MŠK Žilina live – TV prenosy, online stream cez internet zadarmo a live v mobile!

Zápasy slovenského futbalového klubu MŠK Žilina live môžete sledovať viacerými spôsobmi. V našom článku sa dozviete, kde nájdete TV prenosy, ako pozerať online stream cez internet zadarmo, a akým spôsobom si môžete vychutnať zápasy Žiliny live v mobile! 

MŠK ŽILINA LIVE ▷

MŠK Žilina live dnes

Stretnutia MŠK Žilina vo Fortuna lige môžete live dnes (každé jedno kolo) sledovať prostredníctvom obľúbenej Fortuna TV. Všetky zápasy sa dajú pozerať naživo cez PC, notebook, tablet aj mobil.

Priame prenosy z Fortuna ligy vysielajú aj tv programy – Nova Sport 1, Dajto a platforma VOYO. Každý ligový zápas Žiliny nájdete však iba na Fortune.

Fortuna SK bonus bez rizika

Žilina futbal dnes priamy prenos

MŠK Žilina online stream v mobile

Zápasy MŠK Žilina môžete cez online stream v mobile sledovať cez mobilné aplikácie stávkových spoločností.

Fortuna liga program počas celej sezóny vysiela hlavný partner súťaže – stávková kancelária Fortuna a to cez svoju populárnu Fortuna TV.

Stávková spoločnosť Tipsport ponúka live tracker zo zápasov, kde môžete sledovať všetko podstatné, čo sa na ihrisku deje. Niké zas vysiela stretnutia slovenského pohára vo futbale live – Slovnaft Cup.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

MŠK Žilina dnes live na Fortuna TV

MŠK Žilina dnes live môžete sledovať pomocou vyššie spomínanej Fortuna TV na webe alebo v mobilnej aplikácii stávkovej spoločnosti Fortuna.

Fortuna ponúka pre nových hráčov zaujímavé bonusy na prvé stávky, ktoré môžete využiť popri sledovaní zápasov.

Ako spustiť livestream na Fortuna TV

  1. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  2. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  3. Sledujte to najlepšie z domáceho i svetového športu a tipujte LIVE

ZÁPASY MŠK ŽILINA NAŽIVO ▷

Žilina futbal live na Tipsporte

Na Tipsporte je k dispozícii live tracker zápasov, ktorý v obrazovej podobe kopíruje presné dianie na ihrisku a informuje o všetkom, čo sa v zápase deje. Aj tam môžete sledovať ako hrá Žilina futbal live.

SLEDUJTE TV TIPSPORT ▷

MŠK Žilina live stream na Niké

Ani najstaršia stávková spoločnosť na Slovensku nezaostáva a Niké vysiela zápasy MŠK Žilina live zo slovenského pohára vo futbale cez stream prostredníctvom Niké TV.

MŠK Žilina naživo tam môžete sledovať v prípade, že sa „Šošoni“ dostanú ďalej v Slovnaft Cupe a zo slovenskej Fortuna ligy ponúka Niké podobný live tracker ako Tipsport.

SLEDUJTE NIKÉ TV ▷

MŠK Žilina dnes v TV

V TV je možné taktiež sledovať zápasy MŠK Žilina a dnes vieme, že takýchto kanálov je viacero. Nižšie si môžete pozrieť ich zoznam.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Ligu Majstrov ›

Žilina naživo na Dajto

Dajto live je oficiálnym televíznym vysielateľom slovenskej Fortuna ligy. Z každého kola ponúka tento kanál jeden zápas, spravidla v nedeľu poobede/večer. V priamom prenose sa tu teda viackrát objaví aj MŠK Žilina.

Zápas, ktorý sa v našej lige hrá v piatok, vysiela česká súkromná stanica Nova Sport 1 a 2 live. Aj tam nájdete zápasy Žiliny naživo.

MŠK Žilina naživo na Joj Šport

MŠK Žilina naživo môžete sledovať aj na Joj Šport. Práve tento kanál totiž vysiela zápasy Slovnaft cupu (slovenského pohára vo futbale).

Joj Šport sa dá pozerať aj cez internetovú platformu Joj Play. Mesačné predplatné tejto služby stojí 3,99€.

MŠK Žilina live stream

Živý live stream zo zápasov MŠK Žilina vo Fortuna lige nájdete aj na stránkach internetovej streamovacej služby VOYO live. Tam môžete pozerať všetkých 190 fortunaligových zápasov v tejto sezóne.

VOYO stojí 5,99€ na mesiac a ponúka aj 7-dňovú skúšobnú dobu. Okrem Fortuna ligy tam môžete sledovať aj ďalšie športy, ktoré vysielajú kanály Nova Sport 1 a 2 a Dajto, a to nielen na PC, ale vďaka internetovej aplikácii aj na mobile či tablete.

TIP ❱ Pozerajte Európsku ligu naživo ›

MŠK Žilina vs. Slovan live

6.11. sa odohrá zápas vo Fortuna lige – MŠK Žilina vs. Slovan Bratislava. Tieto súboje patria k najzaujímavejším na našich futbalových trávnikoch. Prvý zápas vyhral Slovan v auguste 3:1 na domácom trávniku.

  • 21. august 2022 – Slovan vs. Žilina 3:1
  • 6. november 2022 – Žilina vs. Slovan

Žilina Trnava naživo

Aj keď nastúpi Žilina v zápase, kde ju čaká Spartak Trnava, tak aj to značí dobrú futbalovú zábavu. Takéto zápasy sa odohrali túto jesennú časť už dvakrát, a ak sa Žiline podarí dostať do prvej 6tky tabuľky, ďalšie vzájomné stretnutia nás čakajú na jar.

  • 7. august 2022 – Trnava vs. Žilina 2:2
  • 22. október 2022 – Žilina vs. Trnava 1:2

MŠK Žilina kurzy

Na zápasy MŠK Žilina sú vypísané kurzy u všetkých kvalitných stávkových kancelárii, ktoré ponúkajú aj zaujímavé bonusy pre nových hráčov na prvé stávky.

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, niké.sk, voyo.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest