Internetová televízia VOYO live – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Internetová televízia VOYO ponúka svojim zákazníkom množstvo športových prenosov naživo, bohatý archív, šikovnú aplikáciu a mnoho ďalšieho. Pozrite si náš prehľad, v ktorom sa dozviete aké športy a súťaže môžete sledovať na VOYO live. To všetko na svojom PC, tablete alebo mobile! 

VOYO – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať VOYO ?

Na rozdiel od ostatných športových staníc, VOYO ponúka množstvo živých prenosov z bojových športov. Naživo si tak môžete užiť tie najlepšie MMA turnaje!

Internetová služba VOYO ponúka nielen live prenosy športových udalostí, ale taktiež má aj kvalitný archív, kde je možné sledovať jednotlivé zápasy zo záznamu kedykoľvek chcete. Urobiť tak môžete na svojom PC, tablete alebo cez aplikáciu vo svojom smartfóne.

VOYO
Kde sledovaťvoyo.sk, aplikácia 
ŠportyHokej, Tenis, MMA, … [prehľad tu ›]
Cena5,99 € / mesiac
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
MajiteľMarkíza
Webvoyo.markiza.sk

Ako sledovať VOYO live?

Ak sa pýtate, ako sledovať VOYO live, tak odpoveďou je buď na internetovej stránke televízie alebo cez aplikáciu, dostupnú pre iOS i Android. Stačí si zaplatiť mesačné predplatné a live prenosy si môžete užiť ešte dnes.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

VOYO.sk cena a predplatné

Cena za túto službu je 5,99 € na mesiac a tak je platforma VOYO.sk dostupná pre každého. Po 30 kalendárnych dňoch prebehne opakovaná automatická platba. Poplatok môžete uhradiť debetnou alebo kreditnou kartou.

TV VOYO na 7 dní zadarmo

Určite oceníte to, že každý nový užívateľ má TV VOYO na 7 dní zadarmo. Pokiaľ sa nachádzate na území Slovenska, v skúšobnej lehote si môžete pozrieť rovnaký obsah ako pri predplatnom, okrem TV staníc Nova Sport 1,2.

NOVA Sport na platforme VOYO

Veľkou výhodou je fakt, že na platforme VOYO môžete sledovať TV kanály NOVA Sport 1,2. Nepotrebujete žiadnu káblovku ani satelitné pripojenie. Populárne športové stanice si pozriete online kdekoľvek sa nachádzate. Stačí vám pripojenie na internet.

Športové stanice NOVA Sport 1 a Nova Sport 2 okrem iného vysielajú futbalovú Európsku ligu, zápasy NBA, či všetky preteky MotoGP.

TV kanály NOVA Sport majú presne stanovený program, ktorý vám nie vždy musí vyhovovať. Avšak, na VOYO si môžete pozrieť šport kedykoľvek a to buď v priamom prenose alebo zo záznamu. Nie ste viazaný na fixný čas.

VOYO.sk Archív

Na VOYO.sk nájdete bohatý archív, v ktorom si dodatočne môžete pozrieť všetky odvysielané prenosy. Archív je časovo neobmedzený, až na pár výnimiek. Pokiaľ tak nestihnete sledovať live prenos, nájdete ho následne v archíve.

Voyo kód zadarmo

Voyo kód zadarmo ste v minulosti mohli získať u niektorých predajcov pri zakúpení ich služby alebo produktu. Momentálne však táto akcia neprebieha.

Kde sledovať šport naživo dnes

Športové prenosy naživo si dnes môžete pozrieť aj na televíznych športových kanáloch, ako sú NOVA Sport 1,2 , Eurosport, Sport 2, Premier Sport, Orange Sport a mnohých ďalších. Každá športová stanica ponúka rôzne športy a súťaže.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela VOYO live?

Na internetovej platforme VOYO live si môžete vychutnať športové prenosy z rôznych súťaží. Tešiť sa môžu najmä priaznivci hokeja, tenisu, či MMA.

VOYO živé vysielanie – program dnes a zajtra

Na platforme VOYO nenájdete program na niekoľko dní, ako je to u klasických športových TV kanálov. Avšak, môžete si pozrieť aktuálne živé vysielanie, ktoré nájdete na oficiálnej stránke internetovej televízie.

SLEDUJTE VOYO NAŽIVO
FutbalFortuna liga
HokejNHL
TenisATP turnaje
MMABellatorKSW, PFL, UFC

Fortuna liga live na VOYO.sk

Slovenskú Fortuna ligu môžete sledovať live na VOYO.sk od sezóny 2021/2022. TV Markíza získala vysielacie práva až do roku 2024 a na VOYO uvidíte všetky zápasy v sezóne. Tešiť sa môžete aj na predzápasové štúdio so zaujímavými hosťami a podrobné analýzy jednotlivých zápasov.

TIP ❱ Ako sledovať slovenskú Fortuna ligu live ›

Futbalový magazín GÓÓÓL na VOYO

Na VOYO môžete po novom sledovať aj futbalový magazín GÓÓÓL, v ktorom sa bude rozoberať vždy posledné hracie kolo Fortuna ligy. Uvidíte tu tie najkrajšie góly, rekcie hráčov a mnoho ďalšieho. Magazín je vysielaný každý pondelok o 18:00. Môžete ho sledovať taktiež aj na televízii Dajto a Nova Sport.

Talkshow V POLČASE na VOYO.sk

Podobne ako futbalový magazín, tak vznikla na VOYO.sk aj nová talkshow s názvom V POLČASE. V nej sa budú zaujímaví hostia baviť o novinkách a zaujímavostiach z Fortuna ligy, ako sú prestupy hráčov, výmeny trénerov a podobne. Talkshow je vysielaná každý štvrtok o 18:00 opäť na Voyo.sk, Dajto a Nova Sport.

NHL online na VOYO

Na internetovej platforme VOYO môžete sledovať NHL zápasy online. Pravidelne sa môžete tešiť na zaujímavé duely najlepšej hokejovej ligy na svete. Zápasy NHL sú v archíve dostupné 7 dní po odvysielaní.

V zámorí pôsobí aj niekoľko slovákov ako sú Erik Černák, Jaroslav Halák, Richard pánik, Tomáš Tatar, Martin Feherváry či nestarnúci Zdeno Chára.

TIP ❱ Ako a kde sledovať NHL naživo ›

Tenis naživo na VOYO.sk

Na VOYO.sk si môžete užiť aj tenis naživo. Internetová služba vysiela viaceré tenisové ATP turnaje. Zameriava sa hlavne na kategóriu ATP 250. Sledovať môžete turnaje v Singapure, Marseille, Montpellier a mnoho ďalších.

Okrem toho však vysiela aj zápasy grandslamového turnaja Roland Garros. Každý deň sa môžete tešiť na jeden najatraktívnejší zápas dňa, ktorý si budete môcť pozrieť online priamo na webe voyo.sk

TIP ❱ Ako a kde sledovať tenis naživo ›

TV Voyo Wimbledon live stream

Na TV Voyo ste v minulosti mohli sledovať aj live stream Wimbledonu. Vysielacie práva vlastnila TV stanica Nova sport a tým pádom niektoré prenosy boli vysielané aj cez službu Voyo.

Momentálne najlepšou možnosťou, ako si vychutnať všetky zápasy z Wimbledonu je live stream na stávkových kanceláriách. Jednou z nich je aj Niké, ktorá má svoju vlastnú TV Niké. Live prenosy si tak môžete pozrieť na webe alebo cez aplikáciu v mobile.

MMA Bellator online na VOYO

MMA Bellator online na VOYO je čerstvou novinkou tejto platformy. Známa organizácia MMA Bellator je považovaná za druhú najlepšiu MMA organizáciu, hneď po UFC. V minulosti sa tu stal šampiónom poloťažkej váhy aj slovenský bojovník Attila Végh.

TIP ❱ Ako sledovať MMA Bellator live ›

KSW MMA na VOYO live

Po novom všetky turnaje KSW MMA uvidíte na VOYO live! Organizácia KSW MMA sa radí medzi najlepšie MMA organizácie v Európe a na poli bojových športov je to známe meno. Tešiť sa môžete na množstvo dramatických zápasov, v ktorých sa predstavia aj slovenskí bojovníci.

TIP ❱ Ako sledovať KSW MMA live ›

PFL naživo na VOYO.sk

Organizácia PFL odteraz naživo exkluzívne na VOYO.sk. MMA organizácia PFL vznikla v roku 2018, odkedy ponúka divákom pútavé zápasy. Je známa tým, že má iný formát, ako ostatné organizácie. Ide vlastne o ligu so základnou časťou a následným play-off.

TV Voyo UFC naživo

Po novom si na TV Voyo môžete pozrieť aj UFC naživo. Voyo bude vysielať všetky UFC zápasy Lajoša Kleina a mnoho ďalších turnajov. V rámci prenosu sa môžete tešiť na kompletnú prelims aj hlavnú kartu. Celý turnaj si navyše môžete pozrieť kedykoľvek aj zo záznamu.

VIDEO: Klein vs. Landwehr 16.10. na VOYO

Oktagon MMA na VOYO.sk

Turnaje Oktagon MMA na VOYO.sk neuvidíte a to i napriek tomu, že služba ponúka množstvo MMA zápasov. Avšak, domácu scénu MMA a všetky zápasy Oktagonu je možné sledovať na TV Tipsport, ktorú prevádzkuje stávková kancelária Tipsport.

Športové prenosy na VOYO.sk alebo v mobilnej aplikácii (zdroj: Voyo)

Mobilná aplikácia VOYO – športové prenosy v mobile

Mobilná aplikácia VOYO je ďalšou možnosťou, ako sledovať športové prenosy v mobile. Je dostupná pre operačné systémy Android aj iOS. Nižšie nájdete podrobný návod ako sledovať šport cez aplikáciu Voyo na svojom mobile alebo tablete.

Návod, ako sledovať VOYO cez aplikáciu

  1. Zaregistrujte sa a vytvorte si účet na VOYO cez webový prehliadač (v aplikácii sa nie je možné registrovať).
  2. Zaplaťte mesačné predplatné a aktivujte si účet.
  3. Stiahnite si aplikáciu VOYO cez Android 6 a vyšší alebo cez iOS 12 a vyšší.
  4. Prihláste sa do aplikácie.
  5. Teraz môžete sledovať  živé vysielanie alebo bohatý archív.

VOYO – informácie a majiteľ TV Markíza

VOYO je populárna internetová platforma, ktorá patrí pod súkromnú komerčnú televíziu TV Markíza.

VOYO filmy, seriály, SuperStar

VOYO vysiela predovšetkým filmy, seriály a iné programy ako je napr. SuperStar. Nejde teda o výhradne športovú platformu. Je to však služba, cez ktorú si diváci môžu pozrieť filmu a seriály skôr, ako pôjdu v premiére na Markíze. Medzi najobľúbenejšie seriály patria Oteckovia, Esmeralda či Červené pásky.

Nájdete tu aj množstvo reality show, akou je napríklad Farma, ale tešiť sa môžete aj na zábavné relácie Tvoja tvár znie povedome či Svadba na prvý pohľad.

VOYO Doma a Dajto

VOYO vysiela aj TV programy Doma a Dajto. Na dome si môžete pozrieť väčšinou romantické filmy, seriály či telenovely. Stanica Dajto je zameraná najmä na filmy a komédie.

VOYO darčekové kupóny

Po novom, VOYO ponúka darčekové kupóny, ktoré môžete darovať svojim blízkym. Na oficiálnej stránke televízie nájdete darčekové kupóny, pri ktorých si môžete vybrať dĺžku predplatného a zvoliť si aj vzhľad kupónu.

Zdroj: voyo.sk, wikipedia.com, markiza.sk 

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest