Kde sledovať F1 naživo dnes? TV a online prenos, live stream na mobile!

Sezóna Formula 1 sa začala a najväčším konkurentom Mercedesu je stajňa Red Bull. Podarí sa Maxovi Verstappenovi ukončiť nadvládu Lewisa Hamiltona? Chcete vedieť kde môžete sledovať súperenie jazdcov Veľké ceny  F1 naživo? Na akých televíznych staniciach a aké sú ďalšie možnosti sledovania Formuly 1 v priamom prenose.

Kde sledovať F1 naživo?

F1 je skutočne veľmi atraktívna súťaž pre divákov a pre vyšší záujem existuje niekoľko množstvo spôsobov, ako sledovať závody Formuly 1. Jazdcov F1 si môžete pozrieť v televíznych prenosoch, na rôznych streamovacích službách, ale aj na mobile.

🏁 Aktuálny kalendár F1 v sezóne 2021

Nová sezóna F1 sa začala o týždeň skôr, ako bolo plánované a to 28. marca Veľkou cenou Bahrajnu. Predbežný kalendár F1, má naplánovaných zatiaľ 23 závodov a zatiaľ zrušenými pretekmi sú VC Kanady (náhradná VC Turecka) a VC Vietnamu. Prvá a aj náhradná GP bola zrušená z pandemických a druhá z politických dôvodov. V sezóne F1 2021 uvidíme dva závody v Rakúsku na okruhu Red Bull Ring.

Do kalendára F1 pribudla v tomto ročníku nová Veľká cena, ktorá nahradí zrušené Grand Prix. Katarský okruh Losail International Cicuit, bude hostiť VC Kataru, ktorá sa bude konať v dňoch od 19. – 21. novembra 2021.

Závody F1 sa tu budú potom pravidelne konať od roku 2023, pretože Katar podpísal s Formula 1 zmluvu na 10 rokov. Trať Losail je známa hlavne z pretekov MotoGP, kde sa každoročne konajú MS cestných motocyklov.

TIP ❱ Všetko o Veľkých cenách F1 2021 ›

FORMULA 1  PROGRAM A VÍŤAZI 2021
28.3.VC Bahrajnu – SakhirLewis Hamilton (Mercedes)
18.4.VC Emilia-Romagna – ImolaMax Verstappen (Red Bull)
2.5.VC Portugalska – PortimaoLewis Hamilton (Mercedes)
9.5.VC Španielska – BarcelonaLewis Hamilton (Mercedes)
23.5VC Monaka – MonacoMax Verstappem (Red Bull)
6.6.VC Azerbajdžanu – BakuSergio Perez (Red Bull)
20.6.VC Francúzska – Le CastelletMax Verstappen (Red Bull)
27.6.VC Rakúska – SpielbergMax Verstappen (Red Bull)
4.7.VC Rakúska II – SpielbergMax Verstappen (Red Bull)
18.7.VC Veľkej Británie – SilverstoneLewis Hamilton (Mercedes)
1.8.VC Maďarska – BudapestEsteban Ocon (Alpine)
29.8.VC Belgicka – SpaMax Verstappen (Red Bull)
5.9.VC Holandska – Zandvoort Max Verstappen (Red Bull)
12.9.VC Talianska – MonzaDaniel Ricciardo (McLaren)
26.9.VC Ruska – SochiLewis Hamilton (Mercedes)
10.10.VC Turecka – Istanbul ParkValtteri Bottas (Mercedes)
24.10.VC USA – Austin
7.11.VC Mexika – Mexico City
14.11.VC Brazílie – Sao Paulo
21.11.VC Kataru – Losail
5.12.VC Saudskej Arábie – Jeddah
12.12.VC Abu Dhabi – Abu Dhabi

Kde sledovať F1 naživo na Slovensku v TV

Televízne práva na Majstrovstvá sveta Formuly 1 na Slovensku vlastní televízia Sport 1 a Sport 2.

Formula 1 live v TV na Sport 1 a Sport 2

Formula 1 a televízne stanice Sport 1 a Sport 2 (AMC Networks International) sú neodlúčiteľnou dvojicou v Česko-Slovensku a svoju spoluprácu predĺžili až do konca roku 2023.

Program Formule 1 každej veľkej ceny už tradične na kanáloch začína piatkovými tréningami na kanály Sport 1. Samotný prenos cez víkend následne vysiela Sport 2. Už klasicky pred každým závodom môžeme vidieť televízne štúdio, kde skúsení komentátori podrobne analyzujú formu jazdcov či trať samotnej Grand Prix.

Kde naladiť na TV športové kanály Sport 1 a Sport 2?

Diváci vlastniaci satelit, majú tieto dva programy k dispozícií v sieťach Skylink, UPC, Magio a Digi. Všetky tieto platformy ponúkajú oba programy a vy si tak môžete plnohodnotne vychutnať Formulu 1 v priamom prenose.

Kde pozerať F1 online zo zahraničia?

Prenosy Formuly 1 patria medzi najpopulárnejšie, a preto je veľká šanca ich pohodlne sledovať aj zo zahraničia.

Ako sledovať Formulu 1 v Čechách živý prenos

V Čechách, podobne ako na Slovensku, prenosy F1 vysielajú kanály Sport 1 a Sport 2, ktoré majú zmluvu do roku 2023. Po tomto roku, vďaka novému majiteľovi televíznych práv celej Formule 1, sa forma vysielania zmení.

Formula 1 live na satelite a zahraničných kanáloch

Priamy prenos Formuly 1 môžete sledovať aj na množstve zahraničných televízií či už platených, alebo bez poplatku.

U našich susedov v Rakúsku vysiela preteky kanál ORF Eins ktorý je zadarmo. U našich južných susedov pravidelne vysiela Formulu 1 športový kanál M4 Sport. V Anglicku si jazdcov F1 môžete vychutnať na stanici Sky Sports F1 alebo na Channel 4. Ten vysiela však len desať veľkých cien naživo.

V Nemecku kvalifikáciu Formuly 1 vysiela kanál RTL. Celý program F1 si môžete pozrieť len na kanály Sky Deutschland

F1 online sk prenosy zadarmo

Skvelou voľbou pre sledovanie Grand Prix F1 live sú naše online prenosy. Pre tých, ktorí nemajú možnosť sledovať kvalifikáciu, alebo Veľkú cenu F1 live je k dispozícií náš online písaný komentár. Ak nemôžete sledovať F1 v televízii, určite bez váhania zavítajte do sekcie na našom webe ONLINE PRENOSY.

Formula 1 veľká cena livestream

F1 TV Stream

Oficiálna stránka Formuly 1 prináša svojim fanúšikom F1 TV. Táto online televízia, ponúka kompletný prenos z každej veľkej ceny aj s podrobnými štatistikami. Ako doplnok sú rôzne zaujímavé dokumenty z prostredia kráľovnej motošportu a taktiež viac ako 650 historických závodov F1.

F1 TV livestream

Na vyber máte z dvoch ponúkaných možností F1 TV Pro a F1 Tv Access. V prvej možnosti máte prístup asi ku všetkému, dokonca aj k rádio vysielačkám, za tento prístup si zaplatíte 50 € ročne.

Lacnejšia je verzia F1 TV Acces, ktorá vám umožní sledovanie závodov a máte prístup k palubným kamerám, sledovať môžete aj záznamy z  F1, F2, F3, Porsche Supercup a za tento prístup zaplatíte 27 EUR ročne.

F 1 live stream na Amazon Prime

Spoločnosť Amazon sa minulý rok dohodla na spustení oficiálnej televízie Formuly 1 – F1 TV, priamo na ich prémiovej streamovacej službe Amazon Prime. Podobne, ako na oficiálnej stránke Formuly, si tak môžete televíziu vychutnať aj na tejto platforme.

F1 streaming na Youtube

Podobnú vysielaciu platformu ako Amazon nedávno predstavilo Youtube. Online prenos Formuly 1 si tak môžete pozrieť na streamovacej službe Youtube TV vďaka programom ESPN a ESPN 2.

Služba stojí 40 dolárov mesačne a ponúka niekoľko prémiových kanálov.

Formula1 streaming na Hulu

Hulu taktiež patrí medzi dnes už veľmi populárne streamovacie platformy. Podobne ako YoutubeTV vysiela prenos Formuly 1 vďaka staniciam ESPN a ESPN 2.

Predplatné platformy Hulu stojí 49 dolárov na mesiac.

Grand Prix F1 live na mobile

Áno, je to tak. Formulu 1 už môžete sledovať naozaj kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí vám k tomu len váš mobilný telefón.

V aplikácii F1 máte prístup ku všetkým štatistikám a výsledkom. Chýbať nemôžu ani podrobné analýzy a komentár od expertov Formuly 1. Novinky ohľadom jazdcov a tímov sú samozrejmosťou.

Vylepšené boli biografie vodičov a taktiež notifikácie informujúce o každej závažnej novinke. Vďaka prepracovaným telemetrickým údajom si z celého víkendového programu F1 odnesiete ten najlepší zážitok.

Formulu 1 live z mobilu môžete sledovať vďaka oficiálnej aplikácií F1 dostupnej na Apple Store a Google Play.

Sledujte F1 v mobile
Živý prenos F1 na Androide a iPhone už tak nie je ničím nemožným.

Mobilné aplikácie pre sledovanie F1 v mobile

Okrem oficiálnej aplikácie sú však na Google Play a Apple Stores ďalšie aplikácie približujúce priebeh veľkej ceny Formuly 1. Za povšimnutie určite stojí aplikácia Fubo TV či oficiálne aplikácie Sky Sports alebo BBC Sports.

Vďaka nim tak teraz môžete sledovať F1 na SkySports alebo BBC Sports v mobile.  Vďaka týmto skvelým aplikáciám tak môžete sledovať Formulu 1 v mobile a nič podstatné vám už neunikne.

Formula 1 výsledky a štatistiky dnes

Všetky časy vašich obľúbených pilotov F1 z tréningov či kvalifikácií môžete sledovať na stránke Flashscore.sk. Na nej si okrem toho môžete pozrieť aktuálne poradie jazdcov, ale aj jednotlivých tímov. Pozrite si program Grand Prix a výsledky F1 na jednom mieste.

Formula 1 video zostrihy Veľkých cien F1

Tie najlepšie momenty a highlighty z tréningov, kvalifikácie a každej veľkej ceny F1 nájdete na oficiálnej stránke Formuly 1 v sekcii Video, alebo na oficiálnom Youtube kanály.

Zdroj: formula1.com, wikipedia, sport1tv.cz, flashscore, hulu.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest