Tipsport Liga naživo! Ako a kde sledovať slovenskú hokejovú ligu – TV, mobile a ONLINE zadarmo!

Zdieľaní

Aktuálny ročník najvyššej slovenskej súťaže sľubuje nadštandardné výkony, emócie a samozrejme špičkový hokej. Nižšie vám prinášame prehľad možností, kde si môžete zápolenie najlepších slovenských hokejových klubov pozrieť naživo v TV, ONLINE a na MOBILE, kdekoľvek ste na Slovensku a v Českej republike.

Hokejová Tipsport Liga

Tipsport Liga je najvyššou hokejovou súťažou na Slovensku. Založená bola v roku 1993 a tento rok tak pôjde o jej 27. ročník. Najväčšou novinkou tejto sezóny je návrat strateného syna a teda klubu Slovan Bratislava, ktorý sa do ligy vracia po dlhých siedmich rokoch v KHL

Obhajcom trofeje pre víťaza Tipsport ligy je HC Banská Bystrica. Tento klub opanoval posledné tri roky celú súťaž a momentálne ho určite môžeme považovať za najkvalitnejší hokejový tím na Slovensku. Túto hegemóniu však určite budú chcieť prekaziť HC Košice či práve spomínaný Slovan Bratislava.

Cestu Bystrice za titulom však môže poriadne skomplikovať aj stále zlepšujúca sa HK Nitra.

TIP ❱ Program slovenskej Tipsport Ligy v sezóne 2019/2020 ›

Ako a kde sledovať Tipsport Ligu naživo?

Pre sledovanie živých zápasov z Tipsport ligy existuje viacero možností. Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž si môžete pozrieť pomocou klasických televíznych prenosov, živých live streamov stávkových kancelárií či internetových televízii.

Živé prenosy Tipsport Ligy na RTVS

RTVS patrí už niekoľko rokov medzi hrdých a najlepších partnerov Tipsport ligy. Nič by sa na tom nemalo zmeniť ani v ďalších sezónách, keďže najvyšší predstavitelia tejto súťaže podpísali ďalšiu zmluvu s verejnoprávnou televíziou, ktorá by mala trvať až do sezóny 2021/2022.

Zápasy z Tipsport ligy sa budú vysielať na Dvojke, kde si diváci môžu každé kolo pozrieť jeden zo zápasov. Samozrejme, pred ním aj po ňom, nasleduje hokejové štúdio so zaujímavými hosťami, odbornými analýzami či zostrihmi z ostatných zápasov daného kola.

Slovenská Tipsport Liga na Sport1 a Sport2 v priamom prenose

Doslova na poslednú chvíľu práva na vysielanie našej najvyššej hokejovej súťaže získala televízia Sport 1 a Sport 2, ktorá svojim divákom prinesie vždy jeden zápas z každého kola. Živé prenosy z Tipsport ligy sa na Sport 1 a Sport 2 budú vysielať prevažne počas týždňa. Prednostné právo na výber zápasov má totiž stále RTVS, ktorá ho samozrejme uplatní väčšinou v nedeľu a počas play – off. Aj napriek tomu však ide o skvelú správu pre celú ligu, ktorá sa ešte viac dostane do povedomia verejnosti.

Live prenosy Tipsport Ligy na TV Tipsport zadarmo

Stávková kancelária Tipsport je generálnym partnerom našej najvyššej hokejovej súťaže už bezmála 8 rokov. Táto dlhodobá spolupráca očividne funguje, keďže za posledné roky si naša súťaž vybudovala poprednejšie európske meno.

Súčasťou zmluvy medzi ligou a stávkovou kanceláriou je aj vysielanie živých prenosov z každého zápasu kola. Tie si samozrejme môžete pozrieť vďaka Tipsport TV.

Na sledovanie live zápasov z najvyššej slovenskej hokejovej ligy je potrebná len registrácia na stránkach Tipsport. Po nej dostanete možnosť sledovať všetky prenosy Tipsport TV na sedem dní zadarmo. Po ich uplynutí, musíte uzatvoriť minimálne jednu stávku za mesiac  za symbolickú sumu 1,20€, aby ste mohli vvšetky streamy sledovať naďalej.

Všetky stretnutia Tipsport Ligy môžete sledovať komfortne cez celý monitor. Zapnite TV prenos zápasu, ktorý chcete pozerať, kliknite na príslušné tlačítko na obrazovke a video sa zväčší do režimu fullscreen.

LIVE PRENOS

Výhodou je, že tieto streamy sú dostupné na Slovensku aj v Českej republike bez obmedzenia.

Návod ako pozerať Tipsport Ligu naživo – livestream zadarmo!

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 1.20 EUR
  3. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky
  4. Náš tip pre vás: 15 EUR, ktoré získate za registráciu použite na minimálne stávky, takže môžete sledovať Tipsport Ligu úplne zadarmo!

Tipsport liga online prenosy na Husté.tv

Živé prenosy zo základnej aj vyraďovacej časti dlhé roky ponúkala aj populárna internetová televízia Huste.tv. Túto sezónu však vysielacie práva nedostala, keďže online vysielanie sa presunulo čisto pod hlavičku stávkovej spoločnosti Tipsport. Množstvo divákov však s týmto krokom nesúhlasí, najmä preto, pretože TV Tipsport môžu sledovať len ľudia starší ako 18 rokov, ktorí majú zaregistrovaný účet u stávkovej kancelárie.

Túto sezónu však Tipsport ligu na Huste.tv určite neuvidíme.

Ako sledovať Tipsport Ligu na mobile?

Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž už teraz môžete pomocou mobilu či tabletu sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek.

Oficiálna aplikácia Tipsport ligy

Aj naša hokejová súťaž po vzore ostatných vyspelých svetových líg prišla s vlastnou mobilnou aplikáciou. A musíme povedať, že sa im skutočne vydarila. V tejto mobilnej aplikácii totiž nájdete všetky informácie k tomu, aby ste mali prehľad nad všetkými zápasmi daného kola a novinkami zo súťaže.

Okrem prehľadu zápasov, ponúka aplikácia rôzne novinky vo forme rýchlych správ, populárnu fantasy ligu či zaujímavé štatistiky daných tímov a hráčov.

Aplikácia Tipsport

Svoju vlastnú mobilnú aplikáciu vlastní aj stávková kancelária Tipsport. V nej nájdete okrem obsiahleho diskusného fóra s množstvom užívateľov či kurzovej ponuky nájdete aj populárnu Tipsport TV, kde si môžete naplno vychutnať každý zápas z daného kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže.

Výsledky, štatistiky a video zostrihy

Pre sledovanie výsledkov, podrobných štatistík a video zostrihov z Tipsport ligy taktiež existuje niekoľko kanálov, ktoré je vhodné využiť.

Výsledky a štatistiky

Podrobné výsledky z každého kola môžete sledovať na stránke www.flashscore.sk. Na tejto stránke okrem výsledkov, nájdete aj štatistiky a formu klubov či ligovú tabuľku.

Video zostrihy

Najlepším kanálom, kde sledovať video zostrihy zo zápasov je oficiálna stránka Tipsport ligy, kde okrem highlightov nájdete aj najkrajšie góly mesiaca či ďalšie zaujímavé videá.

Kde tipovať?

Stávkovať na Tipsport Ligu môžete vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré vlastnia platnú licenciu na Slovensku. Samozrejme, môžete využiť aj ich šikovné mobilné aplikácie, kde nájdete všetko čo potrebujete.

Zdroj: wikipedia.com , flashscore.sk, huste.sk, rtvs.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk, nike.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest