Ako sledovať americký futbal NFL live? TV, online a livestream prenosy v mobile!

NFL je najlepšou ligou amerického futbalu. Podľa štatistík ide taktiež o najsledovanejšiu ligu v rámci všetkých športov na svete, nie len návštevnosťou, ale aj v rámci vysielacích práv. Pozrite si náš podrobný prehľad, v ktorom sa dozviete všetky možnosti, ako sledovať americký futbal NFL live v TV, online na internete či cez livestream v mobile zadarmo.

Sledujte live prenosy z amerického futbalu NFL na Tipsporte

Ako a kde sledovať NFL live?

Zaujíma vás ako a kde sledovať NFL live? Najlepšia liga amerického futbalu je stále najpopulárnejšou v Amerike, no postupne kúzlo tohto športu objavujú aj na starom kontinente. Preto čoraz viac európskych televízií skupuje práva na najlepšiu ligu amerického futbalu na svete.

My sme pre vás pripravili podrobný prehľad všetkých možností, ako si pozrieť americký futbal NFL live v TV, online na internete či cez livestream prenosy na svojom mobile a to úplne zadarmo!

Americký futbal – NFL 2021/22

NFL (National Football Leauge) je najpopulárnejšou a najlepšou ligou amerického futbalu na svete. NFL bola založená v roku 1920 a aktuálne prebieha už 102. sezóna, v ktorej tímy zabojujú o prestížnu trofej Vinca Lombardiho. V lige hrá celkovo 32 klubov z rozličných amerických miest, ktoré sú rozdelené do dvoch konferencií.

TIP ❱ Kompletný prehľad NFL 2021/2022 ›

NFL naživo na Premier Sport

NFL si na Slovensku pozriete naživo na kanáli Premier Sport. Ten patrí pod televíziu Digi Sport, ktorá získala vysielacie práva na najvyššiu ligu amerického futbalu. Na tomto kanáli si najnovšie môžete pozrieť aj MMA turnaje UFC.

Všetky prenosy sa vysielajú aj s odborným komentárom doplnené o highlighty z iných zápasov. Počas dňa sa taktiež vysielajú záznamy, alebo dlhšie zostrihy zápasov z minulých kôl.

Americký futbal na Premier Sport sa tak stal skvelým doplnkovým programom ku anglickej Premier league  či španielskej La Lige.

Americký futbal NFL livestream

Ďalšou skvelou možnosťou, ako si pozrieť americký futbal NFL je livestream stávkových kancelárií, ktoré vysielajú živé prenosy na svojich internetových TV. Väčšinou sa stačí len zaregistrovať, prípadne splniť pár jednoduchých podmienok a môžete sledovať live prenosy prakticky zadarmo!

▶︎ Kliknite a sledujte Americký futbal online ››

NFL live na TV Tipsport

Jednou zo stávkových kancelárií, ktoré na Slovensku prináša svojim divákom prenosy aj z americkej NFL je stávková spoločnosť Tipsport. Tá prevádzkuje svoju TV Tipsport a tešiť sa môžete na NFL zápasy základnej časti i play-off.

Stávková kancelária ponúka na svojej TV Tipsport okrem zápasov NFL aj stretnutia domácej hokejovej Tipos extraligy či turnaje organizácie Oktagon MMA.

Návod ako sledovať NFL livestream zadarmo!

 1. Zaregistrujte si účet v Tipsporte kliknutím TU
 2. Po registrácii sledujte NFL 7 dní zadarmo.
  (Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura)
 3. Okrem sledovania športu online dostanete aj Bonus 20 EUR zadarmo.
 4. Náš tip: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie celej sezóny NFL a ďalších športových prenosov úplne zadarmo!

Spustiť TV Tipsport ▷

Sledujte live prenosy z amerického futbalu NFL na Tipsporte

NFL naživo na Fortuna TV

Druhou stávkovou kanceláriou, ktorá v rámci svojej ponuky vysiela naživo zápasy z najlepšej ligy amerického futbalu NFL je Fortuna. Jeden z najväčších hráčov na poli stávkovania na Slovensku ponúka zápasy NFL vďaka svojej populárnej Fortuna TV.

Ako sledovať zápasy z tejto ligy na Fortuna TV zadarmo?

 1. Zaregistrujte sa na stránke www.ifortuna.sk
 2. Registráciu dokončíte overením účtu online
 3. Za posledných 7 dní musíte uzatvoriť aspoň jednu stávku, alebo mať na svojom hráčskom konte kladný zostatok
 4. Následne sledujte Fortuna TV bez obmedzenia
 5. Získajte stávku až do 30 eur bez rizika

Spustiť Fortuna TV ▷

NFL online na oficiálnej stránke

Ďalšou možnosťou ako si pozrieť NFL online je pomocou oficiálnej stránky. Tá, fanúšikom amerického futbalu ponúka takzvaný Game Pass, vďaka ktorému si môžete pozrieť všetky hry základnej časti, vyraďovacej časti aj samotný Super Bowl.

To však nie je všetko. Služba Game Pass okrem toho ponúka obrovské množstvo obsahu, ktoré v televízií ani nikde inde neuvidíte. Môže za to ich vlastná televízia nesúca názov NFL Network. 

Game Pass sa rozdeľuje na dva balíčky. Ten prvý je zadarmo a ponúka zostrihy zápasov či live prenosy z prípravných stretnutí. PRO balíček vďaka ktorému uvidíte všetky zápasy NFL naživo stojí 184,99 eur na rok. V tejto cene máte samozrejme zahrnuté aj vysielanie NFL Network, ktorá vysiela rozhovory s hráčmi, dokumenty a ďalší mimoriadne zaujímavý obsah.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy ›

NFL naživo cez streamovacie platformy

NFL naživo je možné sledovať aj cez streamovacie platformy. Tie už dávno nie sú len obrovskou videotékou na rôzne filmy či seriály. V posledných rokoch sa čoraz viac začali zaoberať tým, aby svojim divákom priniesli ponuku rôznych televíznych staníc či športových prenosov.Vďaka nim si tak teraz môžete pozrieť zápasy, napríklad aj z najlepšej hokejovej ligy sveta NHL.

Amazon Prime

Jednou z najpopulárnejších streamovacích platforiem vôbec je Amazon Prime. Pred istým časom Amazon spustil doplnkovú funkciu Prime Video, kde si môžete okrem filmov pozrieť live vysielania z rôznych televízií. Jednou z nich je aj stanica Fox, ktorá pravidelne vysiela takzvané Thursday Night Football Games.

Zakúpením Prime Video, ktorý momentálne stojí 12,99 dolárov na mesiac si tak aj vy môžete pozrieť NFL naživo. 

Youtube TV

Ďalšou streamovacou platformou, ktorá sa však stále považuje medzi nováčika je Youtube TV. Táto platforma od YouTube ponúka okrem iného aj stanice CBS , NBC, Fox a ESPN, kde sa pravidelne vysielajú zápasy NFL naživo z oboch konferencií.

Táto služba stojí 49,99 dolárov na mesiac

Hulu TV

Mimoriadne populárnou je aj streamovacia platforma Hulu TV. Tá, podobne ako ostatné spustila svoju doplnkovú službu Live TV, vďaka ktorej si môžeš pozrieť stanice ako CBS, NBC či ESPN a tým pádom aj samotnú NFL.

Táto služba s balíkom Live TV stojí 44,99 dolárov na mesiac.

Sledujte NFL live na mobile

Americký futbal NFL je možné sledovať live aj na svojom mobile! Nie je ničím výnimočným, že sa aj športové prenosy čoraz častejšie presúvajú z veľkoplošných televízií na naše telefóny či tablety. Je to veľkou výhodou najmä kvôli tomu, že teraz môžete svoj obľúbený šport pozerať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek.

Oficiálna aplikácia NFL

NFL vytvorila vlastnú, musíme povedať že mimoriadne podarenú, mobilnú aplikáciu, kde nájdete všetko potrebné. Od klasických noviniek, cez rozpisy zápasov s podrobnými štatistikami, populárnu fantasy ligu až po sledovanie NFL naživo pomocou Game Passu.

Tento spôsob sledovania zápasov pomocou mobilných aplikácií je rozhodne budúcnosťou pre online vysielanie športových prenosov. Dokazujú to aj podarené mobilné aplikácie basketbalovej NBA či milionárskej Ligy Majstrov.

Aplikácia Tipsport

So svojimi vlastnými aplikáciami prichádzajú aj stávkové kancelárie, kde okrem kurzových lístkov môžete nájsť aj odkaz na ich živé vysielania. Jednou z takých je aj mobilná aplikácia od Tipsportu, kde okrem spomínaných vecí nájdete aj mimoriadne plodné diskusné fórum či rôzne analýzy pre tipérov.

Aplikácia Fortuna

Zahanbiť sa určite nedala ani Fortuna, ktorá taktiež vyvinula vlastnú aplikáciu. Podobne, ako u Tipsportu, tak aj v nej nájdete prehľadný kurzový lístok či odkazy na vysielania zo živých zápasov v rámci Fortuna TV.

Výsledky, štatistiky a video

Aktuálne live výsledky môžete sledovať na portáli flashscore.sk. Podrobné štatistiky, rozhovory s hráčmi či highlighty zo zápasov si zas môžete pozrieť na oficiálnych kanáloch NFL:

Zdroje: nfl.com, wikipedia.com, flashscore.sk, digisport.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest