Športový TV kanál JOJ Šport – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Spoločnosť JOJ Group sa rozhodla vytvoriť nový športový TV kanál s názvom JOJ Šport. Športoví diváci sa môžu tešiť na pestrý výber živých prenosov z rôznych športov. Futbal, hokej, zjazdové lyžovanie, volejbal, basketbal a mnoho ďalšieho na jednom mieste. Pozrite si náš podrobný prehľad, v ktorom sa dozviete čo všetko je možné sledovať na TV stanici JOJ Šport live.

JOJ Šport TV – prehľad a informácie

Prečo sledovať  TV kanál JOJ Šport ?

Nový TV kanál JOJ Šport ponúka množstvo živých prenosov zo slovenského športu a zameriava sa aj na slovenských športovcov, ktorí pôsobia v slovenských a zahraničných ligách. Futbal, alpské lyžovanie, basketbal, MS v hokeji a množstvo ďalšieho môžete sledovať na JOJ Šport od jesene 2021.

Počas hlavných športových sezón TV JOJ Šport ponúka 20 živých prenosov týždenne, celkovo takmer 800 zápasov z domácich ligových súťaží a viac ako 6 500 hodín live prenosov ročne.

JOJ ŠPORT
Kde sledovaťSkylink, freeSat
ŠportyLyžovanie, Hokej, Tenis, Futbal, Atletika, Volejbal, Basketbal …. [prehľad tu ›]
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiťNávod ›
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
MajiteľJOJ Group
Webjoj.sk

Ako naladiť TV kanál JOJ Šport ?

TV kanál JOJ Šport môžete naladiť u TV poskytovateľov Skylink a freeSat, ktorí ponúkajú na výber rôzne televízne balíčky. Pôjde tak o platený program, ktorý však sa však bude nachádzať v TV balíku s ďalšími stanicami ako sú JOJ, Plus a Wau.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

TV JOJ Archív

TV JOJ okrem živých prenosov ponúka i archív, ktorý nájdete na webovej stránke televízie. Ak nestihnete živý prenos, vysielanie si môžete pozrieť zo záznamu úplne zadarmo! 

Kde sledovať šport naživo

Už viac nemusíte hľadať ako sledovať športové prenosy. Okrem športového kanálu JOJ Šport si môžete vychutnať živé prenosy aj na ďalších športových staniciach ako sú napríklad Premier Sport, Eurosport, Nova Sport a ďalšie. Stačí si len vybrať podľa toho, aké športy a súťaže vás zaujímajú.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela TV JOJ Šport live ?

Športová stanica TV JOJ Šport live ponúka divákom pestrý výber živých prenosov a tak si každý športový fanúšik príde na svoje. JOJ Šport sa chce zamerať najmä na slovenský šport a slovenských športovcov pôsobiacich v slovenských a zahraničných ligách.

Pozrieť si tu môžete tak live prenosy z alpského lyžovania, hokeja, futbalu, tenisu, atletiky, basketbalu, volejbalu a ďalších športov. Ponuka priamych prenosov sa bude postupne rozširovať.

Program TV JOJ Šport dnes a zajtra

Na športovom TV JOJ Šport nájdete každý deň bohatý program, ktorý pozostáva z priamych prenosov, záznamov ale i rôznych komentárov či analýz jednotlivých športových udalostí. Aktuálny program si môžete pozrieť na oficiálnej stránke televízie.

SLEDUJTE JOJ ŠPORT NAŽIVO
Zimné športy Zjazdové lyžovanie, Snowboard, Freestyle, Boby a skeleton, Curling
HokejMS v hokeji, TIPOS Slovenská hokejová liga
Futbalzápasy U21, zápasy ženskej reprezentácie
VolejbalExtraliga muži/ženy, Liga Majstrov, ME, olympijská kvalifikácia, Volejbal Cup, Volejbal Challenge Cup, Plážový volejbal, Snow volejbal
BasketbalNiké SBL
CyklistikaOkolo Švajčiarska
Atletika Svetová atletická liga, Berlínsky maratón, MS v atletike
Ďalšie športyHádzaná, Florbal, Tenis, Badminton, e-športy

Zimné športy

Športový program JOJ Šport ponúka svojim divákom množstvo živých prenosov zo zimných športov. Najväčším ťahákom je alpské lyžovanie ale tešiť sa môžete aj na Snowboard, Freestyle, Boby a skeleton či Curling.

Zjazdové lyžovanie live na TV JOJ Šport

Zjazdové lyžovanie live môžete sledovať od sezóny 2021/2022 na programe TV JOJ Šport. Okrem pretekov svetového pohára v alpskom lyžovaní si užijete aj MS v alpskom lyžovaní. Televízia získala práva na vysielanie až do roku 2026 a divákom ponúkne kompletný program FIS podujatí okrem tých, ktoré sa budú konať v Rakúsku a Švajčiarsku.

Tešiť sa môžete aj na Petru Vlhovú, ktorá patrí medzi najlepšie lyžiarky na svete. Pravidelne útočí na pódiové umiestnenia vo všetkých disciplínach a každý rok bojuje o zisk krištáľových glóbusov.

TIP ❱ Kompletný program zjazdového lyžovania ›

Hokej live na TV JOJ Šport

Ten najlepší hokej live si užijete na TV JOJ Šport, keďže televízia získala vysielacie práva na MS v hokeji od roku 2024 do roku 2028.

Okrem toho si budete môcť na kanále JOJ Šport pozrieť aj zápasy druhej najvyššej hokejovej ligy na Slovensku, ktorá nesie názov TIPOS Slovenská hokejová liga. Nepomýľte si to však s najvyššou ligou, ktorá sa volá TIPOS Extraliga.

TIP ❱ Ako sledovať Tipos Extraligu live ›

Futbalové prenosy na TV JOJ Šport

Na programe TV JOJ Šport môžete okrem iného sledovať aj futbalové prenosy. Televízia ponúka živé vysielanie zápasov slovenskej reprezentácie do 21 rokov. Navyše sa môžete tešiť aj na futbalové zápasy ženskej reprezentácie.

S veľkou pravdepodobnosťou televízia do svojho programu zahrnie aj zápasy z líg, v ktorých pôsobia slovenskí reprezentanti. JOJ Šport by tak v budúcnosti mohla vysielať poľskú Ekstraklasu či tureckú Super Lig.

Volejbal naživo na JOJ Šport

Volejbal naživo na JOJ Šport rozhodne poteší všetkých fanúšikov tohto športu. Ešte žiadna televízia na Slovensku neponúkla toľko prenosov z volejbalu ako práve JOJ Šport.

Tešiť sa môžete na slovenskú extraligu mužov i žien, ligu majstrov, ME vo volejbale, Volejbal Cup, Volejbal Challenge Cup, olympijskú kvalifikáciu ale i také netradičné športy ako sú plážový volejbal či snow volejbal.

TIP ❱ Všetko o ME vo volejbale žien 2021 ›

Basketbal livestream na JOJ Šport

Okrem iného si môžete na stanici JOJ Šport pozrieť i livestream basketbalových zápasov. Televízia ponúkne živé prenosy zápasov slovenskej Niké SBL ligy!

Cyklistické preteky live na JOJ Šport

Na JOJ Šport bude možné od roku 2024 sledovať live aj známe cyklistické preteky Okolo Švajčiarska, ktoré sú generálkou na najslávnejšie cyklistické preteky Tour de France. Vysielacie práva na toto podujatie získala televízia do roku 2028.

TIP ❱ Sledujte cyklistický kalendár pretekov ›

Atletika na TV JOJ Šport live vysielanie

Live vysielanie ponúka TV JOJ Šport aj z atletiky! Vychutnať si môžete svetovú atletickú ligu, berlínsky maratón a vrcholové atletické podujatia ako sú napríklad MS v atletike. V priamom prenose uvidíte aj šprintéra Jána Volka, ktorý patrí medzi najrýchlejších mužov v Európe.

Ďalšie športy

Športový kanál JOJ Šport bude vysielať okrem spomínaného aj ďalšie športy ako sú napríklad florbal, hádzaná, tenis, badminton či e-športy. Dá sa predpokladať, že ponuka jednotlivých športov bude časom narastať.

JOJ Šport – poskytovatelia

Športový TV kanál JOJ Šport ponúknu TV poskytovatelia Skylink a freeSat. Nový športový kanál bude dostupný v programových balíkoch spolu so stanicami Joj, Joj PLUS a Wau. Najvýhodnejšie balíky jednotlivých poskytovateľov nájdete v článku nižšie.

Prehľad dostupných poskytovateľov programu JOJ Šport na Slovensku si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke:

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLOV NA SLOVENSKU
PoskytovateľMožnostiAplikáciaCena (od)
SkylinkTV, satelit, internetAndroid, iOS9,90 € 
freeSatSatelit9,90 € 

Športový kanál JOJ Šport môžete sledovať cez satelitnú televíziu Skylink. Jeden z najväčších TV poskytovateľov na Slovensku ponúkne nový športový program vo viacerých TV balíčkoch.

My vám odporúčame základný balíček SMART, ktorý stojí 9,90 EUR mesačne. V rámci tohto balíčka máte 87 dostupných programov a medzi nimi nebudú chýbať ani spomínaný kanál JOJ Šport či ďalšie športové stanice ako sú Nova Sport 1,2 či Sport 1 a Sport 2.

 • Kábel: Nie – od 11,5 €/mes.
 • Satelit: Áno – od 11,50 €/mes.
 • Internet: Áno
 • Mobil: Áno / LIVE TV
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: skylink.sk

freeSat

Novú športovú stanicu JOJ Šport ponúkne aj satelitná televízia freeSat, ktorá patrí pod Skylink. Aj tento TV poskytovateľ má na výber z viacerých televíznych balíčkov, pričom najvýhodnejší je takisto balík SMART.

Jeho cena je rovnaká ako u skylinku a to 9,90 EUR mesačne. Máte prístup ku 84 programom a z toho až 40 je v HD kvalite. Nevýhoda oproti skylinku je tá, že freeSat naladíte len cez satelit a nie napríklad cez internet. Takisto nemá vlastnú aplikáciu.

 • Kábel: Nie
 • Satelit: Áno – od 9,90 €/mes.
 • Internet: Nie
 • Mobil: Nie
 • Aplikácia: nie
 • Web: freeSat.sk

Športovú televíziu nájdete na Slovensku aj u týchto uvedených poskytovateľov TV:

ANTIK Telecom, s.r.o., ARTOS, a.s, BBX, s.r.o., EHS, s.r.o., freeSAT, GeCom, s.r.o., Kabelko, s.r.o., Korex Networks, Lepšia Káblovka, s.r.o., MARTICO, s.r.o., O2 Slovakia, s.r.o., Orange Slovensko, OSTV, s.r.o., SATRO, s.r.o., Skylink, SledovanieTV.sk, s.r.o., Slovanet, a.s., SlužbyT, s.r.o., Smart Comp, a.s., UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

JOJ Šport – informácie a majiteľ

Majiteľom televízie JOJ Šport je spoločnosť JOJ Group, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 2002. Nový športový kanál sa rozhodla vytvoriť z dôvodu vysokého záujmu ľudí o športové prenosy a to i napriek pomerne veľkej konkurencii športových programov na trhu. Športová stanica JOJ Šport by mala byť spustená na začiatku jesene 2021.

Zdroj: joj.sk, wikipedia.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest