Ako a kde sledovať Premier League naživo? Anglická liga live v TV a online na internete!

Najvyššia anglická liga Premier League je považovaná za najlepšiu a najprestížnejšiu futbalovú ligu na svete. Veľmi populárna je aj na Slovensku a to najmä vďaka slovenským reprezentantom, ktorí v nej pôsobia. Pozrite si nasledujúci článok, v ktorom vám poradíme, ako a kde môžete sledovať Premier league naživo v TV, online na internete, alebo na mobile.

Kde sledovať Premier League naživo?

Anglickú ligu Premier League môžete sledovať naživo v TV či cez Zobraziť článokonline prenos na svojom mobile. Prinášame vám taktiež zoznam majiteľov lukratívnych vysielacích práv v Anglicku, Nemecku, Taliansku, Španielsku či vo Francúzsku.

Pozrite si kompletný prehľad:

Premier League 2021/2022

V lige pôsobí 20 tímov, ktoré hrajú dvakrát každý s každým, teda celkovo 38 kôl. V novej sezóne 2021/22 bude obhajovať titul Manchester City, v pozícii nováčika sú ako vždy 3 kluby Norwich, Watford a Brentford.

TIP ❱ Všetko o Premier League 2021/22 ›

Živé prenosy z Premier League na Slovensku dnes

Vysielacie práva na Premier League pre Slovensko a Český republiku sa zvyčajne predávajú v jednom balíku. V sezónach 2016/17 až 2018/19 sme najvyššiu anglickú futbalovú súťaž mohli sledovať iba na kanáloch DIGI SPORT, ktoré v Českej republike vysielala spoločnosť DIGI TV CZ a na Slovensku DIGI Slovakia.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Od sezóny 2019/20 je možné sledovať zápasy Premier League na úplne novom televíznom kanáli s názvom Premier Sport. Ten vysiela aj priame prenosy z anglickej Championship a škótskej Premiership.

Vlastníkom televíznej licencie na kanál Premier Sport je spoločnosť DIGI Slovakia. Obsah kanálu Premier Sport je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Sledujte Premier League na novom programe Premier Sport
Sledujte Premier League naživo na novom programe -Premier Sport! (Zdroj: Digisport.sk)

Premier League naživo už aj na Magio TV

Zákazníci Mágio televízie si v novej sezóne môžu vychutnať anglickú Premier League. Nový športový kanál Premier Sport zaradili do ich balíka HD Športový, ktorý ponúka najviac športových kanálov v HD kvalite na trhu.

Sledujte Premier League v mobile, alebo tablete

Niektorí televízni poskytovatelia, ako napríklad Magio od Slovak Telekom ponúkajú sledovanie celej TV ponuky aj v aplikácii. Stačí ak máte účet a môžete sledovať v mobile to, čo normálne sledujte v TV.

Premier league live na aplikácii DIGI GO

DIGI GO je mobilná televízia, na ktorej môžu predplatitelia sledovať až deväť športových kanálov na svojich mobilných telefónoch a tabletoch, kompatibilné pre Android a iOS.

Športové prenosy môžete sledovať len na území Slovenskej republiky, k tomu stačí byť len pripojený na internet. Sledovať Premier league môžete kdekoľvek ste.

Na jeden registrovaný účet môžete službu DIGI GO využívať až na dvoch registrovaných zariadeniach.

Kde pozerať Premier League v Českej republike

V Českej republike budú mať zápasy Premier League v ponuke operátory – T-Mobile, DIGI TV a O2 Czech Republic.

DIGI TV CZ

Klienti českého operátora DIGI TV CZ nájdu nový program Premier Sport v ponuke cez satelit, aj cez internet.

TV Telly

Priame prenosy a aj záznamy zo stretnutí Premier League môžete sledovať aj na TV Telly, ktorá má vo svojom portfóliu aj športový program Premier Sport. Premier League tak môžete sledovať už od 80 KČ za deň.

O2 TV

Nový kanál Premier Sport je dostupný v balíčku O2 TV HBO a Sport Pack a tiež v štandardných TV tarifoch L a XL.

T-Mobile

Operátor T-Mobile ponúka vysielanie športového programu Premier Sport a tak si môžete naživo užiť aj najvyššiu anglickú ligu.

Premier League od sezóny 2022/23 na Skylink

Spoločnosť Skylink získala vysielacie práva Premier league v Česku a Slovensku od sezóny 2022/23 na tri roky.

Živé online rádio zo zápasov Premier League

Futbalový nadšenci anglickej Premier League, určite ocenia český audio komentár pri všetkých zápasoch. Vďaka online rádiu tak budete mať detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Čo pre to treba urobiť je len sa zaregistrovať.

Audio komentár nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (Liga majstrov, Premier League a Európska liga). Rádio funguje aj v mobile.

Premier League - online rádion
Priebeh zápasov Premier League môžete počúvať v online rádiu na Tipsport.sk(Zdroj: Tipsport.sk)

Hovoriaci live tracker z Premier League

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, alebo možnosť pozerať PL naživo, ale chcú mať prehľad o zápase ponúka Tipsport taktiež ich hovoriaci live tracker.

V ňom nájdete graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho o zápase – ako držanie lopty, počet striel či rohových kopov a to všetko so zvukovými efektami pri všetkom dôležitom.

Vďaka online trackeru tak budte mať detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas sa automaticky spustí! Tracker funguje aj v mobile.

Sledujte Premier League cez audio tracker

Sledujte Premier League cez hovoriaci tracker
Vyskúšajte hovoriaci – audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Premier League online komentár

Najzaujímavejšie zápasy z Premier league prinesieme v živých online komentároch aj na našom webe 7sport.sk.

Sledujte Premier League live v zahraničí

Premier league naživo v Anglicku

Najviac prenosov z anglickej Premier league odvysiela spoločnosť Sky Sport, ktorá sa podelí o vysielacie práva spolu so TV spoločnosťou BT Sport a niekoľko stretnutí tiež odvysiela Amazon Prime Video.

Uvedené spoločnosti vlastnia vysielacie práva na PL pre sezóny 2019/20, 2020/21 a 2021/22. Spolu odvysielajú v každej sezóne naživo 200 zápasov.

Premier league na Sky Sports – 128 zápasov

32 zápasov v sobotu o 18:30
32 zápasov v nedeľu o 15:00
8 zápasov v sobotu o 20:45 (novinka)
32 zápasov v nedeľu o 17:30
24 zápasov v pondelok o 21:00 alebo v piatok o 21:00

Anglická liga na BT Sport – 52 zápasov

32 zápasov v sobotu o 13:30
15 zápasov z dvoch kôl v strede týždňa
5 zápasov počas rozdelených kôl zimnej prestávky

Premier league na Amazon Prime Video – 20 zápasov

10 zápasov z víkendových kôl
10 zápas z kôl v strede týždňa

Na Amazon Originals môžete exkluzívne sledovať, ako populárne filmy, televízne programy tak aj Premier league. Úvodná cena € 5.99  2.99 za mesiac počas prvých šiestich mesiacov.

Všetko si vychutnáte na webe, alebo na aplikácii Prime Video na smartfóne, tablete, inteligentných televízoroch -a to až na 3 zariadeniach naraz.

Amazon už v apríli získal exkluzívne vysielacie práva vo Veľkej Británii na prenosy z tenisového US Open a v USA na zápasy ligy amerického futbalu (NFL).

Vysielacie práva na Premier League v sezóne 2021/22

Pozrite si kompletný prehľad vlastníkov vysielacích práv na anglickú najvyššiu futbalovú súťaž Premier League v sezóne 2021/22.

EURÓPA

Albánsko, Kosovo – SuperSport, Andorra – DAZN, Bielorusko – Belteleradio, Belgicko – Play Sports, Bulharsko – Diema Sport, Cyprus – CytaVision, Česká republika – Digi Sport, Dánsko – TV3 Sport, Estónsko – TVPlay Sports, Fínsko – Viasat Sport, Francúzsko – Canal+, Grécko – Cosmote Sport, Holandsko – Ziggo Sport, Island – Síminn, Írsko – Sky Sports, BT Sport, Premier Sports, Maďarsko – Digi Sport, Lotyšsko – TVPlay Sports, Lichtenštajnsko – Sky Sport, Litva – TVPlay Sports, Luxembursko – Sky Sport, Nemecko – Sky Sport, Nórsko – TV2, Poľsko – NC+, Portugalsko – Sport TV, Rakúsko – Sky Sport, Rumunsko – Eurosport, Rusko – web. portál – Rambler, San Maríno – SKY Sport, Slovensko – Digi Sport, Srbsko, Chorvátsko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Macedónsko, Slovinsko – Sport Klub, Španielsko – DAZN, Švajčiarsko – Sky Sport, Canal+, RMC Sport, Švédsko – Viasat Sport, Taliansko – SKY Sport, Turecko – S Sport, TRT Spor, Ukrajina – Setanta Sports

SEVERNÁ AMERIKA A KARIBSKÉ OBLASTI

Kanada – DAZN, Karibské oblasti – C&W, Digicel, USA – NBC Sports, Telemundo Deportes

LATINSKÁ AMERIKA

Brazília – ESPN Brasil, Stredná Amerika, Dominikánska Republika, Mexiko – SKY Sports

OCEÁNIA

Austrália – Optus Sport, Nový Zéland – Spark, Pacifické ostrovy – Sky Pacific

ÁZIA

Čína a Macao – PPTV, Hong Kong – Now TV, India – Star Sports, Indonézia – Mola TV, TVRI, Japonsko – DAZN, Južná Kórea – SPOTV, Kazachstan – Setanta Sports, Malayzia a Brunej – Astro, Mongolsko – SPS, Singapúr – Singtel TV, Taiwan – Eleven Sports, Tadžikistan – Varzish TV, Football TV, Thajsko, Laos a Kambodža – Facebook, Vietnam – K+

AFRIKA A BLÍZKY VÝCHOD

Blízky východ a Severná Afrika – beIN Sports, Subsaharská Afrika – Supersport

Kde môžeme sledovať Premier league v TV naživo?

Ste v zahraničí, alebo máte prístup k zahraničným televíznym kanálom a neviete ktorá TV spoločnosť vysiela daný zápas live? Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Okrem Premier league sa na webe dozviete aj informácie o iných ligách a pohárových stretnutiach.

Premier League – video zostrihy a highlights zápasov

Anglicka futbalová liga ponúka krátke videozáznamy zo zápasov Premier League na svojej oficiálnych webových stránkach.

Video na off. webe PL ›

Live výsledky a štatistiky z Premier League

Kde nájdete najrýchlejšie a najlepšie výsledky a štatistiky zápasov anglickej ligy? Máme pre Vás dva tipy tích najlepších zdrojov.

Najlepšie futbalové štatistiky na SofaScora

Futbalové výsledky a štatistiky live naživo na SofaScore pokrývaju viac ako 500 futbalových líg, pohárov a turnajov so live aktualizovanými výsledkami, štatistikami, ligovými tabuľkami, video highlights, rozpismi zápasov a live streamingom.

Najlepšie futbalové live výsledky

Prvým je bezkonkurenčne web flashscore, ktorý poskytuje priebežné (live) futbalové výsledky z viac ako 1000 futbalových ligových a pohárových súťaží.

Ďalej na webe nájdete ligové tabuľky, najlepších strelcov, polčasové výsledky, červené karty, upozornenie na strelené góly a ďalšie futbalové informácie všetko live, vrátane prehľadu kurzov stávkových kancelárii .

Sledujte futbal naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte futbalové zápasy naživo – aktuálne live výsledky @flashscore.sk

Stavte si na Premier League

Stávkové kancelárie prinášajú bohatú ponuku stávkových príležitostí, vďaka ktorej môžete pri zápasoch najlepšej ligy sveta zažiť ešte viac vzrušenia – špeciálne stávky na celkového víťaza majstrovského titulu, najlepšieho strelca alebo na to, ktorý z londýnskych klubov dosiahne najlepšie umiestnenie.

Stavte si na Premier League bez rizika
Stavte si na Premier League v live stávkach (Zdroj: Fortuna.sk)

Zdroj: digisport.sk, orange.sk, wikipedia, zive.sk, o2tv.cz, t-press.cz, satelitnatv.sk, parabola.cz, ifortuna, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest