TIPOS EXTRALIGA LIVE! Ako sledovať slovenskú hokejovú ligu naživo – TV, online, livestream zadarmo!

Najnovší ročník slovenskej Tipos extraligy spoznal svojho majstra, ktorým sa stal HKM Zvolen. Nižšie vám prinášame prehľad možností, ako a kde si môžete zápolenie najlepších slovenských hokejových klubov pozrieť live v TV, ONLINE a na MOBILE kdekoľvek ste a navyše zadarmo!

Sledujte TIPOS Extraliga naživo ▶︎

TIPOS EXTRALIGA NAŽIVO

Pre sledovanie živých zápasov z Tipos extraligy existuje viacero možností. Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž si môžete pozrieť pomocou klasických televíznych prenosov, živých live streamov stávkových kancelárií či internetových online televízii.

Prehľad, ako a kde sledovať Tipos extraligu live dnes:

Hokejová Tipos Extraliga naživo na TV Tipsport zadarmo

Tipos extraliga livestream online na TV Tipsport

Stávková kancelária Tipsport bola generálnym partnerom našej najvyššej hokejovej súťaže už bezmála 8 rokov. Od tejto sezóny sa ním stala spoločnosť Tipos, no Tipsport stále bude vysielať zápasy z našej najvyššej hokejovej súťaže.

Na sledovanie live zápasov z najvyššej slovenskej hokejovej ligy je potrebná len jednoduchá registrácia na stránkach Tipsport. Po nej dostanete možnosť sledovať všetky prenosy TV Tipsport na sedem dní zadarmo.

Prečo sledovať Tipos extraligu na TV Tipsport?

  • Dostupné všetky zápasy naživo
  • Zápasy so slovenským komentárom
  • Full HD stream
  • Možnosť prepnúť prenos do fullscreen obrazovky

Návod, ako sledovať livestream zadarmo

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Sledujte športové prenosy po dobu 7 dní zadarmo
  3. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 1.20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na minimálne stávky s minimálnymi kurzami, takže môžete sledovať hokejovú extraligu úplne zadarmo!

TIPOS Extraliga LIVE ▷

Tipos Extraliga priamy prenos v TV na RTVS

RTVS patrí už niekoľko rokov medzi hrdých a najlepších partnerov Tipos extraligy.

Nič by sa na tom nemalo zmeniť ani v ďalších sezónach, keďže najvyšší predstavitelia tejto súťaže podpísali ďalšiu zmluvu s verejnoprávnou televíziou, ktorá by mala trvať až do sezóny 2021/2022.

Zápasy z Tipos extraligy sa budú vysielať na Dvojke, kde si diváci môžu každé kolo pozrieť jeden zo zápasov. Samozrejme, pred ním aj po ňom, nasleduje hokejové štúdio so zaujímavými hosťami, odbornými analýzami či zostrihmi z ostatných zápasov daného kola.

Slovenská Tipos Extraliga v TV naživo na Sport 1 a Sport 2

Práva  na vysielanie našej najvyššej hokejovej súťaže minulý rok získala aj televízia Sport 1 a Sport 2, ktorá svojim divákom prinesie vždy jeden zápas z každého kola.

Live prenosy z Tipos extraligy sa na Sport 1 a Sport 2 budú vysielať prevažne počas týždňa. Prednostné právo na výber zápasov má totiž stále RTVS, ktorá ho samozrejme uplatní väčšinou v nedeľu a počas playoff.

Ako sledovať Tipos extraligu online na mobile?

Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž už teraz môžete pomocou mobilu či tabletu sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek.

Oficiálna aplikácia Tipos Extraligy apk

Aj naša hokejová súťaž po vzore ostatných vyspelých svetových líg prišla s vlastnou mobilnou aplikáciou. A musíme povedať, že sa im skutočne vydarila.

V tejto mobilnej aplikácii totiž nájdete všetky informácie k tomu, aby ste mali prehľad nad všetkými zápasmi daného kola a novinkami zo súťaže.

Okrem prehľadu zápasov, ponúka aplikácia rôzne novinky vo forme rýchlych správ, populárnu fantasy ligu či zaujímavé štatistiky daných tímov a hráčov.

Live prenosy v aplikácii Tipsport

Svoju vlastnú mobilnú aplikáciu vlastní aj stávková kancelária Tipsport.

V nej nájdete okrem obsiahleho diskusného fóra s množstvom užívateľov či kurzovej ponuky nájdete aj populárnu Tipsport TV, kde si môžete naplno vychutnať každý zápas z daného kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže.

A to naviac so slovenským komentárom a možnosťou si prepnúť livestream Tipos extraligy na celú obrazovku.

Slovenská hokejová Tipos Extraliga

Tipos extraliga je najvyššou hokejovou súťažou na Slovensku. Založená bola v roku 1993 a tento rok tak pôjde o jej 28. ročník.

Celá sezóna odštartovala základnou časťou už 2. októbra 2020 a bola ukončená 7. mája 2021, keď sa  po 5. finálovom zápase stal HKM Zvolen majstrom Tipos Extraligy.

TIPOS Extraliga 2021 – PLAY-OFF (pavúk)
FINÁLE
od 29.4. Zvolen – Poprad 4:1
SEMIFINÁLE
od 13.4. Slovan Bratislava – Zvolen 1:4
od 15.4. Poprad – Michalovce 4:2
ŠTVRŤFINÁLE
31.3. Zvolen – Nové Zámky 4:0
31.3 Michalovce – Dukla Trenčín 4:2
31.3. Slovan Bratislava – Nitra 4:1
31.3. Poprad – Detva 4:0
OSEMFINÁLE
24.3. Dukla Trenčín – Banská Bystrica 3:1
24.3. Košice – Nové Zámky 1:3

TIP ❱ Prehľad Tipos Extraligy 2020/21 ›

Výsledky, štatistiky a video zostrihy

Pre sledovanie výsledkov, podrobných štatistík a video zostrihov z Tipos extraligy taktiež existuje niekoľko kanálov, ktoré je vhodné využiť.

Video zostrihy

Najlepším kanálom, kde sledovať video zostrihy zo zápasov je oficiálna stránka Tipos extraligy, kde okrem highlightov nájdete aj najkrajšie góly mesiaca či ďalšie zaujímavé videá

Výsledky a štatistiky

Podrobné výsledky z každého kola môžete sledovať na stránke www.flashscore.sk. Na tejto stránke okrem výsledkov, nájdete aj štatistiky a formu klubov či ligovú tabuľku.

Tipujte Tipsport Ligu live

Stávkovať na Tipsport Ligu môžete vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré vlastnia platnú licenciu na Slovensku. Samozrejme, môžete využiť aj ich šikovné mobilné aplikácie, kde nájdete všetko čo potrebujete.

Zdroj: wikipedia.com , flashscore.sk, rtvs.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk, nike.sk, etipos.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest