Športový TV kanál SPORT 2 LIVE – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Televízna športová stanica Sport 2 patrí medzi tie najpopulárnejšie kanály, na ktorých je možné sledovať športové prenosy naživo. Aké športy a súťaže sa dajú na tejto stanici sledovať live? Sledujte náš prehľad. 

SLEDUJTE SPORT 2 CEZ SKYLINK ▷

Sport 2 live program 2024

Sport 2 live prináša v roku 2023 zaujímavý program, množstvo priamych prenosov a záznamov z rôznych športov a dokonca tu nájdete aj Slovan live či Spartak Trnava live zápasy z Konferenčnej ligy.

V nasledujúcom článku si môžete pozrieť zoznam vysielaných športov a ako naladiť kanál na Slovensku.

SPORT 2 TV – prehľad a informácie dnes

SPORT 2
Kde sledovať Skylink, Digi TV, Magio TV, Orange TV
Ďalšie kanály Sport 1
Športy Futbal, Hokej, Tenis, Bellator [prehľad tu ›]
Cena V rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiť Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD prenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majiteľ AMC Networks International
Web sport1tv.cz

Ako naladiť Sport 2?

Sport2 je možné sledovať vďaka zakúpeniu rôznych televíznych balíčkov, ktoré ponúkajú televízne spoločnosti na Slovensku.

Sledovať tento program sa dá cez operátora Skylink a to nielen v televízii, ale aj cez PC, tablet alebo mobil. Skylink ponúka Sport 1 aj 2 a k tomu aj veľa ďalších kanálov, pričom záleží len na balíčku, ktorý si zvolíte.

Sport 2 nájdete v balíčku internetovej televízie Multi. Tento balíček za 11,50€/mesiac okrem Sport 2 prináša ďalších 63 programov, vrátane Sport 1, Joj Šport či programy Nova Sport 1 a 2.

Sport 2 online na mobile a tablete

Sport2 online na mobile a tablete viete pozerať prostredníctvom aplikácie operátora Skylink. Podľa balíčka, aký máte predplatený tu v ponuke programov nájdete všetky dostupné stanice.

Kde sledovať šport v priamom prenose

Okrem spomínaného kanála Sport 2, je teraz možné sledovať športové prenosy live z rôznych líg pozrieť aj na ďalších kanáloch, ako napríklad Orange Sport, Digi Sport, Premier Sport, Eurosport, O2TV Sport, ČT Sport či Nova Sport.

Všetky tieto športové stanice a kanály taktiež poskytujú poskytovatelia televízií v rámci svojich balíčkov.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela Sport2 live?

Televízny kanál Sport2 live ponúka v rámci svojej ponuky skutočne veľké množstvo športových prenosov z rôznych odvetví. Na svoje si prídu hlavne fanúšikovia futbalu, hokeja, a tiež aj milovníci motošportov.

Program Sport 2 SK dnes (19. júna 2024) a zajtra

Športový kanál ponúka každý deň mimoriadne pestrý športový program plný zaujímavých live prenosov.

Dnešný program - 19. 6. 2024

2:30
Házená
Liga mistrů muži:
4:15
Házená
Liga mistrů muži:
6:00
Poker
WPT Poker 2024 24/12:
7:00
Superenduro, sestřih, Francie
7:30
Televizní nákupy
SLEDUJTE SPORT 2 NAŽIVO
Futbal Saudi Pro League, Európska liga UEFA, Konferenčná liga, Coppa Italia, Super Lig, Liga Národov, Kvalifikácia EURO 2024
Hokej Tipos Extraliga, SHL, NLA
Hádzaná ME v hádzanej 2024 muži
Tenis Turnaje WTA
Bojové športy Box, Bellator
Americký futbal NCAA
Ďalšie športy Poker, Hádzaná

Športy, ktoré môžete sledovať na Sport 2 naživo

Sport2 vysiela dnes množstvo športových prenosov z rôznych odvetví naživo, no tým hlavným športom je jednoznačne Formula 1, ale aj zápasy Tipos Extraligy a niektoré európske futbalové súťaže.

Šport 2 live futbal

Stanica Šport 2 live ponúka aj zaujímavé futbalové live prenosy najmä z ligových pohárov jednotlivých domácich súťaží.

Teraz je tak možné sledovať live zápasy z talianskeho pohára Coppa Italia, saudsku Pro league, tureckú Super Ligu, no jednoznačne najväčším ťahákom sú zápasy populárnej medzinárodnej súťaže – Ligy Národov.

Nechýbajú tu ani top európske súťaže ako Európska liga či Európska konferenčná liga a množstvo kvalifikačných súbojov z boja o EURO 2024.

Saudi Pro League live na Sport 2

Na športovej stanici Sport 1 a Sport 2, môžete sledovať milionársku futbalovú súťaž Saudi Pro League, ktorá od 14. augusta vysiela zápasy tejto ligy.

V akcii tak uvidíte mená svetového futbalu ako Neymar, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, N’Golo Kanté, Roberto Firmino, Sadio Mané, Riyad Mahrez, Malcom, Kalidou Koulibaly a ďalších.

Európska liga UEFA na Sport 2

Európska liga UEFA je v aktuálnej sezóne vysielaná na stanici Sport 2 a tiež stanici Sport 1. Zápasy Európskej ligy UEFA si môžete na kanáli Sport 2 pozrieť každý hrací deň. Z každého kola televízia vyberie tie najatraktívnejšie zápasy a tak sa všetci futbaloví fanúšikovia môžu tešiť na kvalitný klubový futbal.

TIP ❱ Ako sledovať Európsku ligu naživo ›

Konferenčná liga na Sport 2

V televíznom programe športovej stanice Sport 2 nájdete aj zápasy Konferenčnej ligy.

Na športovom programe Sport 2 si môžete každý štvrtok pozrieť live prenosy alebo záznamy z jednotlivých stretnutí. Zápasy EKL sú vysielané aj na sesterskej stanici Sport 1.

TIP ❱ Kde sledovať Konferenčnú ligu live ›

Sport 2 live hokej

Zastúpenie v dennom programe Sport 2 má samozrejme aj hokej. Kanál totiž vysiela live zápasy zo švédskej SHL ale aj súboje z domácej Tipos Extraligy.

Tipos extraliga na Sport 2 livestream

Dobrým spôsobom, ako si vychutnať zápasy domácej Tipos Extraligy v dobrej kvalite a s odborným komentárom, je jednoznačne na stanici Sport2, ktorá vysiela jeden zápas z každého kola najvyššej domácej hokejovej súťaže.

TIP ❱ Ako sledovať Tipos Extraligu live ›

Hokejová SHL na Sport 2 online

Druhou hokejovou ligou, ktorú si môžete v live prenosoch na Sport2 vychutnať je mimoriadne kvalitná švédska liga SHL, v ktorej majú aj Slováci svoje zastúpenie, najmä v podobe Mareka Hrivíka, ktorý patrí medzi najlepších hráčov celej ligy, ale aj Petra Cehlárika..

Box live na Sport2 TV

Na Sport2 si na svoje prídu aj milovníci bojových športov. Kanál Sport2 totiž pravidelne vysiela tie najlepšie boxerské zápasy v histórii, v pravidelných reprízach.

TIP ❱ Ako a kde sledovať box live ›

Sport 2 MMA Bellator live prenosy

Športový kanál Sport2 ponúka aj live prenosy z druhej najlepšej MMA organizácie na svete Bellatoru, v ktorej sa v minulosti stal šampiónom aj na Slovensku mimoriadne populárny Attila Végh. Ten, je v súčasnosti bojovníkom Oktagonu a trénerom prvého Slováka v UFC, Ľudovíta Kleina.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Bellator live ›

Hádzaná tv stream

Sport 2 je výnimočný aj v tom, že vysiela naživo zápasy Hádzanej. Na stanici Sport2 sa najčastejšie vysielajú zápasy z Ligy Majstrov hádzanej, ktoré si môžete vychutnať v pravidelných live prenosoch. Začiatkom roka 2024 si tu môžete pozrieť aj ME v hádzanej mužov.

Americký futbal online

Na chuť si prídu aj milovníci amerického futbalu, keďže na tomto televíznom kanáli sa momentálne vysielajú live zápasy z NCAA, čo je najvyššia univerzitná divízia v americkom futbale. Hráči z tejto divízie majú obrovskú šancu sa dostať do populárnej NFL.

TIP ❱ Ako a kde sledovať NFL naživo ›

Sport 2 poskytovatelia

Sport 2 je možné si na Slovensku naladiť prostredníctvom týchto známych poskytovateľov. Výhodou u všetkých poskytovateľov je fakt, že okrem TV môžete teraz sledovať Sport2 aj online či cez mobil kdekoľvek a kedykoľvek chcete vďaka ich internetovým aplikáciám.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU SPORT 2
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
Skylink TV, satelit, internet Android, iOS 11,50 € 
DIGI Slovakia TV, satelit, internet Android, iOS 9€
Orange TV, satelit, internet Android, iOS 6,00 €
Telekom TV, satelit, internet Android, iOS 10,90 €

Skylink

TV operátor Skylink má k dispozícii stanicu Sport 2 v balíčku internetovej TV Multi za 11,50€ mesačne.

Skylink si môžete zabezpečiť aj cez satelit za 11,60 eur. Tento operátor je známy tým, že cez Canal + Sport vysiela celú sezónu anglickej futbalovej Premier League a vo svojej ponuke má všetky kanály Nova Sport od 1 po 4, ktoré vysielajú top európsky futbal.

VYBERTE SI VÁŠ SKYLINK ▷

  • Satelit: Áno – 11,60 €/mes.
  • Internet: Áno -11,50 €/mes.
  • Mobil: Áno
  • Aplikácia: Áno / Android, iOS
  • Web: skylink.sk

Športovú televíziu nájdete na Slovensku aj u týchto uvedených poskytovateľov TV:

ANTIK Telecom, s.r.o., ARTOS, a.s, BBX, s.r.o., DIGI Slovakia, EHS, s.r.o., freeSAT, GeCom, s.r.o., Kabelko, s.r.o., Korex Networks, Lepšia Káblovka, s.r.o., MARTICO, s.r.o., O2 Slovakia, s.r.o., Orange Slovensko, OSTV, s.r.o., SATRO, s.r.o., SledovanieTV.sk, Slovak Telekom., Slovanet, a.s., SlužbyT, s.r.o., Smart Comp, a.s., UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.


Sport 1,2 – informácie a majiteľ

Majiteľom športového kanálu Sport 2 a Sport 1 je televízna spoločnosť AMC Networks International Central Europe so sídlom v Prahe a a je vlastnená firmou AMC Networks International.

Táto skupina vysiela v 30 krajinách sveta a patrí medzi tie najväčšie v Európe. Zo známych kanálov vlastní táto spoločnosť napríklad stanicu AMC, Film Maniu, Jim Jam, Spektrum či TV Paprika.

Zdroj: wikipedia.com, sport1tv.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest