Športový TV kanál EUROSPORT 1 a 2 LIVE – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Športové TV kanály Eurosport 1 a Eurosport 2 sú obľúbené televízne stanice, ktoré ponúkajú svojim divákom živé prenosy a záznamy z množstva športových udalostí. Zaujíma vás lyžovanie, biatlon, tenis, cyklistika, atletika či motošport? Pozrite si podrobný prehľad, kde sa dozviete aké športy môžete sledovať na kanáloch Eurosport live. 

EUROSPORT – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať TV Eurosport HD?

Športová televízna stanica Eurosport je výnimočná tým, že vysiela tie najväčšie športové udalosti na svete, akými sú napríklad olympijské hry či majstrovstvá sveta v rôznych športoch. V akcii tu uvidíte Petra Sagana na najväčších cyklistických pretekoch Grand Tour alebo môžete sledovať všetky preteky Petry Vlhovej v alpskom lyžovaní.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia tenisu, ktorí sa môžu tešiť na všetky štyri grandslamy či rôzne ATP turnaje. Priaznivcov motošportu zas potešia preteky MotoGP. Okrem iného tu môžete sledovať živé prenosy z biatlonu, atletiky, golfu a iných športov.

EUROSPORT
Kde sledovaťDigi TV, Magio TV, Orange TV, Eurosport player
TV kanályEurosport 1 HD, Eurosport 2 HD,
ŠportyLyžovanie, Biatlon, Tenis, Cyklistika, MotoGP, Atletika, Snooker, …. [prehľad tu ›]
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiťNávod ›
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
MajiteľTF1 Group
Webeurosport.cz

Ako naladiť kanál EUROSPORT 1 a EUROSPORT 2?

Športové televízne kanály EUROSPORT 1 a EUROSPORT 2 si môžete vychutnať zakúpením niektorého z televízných balíčkov, ktoré ponúkajú televízne spoločnosti na Slovensku. Medzi najvýhodnejšie televízie patria DIGI Slovakia, Slovak Telekom alebo Orange TV.

Živé prenosy môžete sledovať aj na internete a to cez službu Eurosport Player. Buď si túto službu otvoríte na svojom prehliadači alebo si jednoducho stiahnete aplikáciu do svojho smartfónu.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

Kde sledovať šport naživo

Okrem športových televíznych kanálov Eurosport 1,2 môžete športové prenosy sledovať aj na ďalších televíznych staniciach. Medzi najobľúbenejšie športové programy na Slovensku patria Orange Sport, Premier Sport, O2TV Sport, ČT Sport či DIGI Sport.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Aké športy vysiela TV Eurosport live?

Športové televízne kanály Eurosport live ponúkajú pestrý výber živých prenosov a tak si každý športový fanúšik nájde niečo pre seba. Pozrieť si tu môžete live prenosy z alpského lyžovania, biatlonu, tenisu, motošportu, atletiky a ďalších športov.

Program EUROSPORT 1 a EUROSPORT 2 dnes a zajtra

Na športovom kanáli Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD si môžete každý deň vychutnať bohatý športový program, ktorý pozostáva z množstvo živých prenosov a záznamov. Jednotlivé športy nájdete na oboch programoch. Žiaľ, nie je vopred dané, na ktorom programe ide aký šport. Aktuálny program si však môžete pozrieť na oficiálnej stránke televízie.

SLEDUJTE EUROSPORT NAŽIVO
Zimné športy Zjazdové lyžovanie, Biatlon, Skoky na lyžiach, Snowboarding, Freestyle lyžovanie, Beh na lyžiach
TenisAustralian Open, French Open, Wimbledon, US Open, ATP turnaje
CyklistikaTour de France, Giro d´Italia, La Vuelta, MS, Monumenty
MotošportRallye Dakar, Le Mans, Rally Monte Carlo,
Olympijské hryLOH, ZOH
FutbalEliteserien, Allsvenskan
Atletika MS, ME
Ďalšie športyGolf, Snooker, Plávanie, Krasokorčuľovanie, Stolný tenis

Športy, ktoré môžete sledovať na Eurosport naživo

Športové TV kanály EUROSPORT 1,2 ponúkajú svojim divákom veľké množstvo živých prenosov z tých najväčších športových udalostí. Tešiť sa môžu najmä milovníci zimných športov, pre ktorých tu je pripravené alpské lyžovanie, biatlon, skoky na lyžiach či snowboarding.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia cyklistiky, ktorí sa môžu tešiť na UCI a Grand Tour podujatia či majstrovstvá sveta. Pozrieť si tu môžete taktiež grandslamové tenisové turnaje a fanúšikov motošportu potešia preteky MotoGP.

Zimné športy

Športové programy Eurosport 1,2 ponúkajú množstvo živých prenosov zo zimných športov:

Zjazdové lyžovanie a Vlhová live na Eurosport TV

Športové stanice Eurosport TV sú známe tým, že vysielajú zjazdové lyžovanie live. Pozrieť si tu môžete všetky preteky svetového pohára, ale i MS v alpskom lyžovaní.

V akcii uvidíte aj Petru Vlhovú, najlepšiu slovenskú lyžiarku. Vlhová pravidelne útočí na pódiové umiestnenia a je radosť sa pozerať na jej jazdy. V mužskej časti reprezentujú farby Slovenska bratia Žampovci.

TIP ❱ Kompletný program zjazdového lyžovania ›

Biatlon naživo na Eurosport 1 a Eurosport 2

Na televíznych programoch Eurosport 1 a Eurosport 2 môžete sledovať aj biatlon naživo. Eurosport ponúka živé prenosy svetového pohára v biatlone mužov i žien a aj MS v biatlone.

Medzi najúspešnejších slovenských reprezentantov v biatlone patria sestry Ivona a Paulína Fialkové. V mužskej časti nás úspešne reprezentujú Michal Šíma a Tomáš Hasilla. V minulosti ste na programoch Eurosport mohli sledovať aj výkony Anastazie Kuzminovej.

Skoky na lyžiach live

Športové programy Eurosport 1 a Eurosport 2 pravidelne vysielajú skoky na lyžiach live. Pozrieť si tu môžete všetky podujatia svetového pohára, turnaj štyroch mostíkov i majstrovstvá sveta.

Tenis naživo na Eurosport TV

Na svoje si prídu aj fanúšikovia tenisu. Na športových staniciach Eurosport TV stream je možné sledovať všetky štyri grandslamy a tiež aj niektoré ATP turnaje počas celého roka, akým je napríklad aj ATP Paris.

Na najväčších tenisových podujatiach sa pravidelne predstavujú aj slovenskí reprezentanti: Anna Karolína Schmiedlová, Viktória Kužmová, Norbert Gomboš či Filip Polášek.

Tenisové prenosy live na Eurosporte

Tenis online na Eurosport Player

Nie všetky tenisové turnaje a zápasy sa dostanú do programu televíznych kanálov Eurosport 1,2. Pokiaľ si však chcete pozrieť širokú ponuku svetového tenisu, určite vyskúšajte platformu Eurosport Player.

Sami si jednoducho vyberiete aké zápasy chcete sledovať. Všetky duely si môžete pozrieť buď v priamom prenose bez reklám alebo zo záznamu kedykoľvek chcete. Takto môžete pozerať grandslamy či iné podujatia, akým je napríklad aj ATP Paris.

Tenis naživo na eurosport player
Tenis online na platforme Eurosport Player (zdroj: eurosportplayer.com)

Cyklistika na Eurosport TV online prenosy

Pre priaznivcov cyklistiky sú pripravené na Eurosport TV online prenosy z tých najväčších podujatí, akými sú Tour de France, Giro d´Italia, Vuelta, Majstrovstvá sveta v cyklistike či rôzne monumenty počas celého roka.

Pre slovenských fanúšikov sú najväčším lákadlom preteky, na ktorých sa zúčastňuje Peter Sagan. Slovenský tourminátor je trojnásobný majster sveta a 7-násobný držiteľ zeleného dresu na TdF. Aj keď sa cyklistika zdá na prvý pohľad ako nudný šport, Sagan si pre svojich fanúšikov vždy pripraví nejakú show.

Cyklistické preteky naživo na Eurosport

TIP ❱ Kde sledovať cyklistiku live ›

Motošport na Eurosport 1,2 livestream

Športové televízne kanály Eurosport 1,2 livestream ponúkajú taktiež bohatý program zo sveta motošportu. Pravidelne sa tu vysielajú preteky Rallye Dakar, kde nás úspešne reprezentuje Štefan Svitko. Pozrieť si tu môžete i veľmi zaujímavý 24-hodinový pretek Le Mans.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MotoGP naživo ›

Olympijské hry na Eurosport

Programy Eurosport sú špecifické tým, že pravidelne vysielajú súťaže na olympijských hrách. Letné olympijské hry (LOH) sa v roku 2021 uskutočnili v Tokiu. Najbližšie zimné olympijské hry (ZOH) bude v roku 2022 hostiť Peking.

Futbal naživo

Na kanáloch Eurosportu neuvidíte tie najlepšie futbalové súťaže sveta, ale môžete sledovať zápasy nórskej Eliteserien ligy či švédskej Allsvenskan ligy.

Atletika online

Televízne stanice Eurosport sú výnimočné tým, že pravidelne vysielajú živé prenosy z MS v atletike a ME v atletike. Najúspešnejším slovenským športovcom v atletike je Matej Tóth, ktorý sa venuje chôdzi na 20 km a 50 km. Je zároveň olympijským víťazom z roku 2016 a tiež historicky prvým slovenským majstrom sveta v atletike z roku 2015.

Ďalšie športy

Okrem spomínaných športov si môžete na kanáloch Eurosport pozrieť taktiež golf, snooker, snowboarding, freestyle lyžovanie, beh na lyžiach, krasokorčuľovanie, plávanie alebo stolný tenis.

Eurosport SK – poskytovatelia

Televízne športové kanály EUROSPORT si môžete naladiť u nižšie uvedených poskytovateľov. Zakúpením niektorého z televíznych balíčkov získate množstvo staníc, medzi ktorými nechýbajú ani športové kanály. Cena sa líši v závislosti od ponuky televíznych programov.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLOV EUROSPORT
PoskytovateľMožnostiAplikáciaCena (od)
DIGI Slovakia TV, satelit, internetAndroid, iOS4,00 €
Orange TVTV, satelit, internetAndroid, iOS6,00 €
Slovak TelekomTV, satelit, internetAndroid, iOS11,50 € 
PLATFORMA EUROSPORT PLAYER
Eurosport Player InternetAndroid, iOS4,99 €

DIGI Slovakia

Najvýhodnejšie televízne balíčky ponúka satelitná televízia DIGI Slovakia. V rámci balíčku Štandard získate až 69 rôznych programov, medzi ktorými sa nachádza 11 športových staníc vrátane kanálov Eurosport 1,2.

Tento balíček vás vyjde na 9,60 eur mesačne. V balíčku Štandard sa napríklad nachádza aj športový program Premier Sport, kde si užijete živé prenosy z UFC, či futbalovej Premier League.

 • Kábel: ÁNO – od 8 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 9,60 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 4 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / DIGI GO
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: digislovakia.sk

Orange TV

Ďalšou možnosťou, ako sledovať športové prenosy na kanáloch Eurosport 1,2 je cez televíziu Orange TV. Televízne programy sú súčasťou televízneho balíčka Go Optimal TV, ktorý stojí 10 eur mesačne.

Živé prenosy na Orange TV je možné sledovať  cez kábel, satelit alebo internetové pripojenie. Taktiež si môžete stiahnuť šikovnú aplikáciu do svojho smartfónu, kde si môžete exkluzívne vychutnať napríklad futbalové zápasy Ligy Majstrov.

 • Kábel: ÁNO – od 10 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 6 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 6 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / OrangeSport
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: orange.sk

Slovak Telekom Magio TV

Športové kanály môžete sledovať aj na Magio TV, ktorú prevádzkuje slovenská spoločnosť Slovak Telekom. Na výber máte opäť z niekoľkých televíznych balíčkov, pričom najvýhodnejší je Magio televízia M.

Jeho cena je 10,90 eur mesačne a obsahuje 60 televíznych programov. Nájdete tu aj 6 športových programov: Eurosport 1, 2, Nova Sport 1, 2, Sport 1, 2. Športové prenosy na Magio TV si môžete užiť v HD kvalite na svojom počítači, tablete či mobile.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

Eurosport Player

Televízna stanica Eurosport ponúka svojim divákom možnosť sledovať živé prenosy priamo na internete cez platformu Eurosport Player. Môžete si tu pozrieť aktuálny program kanálov Eurosport 1, 2, ale i záznamy z jednotlivých prenosov.

Cena tejto služby  je 4,99 eur mesačne alebo 24,99 eur ročne. Častokrát však ponúkajú rôzne akcie a tak si môžete túto službu predplatiť aj so zľavou.

Eurosport Player si môžete otvoriť na svojom prehliadači alebo si stiahnuť šikovnú aplikáciu do svojho smartfónu. Živé prenosy tak môžete sledovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

 • Kábel: NIE
 • Satelit: NIE
 • Internet: ÁNO
 • Mobil: ÁNO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: Eurosportplayer.com
Eurosport Player naživo - PC, mobil, tablet
Sledujte Eurosport naživo – PC, mobil, tablet (zdroj: eurosport.com)

Eurosport 1,2 – informácie a majiteľ

Športový kanál Eurosport bol založený v roku 1991. O niekoľko rokov neskôr sa Eurosport dostal pod francúzske konzorcium tvorené skupinami TF1 Group, Canal + Group a Havas Images. V januári 2001 prevzala spoločnosť TF1 úplné vlastníctvo Eurosportu.

V roku 2008 spustil Eurosport online predplatiteľskú službu Eurosport Player, ktorá umožňuje používateľom sledovať Eurosport 1 aj Eurosport 2 naživo priamo na internete.

Dňa 21. decembra 2012 kúpila spoločnosť Discovery Communications od spoločnosti TF1 Group 20-percentný podiel za 170 mil. EUR.

Zdroj: Eurosport, Wikipedia 

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest