MŠK Žilina live – TV prenosy, online stream cez internet zadarmo a live v mobile!

Futbal Žilina dnes v tv live môžete sledovať viacerými spôsobmi. V našom článku sa dozviete, kde nájdete TV prenosy, ako pozerať online stream cez internet zadarmo, a akým spôsobom si môžete vychutnať zápasy Žiliny live v mobile! 

SLEDUJTE ŽILINU V NIKÉ LIGE
VOYO ✅ Mobil LIVE › Viac info TU

Futbal Žilina dnes v TV

Futbalové stretnutie MŠK Žilina – Ružomberok, sa odohrá v piatok 12. apríla o 17:30h. Tento zápas je 5. kolom nadstavbovej časti v skupine o titul Niké ligy.

Futbal Žilina dnes v tv môžete sledovať v rámci ligových zápasov na Nova Sporte 1 alebo 2, resp. na televízii Dajto. V prípade, že tieto kanály nemáte k dispozícií, tak máme pre vás skvelú správu.

Ponúka ich streamovacia platforma VOYO, ktorú si môžete predplatiť za 5,99 eur/mesiac a budete mať k dispozícii nielen zápasy, ktoré pobežia na týchto kanáloch, ale všetky zápasy Niké ligy v rámci celej sezóny!

Zápasy ktoré vysielajú televízie Dajto a Nova Sport má k dispozícii aj satelitná a internetová televízia SKYLINK.

MŠK Žilina live dnes

Stretnutia MŠK Žilina v Niké lige a Slovnaft Cupe môžete live dnes (každé jedno kolo) sledovať aj prostredníctvom obľúbenej  na Voyo.

Žilina futbal dnes priamy prenos

MŠK Žilina live v mobile

Zápasy MŠK Žilina môžete cez live stream v mobile sledovať cez mobilné aplikácie stávkových spoločností.

Niké liga program počas celej sezóny vysiela hlavný partner súťaže – platforma Voyo.

Stávková spoločnosť Tipsport ponúka live tracker zo zápasov, kde môžete sledovať všetko podstatné, čo sa na ihrisku deje.

Niké vysiela aj stretnutia slovenského pohára vo futbale live Slovnaft Cup.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Žilina futbal live na Tipsporte

Na Tipsporte je k dispozícii live tracker zápasov, ktorý v obrazovej podobe kopíruje presné dianie na ihrisku a informuje o všetkom, čo sa v zápase deje. Aj tam môžete sledovať ako hrá Žilina futbal live.

SLEDUJTE TV TIPSPORT ▷

Futbal Žilina online na Fortune

Podobne ako v Tipsporte aj stávková kancelária Fortuna ponúka svojim hráčom online tracker a informuje o všetkom dôležitom čo sa deje na ihrisku. Okrem trackera môžete sledovať aj live štatistiky stretnutia a získať fantastický bonus 70 EUR bez rizika zadarmo.

FORTUNA TV ONLINE ▷

MŠK Žilina dnes v TV

V TV je možné taktiež sledovať zápasy MŠK Žilina a dnes vieme, že takýchto kanálov je viacero. Nižšie si môžete pozrieť ich zoznam.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Ligu Majstrov ›

Žilina naživo na Dajto

Dajto live je oficiálnym televíznym vysielateľom slovenskej Niké ligy. Z každého kola ponúka tento kanál jeden zápas, spravidla v nedeľu poobede/večer. V priamom prenose sa tu teda viackrát objaví aj MŠK Žilina.

Zápas, ktorý sa v našej lige hrá v piatok, vysiela česká súkromná stanica Nova Sport 1 a 2 live. Aj tam nájdete zápasy Žiliny naživo.

MŠK Žilina naživo na Joj Šport

MŠK Žilina naživo môžete sledovať aj na Joj Šport. Práve tento kanál totiž vysiela zápasy Slovnaft cupu (slovenského pohára vo futbale).

Joj Šport sa dá pozerať aj cez internetovú platformu Joj Play. Mesačné predplatné tejto služby stojí 5,99€.

TIP ❱ Pozerajte Európsku ligu naživo ›

MŠK Žilina livestream

Živý live stream zo zápasov MŠK Žilina v Nike lige nájdete aj na stránkach internetovej streamovacej služby VOYO live. Tam môžete pozerať všetkých 190 ligových zápasov v tejto sezóne.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

VOYO stojí 5,99€ na mesiac a okrem Niké ligy tam môžete sledovať aj ďalšie športy, ktoré vysielajú kanály Nova Sport 1 a 2 a Dajto, a to nielen na PC, ale vďaka internetovej aplikácii aj na mobile či tablete.

TV Tipsport online stream zadarmo

Žilina futbal dnes online

MŠK Žilina online a zápasy ktorá vysielajú športové TV ako Nova Sport 1, alebo Nova Sport 2, je možné sledovať cez televízneho operátora SKYLINK. Tá má tieto programy vo svojej ponuke a aj iné ďalšie športové stanice.

Pre zákazníkov má pripravenú fantastickú mobilnú aplikáciu a sledovať športové prenosy možete kdekoľvek, alebo si možete stiahnuť apku aj do Smart TV.

Okrem toho vysiela live aj stanicu JOJ Sport, ktorá ponúka stretnutia slovenského pohára a to v mobile, PC, alebo v tablete.

SPUSTIŤ SKYLINK ▷

MŠK Žilina vs. Slovan live

V Niké lige MŠK Žilina vs. Slovan Bratislava zápasy patria k zaujímavejším na našich futbalových trávnikoch. Tieto napínavé futbalové zápasy uvidíme v sezóne v nadstavbovej časti Niké ligy 2023/2024.

  • 5.4. (4. kolo) 17:30: SMŠK Žilina – Slovan
  • 4.5. (8. kolo) 18:00: Slovan – MŠK Žilina

Žilina Trnava naživo

Aj keď nastúpi Žilina v zápase nadstavbovej časti, kde ju čaká Spartak Trnava, tak aj to značí dobrú futbalovú zábavu. Pozrite si zápasy oboch tímov v nasledujúcej sezóne 2023/24.

  • 31.3. (3. kolo) 17:30: Spartak – Žilina
  • 27.4. (7. kolo) 15:30: Žilina – Spartak

MŠK Žilina kurzy

Na zápasy MŠK Žilina sú vypísané kurzy u všetkých kvalitných stávkových kancelárii, ktoré ponúkajú aj zaujímavé bonusy pre nových hráčov na prvé stávky.

MŠK Žilina dnes, web, sociálne siete

Všetky informácie o MŠK Žilina dnes nájdete na oficiálnom webe. Ďalšie novinky z klubu si pozrite na sociálnych sieťach, kde okrem videí si môžete vidieť aj rozhovory a interview s trénermi a hráčmi.

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, niké.sk, voyo.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest