Tipos Extraliga LIVE – hokej extraliga priamy prenos v TV, live stream cez internet a online v mobile

Tipos Extraliga je najvyššia hokejová súťaž na Slovensku a v sezóne 2023/2024 sa koná už jej 31. ročník. Pozrite si kompletný prehľad možností, ako a kde si môžete pozrieť zápasy najlepších slovenských hokejových klubov. Sledujte hokej extraliga priamy prenos!

TIPOS EXTRALIGA LIVE ▷

Tipos Extraliga live

Pozrite si prehľad všetkých spôsobov, ako sledovať Tipos Extraligu live. TV prenosy, internetové live streamy a možnosti pozerania zápasov cez mobil online.

Extraliga live

Tipsport hokej live

Najjednoduchší spôsob, ako si pozrieť Tipos Extraligu online, je cez livestream na TV Tipsport.

Stávková kancelária Tipsport síce už nie je generálnym partnerom našej najvyššej hokejovej súťaže, no naďalej vysiela zápasy z Tipos extraligy.

Na sledovanie Tipsport hokej live z najvyššej slovenskej hokejovej ligy je potrebná len jednoduchá registrácia na stránkach stávkovej kancelárie. Po nej dostanete možnosť sledovať všetky prenosy TV Tipsport na 7 dní zadarmo.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Návod, ako sledovať live stream

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 30 € na prvé stávky.

Tipos extraliga live na TV Tipsport zadarmo

Hokej extraliga priamy prenos

Hokej extraliga priamy prenos v TV od sezóny 2023/24 vysiela stanica Joj Šport, pričom by mala prinášať dva až štyri live prenosy týždenne, spoločne so štúdiom k extralige, analýzami zápasov a pohľadmi do kabín.

Športový kanál JOJky v našich končinách ponúka suverénne najviac hokeja, keď okrem domácich súťaží má práva aj na vysielanie slovenských reprezentácii (SR A, SR 20, SR 18…) a celý hokejový super rok zakončí vysielaním MS v hokeji 2024.

Ak ho nemáte k dispozícii, tak sa určite oplatí prehodnotiť jeho zakúpenie.

Napríklad televízny operátor SKYLINK ho ponúka vo svojich balíčkoch satelitnej a internetovej TV a za najlacnejší balíček 6,90€ máte prístup k sledovaniu televízie JOJ Šport.

Tipos Extraliga v TV

Tipos Extraliga v TV, sa okrem Joj Športu, dá sledovať aj na kanáloch Sport 1 a Sport 2. Práve tam predala skupina JOJ tzv. sublicenciu na tri roky.

O presnom objeme počtu prenosov nie sú podrobné informácie, preto je dobré sledovať aktuálny tv program týchto staníc.

Tipos extraliga online na mobile

Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž Tipos extraliga online už teraz môžete sledovať pomocou mobilu či tabletu skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí vám len pripojenie na internet.

TIP ❱ Ako sledovať hokej naživo ›

Extraliga na Joj Play

Všetky zápasy našej Tipos Extraligy bez ohľadu na to, či ich vysiela Joj Šport alebo nie, nájdete na streamovacej platforme Joj Play.

Ta ponúkne komentované stretnutia z celého ročníka súťaže, vďaka čomu vám neujde žiaden zápas vášho obľúbeného klubu. Joj Play funguje aj ako mobilná aplikácia alebo si ju môžete spustiť na webe play.joj.sk.

Pre vysielanie extraligy ponúka tri typy predplatného;

  1. Mesačné predplatné = 5,99€
  2. Ročné predplatné = 59,99€
  3. Pay-per-view na konkrétny zápas = 2,49€

Tipos extraliga live stream na TV Tipsport

Svoju vlastnú mobilnú aplikáciu vlastní aj stávková kancelária Tipsport.

V nej nájdete okrem obsiahleho diskusného fóra s množstvom užívateľov či kurzovej ponuky aj populárnu TV Tipsport, kde si môžete naplno vychutnať cez live stream každý zápas z daného kola a ešte naviac aj so slovenským komentárom.

Online hokej extraliga cez aplikáciu Tipos extraligy

Aj naša hokejová súťaž po vzore ostatných vyspelých svetových líg prišla s vlastnou mobilnou aplikáciou.

A musíme povedať, že sa im skutočne vydarila. V tejto mobilnej aplikácii totiž nájdete všetky informácie k tomu, aby ste mali info o všetkých zápasoch daného kola a novinkách zo súťaže.

Okrem prehľadu zápasov, aplikácia ponúka rôzne aktuality vo forme rýchlych správ, populárnu fantasy ligu či zaujímavé štatistiky daných tímov a hráčov.

Aplikáciu je možné stiahnuť pre iOS aj Android zariadenia a mať neustály prehľad o hokej Slovensko.

Extraliga live prenosy

Extraliga live prenosy môžete sledovať cez spomínanú platformu Joj Play, ktorá ponúkne všetky zápasy každého kola extraligy. Predplatiť si ju môžete za 5,99 eur/mesiac.

Ak chcete získať prístup k viacerým športovým kanálom a mať v podstate televíziu v mobile či tablete, dostupnú kedykoľvek a odkiaľkoľvek, tak dávame do pozornosti aplikáciu SKYLINK od rovnomenného operátora.

Tu nájdete veľké množstvo športových prenosov či už z futbalu, hokeja, Formula 1, tenisu, basketbalu, ale aj zimné športy ako alpské lyžovanie a biatlon.

SLEDUJTE JOJ ŠPORT NA SKYLINK ▷

Hokej extraliga online výsledky

Výsledky a podrobné štatistiky z hokejovej extraligy si môžete pozrieť online na portáli flashscore.sk, kde nájdete aj aktualizovanú tabuľku, štatistiky, hráčov, H2H porovnania, predzápasové kurzy a množstvo ďalšieho.

Najlepším kanálom, kde sledovať video zostrihy zo zápasov je oficiálny YouTube kanál Tipos extraligy, kde okrem highlightov nájdete aj top góly, rozhovory, tlačové konferencie či dokonca celé záznamy jednotlivých zápasov.

Hokej extraliga live tipovanie

Stávkovať na Tipsport Ligu môžete vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré vlastnia platnú licenciu na Slovensku. Samozrejme, môžete využiť aj ich šikovné mobilné aplikácie, kde nájdete všetko, čo potrebujete.

Berte u jednotlivých stávkových kancelárii aj bonusy zadarmo na prvé stávky.

TIPOS hlavný partner extraligy

Národná lotériová spoločnosť TIPOS je hlavným partnerom slovenskej hokejovej extraligy. Síce neponúka livestream zápasov, ale má vlastné eTipos Casino, kde môžete hrať a zarobiť nejaké peniaze.

Zdroj: wikipedia.com, jojsport.joj.sk, flashscore.sk, tipsport.sk, etipos.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest