Športový TV kanál SPORT 1 LIVE – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Televízny športový kanál Sport 1 sa radí medzi najobľúbenejšie stanice na Slovensku, na ktorých si môžete pozrieť športové prenosy live. Zaujíma vás futbal, hokej, tenis či hádzaná? Sledujte náš prehľad a zistite, aké športy a súťaže sa dajú na stanici Sport 1 sledovať naživo? 

Sport 1 live program 2023

Sport 1 live ponúkne v roku 2023 atraktívny program, veľa live prenosov aj záznamov z viacerých športov. Pozrite si v našom článku zoznam vysielaných športov a ako kanál naladiť.

SPORT 1 TV – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať  Sport 1 HD?

Športový kanál Sport1 je výnimočný tým, že ponúka pestrý výber hokejových prenosov z rôznych súťaží. Televízna stanica vysiela zápasy slovenskej Tipos Extraligy, ruskej KHL či švédskej SHL. Pozrieť si môžete hokej v priamom prenose, alebo v repríze.

Ak ste fanúšikom motošportu, taktiež by ste mali sledovať športový kanál Sport1. Televízna stanica vlastní exkluzívne práva na prenosy seriálu Formula 1. Na Sport 1 si môžete pozrieť tréningy naživo a kvalifikáciu zo záznamu.

Okrem hokeja a motošportu si užijete aj živé prenosy z futbalu, tenisu, hádzanej a ďalších športov. Všetky prenosy sú vysielané s odborným českým a slovenským komentárom.

SPORT 1
Kde sledovať Orange TV, DIGI TV, Skylink, Magio TV
Ďalšie kanály Sport 2
Športy Futbal, Hokej, Tenis, Hádzaná [prehľad tu ›]
Cena V rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiť Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD prenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majiteľ AMC Networks International
Web sport1tv.cz

Ako naladiť športový kanál Sport 1?

Ak chcete sledovať športový kanál Sport 1, môžete tak urobiť po zakúpení televíznych balíčkov, ktoré ponúkajú rôzne televízne spoločnosti. Športové stanice Sport 1 a Sport 2 má v ponuke väčšina televíznych poskytovateľov na Slovensku.

Zakúpením niektorého televízneho balíčka získate nielen spomínané športové kanály ale mnoho ďalších televíznych staníc. Podrobný prehľad poskytovateľov, ich služby a ceny nájdete v článku nižšie.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

Kde sledovať šport v priamom prenose

Okrem kanálu Sport 1 môžete sledovať športové prenosy z rôznych súťaží aj na ďalších športových TV staniciach, ako sú napríklad Orange Sport, Digi Sport, Premier Sport, Eurosport, O2TV Sport, ČT Sport či Nova Sport. Stačí si len vybrať podľa toho, aké športy a súťaže chcete pozerať.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela Sport 1  TV live?

Na športovom kanále Sport 1 si môžete pozrieť širokú ponuku rôznych športových prenosov. Televízna stanica Sport 1 vysiela rôzne športy a tak si každý fanúšik príde na svoje. Sledovať môžete najmä futbal, hokej, tenis, motošport a mnoho ďalšieho.

Program Sport 1 SK dnes a zajtra

Každý deň si môžete na kanáli Sport 1 pozrieť bohatý športový program, ktorý obsahuje zaujímavé live prenosy ale napríklad aj reprízy.

Práve teraz

4:00
Teleshopping
Televizní nákupní program. (2023)
5:30
LM
Oceláři Třinec - Skellefteä. CHL, základní skupina
8:00
Teleshopping
Televizní nákupní program. (2023)
9:00
Plážová házená: EHF Beach Handball Championships
EHF EURO 2023, zápasy o umístění, premiéra, živě
11:00
Modric vs Rakitic: Vlastní Chorvatsku
Modric vs Rakitic: Vlastní Chorvatsku
11:15
GP Confidential
GP Confidential
11:45
Formule 1: Velká cena Monaka
předzávodní studio. Velká cena Monaka, Monte Carlo, předzávodní studio, premiéra, živě
12:45
Formule 1: Velká cena Monaka
závody. Velká cena Monaka, Monte Carlo, závody, premiéra, živě
15:00
Turecká liga
Galatasaray - Sivasspor. SČuper Lig, 35. SČuper Lig, 35. kolo
17:00
LM
Mountfield - Grenoble. CHL, základní skupina
19:30
Největší z Německa XI
Největší z Německa XI
19:45
World Poker Tour XIX
World Poker Tour, Season XIX, 2023, 26/8. (2023)
20:45
Házená: EL EHF mužů
EHF, Evropská liga, muži, 4. finále
22:45
Zlaté okamžiky
Zlaté okamžiky
SLEDUJTE SPORT 1 NAŽIVO
Hokej Tipos Extraliga, KHL, SHL
Futbal Európska liga UEFA, Konferenčná liga, Super Lig, Liga Národov, Coppa Italia, Copa del Rey
Motošport F1, F2, F1 e-sport, WTCR
Bojové športy Box
Tenis ATP 250
Hádzaná Liga Majstrov, EHF, Európsky Pohár,
Americký futbal NCAA
Ďalšie športy Poker

Hokej na Sport 1 TV stream

Na televíznej stanici Sport 1 sa môžete tešiť najmä na TV stream z hokejových zápasov. Športový kanál ponúka prenosy z domácej Tipos Extraligy, druhej najlepšej ligy na svete KHL či švédskej SHL. Prenosy sú vysielané s českým a slovenským komentárom a užijete si zápasy základnej časti i play-off.

TIP ❱ KHL live ❱

Tipos Extraliga online

Pokiaľ si chcete pozrieť živé prenosy z domácej Tipos Extraligy, tak športový kanál Sport 1 je správna voľba. Televízna stanica vysiela vždy 1 zápas z celého kola. Zápas si môžete pozrieť naživo alebo neskôr v repríze.

TIP ❱ Ako pozerať Tipos Extraligu naživo ❱

Futbal naživo na Sport 1 TV dnes

Športový kanál Sport 1 TV dnes ponúka veľké množstvo futbalových prenosov. Pozrieť si môžete zápasy najvyššej tureckej ligy Süper Lig, taliansky pohár Coppa Italia, španielsky pohár Copa del Rey ale aj zápasy Ligy Národov, v ktorej pravidelne nastupuje aj slovenská futbalová reprezentácia.

TIP ❱ Kde sledovať futbal online ›

Európska liga UEFA na Sport 1

Európska liga UEFA je od aktuálnej sezóny 2021/2022 dostupná aj na stanici Sport 1 a Sport 2. Futbaloví fanúšikovia sa tak môžu tešiť  na druhú najvyššiu klubovú súťaž – Európsku ligu UEFA. Každý hrací deň si môžete pozrieť tie najlepšie zápasy v priamom prenose aj s predzápasovým štúdiom a video zostrihmi po zápase.

TIP ❱ Kde sledovať Európsku ligu live ›

Konferenčná liga na Sport 1

Okrem Európskej ligy UEFA ponúka športová stanica Sport 1 aj novú Konferenčnú ligu! Zápasy konferenčnej ligy sú vysielané v hracie dni vždy vo štvrtok vo večerných hodinách. Okrem živých prenosov ponúkne televízia aj záznam z viacerých zápasov. Takisto nebude chýbať ani štúdio so zaujímavými hosťami, ktorí analyzujú jednotlivé stretnutia.

TIP ❱ Ako sledovať Konferenčnú ligu naživo ›

Motošport na Sport 1

Televízna stanica Sport 1 vysiela prenosy aj zo sveta motošportu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na preteky F1 e-sport a taktiež svetový šampionát FIA WTCR, kde jazdí aj slovák Maťo Homola. Najväčším ťahákom na kanáli Sport 1 sú však preteky Formula 1.

F1 live na Sport 1 a Sport 2

Na Slovensku si môžete pozrieť Formula 1 exkluzívne na kanáloch Sport 1 a Sport 2. Tieto športové stanice majú rozdelené prenosy. Na Sport1 je možné sledovať tréningy a tiež záznam z kvalifikácie. Na kanále Sport2 si následne môžete užiť samotné preteky v živom prenose.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať F1 naživo ›

F2 live na Sport1

Športová stanica Sport1 vysiela aj seriál F2. Pozrieť si tu môžete tréningy a kvalifikáciu naživo. Samotné preteky si zas môžete vychutnať zo záznamu. Formula 2 je hlavná súťaž hneď po F1. Súťaží sa prevažne na Európskych okruhoch a všetky tímy používajú rovnaké šasi, motor i pneumatiky.

Box live na Sport1 TV

Na Sport1 je pripravené niečo aj pre milovníkov bojových športov. Kanál Sport1 TV ponúka svojim divákom tie najlepšie boxerské zápasy v histórii, ako je napr. aj zápas Fury vs Wilder 3.

TIP ❱ Ako a kde sledovať box live ›

Tenis naživo na Sport 1

Na športovej stanici Sport 1 si môžete vychutnať aj tenisové turnaje ATP 250. Televízny kanál vysiela niektoré vybrané ATP turnaje. V programe nájdete hlavne zápasy play-off, ktoré si môžete pozrieť live alebo zo záznamu.

TIP ❱ Ako a kde sledovať tenis ›

Hádzaná live prenosy

Športový TV kanál Sport 1 ponúka na Slovensku najviac live prenosov z Hádzanej. Tešiť sa môžete na ligu majstrov, európsky pohár EHF či kvalifikačné zápasy na EURO 2022.

Americký futbal na Sport 1 live

Priaznivci amerického futbalu sa môžu tešiť na univerzitnú ligu NCAA. Táto liga, ktorá sa zvykne nazývať aj Division I-A je najvyššou úrovňou univerzitného futbalu v Spojených štátoch. Mnoho mladých talentov sa odtiaľto prebojuje až do najvyššej NFL ligy.

Ďalšie športy

Televízna stanica Sport 1 je výnimočná tým, že si tu môžete pozrieť aj Poker naživo. Ak chcete vidieť v akcii profesionálnych hráčov a možno sa i niečo priučiť, tak tento športový kanál je práve pre vás.

Sport 1 SK – poskytovatelia

Športový TV kanál Sport 1 vysiela na Slovensku väčšina televíznych poskytovateľov. Sport 1 si môžete na Slovensku naladiť prostredníctvom nasledujúcich poskytovateľov. Športové prenosy môžete sledovať v televízii, na počítači, v tablete alebo online cez mobil kdekoľvek sa nachádzate.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU SPORT2
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
DIGI Slovakia  TV, satelit, internet Android, iOS 4,00 €
Orange TV, satelit, internet Android, iOS 6,00 €
Telekom TV, satelit, internet Android, iOS 10,90 €
Skylink TV, satelit, internet Android, iOS 11,50 € 

DIGI Slovakia

Ak chcete sledovať kanál Sport 1, najvýhodnejšie balíky ponúka televízia DIGI Slovakia. Vybrať si môžete z viacerých možností podľa toho, či chcete sledovať športový program cez kábel, satelit alebo internet.

Najlacnejšia možnosť pre fanúšikov, ktorí chcú sledovať športové prenosy je balík Štandard. Jeho cena je 9,60 eur na mesiac a získate množstvo televíznych staníc. Medzi nimi nechýbajú ani športové programy, na ktorých môžete pozerať Premier League, Serie A či Bundesligu.

 • Kábel: ÁNO – od 8 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 9,60 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 4 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / DIGI GO
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: digislovakia.sk

Orange TV

Ďalšou možnosťou ako sledovať športový program Sport 1 je cez televíziu Orange TV. Televízia ponúka vysielanie televíznych staníc cez kábel, satelit alebo internet. Podľa toho sa odvíja aj samotná cena služby.

Kanál Sport 1 je súčasťou balíčka Go Optimal TV za 10 eur/mesiac. Okrem spomínaného kanálu získate aj športové stanice ako sú Eurosport 1 a Eurosport 2, kde si môžete pozrieť tenisové grandslamy či Tour de France.

 • Kábel: ÁNO – od 10 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 6 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 6 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / OrangeSport
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: oragne.sk

Telekom Magio TV

Športovú stanicu Sport 1 môžete sledovať aj cez Magio TV od Telekomu. Najvýhodnejší televízny balíček pre športového fanúšika je Magio televízia M za 10,90 eur mesačne.

Okrem športového kanálu televízia ponúka v rámci M balíčka až 60 televíznych programov, pričom väčšina z nich je vysielaná dokonca v HD kvalite. Športové prenosy si môžete užiť aj cez aplikáciu Magio GO kdekoľvek sa budete nachádzať, stačí vám pripojenie na internet.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

Ďalšou možnosťou, ako sledovať športový kanál Sport 1 je cez obľúbenú satelitnú televíziu Skylink. Podobne ako ostatné televízie, tak i Skylink ponúka viacero balíčkov, z ktorých je najvýhodnejší balík Flexi 10 za 11,50 EUR mesačne.

V rámci tohto balíku si môžete zvoliť až 50 + 10 kódovaných programov podľa vlastného výberu a z toho až 13 športových programov. Medzi nimi nájdete napríklad aj Premier Sport, kde si môžete pozrieť všetky turnaje UFC.

 • Kábel: Nie – od 11,5 €/mes.
 • Satelit: Áno – od 11,50 €/mes.
 • Internet: Áno
 • Mobil: Áno / LIVE TV
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: skylink.sk

Sport 1,2 – informácie a majiteľ

Televízne športové kanály Sport 1 a Sport 2 spravuje televízna spoločnosť AMC Networks International Central Europe, ktorá má sídlo v Prahe a patrí pod firmu AMC Networks International.

Okrem spomínaných kanálov vlastní spoločnosť aj stanice ako sú Spektrum, AMC, Film Mania, TV Paprika alebo Jim Jam. Celkovo vysiela až v 30 krajinách na svete.

Zdroj: wikipedia.com, sport1tv.cz

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest