Formula 1 live – kde sledovať F1 naživo v TV, online a cez live stream

Pozrite sa spolu s nami na to, kde sa dá sledovať Formula 1 live v aktuálnej sezóne 2024. Prezradíme vám kompletný prehľad možností, ako si vychutnať preteky F1 live v TV, online na internete či napríklad cez live stream v mobile. Sledujte F1 online a nenechajte si ujsť žiadnu grand prix. 

F1 ONLINE NA VOYO ▷

Formula 1 live

Pozrite si prehľad možností sledovania pretekov Formula 1 live. F1 program sľubuje aj v sezóne 2024 skvelú show, ktorá rozhodne stojí za pozretie, pričom na pláne je rekordných 24 veľkých cien.

Skvelá správa pre fanúšikov Formula 1 je, že preteky F1 vysiela služba VOYO, ➡️ zaregistrujte sa TU a sledujte preteky v novej sezóne za najnižšiu cenu na svojich smart zariadeniach.

Ďalšími pretekmi v seriáli F1 je VC Veľkej Británie, ktorá sa koná od 5. – 7. júla 2024 na okruhu Silverstone.

F1 live prenos

Kde sledovať F1 live

V nasledujúcej tabuľke si môžete pozrieť stručný prehľad možností, kde sledovať F1 live na Slovensku. Jednotlivé možnosti sú podrobnejšie rozpísané nižšie v článku.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
AKO SLEDOVAŤ F1 NA SLOVENSKU
Prenos Možnosti Cena (od)
TV PRENOS Nova Sport 5 (Skylink) 15,90€
ONLINE VOYO 5,99€
LIVE STREAM F1 TV 7,49€

Formula 1 dnes v TV

Nižšie si prečítajte prehľad možností, kde sa dá sledovať Formula 1 dnes v TV a užite si tak kompletný F1 program 2024. Na Slovensku a v Česku prišlo k zmene vysielateľa a celý ročník nájdete v TV na obrazovkách televízie Nova Sport.

Formula 1 live prenos na Nova Sport 5

Formula 1 live prenos môžete v aktuálnej sezóne sledovať na novovzniknutej športovej stanici Nova Sport 5. Nájdete tu živý prenos všetkých grand prix počas sezóny, pričom vysielanie zahŕňa nielen preteky, ale aj tréningy, kvalifikácie, šprinty a pohľady do zákulisia F1.

F1 LIVE NA NOVA SPORT 5 ▷

Komentátorskou dvojicou sú tradične ostrieľaní Štefan Eisele a Josef Král, ktorí vás budú sprevádzať počas každých pretekov. Okrem F1 tu nájdete aj live prenosy nižších sérií ako F2 a F3, či dokonca F1 Academy.

Ako naladiť kanál Nova Sport 5

Program Nova Sport 5 je k dispozícií u operátora Skylink. Ten má v ponuke všetky programy Nova Sport a vy si tak môžete plnohodnotne vychutnať Formulu 1 v priamom prenose.

TV operátor Skylink má v ponuke kanál Nova Sport v balíčku satelitnej služby (balíček Kombi+) aj internetovej TV (balíček Kombi+).

Cena balíčka je pri satelitnej službe 17,90€, a ak si vyberiete internetovú televíziu, tak balíček vás vyjde na 15,90€.

ZÍSKAŤ SKYLINK ▷

Skylink je zatiaľ jediný TV poskytovateľ na Slovensku, ktorý do svojej ponuky zaradil športový kanál Nova Sport 5. O prípadných ďalších poskytovateľoch vás budeme informovať priamo na tomto mieste.

TV program Formula 1

TV program F1 každej Veľkej ceny začne už tradične piatkovými tréningami. V sezóne 2024 uvidíme aj dva sobotňajšie preteky (VC Bahrajnu a VC Saudskej Arábie), takže plán VC sa posunie o deň skôr.

Pred aj po každých pretekoch si navyše môžete pozrieť TV štúdio, kde skúsení komentátori podrobne analyzujú formu jazdcov, trať samotnej Grand Prix a priebeh pretekov.

TIP ❱ Kde sledovať MotoGP naživo ›

Formula 1 online

Preteky F1 online je možné sledovať na streamovacej platforme VOYO, na ktorej je vysielaný live prenos športového kanálu Nova Sport 5, ale taktiež máte prístup k záznamu a to až 7 dní po odvysielaní.

F1 ONLINE NA VOYO ▷

VOYO vysiela F1 za nezmenenú sumu predplatného 5,99€ za mesiac. Ide tak o výnimočnú príležitosť, ako si pozrieť preteky F1 s česko-slovenským komentárom za najnižšiu cenu.

Formula 1 online prenos na VOYO

F1 live stream na F1 TV

F1 live stream môžete sledovať cez F1 TV. Ide o online prenosovú službu, ktorá poskytuje fanúšikom možnosť sledovať preteky z rôznych pohľadov, prostredníctvom viacerých kamier. Okrem toho si môžete vybrať konkrétneho pilota, sledovať jeho jazdu priamo z monopostu a taktiež archívne GP.

Tým získavate jedinečný pohľad na preteky a tiež prístup k rádiovým komunikáciám každého pilota F1 na štartovom rošte.

F1 TV livestream
Online televízia F1 TV (zdroj: f1tv.formula1.com)

F1 TV PRO je dostupná za ročný poplatok 59,99€ alebo mesačne za 7,49€. Lacnejšia alternatíva je F1 TV Access, ktorá zahŕňa živé časové údaje F1 a záznamy pretekov za mesačný poplatok 3,99€ alebo ročný poplatok 29,99€.

Tieto možnosti poskytujú fanúšikom široký výber a príležitosť sledovať ich obľúbený športový zážitok.

F1 live v zahraničí

Nižšie nájdete prehľad možností, ako sledovať F1 live v zahraničí. Formula 1 je svetovým fenoménom a preto sa nemusíte báť, že by ste si ju v zahraničí nepozreli.

F1 TV v Česku

F1 TV v Česku, podobne ako na Slovensku, vysiela Nova Sport 5. V Česku má stanicu k dispozícii zatiaľ operátor O2 TV a Skylink.

Kde pozerať F1 na zahraničných kanáloch

F1 môžete pozerať aj na množstve zahraničných kanálov či už platených, alebo bez poplatku.

U našich susedov v Rakúsku vysiela preteky kanál ORF Eins ktorý je zadarmo, ale má v ponuke len 12 VC F1 naživo. Ďalej Servus TV, ktorá taktiež odvysiela 12 pretekov a všetky VC v Rakúsku odvysiela Sky Sport F1.

U našich južných susedov pravidelne vysiela Formulu 1 športový kanál M4 Sport, ktorý je možne naladiť aj cez satelit.

V Anglicku si jazdcov F1 môžete vychutnať na stanici Sky Sports F1, ten má licenciu až do roku 2029, alebo na Channel 4, ktorý vysiela iba VC V. Británie live a záznamy zo všetkých kvalifikácii a pretekov.

V Nemecku Formulu 1 vysiela kanál RTL, ktorý má práva na 6 Grand Prix. Všetky preteky F1 si tam môžete pozrieť výhradne na stanici Sky Sport F1 Deutschland.

TIP ❱ WRC Rally program 2024 ›

Formula 1 dnes online na Youtube

Tohtoročná Formula 1 dnes online sa dá sledovať aj cez vysielaciu platformu Youtube. Online prenos Formuly 1 si tak môžete pozrieť na streamovacej službe Youtube TV, vďaka programom ESPN a ABC.

Služba stojí 40 dolárov mesačne a ponúka niekoľko prémiových kanálov.

Preteky F1 online na Fubo TV

Ďalšou možnosťou ako sledovať preteky F1 online je na Fubo TV, ktoré má v ponuke program ESPN a ten vysiela preteky Formule 1.

Služba je známa tým, že má rozsiahly športový katalóg kanálov, takže je to vo všeobecnosti skvelá voľba pre všetkých športových fanúšikov. Predplatné začína na 69,99 USD mesačne.

F1 online stream na Hulu

F1 online stream je dostupný aj na Hulu. Táto služba patrí dnes už medzi veľmi populárne streamovacie platformy. Podobne ako Youtube TV, vysiela prenos Formuly 1 vďaka staniciam ESPN a ESPN 2.

Predplatné platformy Hulu stojí 69,99 dolárov na mesiac.

TIP ❱ Ako sledovať motošport live ›

Formula 1 záznam

Záznam pretekov Formula 1 môžete sledovať priamo na športovej stanici Nova Sport 5, ktorá vysiela aj živé prenosy. Záznam tu nájdete najmä v nočných hodinách, niekoľko hodín po skončení live prenosu.

Pokiaľ máte zakúpenú internetovú službu od operátora Skylink, preteky si zo záznamu môžete pozrieť online kedykoľvek budete chcieť.

F1 záznam si môžete pozrieť aj na VOYO a to až 7 dní od pretekov.

F1 video zostrihy

Tie najlepšie momenty a highlighty z tréningov, kvalifikácie a každej veľkej ceny F1 nájdete na oficiálnej stránke Formuly 1 v sekcii Video, alebo na oficiálnom Youtube.

F1 naživo vstupenky 2024

Kto by si nechcel pozrieť aspoň raz v živote preteky F1 naživo? Všetci fanúšikovia motošportu určite áno a vzhľadom na to, že sa v roku 2024 konajú dve Veľké ceny len tesne za našimi hranicami (Rakúsko, Maďarsko), tak je možno teraz ten správny čas.

F1 vstupenky si môžete pohodlne zabezpečiť cez oficiálneho sprostredkovateľa vstupeniek na mnohé športové a kultúrne udalosti, ktorým je v našich zemepisných šírkach Sports Events 365.

Stránka má svoju českú verziu, takže sa nemusíte obávať žiadnych zložitých jazykových procesov. Stačí si iba vybrať, o ktoré podujatie máte záujem a tešiť sa na skvelý zážitok – vidieť monoposty F1 naživo v pretekoch.

Formula 1 vstupenky na SportsEvents365

F1 live na mobile

Vedeli ste o tom, že F1 live môžete sledovať aj na mobile? Áno, je to tak. Formulu 1 je už možné sledovať naozaj kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí vám k tomu len váš mobilný telefón.

Formulu 1 live z mobilu môžete sledovať vďaka oficiálnej aplikácií F1 TV dostupnej na Apple Store a Google Play.

V aplikácii F1 máte prístup ku všetkým štatistikám a výsledkom. Chýbať nemôžu ani podrobné analýzy a komentár od expertov Formuly 1. Novinky ohľadom jazdcov a tímov sú samozrejmosťou.

Vylepšené boli biografie jazdcov a taktiež notifikácie informujúce o každej závažnej novinke. Vďaka prepracovaným telemetrickým údajom si z celého víkendového programu F1 odnesiete ten najlepší zážitok.

Aplikácie pre sledovanie F1 v mobile

Okrem oficiálnej aplikácie sú však na Google Play a Apple Stores ďalšie aplikácie približujúce priebeh veľkej ceny Formuly 1. Za povšimnutie určite stojí aplikácia Fubo TV či oficiálne aplikácie Sky Sports alebo BBC Sports.

Vďaka nim tak teraz môžete sledovať F1 na SkySports alebo BBC Sports v mobile. Prostredníctvom týchto mobilných aplikácií tak môžete sledovať Formulu 1 v mobile a nič podstatné vám už neunikne.

Ak máte Magio TV, alebo Skylink, obe majú svoje mobilné aplikácie na ktorých môžete sledovať Formulu 1 live stream naživo.

Formula 1 výsledky a štatistiky

Všetky výsledky a štatistiky zo šampionátu Formula 1, časy vašich obľúbených pilotov F1 z tréningov či kvalifikácií a ďalšie informácie môžete sledovať na stránke Flashscore.sk. Na nej si okrem toho môžete pozrieť aktuálne F1 poradie jazdcov, ale aj jednotlivých tímov.

Zdroj: formula1.com, wikipedia, flashscore, hulu.com, skylink.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest