Športový TV kanál SPORT 1 LIVE – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Televízny športový kanál Sport 1 sa radí medzi najobľúbenejšie stanice na Slovensku, na ktorých si môžete pozrieť športové prenosy live. Zaujíma vás futbal, hokej, tenis či hádzaná? Sledujte náš prehľad a zistite, aké športy a súťaže sa dajú na stanici Sport 1 sledovať naživo.

SLEDUJTE SPORT 1 CEZ SKYLINK ▷

Sport 1 live program 2024

Sport 1 live ponúkne v roku 2023 atraktívny program, veľa live prenosov aj záznamov z viacerých športov, pričom tu nechýbajú atraktívne prenosy, napríklad Konferenčná liga 2023/24 so zápasmi Slovana Bratislava.

Pokiaľ ale nemáte možnosť si predplatiť balík Sport 1 a sledovať športové prenosy live, stále môžete využiť audio prenos od Tipsportu a byť tak neustále v obraze. Navyše pri registrácii získate skvelý bonus 20 eur zadarmo!

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▷

SPORT 1 TV – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať  Sport 1 HD?

Športový kanál Sport 1 je výnimočný tým, že ponúka pestrý výber futbalových prenosov z rôznych súťaží. Súťaže ako Európska liga UEFA, Konferenčná liga, Saudi Pro League, Liga národov a ďalšie.

Práve tu nájdete 2 zápasy českých klubov a jeden zápas slovenského klubu zo skupinovej fázy Konferenčnej ligy 2023/24, takže sa na obrazovky Sport 1 a Sport 2 dostane aj Slovan live či Spartak Trnava live.

Sport 1 je vysielateľom aj našej najvyššej domácej hokejovej súťaže Tipos Extraliga, švédskej SHL či švajčiarskej NLA. Priame prenosy tu nájdete aj z tenisu a to zo ženských turnajov kategórie WTA, no aj z hádzanej, vrátane ME hádzaná mužov 2024.

SPORT 1
Kde sledovať Skylink, Orange, Magio TV, Digi TV…
Ďalšie kanály Sport 2
Športy Futbal, Hokej, Tenis, Hádzaná [prehľad tu ›]
Cena V rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiť Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD prenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majiteľ AMC Networks International
Web sport1tv.cz

Ako naladiť Sport 1?

Ak chcete sledovať športový kanál Sport 1, môžete tak urobiť po zakúpení televíznych balíčkov, ktoré ponúkajú rôzne televízne spoločnosti. Športové stanice Sport 1 a 2 má v ponuke väčšina televíznych poskytovateľov na Slovensku.

Sledovať tieto kanály sa dá cez TV poskytovateľa Skylink a to nielen v televízii, ale aj cez PC, tablet alebo smartphone. Skylink ponúka Sport 1 aj 2 a k tomu aj množstvo ďalších športových kanálov, pričom záleží len na balíčku, ktorý si zvolíte.

Sport 1 si tu môžete naladiť za sumu od 9,70 eur (balíček Smart) za mesiac.

Kde sledovať šport v priamom prenose

Okrem kanálu Sport 1 môžete sledovať športové prenosy z rôznych súťaží aj na ďalších športových TV staniciach, ako sú napríklad, Premier Sport, Eurosport, O2TV Sport, ČT Sport či Nova Sport. Stačí si len vybrať podľa toho, aké športy a súťaže chcete pozerať.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Program Sport 1 SK dnes a zajtra

Každý deň si môžete na kanáli Sport 1 pozrieť bohatý športový program, ktorý obsahuje zaujímavé live prenosy ale napríklad aj reprízy.

Dnešný program

3:15
Fotbal: Saudi Pro League
21. kolo: Al Ettifaq - Al Hilal. Saudi Pro League, 21. Saudi Pro League, 21. kolo, premiéra, živě (2023)
5:30
Box
Box
6:15
Turecká liga
Turecká SČuper Lig, nejlepší okamžiky, 27. kolo
7:00
Teleshopping
Televizní nákupní program. (2024)
8:30
SHL
SHL
SLEDUJTE SPORT 1 NAŽIVO
Hokej Tipos Extraliga, SHL, NLA
Futbal Saudi Pro League, Európska liga UEFA, Konferenčná liga, Super Lig, Liga Národov, Coppa Italia
Tenis Turnaje WTA
Bojové športy Box
Hádzaná Liga Majstrov, EHF, Európsky Pohár, ME hádzaná muži 2024
Americký futbal NCAA
Ďalšie športy Poker

Sport 1 live hokej

Na televíznej stanici Sport 1 sa môžete tešiť najmä na live hokej. Športový kanál ponúka prenosy z domácej Tipos Extraligy a švédskej SHL.

Prenosy sú vysielané s českým a slovenským komentárom a užijete si zápasy základnej časti i play-off.

TIP ❱ Ako pozerať Tipos Extraligu naživo ❱

Sport 1 live futbal

Športový kanál Sport 1 live vysiela aj svetový futbal a dnes ponúka množstvo futbalových prenosov. Najväčším lákadlom sú určite zápasy kvalifikácie na EURO 2024, vrátane vybraných stretnutí Slovenska.

Pozrieť si môžete zápasy najvyššej saudskej futbalovej súťaže, tureckej ligy Süper Lig, taliansky pohár Coppa Italia, španielsky pohár Copa del Rey ale aj zápasy Ligy Národov, v ktorej pravidelne nastupuje aj slovenská futbalová reprezentácia.

Saudi Pro League live na Sport 1

Na športovej stanici Sport 1 a Sport 2, môžete sledovať najrýchlejšie rastúcu futbalovú súťaž Saudi Pro League live.

Sledujte tak Cristiana Ronalda, Karima Benzemu, N’Golo Kantého, Roberta Firmina, Sadia Maného, Riyada Mahreza, Malcoma, Kalidoua Koulibalyho v akcii.

V lige môžete sledovať aj slávneho Neymara, ktorý podpísal dvojročnú zmluvu s Al-Hilal.

Európska liga UEFA na Sport 1

Európska liga UEFA je dostupná aj na stanici Sport 1 a Sport 2. Futbaloví fanúšikovia sa tak môžu tešiť  na druhú najvyššiu klubovú súťaž – Európsku ligu UEFA.

Každý štvrtok večer si môžete pozrieť tie najlepšie zápasy v priamom prenose aj s predzápasovým štúdiom a video zostrihmi po zápase.

TIP ❱ Kde sledovať Európsku ligu live ›

Konferenčná liga na Sport 1

Okrem Európskej ligy UEFA ponúka športová stanica Sport 1 aj Konferenčnú ligu.

Zápasy tejto súťaže sú vysielané v hracie dni vždy vo štvrtok vo večerných hodinách. Okrem živých prenosov ponúkne televízia aj záznam z viacerých zápasov.

TIP ❱ Ako sledovať Konferenčnú ligu naživo ›

Hádzaná live prenosy

Športový TV kanál Sport 1 ponúka na Slovensku najviac live prenosov z Hádzanej. Tešiť sa môžete na ligu majstrov alebo európsky pohár EHF. Taktiež začiatkom roka 2024 ponúka európsky šampionát v hádzanej mužov.

Americký futbal na Sport 1 live

Priaznivci amerického futbalu sa môžu tešiť na univerzitnú ligu NCAA. Táto liga, ktorá sa zvykne nazývať aj Division I-A je najvyššou úrovňou univerzitného futbalu v Spojených štátoch. Mnoho mladých talentov sa odtiaľto prebojuje až do najvyššej NFL ligy.

Ďalšie športy

Televízna stanica Sport 1 je výnimočná tým, že si tu môžete pozrieť aj Poker naživo. Ak chcete vidieť v akcii profesionálnych hráčov a možno sa i niečo priučiť, tak tento športový kanál je práve pre vás.

Sport 1 SK – poskytovatelia

Športový TV kanál Sport 1 vysiela na Slovensku väčšina televíznych poskytovateľov. Sport 1 si môžete na Slovensku naladiť prostredníctvom nasledujúcich operátorov.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU SPORT 1
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
Skylink TV, satelit, internet Android, iOS 9,70 € 
DIGI Slovakia TV, satelit, internet Android, iOS 9 €
Orange TV, satelit, internet Android, iOS 6,00 €
Telekom TV, satelit, internet Android, iOS 10,90 €

Skylink

Pokiaľ chcete sledovať športové prenosy naživo za čo najnižšiu cenu, tak najlepšou voľbou je televízny operátor Skylink. Sport 1 tu nájdete v balíčku internetovej televízie s názvom Smart, ktorý stojí na mesiac 9,70 eur.

Spoločne so Sportom 1 tu nájdete 50 tv kanálov, vrátane Joj Šport, RTVS Šport či kanálov Nova Sportu 1 a 2. S vyššími balíčkami, samozrejme, počet kanálov stúpa.

Skylink navyše oznámil skvelú správu, že do svojej ponuky internetovej tv pridáva programy Nova Sport 3 a 4, na ktorých nájdete najviac kvalitného futbalu, vrátane Ligy majstrov.

Skylink je navyše oficiálnym vysielateľom Canal + Sport, ktorý ponúka všetky zápasy Premier League počas celej sezóny.

VYBERTE SI VÁŠ SKYLINK ▷

  • Satelit: Áno – 11,60 €/mes.
  • Internet: Áno – 9,70 €/mes.
  • Mobil: Áno
  • Aplikácia: Áno / Android, iOS
  • Web: skylink.sk

Športovú televíziu nájdete na Slovensku aj u týchto uvedených poskytovateľov TV:

ANTIK Telecom, s.r.o., ARTOS, a.s, BBX, s.r.o., DIGI Slovakia, EHS, s.r.o., freeSAT, GeCom, s.r.o., Kabelko, s.r.o., Korex Networks, Lepšia Káblovka, s.r.o., MARTICO, s.r.o., O2 Slovakia, s.r.o., Orange Slovensko, OSTV, s.r.o., SATRO, s.r.o., SledovanieTV.sk, Slovak Telekom., Slovanet, a.s., SlužbyT, s.r.o., Smart Comp, a.s., UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Sport 1 online zdarma

Dnes nie je spôsob, ako by ste mohli sledovať stanicu Sport 1 online zdarma. Za všetky možnosti či už u operátorov alebo online televíznych vysielateľov je potrebné si zaplatiť.

Sport 1,2 – informácie a majiteľ

Televízne športové kanály Sport 1 a Sport 2 spravuje televízna spoločnosť AMC Networks International Central Europe, ktorá má sídlo v Prahe a patrí pod firmu AMC Networks International.

Okrem spomínaných kanálov vlastní spoločnosť aj stanice ako sú Spektrum, AMC, Film Mania, TV Paprika alebo Jim Jam. Celkovo vysiela až v 30 krajinách na svete.

Zdroj: wikipedia.com, sport1tv.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest