Kde sledovať Európsku ligu live? TV a online prenosy, live stream v mobile zadarmo!

Európska liga má na programe zápasy skupinovej fázy. Pozrite si všetky možnosti, ako si sledovať Európsku ligu live v TV, cez live stream v mobile alebo online na internete. Sledujte futbal naživo »

TIPUJTE ZÁPASY EURÓPSKEJ LIGY
Fortuna TV TIPNITE SI› 100 € bez rizika
TV Tipsport TIPNITE SI › 30 € zadarmo
TV Niké TIPNITE SI› 20 € zadarmo

Európska liga live

Kde sledovať Európsku ligu 2022/2023 live dnes? Pozrite si kompletný prehľad všetkých možností, ako si užiť zápasy live v TV, cez live stream v mobile alebo online na internete!

Kde sledovať Európsku ligu?

TV Program Európska liga finále

Pozrite si TV program Európskej ligy na dnes, v ktorom sa dozviete, na ktorých športových kanáloch si môžete pozrieť finále.

PROGRAM EURÓPSKEJ LIGY V TV
31. MÁJ
21:00h Sevilla – AS Rím RTVS  Šport, ČT Sport

Európska liga dnes v TV

Európsku ligu si v sezóne 2022/2023 môžete pozrieť live v TV na viacerých programoch ako sú Sport 1, Sport 2, RTVS či ČT Sport. Pozrite si aktuálny TV program zápasov Európska liga live dnes.

Európska liga naživo na RTVS

Na kanáloch Slovenskej televízie RTVS je možné sledovať zápasy Európskej ligy v priamom prenose od 1. predkola až po vyraďovaciu časť tejto súťaže. Slovenská televízia má práva na EL až do konca sezóny 2023/24.

RTVS ponúka každý mesiac vždy vo štvrtok, dva priame prenosy zápasov vo večerných hodinách. Uprednostňovať bude vždy zápasy slovenských a českých tímov.

Slovenská verejnoprávna televízia navyše ponúka futbalovým nadšencom aj online internetový prenos na svojich webových stránkach úplne zadarmo.

Európska liga live na Sport 1, 2

Od sezóny 2021/2022 je Európska liga aj na kanáloch Sport 1 a Sport 2. Tešiť sa môžeme na množstvo živých prenosov zo skupinovej ale aj vyraďovacej fázy. Spolu s Európskou ligou UEFA športové programy vysielajú vo štvrtok aj Európsku Konferenčnú ligu.

TIP ❱ Ako sledovať Konferenčnú ligu live ›

Európska liga live na Dajto

Niektoré zápasy Európskej ligy live odvysiela aj známy TV program Dajto, ktorý patrí pod Markízu.

Európska liga online na VOYO

Skvelou voľbou pre sledovanie futbalových zápasov live  je online prenos na internete, ktorý ponúka streamovacia služba VOYO. Ide o platenú službu, vďaka ktorej však môžete sledovať live množstvo športových akcií počas celého roka.

Európska liga audio prenos na Tipsport.sk

Stávková spoločnosť Tipsport si pripravila veľmi zaujímavú novinku pre všetkých svojich klientov. Európsku ligu, milionársku Ligu Majstrov naživo, ale aj Premier Leauge si teraz môžete vychutnať cez živý audio prenos.

Stačí sa len prihlásiť, alebo zaregistrovať na stránke stávkovej spoločnosti Tipsport.

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▷

Vďaka rádiu tak teraz máte detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas – audio prenos sa automaticky spustí! 

Európska liga – živý audio komentár zadarmo
Európska liga – audio prenos na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Európska liga live tracker zadarmo

Pre ľudí, ktorí nemajú čas sledovať EL naživo v TV, ale chcú mať prehľad o zápase, je tu možnosť využiť Tipsport audio live tracker.

V ňom nájdete graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho o zápase – ako držanie lopty, počet striel či rohových kopov a to všetko so zvukovými efektami pri všetkom dôležitom. Tracker funguje aj v mobile.

Live tracker nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). 

Európska liga – live audio tracker
Európska liga – live audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Európska liga live v mobile

Európsku ligu môžete sledovať live aj v mobile a to cez oficiálnu aplikáciu UEFA, ktorú si stiahnete buď cez Google Play alebo AppStore. Na jednom mieste tak máte všetky podstatné informácie o súťaži, kompletné výsledky, živé štatistiky, video zostrihy a najdôležitejšie momenty.

Kde sledovať Európsku ligu live zo zahraničia?

Európsku ligu môžete sledovať live aj zo zahraničia. Pozrite si najdostupnejšie možnosti, ako si užiť zápasy naživo!

Európska liga živě na ČT Sport TV

Druhú najprestížnejšiu klubovú súťaž Európsku ligu UEFA si môžete pozrieť v Česku živě na ČT Sport TV. Česká televízia odvysiela každý mesiac dva futbalové prenosy vždy vo štvrtok vo večerných hodinách.

Samozrejmosťou sú aj zápasové štúdiá či zostrih z ostatných duelov. ČT Šport má práva vždy len na jeden zápas v hracom dni.

Európska liga live na Sky Sports

Prenos Európskej ligy ponúka aj jedna z najväčších športových televízií na svete – Sky Sports. Zápasy cez túto televíziu si môžu vychutnať diváci z Talianska či Nového Zélandu.

Európska liga live na BT Sport

V Anglicku získala výhradné zastúpenie na Európsku Ligu televízia BT Sport, ktorá má vysielacie práva aj na prestížnu Ligu Majstrov.

Všetky oficiálne zdroje vysielania Europa League live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Európska liga výsledky a štatistiky

Celý program aktuálneho, ale aj budúceho ročníka môžete nájsť na stránkach Flashscore.sk. Okrem programu na tejto stránke nájdete aj všetky výsledky, štatistiky, predzápasové a live kurzy, tabuľku či vyraďovací pavúk súťaže.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Live výsledky a Video zostrihy
Live výsledky a Video zostrihy @flashscore.sk

Európska liga video zostrihy

Nestihli ste si pozrieť zápas v priamom prenose a chcete vidieť aspoň video zostrihy? V takom prípade určite choďte na oficiálnu stránku súťaže www.uefa.com. Nájdete tam zostrihy najlepších momentov zo všetkých zápasov, rôzne zaujímavosti a omnoho viac.

Zdroj: wikipedia, uefa.com, zive.sk, sport.nova.cz, tipsport.sk, flashscore.sk, sofascore.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest