Kde sledovať Európsku ligu live? TV a online prenosy, live stream v mobile zadarmo!

Európska liga live má na programe vyraďovaciu časť. Pozrite si všetky možnosti, ako si sledovať Európsku ligu live v TV, cez live stream v mobile alebo online na internete. 

EURÓPSKA LIGA LIVE CEZ SKYLINK ▷

Európska liga live

Európska liga live – chcete vedieť, kde sledovať zápasy Európskej ligy 2023/24 dnes? Kto vysiela priame prenosy v TV a cez live stream na internete? V našom článku sa dozviete všetko podstatné!

Europska liga dnes

Európska liga dnes v TV

Európsku ligu si v sezóne 2023/2024 môžete pozrieť od skupinovej fázy live v TV na viacerých programoch ako sú Sport 1, Sport 2, RTVS Šport či ČT Sport.

Tieto si môžete naladiť aj vďaka skvelej ponuke televízneho operátora Skylink, ktorá tieto športové stanice ponúka vo svojich balíčkoch.

PROGRAM EURÓPSKEJ LIGY V TV
18. apríl / Štvrťfinále
21:00h AS Rím – AC Miáno RTVS Šport
21:00h West Ham  – Leverkusen Sport 2
21:00h Atalanta – Liverpool Sport 1

Európska liga dnes program tv

Sledujte náš TV program a nezmeškáte žiadny zápas Europa league v televízii.

TV PROGRAM DNES ▷

Európska liga naživo na RTVS

Na programe RTVS Šport je možné sledovať zápasy Európskej ligy v priamom prenose od skupinovej fázy až po vyraďovaciu časť tejto súťaže. Slovenská televízia má práva na EL až do konca sezóny 2023/24.

RTVS ponúka každý mesiac vždy vo štvrtok, priame prenosy zápasov vo večerných hodinách.

Slovenská verejnoprávna televízia navyše ponúka futbalovým nadšencom aj online internetový prenos na svojich webových stránkach rtvs.sk úplne zadarmo.

Európska liga live na Sport 1, 2

Európska liga je dostupná kanáloch Sport 1 a Sport 2. Tešiť sa môžeme na množstvo živých prenosov zo skupinovej ale aj vyraďovacej fázy.

Spolu s Európskou ligou UEFA športové programy vysielajú vo štvrtok aj Európsku Konferenčnú ligu.

TIP ❱ Ako sledovať Konferenčnú ligu live ›

Europska liga live na ČT Sport

Priame prenosy Europska liga live prináša rovnako ako slovenská verejnoprávna televízia, tak aj česká verejnoprávna TV ČT Sport ponúkajúca aj live stream cez web ceskatelevize.cz, ktorý je však funkčný iba z územia ČR.

Europska liga live stream

Europska liga live stream je dostupná cez weby rtvs.sk alebo ceskatelevize.cz. Tieto streamy sú však lokalizačne obmedzené na územie SR (v prípade RTVS Šport) a na územie ČR (v prípade ČT Sport).

Omnoho ľahšie je tak predplatiť si službu od Skylink, ktorá tieto stanice ponúka vo svojom portfóliu a má k dispozícii aj internetové vysielanie, či mobilnú aplikáciu, vďaka čomu budete stále v dianí, kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Európska liga audio prenos na Tipsport.sk

Stávková spoločnosť Tipsport si pripravila veľmi zaujímavú novinku pre všetkých svojich klientov. Európsku ligu, milionársku Ligu Majstrov naživo, ale aj Premier Leauge si teraz môžete vychutnať cez živý audio prenos.

Stačí sa len prihlásiť, alebo zaregistrovať na stránke stávkovej spoločnosti Tipsport.

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▷

Vďaka rádiu tak teraz máte detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas – audio prenos sa automaticky spustí! 

Európska liga – živý audio komentár zadarmo
Európska liga – audio prenos na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Európska liga live tracker zadarmo

Pre ľudí, ktorí nemajú čas sledovať EL naživo v TV, ale chcú mať prehľad o zápase, je tu možnosť využiť Tipsport audio live tracker.

V ňom nájdete graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho o zápase – ako držanie lopty, počet striel či rohových kopov a to všetko so zvukovými efektami pri všetkom dôležitom. Tracker funguje aj v mobile.

Live tracker nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). 

Európska liga – live audio tracker
Európska liga – live audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Zreb Europskej ligy live

Zreb Europskej ligy live môžete sledovať rovnako ako žreb Ligy majstrov na stránkach UEFA – uefa.com a to úplne zdarma.

Európska liga live v mobile

Európsku ligu live v mobile sledujte prostredníctvom mobilnej tv DIGI GO. Tá má v ponuke live stream prenosy športových programov ktoé vysielaju EL.

V prípade, že slovenská televízia vysiela zápas, odporúčame stiahnuť si aplikáciu RTVS, kde je možné sledovať zápasy Európskej ligy na mobile.

Európsku ligu môžete sledovať live aj v mobile a to cez oficiálnu aplikáciu UEFA, ktorú si stiahnete buď cez Google Play alebo AppStore.

Na jednom mieste tak máte všetky podstatné informácie o súťaži, kompletné výsledky, živé štatistiky, video zostrihy a najdôležitejšie momenty. Nenájdete tu však live stream z jednotlivých zápasov.

Kde sledovať Európsku ligu live zo zahraničia?

Európsku ligu môžete sledovať live aj zo zahraničia. Pozrite si najdostupnejšie možnosti, ako si užiť zápasy naživo!

Európska liga živě na ČT Sport TV

Druhú najprestížnejšiu klubovú súťaž Európsku ligu UEFA si môžete pozrieť v Česku živě na ČT Sport TV. Česká televízia odvysiela každý mesiac dva futbalové prenosy vždy vo štvrtok vo večerných hodinách.

Samozrejmosťou sú aj zápasové štúdiá či zostrih z ostatných duelov. ČT Šport má práva vždy len na jeden zápas v hracom dni.

Európska liga live na Sky Sports

Prenos Európskej ligy ponúka aj jedna z najväčších športových televízií na svete – Sky Sports. Zápasy cez túto televíziu si môžu vychutnať diváci z Talianska či Nového Zélandu.

Európska liga live na BT Sport

V Anglicku získala výhradné zastúpenie na Európsku Ligu televízia BT Sport, ktorá má vysielacie práva aj na prestížnu Ligu Majstrov.

Všetky oficiálne zdroje vysielania Europa League live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Európska liga výsledky a štatistiky

Celý program aktuálneho, ale aj budúceho ročníka môžete nájsť na stránkach Flashscore.sk. Okrem programu na tejto stránke nájdete aj všetky výsledky, štatistiky, predzápasové a live kurzy, tabuľku či vyraďovací pavúk súťaže.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Live výsledky a Video zostrihy
Live výsledky a Video zostrihy @flashscore.sk

Európska liga video zostrihy

Nestihli ste si pozrieť zápas v priamom prenose a chcete vidieť aspoň video zostrihy? V takom prípade určite choďte na oficiálnu stránku súťaže www.uefa.com. Nájdete tam zostrihy najlepších momentov zo všetkých zápasov, rôzne zaujímavosti a omnoho viac.

Zdroj: wikipedia, uefa.com, zive.sk, sport.nova.cz, tipsport.sk, flashscore.sk, sofascore.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest