Ako a kde sledovať NHL naživo? Live v TV, online a live stream v mobile zadarmo!

NHL naživo – pozrite si v našom článku prehľad možností, ako a kde sledovať hokejové zápasy najprestížnejšej ligy sveta. Priame prenosy online na internete, v televízii či live stream v mobile úplne zadarmo!  

SLEDUJTE NHL NAŽIVO
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 30€ bez rizika
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 20€ zadarmo
DOXXbet ✅ Mobil LIVE › 20 € bez rizika
VOYO ✅ Mobil ONLINE › Viac info TU
SKYLINK ✅ Mobil ONLINE › Viac info TU
Zodpovedné hranie [18+]

Ako sledovať NHL naživo?

Vieme ako sledovať NHL program naživo. V TV nájdete zápasy na stanici Nova Sport 1, ktorú si viete za 5,99€ mesačne naladiť cez streamovaciu službu VOYO.

Streamy úplne zdarma, ktoré je možné pozerať cez mobil, tablet aj PC, však ponúkajú stávkové kancelárie, ktoré k tomu dávajú navyše aj štedré bonusy na prvé stávky.

Hokej NHL live

NHL livestream

Najjednoduchšou možnosťou, ako si pozrieť kanadsko-americkú NHL je livestream stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysiela živé prenosy všetkých zápasov na svojej internetovej TV a to úplne zdarma.

SLEDUJTE NHL LIVE ▷

🔴 NOVINKA! – všetky zápasy NHL z každého kola si pozriete len na TV Tipsport, ktorú prevádzkuje stávková kancelária Tipsport. Tá je oficiálnym partnerom hokejovej súťaže. Navyše môžete získať bonus 20 eur zadarmo!

TV Tipsport live stream online player

NHL live TV Tipsport

Skvelá možnosť, ako sledovať zápasy NHL online je cez livestream na TV Tipsport. Stávková kancelária Tipsport ako jediná na Slovensku vysiela všetky zápasy základnej časti i vyraďovacej časti play-off.

Jediné, čo pre to musíte urobiť je zaregistrovať sa. Následne máte k dispozícii 7 dní sledovania TV Tipsport zadarmo. Potom musíte staviť minimálne 1,20 eur za mesiac.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Návod, ako sledovať NHL online zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

NHL naživo v TV

NHL naživo v TV je možné sledovať aj na športových kanáloch Nova Sport 1 a 2 live. Všetky zápasy sú sprevádzané  českým komentárom a okrem live prenosov si môžete pozrieť aj záznamy z jednotlivých stretnutí.

Vysielacie práva zahŕňajú základnú časť i ligové zápasy pod šírym nebom, známejšie ako NHL Winter Classic, ktoré sa konajú v zimných mesiacoch. Hokejoví fanúšikovia sa môžu tešiť aj na play-off vrátane finálových bojov o Stanley Cup.

TIP ❱ Sledujte hokej live ›

NHL online stream na Voyo

Pre tých, čo nemajú naladený kanál Nova Sport tu je Voyo live. Táto služba ponúka divákom záznamy zo zápasov vysielaných na kanáloch Nova Sport a taktiež NHL news so zostrihom najzaujímavejších udalostí z každého dňa.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

NHL naživo cez Skylink

Hokejové zapasy je možne sledovať cez satelitného a internetového Skylink, ktorý má vo svojej ponuke aj live vysielanie programov &nova Sport.

Operátor má aj svoju mobilnú aplikáciu  ktorú ocenia tí, ktorí radšej sledujú NHL live v mobile. Apka je kompatibilná pre zariadenia iOS, ako aj pre Android.

CHCEM SKYLINK ▷

NHL na Dajto

Týždenne vysiela z NHL jedno stretnutie buď z piatka na sobotu alebo zo soboty na nedeľu aj kanál Dajto live. Aj táto stanica je k dispozícii na platforme Voyo.

NHL online prenos na NHL TV

Oficiálna stránka NHL.com najlepšej hokejovej ligy sveta taktiež ponúka online prenosy zápasov na svojej NHL TV. Tu si jednoducho zvolíte, či chcete sledovať hokej s mesačným predplatným, alebo ročným.

Potom sa stačí len zaregistrovať, vytvoriť si účet, zaplatiť zvolenú sumu a ste pripravení sledovať svoje obľúbené tímy a hráčov po celú sezónu.

Tento prenos ponúka niekoľko výhod:

  • Vysiela sa vo vysokom rozlíšení (HD)
  • Zápas môžete pozerať v TV, PC, na mobile či tablete
  • Môžete sledovať ľubovoľný zápas, ktorý si vyberiete
  • Prenos si môžete kedykoľvek pozastaviť či vrátiť naspäť
NHL.tv - online prenosy naživo
Sledujte všetky zápasy v priamom prenose na NHL TV (zdroj: nhl.tv)

Ako sledovať NHL online na mobile?

Hokejovú NHL môžete sledovať online aj na svojom mobile či tablete a to kdekoľvek sa nachádza, stačí vám len pripojenie na internet!

Oficiálna aplikácia NHL je dostupná pre iOS i Android zariadenia a tak si môžete priamo v mobile pozrieť online prenosy zápasov v rámci NHL TV. Nájdete tu taktiež vždy aktuálne novinky o lige, výsledky, štatistiky a rôzne zaujímavosti.

Online prenos zápasov NHL je možné sledovať aj cez aplikáciu VOYO, na ktorej si pozriete stretnutia s českým komentárom. Podmienkou je mať zakúpenú službu Voyo.

Doporučujeme mobilnú aplikáciu Skylink, ktorá prináša žive vysielanie športových programov do mobilu. Okrem hokeja možete sledovať aj iné športové prenosy, alebo filmy.

Svoje aplikácie majú aj stávkové spoločnosti Tipsport, Fortuna a Niké, kde si môžete pozrieť live stream hokejových NHL zápasov priamo zo svojho mobilného zariadenia.

TIP ❱ Kompletný prehľad NHL 2023/24 ›

NHL Video zostrihy

Ak ste niektorý zápas nestihli, alebo chcete vidieť iba góly a top akcie, môžete si pozrieť video zostrihy zo zápasov. Tie najlepšie momenty z hry je možné sledovať na oficiálnom YouTube kanáli NHL, alebo na oficiálnych stránkach NHL.com.

Tieto stránky sú pravidelne aktualizované a preto vám určite nič podstatné neujde.

NHL výsledky a štatistiky

V aktuálnej sezóne nájdete všetky výsledky a štatistiky na webe flashscore.sk . Na tejto stránke si môžete samozrejme pozrieť aj kompletný program NHL, tabuľky a výsledky z daných zápasov, ktoré vás zaujímajú.

Zdroj: wikipedia.com, sport.tn.nova.cz, nhl.com, tipsport.sk, ifortuna.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest