TIPOS EXTRALIGA LIVE! Ako sledovať slovenskú hokejovú ligu naživo – TV, online, livestream zadarmo!

Tipos Extraliga je najvyššia hokejová súťaž na Slovensku a v sezóne 2021/2022 sa bude konať už jej 29. ročník. Nižšie vám prinášame kompletný prehľad možností, ako a kde si môžete pozrieť zápasy najlepších slovenských hokejových klubov. Tipos Extraliga live v TV, online na internete alebo cez livestream v mobile zadarmo! 

TIPOS EXTRALIGA LIVE ▶︎

TIPOS EXTRALIGA LIVE

Pozrite si prehľad všetkých možností, kde sledovať Tipos Extaligu live na Slovensku!

Slovenská Tipos extraliga naživo na TV Tipsport

Tipos extraliga livestream online na TV Tipsport

Najjednoduchší spôsob, ako si pozrieť Tipos Extraligu online, je cez livestream na TV Tipsport. Stávková kancelária Tipsport síce už nie je generálnym partnerom našej najvyššej hokejovej súťaže, no naďalej bude vysielať zápasy z Tipos extraligy.

Na sledovanie live zápasov z najvyššej slovenskej hokejovej ligy je potrebná len jednoduchá registrácia na stránkach Tipsport. Po nej dostanete možnosť sledovať všetky prenosy TV Tipsport na 7 dní zadarmo.

Prečo sledovať Tipos extraligu na TV Tipsport?

  • Dostupné všetky zápasy naživo
  • Zápasy so slovenským komentárom
  • Full HD stream
  • Možnosť prepnúť prenos do fullscreen obrazovky

Návod, ako sledovať livestream zadarmo

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Sledujte športové prenosy po dobu 7 dní zadarmo
  3. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 1.20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate bonus 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na minimálne stávky s minimálnymi kurzami, takže môžete sledovať hokejovú extraligu úplne zadarmo!

TIPOS Extraliga LIVE ▷

Tipos Extraliga priamy prenos v TV na RTVS

Priamy prenos zápasov Tipos Extraligy uvidíte v TV aj na televízii RTVS. Slovenská verejnoprávna televízia vlastní vysielacie práva až do konca aktuálnej sezóny 2021/2022.

Zápasy z Tipos extraligy sa budú vysielať na stanici Dvojka, kde si diváci môžu každé kolo pozrieť jeden zo zápasov. Samozrejme, pred ním aj po ňom nasleduje hokejové štúdio so zaujímavými hosťami, odbornými analýzami či zostrihmi z ostatných zápasov daného kola.

Slovenská Tipos Extraliga v TV naživo na Sport 1 a Sport 2

Práva na vysielanie slovenskej Tipos extraligy v TV naživo získala aj televízia Sport 1 a Sport 2, ktorá svojim divákom prinesie vždy jeden zápas z každého kola.

Live prenosy z najvyššej hokejovej súťaže sa na Sport 1 a Sport 2 budú vysielať prevažne počas týždňa. Prednostné právo na výber zápasov má totiž stále RTVS, ktorá ho samozrejme uplatní väčšinou v nedeľu a počas play-off.

Ako sledovať Tipos extraligu online na mobile?

Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž už teraz môžete pomocou mobilu či tabletu sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí vám len mobil a pripojenie na internet.

Oficiálna aplikácia Tipos Extraligy apk

Aj naša hokejová súťaž po vzore ostatných vyspelých svetových líg prišla s vlastnou mobilnou aplikáciou. A musíme povedať, že sa im skutočne vydarila. V tejto mobilnej aplikácii totiž nájdete všetky informácie k tomu, aby ste mali prehľad nad všetkými zápasmi daného kola a novinkami zo súťaže.

Okrem prehľadu zápasov, aplikácia ponúka rôzne novinky vo forme rýchlych správ, populárnu fantasy ligu či zaujímavé štatistiky daných tímov a hráčov. Aplikácie je možné stiahnuť pre iOS aj Android zariadenia.

Live prenosy v aplikácii Tipsport

Svoju vlastnú mobilnú aplikáciu vlastní aj stávková kancelária Tipsport.

V nej nájdete okrem obsiahleho diskusného fóra s množstvom užívateľov či kurzovej ponuky nájdete aj populárnu Tipsport TV, kde si môžete naplno vychutnať každý zápas z daného kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže.

A to naviac so slovenským komentárom a možnosťou si prepnúť livestream Tipos extraligy na celú obrazovku.

Slovenská hokejová Tipos Extraliga

Slovenská hokejová Tipos extraliga je najvyššia hokejová súťaž na Slovensku. Založená bola v roku 1993 a tento rok tak pôjde o jej 29. ročník. Celá sezóna odštartuje základnou časťou už 24. septembra 2021. O play-off sa pobije celkovo 12 tímov a z nich postúpi do vyraďovacej časti 8 najlepších.

V novej sezóne 2021/2022 sa nepredstaví klub HC 07 Detva, ktorého licencia prešla do klubu HC Prešov Penguins. V najvyššej hokejovej súťaži sa po novom predstaví aj HK Spišská Nová Ves. Naopak, v lige končí maďarský klub DVTK Miškovec.

TIP ❱ Prehľad Tipos Extraligy 2021/22 ›

Tipos Extraliga výsledky, štatistiky a video zostrihy

Výsledky a podrobné štatistiky z Tipos Extraligy si môžete pozrieť na portáli flashscore.sk, kde nájdete aj aktualizovanú tabuľku, štatistiky, hráčov, H2H porovnania, predzápasové kurzy a množstvo ďalšieho.

Najlepším kanálom, kde sledovať video zostrihy zo zápasov je oficiálna stránka Tipos extraligy, kde okrem highlightov nájdete aj najkrajšie góly mesiaca či ďalšie zaujímavé videá.

Tipujte Tipos Ligu live

Stávkovať na Tipsport Ligu môžete vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré vlastnia platnú licenciu na Slovensku. Samozrejme, môžete využiť aj ich šikovné mobilné aplikácie, kde nájdete všetko čo potrebujete.

Zdroj: wikipedia.com , flashscore.sk, rtvs.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk, nike.sk, etipos.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest