Ako a kde sledovať NHL naživo? Pozrite si prehľad všetkých možností.

Zdieľaní

NHL sa každý rok teší obrovskej popularite nie len v Spojených štátoch amerických a Kanade, ale na celom svete. Sledovať najlepších hokejistov na svete v honbe za slávnym Stanley cup-om, chce určite každý. V tomto článku vám preto ukážeme všetky možnosti, ako sledovať NHL naživo a vychutnať si hokej z pohodlia domova.

NHL sezóna 2019/2020

V NHL sezóne 2019/20 súťaží 31 tímov. Toto by sa malo zmeniť po roku 2021, kedy do tejto elitnej súťaže pribudne ďalší nový tím zo Seattlu. V roku 1917, keď prebiehal prvý ročník ju však hralo len osem mužstiev.

Nová sezóna, ktorá bude niesť poradové číslo 103. a začne 4. októbra 2019 prestížnym zápasom v Prahe.

O Stanley Cup bude hrať opäť 31 tímov, z ktorých každý odohrá 82 zápasov. Základná časť NHL ponúkne celkom 1271 zápasov – 82 na jeden tím. Po základnej časti nasleduje play-off, do ktorého postúpi 8 tímov z každej konferencie.

TIP ❱ Kompletný prehľad a info o NHL 2019/20 › 

Ako pozerať NHL naživo? TV a online streamy

Všetky zápasy NHL 2019/20 môžete sledovať v priamom prenose zadarmo na TV Tipsport. Niektoré zápasy vysiela český športový kanál Nova Sport a Nova Action. Ďalšie možnosti podrobne predstavíme v tomto článku. Boje o Stanley cup je skrátka možné sledovať kdekoľvek – mobil, tablet, pc a TV, online vysielanie.

 • Športová Nova Sport
 • Online vysielanie Voyo.cz
 • Stávkové kancelárie
 • Online prenosy
 • NHL na mobile
 • NHL livestream

Priamy prenos NHL na Nova Sport a Nova Action 

Televízia Nova má vysielacie práva na NHL do konca tejto sezóny. Predpokladá sa však, že budú predĺžené, keďže si získala svojich fanúšikov. Na stanici Nova Sport 1 ste mohli okrem veľkého množstva samotných zápasov vidieť aj každodenný prehľad s názvom NHL News. Na voľne dostupnej stanici Nova Action sa vysiela každý piatok jeden zápas z NHL a podobne ako na Nova Sport 1 aj NHL news.

NHL online stream na Voyo

Pre tých, čo nemajú naladený kanál Nova Sport tu je Voyo.cz. Táto služba ponúka divákom záznamy zo zápasov vysielaných na Nova Sport 1 a taktiež NHL news so zostrihom najzaujímavejších udalostí z každého dňa.

Kde sledovať NHL online na internete?

 • Stávkové kancelárie – Tipsport, Fortuna, Nike, Chance
 • Online prenosy na 7sport.sk
 • NHL player na NHL.com

NHL live prenosy zadarmo na TV Tipsport

Stávková spoločnosť Tipsport ponúka svojim klientom aj sledovanie NHL online pomocou streamovaných kanálov. Jediné, čo pre to musíte urobiť je zaregistrovať sa. Následne máte k dispozícii 7 dní sledovania TV Tipsport zadarmo. Potom musíte staviť minimálne 1.20 eurá za mesiac.

❱ Spustiť TV Tipsport tu ▸

Návod ako pozerať NHL livestream zadarmo

 1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
 2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 1,20 EUR
 3. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky
 4. Náš tip pre vás: 15 eur, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie celej sezóny, takže môžete sledovať NHL úplne zadarmo!

TV Tipsport môžete okrem NHL pozerať aj online streamy z ďalších súťaží – NBA, KHL, Bundesliga, Serie A, ale aj tenisové Grandslamy (Wimbledon, US Open, Australian Open a French Open), MLB a ďalšie.

Live stream NHL na Fortuna TV

Podobne ako na Tipsporte, tak aj konkurenčná Fortuna ponúka svojim klientom NHL online. Novým klientom stačí len vytvoriť účet a dokončiť jeho overenie. Existujúci klienti musia uzatvoriť aspoň jednu stávku mesačne v hodnote 2 eur, aby mohli sledovať Fortuna TV.

❱ Spustiť Fortuna TV tu ▸

Fortuna TV ponúka live exkluzívne všetky zápasy Fortuna ligy, zahraničné futbalové súťaže, Seria A, La Liga, Bundesliga, Ligue 1 a iné, ale taktiež hokejové zápasy NHL, KHL, tenisové Grandslamy, turnaje ATP a WTA a mnohé ďalšie.

NHL online prenos – písaný komentár

Ďalšou formou sledovania NHL je komentovaný online prenos, ktorý je dostupný na stránke 7sport.sk

NHL.tv - online prenosy naživo
Sledujte všetky zápasy v priamom prenose na NHL.TV

NHL TV – livestream na laptope, pc a mobile

Oficiálna stránka NHL.com najlepšej hokejovej ligy sveta taktiež ponúka online prenosy zo svojich zápasov. Hokejovú NHL môžete sledovať aj cez NHL TV, kde zvolíte si či chcete sledovať hokej s mesačným predplatným, alebo ročným. Potom stačí sa len zaregistrovať, vytvoriť si účet, zaplatiť zvolenú sumu  a ste pripravení sledovať svoje obľúbené tímy a hráčov po celú sezónu .

Zápasy z finále západnej a východnej konferencie a taktiež celkové finále o Stanley Cup si teraz môžete pozrieť za 5 dolárov.

Tento prenos ponúka niekoľko výhod:

 • Vysiela sa vo vysokom rozlíšení (HD)
 • Zápas môžete pozerať v TV, PC, na mobile či tablete
 • Môžete si vybrať pozerať prenos z televízie tímu, ktorému fandíte
 • Prenos si môžete kedykoľvek pozastaviť či vrátiť naspäť

Online stream NHL

Streamovať NHL môžete naživo z kompatibilného počítača, telefónu, tabletu alebo pripojeného televízneho zariadenia. K dispozícii je aj aplikácia NHL,

NHL Video zostrihy

Ak ste niektory zápas nestihli, alebo chcete vidieť iba góly a top akcie nie je to problém. Tie najlepšie momenty z hry si môžete pozrieť kedykoľvek na oficiálnom YouTube kanály NHL, alebo na oficiálnych stránkach NHL.com. Tieto stránky sú pravidelne aktualizované a preto vám určite nič podstatné neujde

❱ Spustiť NHL off. youtube kanál ›
❱ Spustiť Video na nhl.com ›
❱ Spustiť Sportsnet youtube ›

NHL výsledky a štatistiky

V aktuálnej sezóne, ale samozrejme aj v tej nadchádzajúcej, nájdete všetky aktuálne výsledky a štatistiky na webe flashscore.sk . Na tejto stránke si môžete samozrejme pozrieť aj kompletný program NHL, tabuľky a výsledky z daných zápasov, ktoré vás zaujímajú.

NHL zápasy a systém

V súčasnosti hrá v NHL 31 tímov. Sezóna sa rozdeľuje na základnú časť a play-off. V základnej časti musí každý tím za sezónu odohrať 82 zápasov. Polovicu hrá vonka a polovicu doma.

NHL sa rozdeľuje na dve konferencie a štyri divízie.

Východná koferencia: Atlanticka divízia / Motropolitná divízia
Západná konferencia: Centrálna divízia / Pacifická divízia

Play-off NHL

Do play-off postupujú najlepšie tri tímy z každej divízie a taktiež dva mužstvá z každej konferencie, ktoré majú najvyšší počet bodov, bez ohľadu na svoju divíziu. Na prvé miesta sú dosadení víťazi z každej divízie. Zvyšné miesta doplňujú tímy, ktoré podľa bodov na štvrtom až ôsmom mieste.

Play-off sa hrá ako vyraďovací turnaj, kde v každej konferencii je osem tímov. Hrá sa na štyri víťažné zápasy. Víťazi oboch konferencií sa nakoniec stretnú v boji o Stanley Cup (Stanleyho pohár).

NHL 2020/2021 sezóna

Nová sezóna, ktorá bude niest poradové číslo 104. začne 3. októbra 2020. O pohár Stanley Cup bude hrať 32 tímov, z ktorých každý odohrá 82 zápasov.

Draft NHL prebehne 21. a 22. júna 2020.

Zdroj: wikipedia, sport.tn.nova.cz, nhl.com, tipsport.sk, ifortuna.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest