chcete vedieť, kde sledovať zápasy Európskej ligy 2024/25 dnes? Kto vysiela priame prenosy v TV a cez live stream na internete? V našom článku sa dozviete všetko podstatné!

Európska liga dnes

Hodnotenie ligy 9/10

Európska liga dnes v TV

Európsku ligu dnes v TV môžete sledovať od ligovej fázy live v TV na viacerých programoch ako sú JOJ Šport, Sport 1, Sport 2.

Kvalifikačné predkolá európskej súťaže a tiež domáce zápasy MFK Ružomberka odvysiela RTVS Šport.

Všetky TV programy si viete naladiť vďaka skvelej ponuke televízneho operátora Skylink, ktorý tieto športové stanice ponúka vo svojich balíčkoch.

PROGRAM EURÓPSKEJ LIGY V TV
18. júl /1. predkolo odveta
17:00h Tobol – Ružomberok Dvojka

Európska liga dnes program tv

Sledujte náš TV program a nezmeškáte žiadny zápas Europa league v televízii.

TV PROGRAM DNES ▷

Európska liga live v TV na JOJ Šport

Športová televízia JOJ Šport získala vysielacie práva na Európsku ligu live a preberá vysielanie od RTVS Šport.

Súkromná TV odvysiela hlavnú súťaž, teda ligovú časť, vyraďovaciu fázu a finále Európskej ligy.

UEFA Európska liga naživo na RTVS

Na programe RTVS Šport je možné sledovať zápasy Európskej ligy v priamom prenose, ale iba kvalifikačné predkolá a hlavne slovenského zástupcu MFK Ružomberok.

Slovenská verejnoprávna televízia ponúka futbalovým nadšencom aj online internetový prenos na svojich webových stránkach rtvs.sk úplne zadarmo.

Európska liga live na Sport 1, Sport 2

Európska liga je dostupná kanáloch Sport 1 a Sport 2. Tešiť sa môžeme na množstvo živých prenosov z ligovej, ale aj vyraďovacej fázy.

Spolu s Európskou ligou UEFA športové programy vysielajú vo štvrtok aj Európsku Konferenčnú ligu.

TIP ❱ Ako sledovať Konferenčnú ligu live ›

Európska liga live stream

Európska liga live stream je dostupná cez vysielaciu platformu JOJ Play, ktorá ponúka živé prenosy všetkých kanálov od JOJky. Okrem priameho prenosu má k dispozícii aj záznam.

Ďalšou možnosťou je predplatiť si službu od Skylink, ktorá ponúka stanice, ktoré vysielajú Európsku ligu naživo. Skylink má dispozícii má aj internetové vysielanie či mobilnú aplikáciu, vďaka čomu budete stále v dianí, kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Predkolo Európskej ligy, ktoré vysiela RTVS je možné si pozerať cez oficiálnu stránku slovenskej televízie rtvs.sk.

Európska liga live tracker zadarmo

Pre ľudí, ktorí nemajú čas sledovať EL naživo v TV, ale chcú mať prehľad o zápase, je tu možnosť využiť Tipsport audio live tracker.

V ňom nájdete graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho o zápase – ako držanie lopty, počet striel či rohových kopov, a to všetko so zvukovými efektami pri všetkom dôležitom. Tracker funguje aj v mobile.

Live tracker nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). 

Európska liga – live audio tracker
Európska liga – live audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Žreb Európskej ligy live

Žreb Európskej ligy live môžete sledovať rovnako ako žreb Ligy majstrov na stránkach UEFA – uefa.com a to úplne zdarma.

Európska liga live v mobile

Európsku ligu live v mobile sledujte prostredníctvom mobilnej aplikácii JOJ Play, ktorá je dostupná skoro pre všetky typy smart zariadení a môžete nerušene pozerať JOJ Šport.

Mobilnú aplikáciu majú TV operátori UPC a Skylink, Digi, ktorí vysielajú live stanice JOJ Šport, Sport 1, Sport 2 a tiež RTVS Šport.

Slovenská televízia vysiela kvalifikačné zápasy a pre sledovanie športového si môžete stiahnuť aplikáciu RTVS.

Európsku ligu môžete sledovať live aj v mobile a to cez oficiálnu aplikáciu UEFA, ktorú si stiahnete buď cez Google Play alebo AppStore.

Na jednom mieste tak máte všetky podstatné informácie o súťaži, kompletné výsledky, živé štatistiky, video zostrihy a najdôležitejšie momenty. Nenájdete tu však live stream z jednotlivých zápasov.

Kde sledovať Európsku ligu live zo zahraničia?

Európsku ligu môžete sledovať live aj zo zahraničia. Pozrite si najdostupnejšie možnosti, ako si užiť zápasy naživo!

Európska liga živě na ČT Sport TV

Druhú najprestížnejšiu klubovú súťaž Európsku ligu UEFA si môžete pozrieť v Česku živě na ČT Sport TV. Česká televízia odvysiela každý mesiac dva futbalové prenosy vždy vo štvrtok vo večerných hodinách.

Samozrejmosťou sú aj zápasové štúdiá či zostrih z ostatných duelov. ČT Šport má práva vždy len na jeden zápas v hracom dni.

Európska liga live na Sky Sports

Prenos Európskej ligy ponúka aj jedna z najväčších športových televízií na svete – Sky Sports. Zápasy cez túto televíziu si môžu vychutnať diváci z Talianska či Nového Zélandu.

Európska liga live na BT Sport

V Anglicku získala výhradné zastúpenie na Európsku Ligu televízia BT Sport, ktorá má vysielacie práva aj na prestížnu Ligu Majstrov.

Táto televízia je známa aj ako TNT Sports.

Všetky oficiálne zdroje vysielania Europa League live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Európska liga výsledky a štatistiky

Celý program aktuálneho, ale aj budúceho ročníka môžete nájsť na stránkach Flashscore.sk. Okrem programu na tejto stránke nájdete aj všetky výsledky, štatistiky, predzápasové a live kurzy, tabuľku či vyraďovací pavúk súťaže.

Odporúčame aj ich prepracovanú app-ku!

Live výsledky a Video zostrihy
Live výsledky a Video zostrihy @flashscore.sk

Európska liga video zostrihy

Nestihli ste si pozrieť zápas v priamom prenose a chcete vidieť aspoň video zostrihy? V takom prípade určite choďte na oficiálnu stránku súťaže www.uefa.com. Nájdete tam zostrihy najlepších momentov zo všetkých zápasov, rôzne zaujímavosti a omnoho viac.

Zdroj: wikipedia, uefa.com, zive.sk, sport.nova.cz, tipsport.sk, flashscore.sk, sofascore.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest