Športový kanál Nova Sport 5 live – program dnes: Sledujte Formulu 1 naživo a ďalšie športy!

Nova Sport 5 live je nový športový TV kanál, ktorý vysiela viacero športových prenosov vrátane seriálu F1. Pozrite sa na TV program, ako naladiť Nova Sport 5, kde sledovať stanicu online a aké športy na nej môžete sledovať.

NOVA SPORT 5 NA VOYO ▷

Nova Sport 5 live

Televízna stanica Nova Sport 5 live vznikla spolu s ďalším športovým kanálom Nova Sport 6 a venuje sa predovšetkým F1 programu. Vysielanie zaháji 29. februára 2024! Skupina CME získala práva na vysielanie Formuly 1 live po desiatich rokoch odmlky.

Nova Sport 5 prehľad

Prečo sledovať Nova Sport 5 live

Športový kanál Nova Sport 5 live sa oplatí sledovať najmä všetkým fanúšikom Formule 1. Ide o jediný TV kanál na Slovensku, ktorý vysiela F1 program 2024 vrátane tréningov a kvalifikácii a to s česko-slovenským komentárom.

Nechýba tu ani známa komentátorská dvojica Števo Eisele a Josef Král. Okrem toho si tu športoví nadšenci môžu pozrieť aj zápasy prestížnych futbalových líg ako Serie A, Bundesliga či La Liga.

NOVA SPORT 5
Kde sledovať Skylink, VOYO
Športy F1, Superbike, Futbal
Cena V rámci balíčkov jednotlivých TV
HD prenosy ÁNO
Internet / mobil ÁNO
Majiteľ Central European Media Enterprises (CME)
Web sport.tn.nova.cz

Ako sledovať Nova Sport 5

Stanicu Nova Sport 5 získal do svojho portfólia poskytovateľ SKYLINK, ktorý obohatil svoju programovú ponuku, pričom v nej má kanály Nova Sport 1 až 5.

Nova Sport 5 je dostupný v balíčku Kombi+ a vyšších, spoločne s ďalšími trinástimi športovými stanicami, vďaka ktorým vám nič dôležité zo sveta športu nemôže ujsť.

NOVA SPORT 5 NA SKYLINKU ▷

Vyskúšajte či už internetovú TV od Skylinku s aplikáciou pre TV, PC, tablet a mobil alebo ich satelitnú televíziu.

Nova Sport 5 online na VOYO

Športová stanica Nova Sport 5 online je v rámci promo akcie dostupná na streamovacej platforme VOYO.

ZÍSKAŤ VOYO ▷

Okrem toho môžete cez službu sledovať TV stanice Nova Sport 1 a 2. Vďaka tomu máte možnosť pozerať online hokejové zápasy NHL a basketbalovú NBA na svojom mobile alebo tablete, a to cez fantastickú Voyo aplikáciu.

Kde sledovať šport naživo

Okrem stanice Nova Sport 5 je možné sledovať športové prenosy aj na ďalších TV programoch, ako sú napríklad Joj Šport, Eurosport či Sport 1 a Sport 2.

Výber správnej športovej stanice je dôležitý, pretože každá sa zameriava na určité športy a súťaže. Je preto dôležité nájsť si tú, ktorá ponúka to, čo vás skutočne zaujíma.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Nova Sport 5 program dnes

Športová stanica Nova Sport 5 dnes ponúka každý deň zaujímavý program, ktorý sa skladá z live prenosov, záznamov, magazínov a živých štúdií. Oficiálny TV program nájdete na webe tn.nova.cz.

Aké športy vysiela Nova Sport 5

Športový kanál Nova Sport 5 momentálne vysiela športové prenosy z motošportu a futbalu. Je však možné, že v budúcnosti sa ponuka športových prenosov na tejto stanici rozšíri.

ŠPORTY NA NOVA SPORT 5
Motošport Formula 1, Formula 2, Formula 3, WorldSBK
Futbal Bundesliga, La Liga, Serie A

F1 live na Nova Sport 5

Tohtoročný F1 program 2024 nájdete na stanici Nova Sport 5 a to až rekordných 24 Grand Prix, čo je v jednej sezóne poriadna porcia pretekov.

Presný dátum a čas pretekov Formula 1 2024, nájdete kliknutím tu ➡️ program pretekov F1 2024. Okrem F1 naživo tu nechýbajú ani preteky nižších kategórií a to Formula 2 a Formula 3.

Superbike WorldSBK live

Svetové preteky superbikeov, taktiež známe ako WorldSBK, sú jedným z najpopulárnejších motocyklových šampionátov na svete.

Seriál WorldSBK sa koná na okruhoch po celom svete a súťažia v ňom top motocykloví jazdci. Tí sú schopní dosiahnuť obrovskú rýchlosť a v nej prekonať náročné trate.

Futbal live na Nova Sport 5

Futbal live vysiela kanál Nova Sport 5, ktorý tak doplní vysielanie európskych súťaži na kanáloch Nova Sport 3 a 4.

Viacej športových kanálov znamená viac futbalu a v TV tu uvidíme zápasy z nemeckej Bundesligy live, talianskej Serie A naživo a španielskej LaLigy naživo.

Nova Sport 5 na Slovensku – poskytovatelia

S určitosťou vieme dnes povedať, že športový program Nova Sport 5 na Slovensku nájdete v ponuke Skylinku a ma streamovacej platforme VOYO.

Operátor Skylink je prvý, ktorý zaradil vysielanie kanálu Nova Sport 5 a nateraz nie je isté, či sa k nemu pridá i niekto ďalší.

V Česku kanál Nova Sport 5 svojim klientom ponúka okrem Skylinku aj O2 TV.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU NOVA SPORT 5
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
VOYO smart TV, internet Android, iOS od 5,99€
Skylink  TV, internet Android, iOS od 15,90€

VOYO Nova Sport 5

Vysielacia služba VOYO live, prichádza so zaujímavou promo akciou, ktorá umožní sledovanie športového kanálu prostredníctvom tejto platformy.

VYSKÚŠAM VOYO ▷

Sledovať ju môžete na viacerých zariadeniach a ponúka pestrú ponuku športových prenosov, napríklad všetky zápasy Niké ligy.

  • Satelit: Nie
  • Internet: Áno – 5,99 €/mes.
  • Mobil: Áno
  • Aplikácia: Áno / Android, iOS
  • Web: voyo.markiza.sk

Nova Sport 5 Skylink

Ak chcete vedieť ako naladiť Nova Sport 5, tak tento program môžete sledovať cez satelit alebo cez internetovú televíziu Skylink, ktorú je možné pozerať prostredníctvom aplikácie.

VYBERTE SI VÁŠ SKYLINK ▷

Sledovať šport tu tak môžu registrovaní zákazníci, a to s balíčkom Kombi+ a vyššími balíčkami.

  • Satelit: Áno – 19,90 €/mes.
  • Internet: Áno – 15,90 €/mes.
  • Mobil: Áno
  • Aplikácia: Áno / Android, iOS
  • Web: skylink.sk

Nova Sport 5 informácie a majiteľ

Športové stanice Nova Sport 1 až 6 prevádzkuje televízia NOVA, ktorá patrí pod mediálnu skupinu Central European Media Enterprises (CME).

Vzniknuté stanice označené ako 5 a 6, vytvoria bezkonkurenčne najlepšie vysielacie médium aké tu je. Treba podotknúť, že spomínané stanice podporia už tak existujúce programy Nova Sport 1 až 4.

Zdroj: sport.tn.nova.cz, wikipedia.com, skylink.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest