Skoky na lyžiach live – TV prenosy, LIVE stream a ONLINE v mobile

Skoky na lyžiach sú obľúbeným zimným športom, ktorí fanúšikovia radi sledujú naživo live. Pozrite si v našom článku všetky dostupné možnosti. Kde nájdete TV prenosy, kde si naladíte LIVE stream cez internet a ako sledovať priebeh Svetového pohára ONLINE v mobile! 

Skoky na lyžiach live

Skoky na lyžiach live naživo sa dajú sledovať vďaka viacerým možnostiam rovnako ako iné zimné športy ako napríklad alpské lyžovanie live s Petra Vlhová v štartovom poli alebo biatlon live s viacerými SK reprezentantmi.

Sledujte všetky možnosti ako pozerať Skoky na lyžiach program v priamych prenosoch v TV či online na internete.

Skoky na lyžiach naživo

Skoky na lyžiach live v TV

Live v TV bude skoky na lyžiach už tradične ako väčšinu zimných športov vysielať obľúbený kanál Eurosport live. A to na svojich obidvoch programoch Eurosport 1 a Eurosport 2.

Svetový pohár v skokoch na lyžiach bude vysielať aj ČT sport live, keďže Česi majú v tejto disciplíne viacero reprezentantov. Rovnako, ako v minulých sezónach prinesie tento kanál tie najzaujímavejšie preteky SP.

Skoky na lyžiach dnes v TV

Keď chcete vedieť, kedy nájdete dnes v TV skoky na lyžiach, tak sa určite oplatí sledovať program Eurosportu a ČT sportu.

V drvivej väčšine prípadov je však seriál SP v skokoch na lyžiach na programe cez víkend (trvá od novembra 2022 do apríla 2023) podobne ako preteky SP v zjazdovom lyžovaní, kde môžete sledovať Petra Vlhová live dnes.

Skoky na lyžiach live stream

Live stream skoky na lyžiach bude možné sledovať prostredníctvom webových stránok vyššie spomínaných oficiálnych TV vysielateľov.

Na webe eurosport.com nájdete okrem priamych prenosov aj možnosť pozrieť si jednotlivé preteky zo záznamu. A to všetko iba za cca 5,30 eur mesačne.

Živý prenos na internete ponúka prostredníctvom webu ctsport.cz aj Česká televízia a ten je dostupný dokonca zdarma, no iba z územia ČR.

Skoky na lyžiach online v mobile

Online v mobile môžete skoky na lyžiach naživo sledovať vďaka mobilnej aplikácii Eurosportu, ktorá je funkčná na Android aj Apple.

Ako sme spomínali vyššie, tak internetové sledovanie kanálov Eurosport stojí cca 5,30 eur na mesiac, no ponúka sledovanie bohatého portfólia športov a možnosť pozrieť si prenosy aj neskôr z archívu.

Skoky na lyžiach dnes live výsledky

Live výsledky dnes a kedykoľvek z akéhokoľvek podujatia skokov na lyžiach môžete sledovať vďaka webu s top výsledkovým servisom flashscore.sk, ktorý má k dispozícii aj mobilnú aplikáciu dostupnú pre Apple aj Android.

Online skoky na lyžiach poradie

Poradie SP skoky na lyžiach môžete online sledovať aj prostredníctvom oficiálneho webu medzinárodnej lyžiarskej federácie fis-ski.com. Okrem toho tam fanúšikovia nájdu všetky aktuálne informácie a najnovšie správy.

Skoky na lyžiach video

Video z každého podujatia, ktoré prinesie Svetový pohár v skokoch na lyžiach žien aj mužov, môžete sledovať na YouTube kanáli FIS Ski Jumping.

Nájdete tam zostrihy z podujatí, pohľad do ich zákulisia a rozhovory s jednotlivými skokanmi a skokankami.

Zdroj: wikipedia.com, eurosport.com, youtube.com, fis-ski.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest