Tipos Extraliga LIVE! Kde sledovať slovenskú hokejovú ligu naživo – TV, online, livestream zadarmo!

Tipos Extraliga je najvyššia hokejová súťaž na Slovensku a v sezóne 2022/2023 sa koná už jej 30. ročník. Pozrite si kompletný prehľad možností, ako a kde si môžete pozrieť zápasy najlepších slovenských hokejových klubov. Sledujte play-off Tipos Extraligy naživo!

TIPOS EXTRALIGA LIVE ▷

Tipos Extraliga live

Pozrite si prehľad všetkých možností, kde sledovať Tipos Extraligu live. TV prenosy, internetové streamy a možnosti pozerania zápasov cez mobil online na internete.

Kde sledovať Tipos Extraligu?

Tipos extraliga live stream

Najjednoduchší spôsob, ako si pozrieť Tipos Extraligu online, je cez livestream na TV Tipsport. Stávková kancelária Tipsport síce už nie je generálnym partnerom našej najvyššej hokejovej súťaže, no naďalej bude vysielať zápasy z Tipos extraligy.

Na sledovanie live zápasov z najvyššej slovenskej hokejovej ligy je potrebná len jednoduchá registrácia na stránkach Tipsport. Po nej dostanete možnosť sledovať všetky prenosy TV Tipsport na 7 dní zadarmo.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Návod, ako sledovať live stream

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte preteky, ktoré chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Tipos extraliga play-off online na TV Tipsport

Tipos Extraliga live v TV na RTVS

Priamy prenos zápasov Tipos Extraligy uvidíte v TV aj na televízii RTVS. Slovenská verejnoprávna televízia vlastní vysielacie práva až do konca aktuálnej sezóny 2022/2023.

Zápasy z Tipos extraligy sa budú vysielať na stanici RTVS Šport live, kde si diváci môžu každé kolo pozrieť jeden zo zápasov. Samozrejme, pred ním aj po ňom nasleduje hokejové štúdio so zaujímavými hosťami, odbornými analýzami či zostrihmi z ostatných zápasov daného kola.

TIP ❱ Ako sledovať hokej naživo ›

Tipos Extraliga v TV na Sport 1 a Sport 2

Práva na vysielanie slovenskej Tipos extraligy v TV naživo získala aj televízia Sport 1 a Sport 2, ktorá svojim divákom prinesie vždy jeden zápas z každého kola.

Live prenosy z najvyššej hokejovej súťaže sa na Sport 1 a Sport 2 vysielajú prevažne počas týždňa. Prednostné právo na výber zápasov má totiž stále RTVS, ktorá ho samozrejme uplatní väčšinou v nedeľu a počas play-off.

Ako sledovať Tipos extraligu online na mobile?

Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž už teraz môžete pomocou mobilu či tabletu sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí vám len mobil a pripojenie na internet.

Oficiálna aplikácia Tipos Extraligy

Aj naša hokejová súťaž po vzore ostatných vyspelých svetových líg prišla s vlastnou mobilnou aplikáciou. A musíme povedať, že sa im skutočne vydarila. V tejto mobilnej aplikácii totiž nájdete všetky informácie k tomu, aby ste mali prehľad nad všetkými zápasmi daného kola a novinkami zo súťaže.

Okrem prehľadu zápasov, aplikácia ponúka rôzne novinky vo forme rýchlych správ, populárnu fantasy ligu či zaujímavé štatistiky daných tímov a hráčov. Aplikácie je možné stiahnuť pre iOS aj Android zariadenia a mať neustály prehľad o hokej Slovensko.

Live prenosy v aplikácii Tipsport

Svoju vlastnú mobilnú aplikáciu vlastní aj stávková kancelária Tipsport.

V nej nájdete okrem obsiahleho diskusného fóra s množstvom užívateľov či kurzovej ponuky aj populárnu TV Tipsport, kde si môžete naplno vychutnať každý zápas z daného kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. A to naviac so slovenským komentárom.

Tipos Extraliga výsledky, štatistiky a video zostrihy

Výsledky a podrobné štatistiky z Tipos Extraligy si môžete pozrieť na portáli flashscore.sk, kde nájdete aj aktualizovanú tabuľku, štatistiky, hráčov, H2H porovnania, predzápasové kurzy a množstvo ďalšieho.

Najlepším kanálom, kde sledovať video zostrihy zo zápasov je oficiálna stránka Tipos extraligy, kde okrem highlightov nájdete aj najkrajšie góly mesiaca či ďalšie zaujímavé videá.

TIPOS hlavný partner extraligy

Národná lotériová spoločnosť TIPOS je hlavným partnerom slovenskej hokejovej extraligy. Síce neponúka livestream zápasov, ale má vlastné eTipos Casino, kde môžete hrať a zarobiť nejaké peniaze.

Tipujte Tipos Ligu live

Stávkovať na Tipsport Ligu môžete vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré vlastnia platnú licenciu na Slovensku. Samozrejme, môžete využiť aj ich šikovné mobilné aplikácie, kde nájdete všetko čo potrebujete.

Zdroj: wikipedia.com , flashscore.sk, rtvs.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk, nike.sk, etipos.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest