Kde sledovať basketbal live – TV prenosy, online na internete a live stream v mobile zadarmo!

Kde sledovať basketbal live v TV, online na PC, alebo v mobilnom zariadení. Existuje niekoľko možností ako sledovať najlepšie basketbalové súťaže, alebo šampionáty naživo a zadarmo.

SLEDUJTE BASKETBAL LIVE STREAM
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 30 € bez rizika
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
Niké TV ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
VOYO ✅ Mobil ONLINE › Viac info TU

Basketbal live

Zistite aké sú dostupné možnosti pre sledovanie basketbal live. Prečítajte si kde sledovať športové prenosy naživo a ako sledovať basketbal online zadarmo.

Nenechajte si ujsť zápasy najlepších basketbalových líg na sveta ako NBA, Liga Ednesa, Majstrovstvá sveta, alebo európske šampionáty.

Basketbal dnes live

Prehľad dostupných možností, ako sledovať basketbal dnes live.

Basketbal v TV dnes

Populárny šport basketbal v TV môžete dnes sledovať na viacerých športových programoch, ktoré sú dostupné aj na Slovensku.

MS basketbal live muži

MS v basketbale muži live si vychutnáte v TV na RTVS Šport live. Tento športový kanál sa dá na Slovensku naladiť aj zadarmo cez DVB-T.

Svetový šampionát odvysiela aj športová stanica ČT Sport live, ktorú majú v ponuke aj slovenskí TV operátori.

ME v basketbale naživo ženy

ME v basketbale naživo ženy odvysiela na Slovensku športový kanál RTVS Šport. Okrem slovenskej televízie môžete sledovať najlepší európsky ženský basketbal na ČT Sport.

Program českej televízie nájdete u viacerých poskytovateľov TV v SR. Ako sa darilo Slovenkám v kvalifikácii na ME ste mohli sledovať na JOJ Šport.

 • TV: RTVS Šport, ČT Sport, JOJ Šport
 • Live stream: TV Tipsport, Niké TV, Fortuna tv
 • ME basketbal ženy ›

NBA naživo

Najlepšiu basketbalovú mužskú súťaž na svete NBA môžete sledovať na platených športových programoch Nova Sport 1 a 2. Tie vysielajú celú základnú časť, aj play-off až do posledného finálového zápasu.

 • TV: Nova Sport 1, Nova Sport 2
 • Live stream: TV Tipsport, Niké TV, Fortuna TV, VOYO, NBA TV
 • NBA naživo ›

ME v basketbal mužov live

Kvalifikácia ME v basketbale mužov live a zápasy Slovenska odvysiela RTVS Šport.

Európsky basketbal je taktiež dostupný na stanici ČT Sport live.

MS v basketbale žien naživo

Aj MS v basketbale žien naživo by mala na Slovensku odvysielať verejnoprávna televizia na programe RTVS Šport. Spolu s ňou aj česká televízia.

Španielska liga basketbal live

Liga Endesa je španielska basketbalová liga a patrí medzi top basketbalové súťaže na svete. Najzaujímavejším zápasom je El Clasico, ale nie to futbalové.

Zápasy španielskej basketbalovej ligy live odvysiela JOJ Šport live.

 • TV: JOJ Šport
 • Live stream: TV Tipsport, Niké TV, Fortuna TV

Turecká basketbalová liga naživo

Super Lig je najvyššia turecká basketbalová liga a jej zápasy môžeme sledovať na platenom športovom kanály JOJ Šport.

 • TV: JOJ Šport
 • Live stream: TV Tipsport, Niké TV, Fortuna TV

Európsky pohár FIBA live

Basketbalovú európsku súťaž mužov pohár FIBA a ako sa darilo slovenským tímom v tejto súťaži odvysielal v minulom ročníku JOJ Šport a je dosť pravdepodobné, že budú vysielať aj nadchádzajúce sezóny.

 • TV: JOJ Šport
 • Live stream: TV Tipsport, Niké TV, Fortuna TV

Európsky pohár žien basketbal naživo

Európsky pohár žien v basketbale je možné sledovať na športovom programe JOJ Šport, ktorý vysiela niekoľko stovky hodín ročne z basketbalu.

 • TV: JOJ Šport
 • Live stream: TV Tipsport, Niké TV, Fortuna TV

Basketbal Euroliga live

Basketbal Euroliga live je dostupná v priamom prenose na Premier Sport 2. Táto súťaž je najprestížnejšou klubovou basketbalovou ligou na starom kontinente.

Celá súťaž každoročne vyvrcholí turnajom Final four.

 • TV: Premier Sport 2
 • Live stream: TV Tipsport, Niké TV, Fortuna TV

SBL basketbal naživo

Slovenskú basketbalovú ligu – SBL naživo je možné sledovať zadarmo na Niké TV. Stávková spoločnosť je už niekoľko rokov hlavným sponzorom súťaže.

Živé zápasy v TV môžete sledovať na RTVS Šport.

Niké extraliga žien basketbal naživo

Najvyššiu ženskú basketbalovú súťaž naživo vysiela verejnoprávna televízia na svojom programe RTVS Šport.

 • TV: RTVS Šport
 • Live stream: Niké TV

Basketbal live v TV program

Program basketbalových líg a šampionátov vysielaných v TV na Slovensku si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke:

BASKETBAL V TV PROGRAM
BASKETBAL TV
NBA Nova Sport 1, Nova Sport 2
ME basketbal žien RTVS Šport, ČT Sport, JOJ Šport
MS basketbal žien RTVS Šport, ČT Sport
ME basketbal mužov RTVS Šport, ČT Sport, JOJ Šport
MS basketbal mužov RTVS Šport, ČT Sport
Španielska Liga Endesa JOJ Šport
Turecká Super Lig JOJ Šport
Európsky pohár žien JOJ Šport
Európsky pohár mužov JOJ Šport
Niké extraliga žien RTVS Šport
SBL liga mužov RTVS Šport
Basketbal Euroliga Premier Sport 2

Basketbal live stream zadarmo

Sledovať basketbal live stream zadarmo sa dá prostredníctvom online vysielania stávkových kancelárii. Stream je možné spustiť na PC, tabletoch a vďaka mobilným aplikáciám aj vo svojich chytrých zariadeniach.

Slovenské stávkové kancelárie ponúkajú svojim hráčom okrem sledovania športových udalosti online, aj zaujímavé bonusy za registráciu.

1️⃣ Basketbal livestream na TV Tipsport

Basketbal livestream má v ponuke na svojej internetovej televízii kancelária Tipsport. Tá má v portfóliu veľmi obsiahlu ponuku basketbalových zápasov v Europe, ale aj vo svete a vysiela ich na TV Tipsport.

Zaregistrujte sa a získate 7 dní livestream zadarmo. Pre následné obnovenie live prenosov stačí raz do mesiaca staviť minimálne za 1,20 €.

SLEDUJ TV TIPSPORT ▷

 • BASKETBAL: NBA, Španielska liga, Turecká liga, Francúzska liga, Talianska liga, Poľská liga, Juhoamerické a Ázijské súťaže, Nemecká liga, Austrálska liga, ME v basketbale, MS v basketbale, Euroliga, Európske poháre, ženskú WNBA
 • APLIKÁCIA: ÁNO
 • BONUS: ÁNO | CHCEM BONUS |

TV Tipsport live stream online player

2️⃣ Basketbal live stream na Fortuna TV

Basketbal live stream má v portfóliu aj stávková spoločnosť Fortuna a najlepšie basketbalové zápasy ponúka na Fortuna TV.

Pre sledovanie a tipovanie je nevyhnutné sa zaregistrovať a následne môžete bez problémov sledovať športové prenosy zadarmo, ak máte natipovaný aspoň jeden nevyhodnotený tiket a kladný zostatok na účte.

SLEDUJ FORTUNA TV ▷

 • BASKETBAL: NBA, Španielska liga, Turecká liga, Nemecká, Poľská liga, Talianska liga, Grécka liga, Európske pohárové súťaže, Euroliga, MS v basketbale, ME v basketbale
 • APLIKÁCIA: ÁNO
 • BONUS: ÁNO | CHCEM BONUS |

3️⃣Niké TV basketbal online

Basketbal online je dostupný aj na Niké TV. Sledujte zápasy live stream s možnosťou tipovania a berte úžasný bonus 20 zadarmo bez vkladu.

Pre sledovanie TV Nike basketbal je podmienkou mať vytvorený účet a na ňom minimálne 5 eur, alebo mať stavený tiket v min. hodnote 0,50 eur.

SLEDUJ NIKÉ TV ▷

 • BASKETBAL: NBA, Španielska liga, Turecká liga, Francúzska liga, Talianska liga, Poľská liga, Nemecká liga, Austrálska liga, ME v basketbale, MS v basketbale, Euroliga, Európske poháre, ženskú WNBA, SBL liga, Niké extraliga žien, Slovenské basketbalové poháre, Kvalifikačné zápasy
 • APLIKÁCIA: ÁNO
 • BONUS: ÁNO | CHCEM BONUS |

Basketbal online v mobile

Sledovať live basketbal môžete cez aplikácie stávkových kancelárii, alebo cez apky od tv operátorov. Stiahnite si aplikácie ktoré vám najviac vyhovujú a nič vám nebráni sledovať najlepšie basket stretnutia kdekoľvek a kedykoľvek.

Existuje niekoľko streamovacích služieb, ktoré ponúkajú športové prenosy vrátane basketbalu. Tie sú väčšinou platené a sú nimi napríklad: NBA TV, ESPN+, Sling TV, Hulu Live TV, YouTube TV a FuboTV.

Online basketbal aplikácia

Pre sledovanie online basketbal cez aplikácie si môžete stiahnuť apku RTVS, ktorá vysiela niekoľko basketbalových zápasov.

Svoje aplikácie majú aj poskytovatelia televízie ako napríklad MagioGo, Skylink, UPC Horizon Go, Orange TV alebo DIGI GO.

Spomínaní poskytovatelia majú v portfóliu športové programy, ktoré vysielajú basketbal live.

Basketbal live výsledky

Najlepšie basketbal live výsledky nájdete na flashscore, kde okrem konečného skóre, uvidíte live výsledky, štatistiky zápasov, tabuľky, strelcov a ďalšie zaujímavé informácie.

Stavte si na basketbal live s bonusom

Stavte si na basketbal live s bonusom zadarmo u slovenských stávkových kancelárii. Podmienkou získania bonusu je jednoduchá registrácia a navyše môžete na basketbal tipovať, alebo sledovať zápasy naživo.

S peniazmi od stávkových kancelárii môžete vyhrať reálne peniaze, ktoré môžete použiť na ďalšiu stávku, alebo si ich nechať vyplatiť.

Zdroj: joj.sk, rtvs.sk, nike.sk, tipsport.sk, fortuna.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest