Tipsport Liga naživo! Ako a kde sledovať slovenskú hokejovú ligu – TV, mobile a ONLINE zadarmo!

Zdieľaní

Najnovší ročník slovenskej Tipsport ligy odštartuje už 2. októbra a my sa môžeme opäť tešiť na špičkové hokejové zápasy. Nižšie vám prinášame prehľad možností, ako a kde si môžete zápolenie najlepších slovenských hokejových klubov pozrieť live v TV, ONLINE a na MOBILE kdekoľvek ste a navyše zadarmo!

Ako a kde sledovať livestream Tipsport Ligy?

Pre sledovanie živých zápasov z Tipsport ligy existuje viacero možností. Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž si môžete pozrieť pomocou klasických televíznych prenosov, živých live streamov stávkových kancelárií či internetových televízii.

TIP ❱ Program slovenskej Tipsport Ligy v sezóne 2020/2021 ›

Live prenosy Tipsport Ligy na TV Tipsport zadarmo

Stávková kancelária Tipsport je generálnym partnerom našej najvyššej hokejovej súťaže už bezmála 8 rokov. Súčasťou zmluvy medzi ligou a stávkovou kanceláriou je aj vysielanie živých prenosov z každého zápasu kola. Tie si samozrejme môžete pozrieť vďaka Tipsport TV.

Na sledovanie live zápasov z najvyššej slovenskej hokejovej ligy je potrebná len jednoduchá registrácia na stránkach Tipsport. Po nej dostanete možnosť sledovať všetky prenosy Tipsport TV na sedem dní zadarmo.

Prečo sledovať priamy prenos Tipsport ligy na Tipsport TV?

 • zápasy so slovenským komentárom
 • Full HD stream
 • Možnosť prepnúť prenos do fullscreen obrazovky

Treba poznamenať, že takáto veľká spolupráca a možnosti, ktoré stávková kancelária svojim hráčom ponúka je niečo nevídané a vy by ste rozhodne mali využiť možnosť sledovať Tipsport ligu online a navyše zadarmo. 

Ako sledovať  Tipsport Ligu online naživo – livestream zadarmo!

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 1.20 EUR
  3. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky
  4. Náš tip pre vás: 15 EUR, ktoré získate za registráciu použite na minimálne stávky s minimálnymi kurzami, takže môžete sledovať Tipsport Ligu úplne zadarmo!

LIVE PRENOS

Výhodou je, že tieto streamy sú dostupné na Slovensku aj v Českej republike bez obmedzenia.

Stream Tipsport Ligy na RTVS

RTVS patrí už niekoľko rokov medzi hrdých a najlepších partnerov Tipsport ligy.

Nič by sa na tom nemalo zmeniť ani v ďalších sezónach, keďže najvyšší predstavitelia tejto súťaže podpísali ďalšiu zmluvu s verejnoprávnou televíziou, ktorá by mala trvať až do sezóny 2021/2022.

Zápasy z Tipsport ligy sa budú vysielať na Dvojke, kde si diváci môžu každé kolo pozrieť jeden zo zápasov. Samozrejme, pred ním aj po ňom, nasleduje hokejové štúdio so zaujímavými hosťami, odbornými analýzami či zostrihmi z ostatných zápasov daného kola.

Slovenská Tipsport Liga livestream na Sport1 a Sport2 v priamom prenose

Práva  na vysielanie našej najvyššej hokejovej súťaže minulý rok získala aj televízia Sport 1 a Sport 2, ktorá svojim divákom prinesie vždy jeden zápas z každého kola.

Live prenosy z Tipsport ligy sa na Sport 1 a Sport 2 budú vysielať prevažne počas týždňa. Prednostné právo na výber zápasov má totiž stále RTVS, ktorá ho samozrejme uplatní väčšinou v nedeľu a počas play – off.

Ako sledovať Tipsport Ligu online na mobile?

Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž už teraz môžete pomocou mobilu či tabletu sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek.

Oficiálna aplikácia Tipsport ligy

Aj naša hokejová súťaž po vzore ostatných vyspelých svetových líg prišla s vlastnou mobilnou aplikáciou. A musíme povedať, že sa im skutočne vydarila.

V tejto mobilnej aplikácii totiž nájdete všetky informácie k tomu, aby ste mali prehľad nad všetkými zápasmi daného kola a novinkami zo súťaže.

Okrem prehľadu zápasov, ponúka aplikácia rôzne novinky vo forme rýchlych správ, populárnu fantasy ligu či zaujímavé štatistiky daných tímov a hráčov.

Live prenosy v aplikácii Tipsport

Svoju vlastnú mobilnú aplikáciu vlastní aj stávková kancelária Tipsport. V nej nájdete okrem obsiahleho diskusného fóra s množstvom užívateľov či kurzovej ponuky nájdete aj populárnu Tipsport TV, kde si môžete naplno vychutnať každý zápas z daného kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže.

A to naviac so slovenským komentárom a možnosťou si prepnúť livestream Tipsport ligy na celú obrazovku.

Hokejová Tipsport Liga

Tipsport Liga je najvyššou hokejovou súťažou na Slovensku. Založená bola v roku 1993 a tento rok tak pôjde o jej 28. ročník.

Celá sezóna odštartuje základnou časťou už 2. októbra 2020 a tímy by mali sezónu podľa kalendára ukončiť najneskôr do 12. mája 2021.

Túto sezónu si Tipsport ligu zahrá celkovo 12 tímov vrátane maďarského klubu DVTK Jegesmedvék Miškovec a obhajcom trofeje bude HC Banská Bystrica.

Výsledky, štatistiky a video zostrihy

Pre sledovanie výsledkov, podrobných štatistík a video zostrihov z Tipsport ligy taktiež existuje niekoľko kanálov, ktoré je vhodné využiť.

Výsledky a štatistiky

Podrobné výsledky z každého kola môžete sledovať na stránke www.flashscore.sk. Na tejto stránke okrem výsledkov, nájdete aj štatistiky a formu klubov či ligovú tabuľku.

Video zostrihy

Najlepším kanálom, kde sledovať video zostrihy zo zápasov je oficiálna stránka Tipsport ligy, kde okrem highlightov nájdete aj najkrajšie góly mesiaca či ďalšie zaujímavé videá.

Tipujte Tipsport Ligu live

Stávkovať na Tipsport Ligu môžete vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré vlastnia platnú licenciu na Slovensku. Samozrejme, môžete využiť aj ich šikovné mobilné aplikácie, kde nájdete všetko čo potrebujete.

Zdroj: wikipedia.com , flashscore.sk, rtvs.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk, nike.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest