Športový TV kanál SPORT 2 LIVE – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Televízna športová stanica Sport 2 patrí medzi tie najpopulárnejšie kanály, na ktorých je možné sledovať športové prenosy naživo. Aké športy a súťaže sa dajú na tejto stanici sledovať live? Sledujte náš prehľad. 

SPORT 2 TV – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať  Sport 2 HD?

Začať sledovať športový kanál Sport2 by ste mali najmä kvôli tomu, že ako jediný v Čechách a na Slovensku, vysiela live prenos z každej veľkej ceny Formule 1.

Okrem kráľovnej motošportu tu však nájdete aj množstvo kvalitného futbalu na čele so zápasmi Juventusu Turín, v ktorom hrá populárny Cristiano Ronaldo. Kanál taktiež zaujme aj hokejom a to predovšetkým živými prenosmi z domácej Tipos Extraligy či ruskej KHL.

Toto všetko Sport2 ponúka s odborným českým a slovenským komentárom. Sledovaním Sport2 sa tak rozhodne nebudete nudiť, skôr naopak.

SPORT 2
Kde sledovaťOrange TV, Digi TV, Skylink, Magio TV
Ďalšie kanálySport 1
ŠportyFutbal, Hokej, F1, Bellator [prehľad tu ›]
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiťNávod ›
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyANO
Internet / mobilANO
MajiteľAMC Networks International
Websport1tv.cz

Ako naladiť športový kanál Sport 2?

Sport2 je možné sledovať vďaka zakúpeniu rôznych televíznych balíčkov, ktoré ponúkajú televízne spoločnosti na Slovensku, ako napríklad Orange, Skylink či Digi Slovakia.

Zakúpením jedného z týchto vybraných klasických televíznych balíčkov, v ktorých nájdete veľké množstvo štandardných programov ale aj športových programov, budete môcť sledovať Sport2 prenosy naživo a online.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

Sport 2 online na mobile a tablete

Sport2 vysiela live prenosy z vašich obľúbených športov aj online a vy si ich tak môžete pozrieť aj na svojom počítači, tablete, alebo mobile cez aplikáciu. Doma, na chate či v autobuse na cestách. Stačí Vám iba internetové pripojenie a športový kanál Sport 2 HD si spustíte kedykoľvek a kdekoľvek ste.

Kde sledovať šport v priamom prenose

Okrem spomínaného kanála Sport 2, je teraz možné sledovať športové prenosy live z rôznych líg pozrieť aj na ďalších kanáloch, ako napríklad Orange Sport, Digi Sport, Premier Sport, Eurosport, O2TV Sport, ČT Sport či Nova Sport. Všetky tieto športové stanice a kanály taktiež poskytujú poskytovatelia televízií v rámci svojich balíčkov.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela Sport2 TV live?

Televízny kanál ponúka v rámci svojej ponuky skutočne veľké množstvo športových prenosov z rôznych odvetví. Na svoje si prídu hlavne fanúšikovia futbalu, hokeja, tenisu, ale aj milovníci motošportov.

Program Sport 2 SK dnes a zajtra

Športový kanál ponúka každý deň mimoriadne pestrý športový program plný zaujímavých live prenosov. Kompletný denný program kanálu nájdete na ich oficiálnej stránke.

SLEDUJTE SPORT 2 NAŽIVO
FutbalEurópska liga UEFA, Konferenčná liga, Coppa Italia, Super Lig, Liga Národov
HokejTipos Extraliga, KHL, SHL
MotošportFormula 1 (exkluzivita), WTCR
Bojové športyBox, Bellator
TenisATP 250
Americký futbalNCAA
Ďalšie športyPoker, Hádzaná

Športy, ktoré môžete sledovať na Sport 2 naživo

Sport2 vysiela dnes množstvo športových prenosov z rôznych odvetví naživo, no tým hlavným športom je jednoznačne Formula 1, ale aj zápasy Cristiana Ronaldo a jeho Juventusu v talianskom pohári a tiež hokejová Tipos Extraliga.

Formula 1 na Sport 2 live

Hlavným ťahákom kanálu Sport2 je jednoznačne kráľovná všetkých motoristických športov Formula 1. Formulu, vysiela Sport 2, ako jediný športový kanál v Čechách a na Slovensku a vy si tak teraz môžete vychutnávať dominantné výkony Lewisa Hamiltona. 

Okrem vysoko kvalitného TV živého prenosu z každej Veľkej ceny Formuly 1 je taktiež k nemu dostupný aj odborný komentár v podaní Števa Eiseleho a jeho hostí. To však nie je všetko, súčasťou týchto prenosov je aj štúdio pred závodom, v ktorom hostia Števa Eiseleho celú veľká cena podrobnejšie rozoberú.

Európske prenosy VC Formule 1 začínajú vždy v nedeľu od 14:00 hod.  

TIP ❱ Kalendár F1 – program a výsledky ›

Formula 1 Naživo prenos na Sport 1 a Sport 2.
Sledujte Formulu 1 naživo na Sport 2. Zdroj: (Sport TV/FB)

Futbal naživo na Sport 2 TV dnes

Stanica Sport 2 ponúka aj zaujímavé futbalové live prenosy najmä z ligových pohárov jednotlivých domácich súťaží.

Teraz je tak možné sledovať live zápasy z talianskeho pohára Coppa Italia, tureckú Super Ligu, no jednoznačne najväčším ťahákom sú zápasy populárnej medzinárodnej súťaže, Ligy Národov.

Európska liga UEFA na Sport 2

Európska liga UEFA je v aktuálnej sezóne vysielaná na stanici Sport 2 a tiež stanici Sport 1. Zápasy Európskej ligy UEFA si môžete na kanáli Sport 2 pozrieť každý hrací deň. Z každého kola televízia vyberie tie najatraktívnejšie zápasy a tak sa všetci futbaloví fanúšikovia môžu tešiť na kvalitný klubový futbal!

TIP ❱ Ako sledovať Európsku ligu naživo ›

Konferenčná liga na Sport 2

V televíznom programe športovej stanice Sport 2 nájdete aj zápasy novej Konferenčnej ligy. Slovenských fanúšikov navyše určite poteší fakt, že v skupinovej fáze európskej konferenčnej ligy sa v sezóne 2021/2022 predstaví aj Slovan Bratislava.

Na športovom programe Sport 2 si môžete každý štvrtok pozrieť live prenosy alebo záznamy z jednotlivých stretnutí. Zápasy EKL sú vysielané aj na sesterskej stanici Sport 1.

TIP ❱ Kde sledovať Konferenčnú ligu live ›

Hokej na Sport 2 tv stream

Zastúpenie v dennom programe Sport 2 má samozrejme aj hokej. Kanál totiž vysiela live zápasy z ruskej KHL, švédskej SHL ale aj súboje z domácej Tipos Extraligy.

Tipos extraliga na Sport 2 livestream

Najlepším spôsobom, ako si vychutnať zápasy domácej Tipos Extraligy v dobrej kvalite a s odborným komentárom, je jednoznačne na stanici Sport2, ktorá vysiela jeden zápas z každého kola najvyššej domácej hokejovej súťaže.

TIP ❱ Ako sledovať Tipos Extraligu live ›

KHL naživo na Sport 2

Sport 2 taktiež vysiela live prenosy z druhej najlepšej hokejovej ligy sveta KHL, kde v minulosti pôsobil aj slovenský zástupca Slovan Bratislava. Aj napriek tomu, že KHL momentálne nedosahuje takých kvalít, ako zámorská NHL, jednoznačne ide o ligu, kde sa predvádza svetový hokej na tej najvyššej úrovni.

TIP ❱ Ako a kde sledovať NHL naživo ›

Hokejová SHL na Sport 2 online

Poslednou hokejovou ligou, ktorú si môžete v live prenosoch na Sport2 vychutnať je mimoriadne kvalitná švédska liga SHL, v ktorej majú aj Slováci svoje zastúpenie, najmä v podobe Mareka Hrivíka, ktorý patrí medzi najlepších hráčov celej ligy, ale aj Petra Cehlárika či Adama Jánošíka.

Box live na Sport2 TV

Na Sport2 si na svoje prídu aj milovníci bojových športov. Kanál Sport2 totiž pravidelne vysiela tie najlepšie boxerské zápasy v histórii, v pravidelných reprízach.

TIP ❱ Ako a kde sledovať box live ›

Sport 2 MMA Bellator live prenosy

Športový kanál Sport2 ponúka aj live prenosy z druhej najlepšej MMA organizácie na svete Bellatoru, v ktorej sa v minulosti stal šampiónom aj na Slovensku mimoriadne populárny Attila Végh. Ten, je v súčasnosti bojovníkom Oktagonu a trénerom prvého Slováka v UFC, Ľudovíta Kleina.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Bellator live ›

UFC na Sport 2

Mnohí športoví fanúšikovia si myslia, že na Sport2 môžu pozerať aj zápasy MMA organizácie UFC. Tie je však možné sledovať  len na športovom kanáli Nova Sport 2, no kvôli podobným názvom týchto staníc si ich tak množstvo ľudí mýli.

TIP ❱ Ako a kde sledovať UFC naživo ›

Tenis na Sport 2

Súčasťou televnízneho programu stanice Sport 2 boli v minulosti aj live prenosy ATP turnajov z najnižšej kategórie 250. To, či ich bude stanica vysielať aj v roku 2021 je zatiaľ otázne.

TIP ❱ Ako a kde sledovať tenis live ›

Hádzaná tv stream

Sport 2 je výnimočný aj v tom, že vysiela naživo zápasy Hádzanej. Na stanici Sport2 sa najčastejšie vysielajú zápasy z Ligy Majstrov hádzanej, ktoré si môžete vychutnať v pravidelných live prenosoch.

Americký futbal online

Na chuť si prídu aj milovníci amerického futbalu, keďže na tomto televíznom kanáli sa momentálne vysielajú live zápasy z NCAA, čo je najvyššia univerzitná divízia v americkom futbale. Hráči z tejto divízie majú obrovskú šancu sa dostať do populárnej NFL.

TIP ❱ Ako a kde sledovať NFL naživo ›

NFL na Sport 2 livestream

V minulosti ste mohli populárnu NFL sledovať aj na Sport2. Práva na najvyššiu ligu v americkom futbale však odkúpila spoločnosť DIGI, ktorá ju teraz vysiela na svojich kanáloch Digi Sport.

 Sport 2 SK – poskytovatelia

Sport 2 je možné si na Slovensku naladiť prostredníctvom týchto známych poskytovateľov. Výhodou u všetkých poskytovateľov je fakt, že okrem TV môžete teraz sledovať Sport2 aj online či cez mobil kdekoľvek a kedykoľvek chcete.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU SPORT2
PoskytovateľMožnostiAplikáciaCena (od)
Digi Slovakia TV, satelit, internetAndroid, iOS4,00 €
OrangeTV, satelit, internetAndroid, iOS4,00 €
TelekomTV, satelit, internetAndroid, iOS10,90 €
Skylink TV, satelit, internetAndroid, iOS11,50 € 

Digi Slovakia

Najlacnejšou variantou, ako si zabezpečiť vysielanie kanálu Sport 2 vo vašej televízii je pomocou poskytovateľa Digi Slovakia. Ten totiž v rámci svojho základného balíčku Štandard ponúka aj kanál Sport2.

Balíček Štandard v súčasnosti stojí 9,60 eur na mesiac a pre športových fanúšikov je tak jednoznačne tou najlepšou voľbou, ako dnes sledovať športové prenosy. 

Okrem Sport 2 totiž Digi v rámci svojej televízie ponúka aj ďalšie športové programy, na ktorých môžete teraz sledovať live prenosy z La Ligy, Premier League, Serie A či Bundesligy.

 • Kábel: ÁNO – od 8 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 9,60 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 4 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / DIGI GO
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: digislovakia.sk

Orange TV

Jedným z poskytovateľov televízie, ktorý vysiela aj kanál Sport 2, je firma Orange, ktorá spustil svoju vlastnú televíziu, ktorú je možné si zabezpečiť pomocou internetového pripojenia, cez kábel alebo satelit.

Na to, aby ste mohli pomocou Orange TV sledovať aj Sport2, je potrebné zabezpečiť si Orange TV cez kábel, kde okrem samotného športového kanála dostane ďalších 114 programov a veľkú knižnicu s filmami či seriálmi. Táto ponuka stojí 10 eur na mesiac.

 • Kábel: ÁNO – od 10 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 6 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 4 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / OrangeSport
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: oragne.sk

Telekom Magio TV

Televízny kanál Sport 2 môžete sledovať aj v rámci Magio TV od Telekomu. Stačí si len vybrať balíček Magio televízia M za 10,90 eur mesačne a začať sledovať športové prenosy na Sport2 naživo.

Okrem športových kanálov ponúka Magio televízia v rámci svojho M balíčka až 60 televíznych programov, pričom niektoré z nich sa vysielajú v HD kvalite.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

Ďalším poskytovateľom, pomocou ktorého môžete sledovať Sport2 live je na Slovensku mimoriadne populárny Skylink, ktorý vysiela pomocou satelitného prijímača.

Veľkou výhodou Skylinku je aj ich mobilná aplikácia, pomocou ktorej je možné sledovať televíziu online na mobile kdekoľvek a kedykoľvek chcete.

Skylink s pomedzi všetkých poskytovateľov v tomto článku ten najdrahší. Sport 2 je totiž súčasťou balíčka Flexi 10, ktorý stojí 11,5 EUR mesačne, no v rámci neho oproti konkurencii dostanete suverénne najviac programov.

Flexi 10 totiž ponúka až 50 + 10 kódovaných programov podľa vlastného výberu a ďalších 94 nekódovaných programov.

 • Kábel: Nie – od 11,5 €/mes.
 • Satelit: Áno – od 11,50 €/mes.
 • Internet: Áno
 • Mobil: Áno / LIVE TV
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: skylink.sk

Sport 1,2 – informácie a majiteľ

Majiteľom športového kanálu Sport 2 a Sport 1 je televízna spoločnosť AMC Networks International Central Europe so sídlom v Prahe a a je vlastnená firmou AMC Networks International.

Táto skupina vysiela v 30 krajinách sveta a patrí medzi tie najväčšie v Európe. Zo známych kanálov vlastní táto spoločnosť napríklad stanicu AMC, Film Maniu, Jim Jam, Spektrum či TV Paprika.

Zdroj: wikipedia.com, sport1tv.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest