Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2019/2020 – MUŽI a ŽENY. Program Petry Vlhovej!

Zdieľaní

Pozrite si kompletný kalendár SP v alpskom lyžovaní v sezóne 2019/2020. Všetky dátumy, dejiská a časy svetového pohára 2019/2020 mužov a žien.

Muži majú absolvovať 44 súťaží, ženy 41. Tento priam obludný balík sa realizuje v intervale necelých 20 týždňov. V nich sa veľa cestuje alpskými priesmykmi, cez moria i oceány. Celkovo v ročníku 2019/2020 Svetového pohára uvidíme štyri alpské kombinácie, tri paralelné slalomy, deväť obrovských a rovnaký počet klasických slalomov. Časy v programe sú SEČ.

Petra Vlhová bude prvýkrát v kariére patriť k favoritkám na popredné umiestnenie, obhajuje celkovú druhú priečku vo SP. 🏆 Kedy držať palce Petre Vlhovej?

Kde sledovať Alpské lyžovanie mužov a žien naživo?

RTVS na Dvojke odvysiela priamy prenos zo Svetového pohára v alpskom lyžovaní a Petru Vlhovú môžete sledovať LIVE. RTVS je možné sledovať len na území Slovenska, aj na Vašich mobiloch, tabletoch, alebo PC.

Preteky v alpskom lyžovaní vysiela taktiež Česká televízia na svojom športovom kanáli ČT šport. Zjazdové lyžovanie a Ester Ledeckú môžete pozerať kdekoľvek ste pomocou online vysielanie na webe  tejto televízie.

Svetový pohár odvysiela aj CZ verzia Eurosport, ktorá je v ponuke na Slovensku a v Čechách u viacerých poskytovateľov televízie. Alpské lyžovanie, alebo iné obľúbené športové udalosti môžete sledovať prostredníctvom Eurosport playeru a ich livestreamu.

Ak nebudete mať možnosť sledovať biatlon naživo pri televízii, priniesli sme vám možnosť sledovať biatlon na našom webe 7.sport.sk v sekcii online prenosy.


KALENDÁR SP V ALPSKOM LYŽOVANÍ 2019/20 – ŽENY

OKTÓBER 2019

26. 10. 2019 – Sölden (Rakúsko) – obrovský slalom / VLHOVÁ 14. miesto

NOVEMBER 2019

23. 11. 2019 – Levi (Fínsko) – slalom / VLHOVÁ nedokončila
30. 11. 2019 – Killington (USA) – obrovský slalom / VLHOVÁ 6. miesto

DECEMBER 2019

1. 12. 2019 – Killington (USA) – slalom / VLHOVÁ 2. miesto
6. 12. 2019 – Lake Louise (Kanada) – zjazd – Ester Ledecká
7. 12. 2019 – Lake Louise (Kanada) – zjazd – Nicole Schmidhofer
8. 12. 2019 – Lake Louise (Kanada) – super-G – Viktoria Rebensburgová
14. 12. 2019 – St. Moritz (Švajčiarsko) – super-G – Sofia Goggiová
15. 12. 2019 – St. Moritz (Švajčiarsko) – paralelný slalom / VLHOVÁ 🥇 1. miesto
18. 12. 2019 – Courchevel (Francúzsko) – obrovský slalom / VLHOVÁ4. miesto
21. 12. 2019 – Val d’Isère (Francúzsko) – zjazd / VLHOVÁneštartovala
22. 12. 2019 – Val d’Isère (Francúzsko) – alpská kombinácia / VLHOVÁneštartovala
28. 12. 2019 – Lienz (Rakúsko) – obrovský slalom / VLHOVÁ5. miesto
29. 12. 2019 – Lienz (Rakúsko) –  slalom / VLHOVÁ2. miesto

JANUÁR 2020

4. 1. 2020 – Záhreb (Chorvátsko) – slalom / VLHOVÁ 🥇 1. miesto
11. 1. 2020 – Zauchensee (Rakúsko) – zjazd / VLHOVÁneštartovala
12. 1. 2020 – Zauchensee (Rakúsko) – alpská kombinácia / VLHOVÁ –  nedkončila
14. 1. 2020 – Flachau(Rakúsko) – slalom  / VLHOVÁ🥇 1. miesto
18. 1. 2020 – Sestriere (Taliansko) – obrovský slalom  / VLHOVÁ 🥇 1. miesto
19. 1. 2020 – Sestriere (Taliansko) – paralelný obrovský slalom / VLHOVÁnedokončila
24.1. 2020 – Bansko (Bulharsko) – zjazd / VLHOVÁ 6. miesto
25. 1. 2020 – Bansko (Bulharsko) – zjazd / VLHOVÁ – 11. miesto
26. 1. 2020 – Bansko (Bulharsko) – super-G / VLHOVÁ – 6. miesto ›

FEBRUÁR 2020

1. 2. 2020 – Rosa Chutor (Rusko) – zjazd (09:30)
2. 2. 2020 – Rosa Chutor (Rusko) – super-G (09:00)
8. 2. 2020 – Garmisch-Partenkirchen (Nemecko) – zjazd (11:30)
9. 2. 2020 – Garmisch-Partenkirchen (Nemecko) – super-G (11:15)
15. 2. 2020 – Maribor (Slovinsko) – obrovský slalom (10:00/13:00) / Vlhová 
16. 2. 2020 – Maribor (Slovinsko) – slalom (10:15/13:45) / Vlhová
22. 2. 2020 – Crans Montana (Svajčiarsko) – zjazd (10:30)
23. 2. 2020 – Crans Montana (Svajčiarsko) – alpská kombinácia (10:30/13:30) / Vlhová
29. 2. 2020 – La Thuile (Taliansko) – super-G (10:30)

MAREC 2020

1. 3. 2020 – La Thuile (Taliansko) – alpská kombinácia (11:15/14:15) / Vlhová
7. 3. 2020 – Ofterschwang (Nemecko) – obrovský slalom (09:30/12:30) / Vlhová
8. 3. 2020 – Ofterschwang (Nemecko) – slalom  (09:30/12:30) / Vlhová
12. 3. 2020 – Aare (Švédsko) – paralelný slalom (14:00) / Vlhová
13. 3. 2020 – Aare (Švédsko) – obrovský slalom (14:00/17:00) / Vlhová
14. 3. 2020  – Aare (Švédsko) –  slalom (10:30/13:30) / Vlhová
18. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – zjazd FINÁLE (11:00)
19. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – super-G FINÁLE (10:00)
22. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – súťaž tímov FINÁLE (11:45) / Vlhová
21. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – slalom FINÁLE (10:00/13:15) / Vlhová
22. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – obrovský slalom FINÁLE (09:00/12:15) / Vlhová

FISWeb | FB | Instagram | Twitter | Video

KALENDÁR SP V ALPSKOM LYŽOVANÍ 2019/20 – MUŽI

OKTÓBER 2019

27. 10. 2019 – Sölden (Rakúsko) – obrovský slalom / Alexis Pinturault (Fra.)

NOVEMBER 2019

24. 11. 2019 – Levi (Fínsko) – slalom / Henrik Kristoffersen (Nór.)
30. 11. 2019 – Lake Louise (Kanada) – zjazd / Thomas Dressen (Nem.)

DECEMBER 2019

1. 12. 2019 – Lake Louise (Kanada) – super / Matthias Mayer (Rak.)
6. 12. 2019 – Beaver Creek (USA) –  super-G / Marco Odermatt (Švaj.)
7. 12. 2019 – Beaver Creek (USA) – zjazd / Beat Feuz (Švaj.)
8. 12. 2019 – Beaver Creek (USA) – obrovský slalom / Tommy Ford (USA)
15. 12. 2019 – Val d’Isère (Francúzsko) – slalom / Alexis Pinturault (Fra.)
20. 12. 2019 – Val Gardena (Taliansko) – super-G / Vincent Kriechmayr (Rak.)
22. 12. 2019 – Alta Badia (Taliansko) – obrovský slalom / Henrik Kristoffersen (Nór.)
23. 12. 2019 – Alta Badia (Taliansko) –  paralelný obrovský slalom / Rasmus Windingstad (Nór.)
28. 12. 2019 – Bormio (Taliansko) – zjazd / Dominik Paris (Tal.)
29. 12. 2019 – Bormio (Taliansko) –  alpská kombinácia / Alexis Pinturault (Fra.)
29. 12. 2019 – Bormio (Taliansko) –  super G /
Aleksander Aamodt Kilde (Nór.)

JANUÁR 2020

5. 1. 2020 – Záhreb (Chorvátsko) –  slalom / Clement NOEL (Fra.)
8. 1. 2020 – Madonna di Campiglio (Taliansko) – slalom / Daniel Yule (Švaj.)
11. 1. 2020 – Adelboden (Svajčiarsko) – obrovský slalom / Zan Kranjec (Slo.)
12. 1. 2020 – Adelboden (Švajčiarsko) – slalom / Daniel Yule (Švaj.)
17. 1. 2020 – Wengen (Švajčiarsko) – alpská kombinácia / Matthias Mayer (Rak.)
18. 1. 2020 – Wengen (Švajčiarsko) – zjazd / Beat Feuz (Švaj.)
19. 1. 2020 – Wengen (Švajčiarsko) – slalom / Clement NOEL (Fra.)
24. 1. 2020 – Kitzbühel (Rakúsko) – super-G / Kjetil Jansrud (Nór.)
25. 1. 2020 – Kitzbühel (Rakúsko) – zjazd / Matthias Mayer (Rak.)
26. 1. 2020 – Kitzbühel (Rakúsko) – slalom (10:30/13:30)
28. 1. 2020 – Schladming (Rakúsko) – slalom (17:45/20:45)

FEBRUÁR 2020

1. 2. 2020 – Garmisch-Partenkirchen (Nemecko) – zjazd (11:30)
2. 2. 2020 – Garmisch-Partenkirchen (Nemecko) – obrovský slalom (10:30/13:30)
8. 2. 2020 – Chamonix (Francúzsko) – slalom (10:00/13:00)
9. 2. 2020 – Chamonix (Francúzsko) – paralelný obrovský slalom (09:30/13:15)
15. 2. 2020 – Yanqing (Čína) – zjazd (04:00)
16. 2. 2020 – Yanqing (Čína) – super-G (04:00)
22. 2. 2020 – Naeba (Japonsko) – obrovský slalom (02:00/05:00)
23. 2. 2020 – Naeba (Japonsko) – slalom (02:00/05:00)
29. 2. 2020 – Hinterstoder (Rakúsko) – super-G (12:30)

MAREC 2020

1. 3. 2020 – Hinterstoder (Rakúsko) – alpská kombinácia (09:45/12:45)
7. 3. 2020 – Kvitfjell (Nórsko) – zjazd (11:00)
8. 3. 2020 – Kvitfjell(Nórsko) –  super-G (10:30)
14. 3. 2020 – Kranjska Gora (Slovinsko) – obrovský slalom (09:30/12:30)
15. 3. 2020 – Kranjska Gora (Slovinsko) – slalom (09:30/12:30)
18. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – zjazd FINÁLE (9:30)
19. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – super-G FINÁLE (11:00)
20. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – súťaž tímov (11:45)
21. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – slalom (09:00/12:15)
22. 3. 2020 – Cortina d’Ampezzo (Taliansko) – obrovský slalom (10:00/13:15)

Zdroj: facebook, wikipedia, tasr, youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest