Streamovacia služba DAZN live – aké športy a súťaže môžete sledovať naživo

V posledných rokoch prešlo športové vysielanie zásadnou zmenou, vďaka vzniku streamovacích služieb ako napríklad DAZN. Predplatená služba ponúka prístup k ponúkanému športovému obsahu DAZN live. Ako sledovať a aké športy je možné vidieť na tejto platforme.

DAZN – prehľad a informácie

Pozrite si, ako sledovať športové prenosy na streamovacej platforme DAZN a ako túto službu získať.

DAZN streamovacia služba

Čo je to DAZN

Streamovacia platforma DAZN je platená služba, ktorá začala vysielanie v roku 2016 a je dostupná vo viacerých krajinách sveta.

V ponuke nájdete širokú škálu športového obsahu, vrátane live prenosov, ako aj zo záznamu a rôzne športové dokumentárne filmy.

Hlavnou prioritou sú bojové športy a služba má exkluzívne práva na najlepšie boxerské zápasy promotérskych organizácii ako Matchroom Boxing, Golden Boy Promotions a Bellator MMA.

Okrem bojových športov ponúka aj live prenosy z futbalu, basketbalu, amerického futbalu, motošport a ďalších športov.

DAZN
Kde sledovať aplikácia, dazn.com
Športy Box, Futbal, MMA, …
Cena 9,99 € / mesiac
HD prenosy ÁNO
Internet / mobil ÁNO
Majiteľ DAZN Group
Web dazn.com

Ako sledovať DAZN live stream

Službu DAZN je možné sledovať live stream na oficiálnej stránke, alebo si môžete vychutnať športové prenosy cez aplikáciu, na rôznych smart zariadeniach ako mobily, tablety Smart TV, alebo herné konzoly.

Nainštalovať aplikáciu je možné na skoro všetky dostupné zariadenia. Pre sledovanie je potrebná registrácia (Sign Up) a mať zaplatený prístup k sledovaniu.

DAZN registrácia

Registrácia DAZN je veľmi jednoduchá, stačí navštíviť oficiálnu stránku a v pravom hornom rohu kliknúť na Sign UP.

Následne vyplnte potrebné údaje (meno, priezvisko, email, heslo), odkliknúť NEXT.

V ďalšom kroku zaplatíte za live prenos a na výber máte platbu kartou, alebo zaplaťte predplatné cez službu PayPal.

DAZN cena predplatného

Chceli by ste mať prístup k službe, tak mesačné predplatné je vo výške 9,99€ a sledujete niekoľko stoviek hodín priamych prenosov za mesiac.

Na výber sú skutočné svetové športy a hlavne všetky najlepšie boxerské zápasy.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

DAZN live stream free

DAZN live stream free sledovanie nie je možné a jedinou alternatívou pre pozeranie športov cez túto službu je mať zaplatené predplatné.

DAZN program dnes

Na oficiálnej stránke DAZN.com nájdete program (schedule) vysielaných prenosov počas najbližších dní a pozrieť si môžete aj stovky záznamov či zaujímavých dokumentárnych filmov zo sveta športu.

Aké športy vysiela DAZN live

Na internetovej platforme DAZN live si môžete vychutnať športové prenosy z rôznych súťaží. Tešiť sa môžu najmä priaznivci futbalu, boxu, či MMA.

DAZN boxing live

Pozerajte DAZN boxing live a najlepšie box zápasy všetkých váhových kategórii. V akcii môžete vidieť takých borcov ako Anthony Joshua, Canelo Alvarez, Ryan Garcia, Gennadiy Golovkin, Dillian Whyte, alebo nezdolaného šampióna Oleksandra Usyka a ďalších.

Vysielacia platforma má exkluzívne práva skoro na všetky veľké boxerské súboje, vrátane zápasu Fury vs. Ngannou!

DAZN Oktagon online

Organizáciu Oktagon MMA online je možné sledovať na DAZN a to je skvela správa, že aj česko-slovenské MMA zápas budú videné vo svete.

Fanúšikovia neprídu ani o turnaj Oktagon GameChanger, ktorý je dotovaný jedným miliónom EUR.

Pre sledovanie Oktagon online na Slovensku a Česku je najlepšie zvoliť oficiálne PPV, alebo vysielanie TV Tipsport.

MMA na DAZN

Nie len Oktagon je možné vidieť v priamom prenose, ale aj turnaje americkej MMA organizácie PFL (Professional Fightres League), Naciones MMA, MMA Bushido.

Okrem live prenosov si pozrite veľa uskutočnených turnajov zo záznamu.

Futbal na DAZN live

Na DAZN live nechýba ani futbal a to španielska La Liga, európska Liga majstrov, avšak obe súťaže v ženskom prevedení.

Okrem prenosov sledujte futbalové dokumenty ako napríklad o trénerovi Josem Mourinhovi, Ronaldovi a iné zaujímavé filmy.

Basketbal DAZN naživo

Basketbal DAZN naživo vysiela súťaže profesionálnej basketbalovej ligy v Austrálii, ktorá má skratku NBL.  Súťaž je spojená z 10 tímov z toho 9 austrálskych a jeden tím pochádza z Nového Zélandu.

Na platforme sledujte zaujímavé dokumenty NBA 2022/2023 Basketballs The Greatest of All Time.

DAZN online Americký futbal

Americký futbal má v portfóliu služba DAZN online, ale nenájdete tu najlepší NFL program, ale súťaže ako A7FL, USFL WNFC.

A7FL je profesionálna americká futbalová liga, ktorá sa hrá so siedmymi členmi v tíme a súťaž WNFC je amatérskou ženskou futbalovou ligou v USA.

Motošport livestream DAZN

Zastúpenie v livestream vysielaní na DAZNe má aj motosport live v podobe pretekov Extreme E, ktorá je medzinárodná seria off-roadových pretekov pod hlavičkou FIA, kde patria aj preteky F1.

Wrestling live DAZN

Wrestling live na DAZN má zastúpenie hneď v niektorých organizáciách ako napríklad poľskej Kinguin Prime Time Wrestling, alebo americkej All Elite Wrestling ktorú vlastní majiteľ tímu Premier league FC Fulham Shahid Khan.

Impact Wrestling je ďalšou americkou show, ktorú je možné vidieť na tejto vysielacej platforme.

Ostatné športy na DAZN

Ostatnými športmi, ktoré môžete sledovať naživo na streamovacej platforme DAZN sú eSporty, Triathlon (PTO Tour, Super League Triathlon), Rugby Union, Extrémne športy (Red Bull TV), Šachy (Champions Chess Tour).

Mobilná aplikácia DAZN

Mobilná aplikácie DAZN je kompatibilná pre operačné systémy iOS, aj Android a ďalších dostupných zariadeniach. Na svojom zariadení môžete sledovať najlepšie boxerské zápasy a ostatné vysielané športy.

Cez mobilnú apku máte prístup ku všetkým vysielaným a dostupným športom, všade tam kde máte internetové pripojenie.

DAZN aplikácia

DAZN live dostupné zariadenia

Aplikáciu DAZN live je možne nainštalovať skoro na všetky možné zariadenia. Pozrite si ktoré sú to a ich ponuka je naozaj neobyčajne rozsiahla.

Na týchto zariadeniach je možne sledovať streamovaciu službu.

  • Mobilné zariadenia:  iPhone, iPad, Android smartfóny, tablety, Amazon Fire tablety
  • TV a streamovacie zariadenia: Amazon Fire TV and Stick, Android TV,  Apple TV,  Google Chromecast, LG Smart TV, Smartcast, Panasonic Smart TV, Samsung Smart TV, Sony Smart TV
  • Herné konzoly: Playstation 4, PlayStation 5, XBox One X, XBox One X S,  XBox One, One S, XBox Series X

Majiteľ DAZN Group

Majiteľ streamovacej služby je DAZN Group má sídlo v Londýne a jej vlastníkom je skupina Access Industriies. Tá je americkou súkromnou nadnárodnou spoločnosťou a založil ju podnikateľ ukrajinského pôvodu Leonard Blavatnik.

Oficiálne stránky DAZN

Na oficiálnych stránkach a sociálnych sieťach nájdete najnovšie informácie a aj promo najbližších vysielaných zápasov resp. súťaží.

Zdroj: dazn.com, wikipedia.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest