Ako sledovať zimné športy live? TV, online prenosy a livestream zadarmo.

Kde sledovať zimné športy live v TV, PC, alebo v mobile? Pozrite si prehľad všetkých dostupných možností, ako a kde sledovať alpské lyžovanie, biatlon, hokej, skoky na lyžiach a ďalšie zimné športy a súťaže cez livestream zadarmo.

SLEDUJTE ZIMNÉ ŠPORTY LIVE ▷

Zimné športy live 2021

Zimné športy live stream, naživo TV

Zimné športy live stream na Slovensku a Česku. V tabuľke nájdete prehľad zimných športov vysielaných naživo v TV a cez livestream stávkových kancelárii. Lyžovanie, Biatlon, zimné olympijské hry 2022 a ďalšie športy.

ZIMNÉ ŠPORTY NAŽIVO
ŠportLivestreamTV
Alp. lyžovanieTV TipsportRTVS, Joj Sport, ČT Sport, Eurosport
Freestyle lyžovanieEurosport, ČT Sport
Extrémne lyžovanieNova Sport 1 a 2
NHLTV Tipsport | Fortuna TV | Niké TVNova Sport 1 a 2, Voyo
KHLTV Tipsport | Fortuna TV | Niké TV | Doxxbet TVSport 1, Sport 2
Tipos extraligaTV TipsportRTVS, Sport 1, Sport 2
Tipsport extraligaTV TipsportČT Sport,
MS v hokejiTV Tipsport | Fortuna TV | Niké TV | Doxxbet TVRTVS, JOJ Sport, CT Sport
ZOH 2022RTVS, ČT Sport
Zimná olympiáda 2022RTVS, ČT Sport, Eurosport
BiatlonRTVS, ČT Sport, Eurosport
Beh na lyžiachEurosport,  ČT Sport, Joj Sport
Skoky na lyžiachTV TipsportČT Sport, Eurosport
KrasokorčuľovanieRTVS, ČT Sport, Eurosport
RýchlokorčuľovanieČT Sport, Eurosport
SánkyEurosport, ČT Sport
Sev. KombináciaČT Sport, Eurosport

Lyžovanie live

Zjazdové lyžovanie live stream môžete sledovať v TV, tablete, alebo aj zadarmo vo svojom  mobile.

Lyžovanie patrí na Slovensku k najsledovanejším zimným športom vďaka držiteľke veľkého krištáľového glóbusu Petre Vlhovej.

Alpské lyžovanie naživo na TV Tipsport - livestream zadarmo dnes

Alpské lyžovanie live stream zadarmo

Alpské lyžovanie live stream zadarmo, môžete v sezóne 2021/2022 sledovať na TV Tipsport. Stávková kancelária odvysiela takmer všetky preteky svetového pohára, okrem tých v Rakúsku a Švajčiarsku.

Pozerať Svetový pohár v alpskom lyžovaní live je možné na mobiloch, tabletoch, ale PC.

Postup ako sledovať SP alpské lyžovanie livestream zadarmo?

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Teraz môžete sledovať live streamy po dobu 7 dní zadarmo.
  3. Potom si stačí tipnúť aspoň v hodnote 1,20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie celej sezóny v zjazdovom lyžovaní!

Spustiť TV Tipsport »

Petra Vlhová live

Petra Vlhová live je najväčším ťahákom alpského lyžovania. Všetci chcú vedieť, ako sa bude dariť úspešnej slovenskej lyžiarke a pozrieť si ju môžete v TV alebo cez livestream na internete.

Zjazdové lyžovanie online

Zjazdové lyžovanie online môžete sledovať aj na mobile alebo PC a to formou livestreamov stávkových kancelárii, alebo televíznych kanálov ako RTVS (www.rtvs.sk), ČT Sport (www.ceskatelevize.cz), alebo cez platenú verziu Eurosport player live.

Online stream RTVS je možný sledovať len na území SR a naopak ČT Sport len v Čechách.

TIP ❱ Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2021/22 ›

Alpské lyžovanie online prenos

Alpské lyžovanie online prenos je dostupný aj na našom webe 7sport.sk. Pomocou textového online prenosu ste tak informovaní o všetkom, čo sa deje na svahu.

Alpské lyžovanie online komentár
Alpské lyžovanie online komentár (zdroj: 7sport.sk)

Zjazdové lyžovanie live TV

Zjazdové lyžovanie live v TV môžete na Slovensku a v Čechách sledovať na TV kanáloch: Eurosport, ČT Sport, RTVS a JOJ Sport live. Na pretekoch svetového pohára nebude chýbať ani Petra Vlhová.


Hokej live

Existuje niekoľko možností, ako sledovať hokej live, záleží akú súťaž, alebo turnaj chcete vidieť. Pozrite si všetky spôsoby, ako sledovať hokej v TV dnes naživo, alebo v mobile cez livestream zadarmo. 

NHL naživo na TV Tipsport

NHL hokej live prenosy

NHL hokej live prenosy môžete sledovať na TV Tipsport. Stávková kancelária odvysiela celu sezónu NHL programu naživo.

TIP ❱ NHL naživo ›

Kanadsko-Americkú hokejovú ligu vysiela v TV stanica Nova Sport 1 a 2 live, avšak len niekoľko zápasov z daného kola. Na Tipsporte však môžete sledovať úplne všetky stretnutia, čo je obrovská výhoda.

SLEDUJ NHL LIVE »

KHL hokej live dnes

KHL hokej live môžete dnes sledovať na platených športových kanáloch Sport 1 live a Sport 2 live. Okrem spomínaných TV, je možné sledovať KHL live na Fortuna TV, TV Tipsport, Niké TV a Doxxbet TV.

TIP ❱ KHL live ›

Tipos extraliga naživo

Slovenskú Tipos extraligu naživo môžete sledovať na RTVS Šport live, Sport 1 Sport 2. Tipos extraliga live je dostupná aj na mobile cez live stream TV Tipsport. Stávková kancelária dáva novým hráčom navyše zaujímavý bonus.

TIPOS EXTRALIGA LIVE »

ZOH 2022 hokej naživo v TV

Februárové ZOH 2022 hokej naživo v TV budete môcť sledovať na Slovensku a v Čechách na štátnych televíziách RTVS a ČT Sport. Tie, odvysielajú niekoľko desiatok priamych prenosov i záznamov a hokej zo zimnej olympiády nebude chýbať.

MS v hokeji live v TV

Šampionát MS v hokeji 2022 live v TV môžete sledovať na RTVS do roku 2024, od tohto termínu preberá vysielanie JOJ Sport.

Zápasy zo svetového šampionátu je možné sledovať aj na českej ČT Sport, ktorá každoročne vysiela Majstrovstvá sveta v hokeji naživo. Alternatívou k TV prenosom je live stream stávkových kancelárií.

MS V HOKEJI LIVE »

Tipsport Extraliga livestream

Česká Tipsport extraliga livestream je v ponuke u stávkovej kancelárie Tipsport, vďaka ktorej si môžete vychutnať live prenos prakticky zadarmo. V TV zas môžete sledovať český hokej cez O2 TV Sport alebo na ČT Sport.

Hokejová Liga Majstrov live

Európska Hokejová liga majstrov je populárna súťaž, ktorú si môžete pozrieť buď na TV programoch Sport 1 live a Sport 2 live alebo cez livestream stávkovej kancelárie Tipsport.

MS v hokeji U20 naživo

Zápasy Slovenska na MS v hokeji U20 naživo môžete sledovať prostredníctvom televízie RTVS, alebo aj ako u iných líg, cez live stream online televízie Tipsport TV.

MS V HOKEJI U20 LIVE »

Hokej livestream zadarmo a bonus

Sledovať hokej livestream zadarmo je dnes už normálnou vecou. Ak ste aktívny tipujúci, alebo si občas vsadíte môžete nielen vyhrať peniaze, ale aj sledovať hokej cez live stream stávkových kancelárii.

Okrem sledovania live prenosov v mobilnom zariadení, môžete získať od stávkovej spoločnosti navyše aj bonus zdarma pri registrácii.

SLEDUJTE HOKEJ ONLINE
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20€ zadarmo
Fortuna TV✅ MobilLIVE ›40€ bez rizika
TV Doxxbet✅ MobilLIVE ›20€ bez rizika
TV Niké✅ MobilLIVE ›20€ zadarmo

Biatlon live

Ako a kde sledovať biatlon live ? Je niekoľko možností ako sledovať biatlon v TV, alebo na internete cez mobil alebo PC.

Biatlon live prenos na RTVS

Biatlon live prenos na Slovensku vysiela RTVS na svojom programe Šport a v tejto sezóne môžete vidieť všetky preteky z každého kola.

Live stream biatlonu je dostupný aj na stránke www.rtvs.sk, ale ten je vysielaný len na území Slovenska.

TIP ❱ Fialková program dnes ›

Biatlon naživo ČT Sport

Biatlon naživo vysiela aj český športový program ČT Sport live a ten je v ponuke aj u slovenských poskytovateľov TV.

Podobne ako u RTVS, aj ČT Sport je možné sledovať cez livestream v mobile alebo PC na stránke www.ceskatelevize.cz. Stream je však dostupný, len ak sa nachádzate v ČR.

Biatlon priamy prenos Eurosport

Biatlon priamy prenos vysiela už niekoľko rokov športový kanál Eurosport live a táto sezóna SP biatlon 2021/22 nebude výnimkou.

Ak chcete sledovať Eurosport na mobile, alebo tablete, tak odporúčame si stiahnuť platenú službu Eurosport player.

So službou máte dispozícii neskutočné množstvo športových prenosov a sledovať môžete napríklad aj rôzne zimné športy live, nie len Biatlon.

TIP ❱ Kalendár SP v biatlone ›

Biatlon online prenos na IBU TV

Biatlon online prenos môžete sledovať aj na oficiálnej stránke biatlonovej únie cez eurovisionsports.tv. Pozerať online prenos je možné na mobile, tablete, alebo počítači, akurát je to bez komentára.

Biatlon muži dnes live

SP biatlon muži dnes live môžete vidieť na spomínaných platformách, je len na vás, kde chcete sledovať najlepších biatlonistov na svete.

Biatlon ženy dnes live

Biatlon ženy dnes live môžete sledovať na TV, alebo vo svojom mobile. Ak nemáte možnosť pozerať preteky žien formou videa, môžete vyskúšať online prenosy na našom webe a neprídete o najzaujímavejšie momenty ženských pretekov.


Beh na lyžiach live

Beh na lyžiach patrí k zaujímavým zimným športom a nižšie nájdete všetky možnosti ako sledovať Beh na lyžiach live na Slovensku.

Beh na lyžiach livestream

Beh na lyžiach livestream a celú sezónu Svetového pohára môžete sledovať cez internetové vysielanie ČT Sport, ktoré je dostupné len na území Česka.

Ďalším spôsobom ako vidieť preteky je cez platený Eurosport player.

Beh na lyžiach live v TV

Beh na lyžiach live v TV vysiela Eurosport a ČT Sport, ktoré sú dostupné u poskytovateľov televízie na Slovensku a v Čechách. Okrem spomínaných TV je možné sledovať Beh na lyžiach aj na slovenskom športovom kanály JOJ Sport.


Skoky na lyžiach live

K sledovaným zimným športom bezpodmienečne patria aj Skoky na lyžiach. Svetový pohár ponúka niekoľko zaujímavých pretekov počas zimnej sezóny a existujú rôzne možnosti, ako sledovať skoky na lyžiach live.

Skoky na lyžiach live stream

Skoky na lyžiach live stream ponúka stávková kancelária Tipsport, prostredníctvom internetovej TV Tipsport, kde môžete sledovať niekoľko tisíc priamych prenos ročne a získať navyše zaujímavý bonus za registráciu.

Ďalšou možnosťou, ako pozerať Ski jumping, je cez livestream stanice Eurosport pomocou ich platenej služby. Existuje ešte možnosť ak sa nachádzate počas pretekov v Českej republike, kde je možné spustiť internetové vysielanie ČT Sport.

Spustiť Skoky na lyžiach na TV Tipsport
Skoky na lyžiach na TV Tipsport (zdroj: tipsport.sk)

Skoky na lyžiach live TV

Skoky na lyžiach live v TV odvysielajú Eurosport a ČT Sport. Obidve televízie vysielajú naživo priame prenosy z jednotlivých kôl svetového pohára.


Curling live

Curling live môžeme vidieť aj na Zimnej olympiáde a je to šport, ktorý sa stal čoraz viac populárnejší. Slovensko má veľkú šancu získať zlatú medailu na paraolympiáde v Pekingu, kde o cenný kov zabojujú slovenskí vozičkári.

WCT Curling live odvysiela Eurosport. Ak by ste chceli sledovať športovú stanicu Eurosport na PC, tablete, alebo na mobile naživo, tak môžete tak urobiť cez platenú službu Eurosport player.

Curling livescore

Curling livescore, program a informácie o podujatiach v Curlingu z prvej ruky nájdete na stránke federácie tohto športu www.worldcurling.org

Curling live 2021

Curling live 2021 alebo, World curling tour v skratke WTC je dostupný na oficiálnej stránke súťaže www.worldcurlingtour.org. WCT je v úvodzovkách grandslam súťaž v curlingu mužov, žien, zmiešaných družstiev a vozičkárov.


Krasokorčuľovanie live

Krasokorčuľovanie live môžete na Slovensku sledovať na viacerých kanáloch, ktoré sú u nás dostupné.

Krasokorčuľovanie naživo na RTVS

Krasokorčuľovanie naživo je možné sledovať na RTVS. Verejnoprávna televízia odvysiela napríklad súťaž ISU Grand Prix of Figure Skating.

Krasokorčuľovanie v TV

Krasokorčuľovanie v  TV môžete okrem RTVS sledovať aj na Eurosporte a ČT Sport, kde predsa nemôže tento jedinečný šport chýbať.

Krasokorčuľovanie live stream

Krasokorčuľovanie live stream si pozriete aj cez internetové vysielanie RTVS, alebo ČT Sport. Stream RTVS je dostupný len na území Slovenska a rovnako je na tom aj livestream ČT Sport, ktorý je možné sledovať len ak sa nachádzate v ČR.

Sledovať krasokorčuľovanie môžete aj cez ich webovú stránku isu.org, pretože tá vysiela live prenosy z niektorých súťaží.

TIP ❱ OH Peking 2022 live ›


Ostatné zimné športy live

Ostatné zimné športy live, ktoré sú zaujímavé a patria aj na Zimné olympijské hry, môžete sledovať hlavne na staniciach Eurosport 1 a 2, ktoré sa sezónne venujú tejto kategórii.

Severská kombinácia naživo (Nordic combined)

Severskú kombináciu naživo a Svetový pohár z tejto súťaže odvysiela stanica Eurosport a aj ČT Sport.

Kombináciu v skokoch a behu na lyžiach môžete sledovať live na mobile cez livestream českej televízie, alebo cez platený Eurosport player.

Snowboarding live

Snowboarding, snowboardcross môžete sledovať na stanici ČT Sport. V Čechách je tento šport preslávený vďaka Ester Ledeckej, ktorá na olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018 získala v paralelnom obrovskom slalome zlatú medailu.

Stanica ČT Sport je dostupná aj na Slovensku a má ju v ponuke viacero poskytovateľov.

Boby live

Priame prenosy Boby live vysiela česká televízia na športovom programe ČT Sport. Sledovať môžete priame prenosy zo Svetového pohára monobobu žien a mužov, ako aj dvojboby a štvorboby.

Niektoré preteky SP v jazde na boboch vysiela aj stanica Eurosport.

Sánkovanie live

Sánkovanie live v TV môžete sledovať na staniciach Eurosport a ČT Sport.

Freestyle lyžovanie live

Freestyle lyžovanie live môžete podobne ako klasické lyžovanie sledovať na staniciach ČT Sport a Eurosport. Ide o mladý, extrémny šport, ktorý sa dostáva do povedomia mladých ľudí.

Skeleton naživo

Preteky Skeleton naživo rovnako ako súťaže bobistov na Slovensku a v Čechách vysielajú stanice ČT Sport a Eurosport,

Rýchlokorčuľovanie live

Rýchlokorčuľovanie dlhodobo patrí medzi olympijské športy a najzaujímavejšie preteky na ZOH môžete vidieť na televíziách ktoré vysielajú Zimné olympijské hry naživo, Eurosport, RTVS a ČT Sport.

Extrémne zimné športy live

Rôzne extrémne zimné športy live vysiela športová stanica Nova Sport, ktorá prináša športovým nadšencom najpozoruhodnejšie výkony.

Športy plné adrenalínu pri ktorých zadržiavate dych, napríklad nebezpečné zjazdové lyžovanie zo strmých svahov a iné nájdete na stanici Extreme Sport, ktorú má v ponuke napríklad spoločnosť Skylink.

Zimné športy live zadarmo na Tipsport sk

Zimné športy live na TV Tipsport dostavajú čoraz väčšiu pozornosť.

Hlavným lákadlom je Petra Vlhová a zjazdové lyžovanie. Okrem lyžovania sa Tipsport môže pochváliť kompletnou nádielkou zápasov z NHL, ktorú len tak nikde nenájdete.

Zo zimných športov môžete sledovať na Tipsporte aj Skoky na lyžiach a chýbať nebude ani Turné štyroch mostíkov.

Hokej NHL naživo na TV Tipsport

Zimné športy online stream v mobile zdarma

Zimné športy online stream v mobile zadarmo môžete sledovať predovšetkým na livestreame stávkových spoločností, ktoré ponúkajú svojim zákazníkom za vsadený tiket online vysielanie športov zdarma.

Okrem toho, že môžete vyhrať peniaze za váš natipovaný tiket, alebo sledovanie športových live prenosov, máte možnosť získať peniaze zadarmo vo forme bonusu pri zaregistrovaní a toto vám žiadna televízia neponúkne.

Ďalším spôsobom ako zadarmo sledovať najzaujímavejšie momenty zo zimných športov ako biatlon, hokej, aj zjazdové lyžovanie môžete na našej stránke, ktorá vám prináša online prenosy vo forme písaného komentára.

Zimné športy live výsledky dnes

Zimné športy live výsledky nájdete aj na našej stránke. Kompletné výsledky Petry Vlhovej v sezóne, alebo skóre slovenskej reprezentácie na MS v hokeji.

Okrem zjazdového lyžovania a hokeja na stránke 7sport.sk nájdete aj výsledky Svetového pohára v biatlone. Ostatné kompletné výsledky a ďalšie informácie nájdete na výsledkovom webe flashskore.sk.

Zdroj: Eurosport.com, Wikipedia.com, Tipsport.sk. Rtvs.sk,  Ctsport.cz

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest