OKTAGON MMA 2020 – Program, bojovn├şci, turnaje a projekty (VIDEO)

Zdie─żan├ş

Pozrite sa na program a kalend├ír akci├ş, najv├Ą─Ź┼íej organiz├ície v ─îech├ích a na Slovensku Oktagon MMA. V ─Źl├ínku n├íjdete komplexn├Ż preh─żad o tejto ostro sledovanej organiz├ícii a inform├ície z chystan├Żch galave─Źerov v 2020. Sledujeme dianie na MMA sc├ęne aj po─Źas pand├ęmie a aktualizujeme kalend├íre podujat├ş.

Oktagon v roku 2020

Organiz├ícia Oktagon v roku 2020 za┼ż├şva skuto─Źne n├íro─Źn├ę obdobie. Kv├┤li pand├ęmii koronav├şrusu sa toti┼ż muselo mno┼żstvo turnajov odlo┼żi┼ą, alebo prelo┼żi┼ą na ─Ćal┼í├ş rok.

─îiasto─Źn├Żm vyk├║pen├şm po─Źas prvej vlny koronav├şrusu sa stal projekt Oktagon Underground, ktor├Ż zo┼żal ve─żk├Ż ├║spech a pridal na popularite mno┼żstve bojovn├şkom.

N├ísledne sa promot├ęri organiz├ície Oktagon rozhodli na tla─Źovke Oktagon TIME ozn├ími┼ą program turnajov do konca roka 2020. Prv├ę dva z piatich pl├ínovan├Żch turnajov sa uskuto─Źnili v Zoner Boby Hall Centre v Brne a bez div├íkov.

Zo zhor┼íuj├║cou sa situ├íciou oh─żadom koronav├şrusu v ─îech├ích a na Slovensku sa promot├ęri rozhodli cirkus Oktagon premiestni┼ą do Budape┼íti, kde uvid├şme turnaj Oktagon 18 aj s div├íkmi.

Na tomto turnaji uvid├şte aj fin├ílov├Ż z├ípas 5. s├ęrie popul├írnej Oktagon V├Żzvy, ktor├í sa pomaly, ale isto, dost├íva do fin├íle.

OKTAGON MMA 2020

Connor McGregor svoj├şm ┼ít├Żlom boja a vystupovan├şm spravil z bojov├Żch ┼íportov a ┼ípeci├ílne z MMA celosvetov├Ż fenom├ęn. Podobn├Ż efekt sp├┤sobila aj MMA organiz├ícia Oktagon na Slovensku a v ─îech├ích.

Oktagon 2020 program najbli┼ż┼í├şch turnajov
od 14.9. Oktagon V├Żzva V. Reality show
26.9. Oktagon 16 Brno, ─îR
17.10. Oktagon 17  Brno, ČR
21.11 Oktagon 18┬á Budape┼í┼ą, Ma─Ćarsko
5.12. Oktagon 19  Brno, ČR
30.12. Oktagon 20 Budeme aktualizova┼ą
? Oktagon Vojna Youtuberov Budeme aktualizova┼ą

Kompletn├Ż program n├íjdete tu ÔÇ║

─îo je to Oktagon MMA?

Oktagon MMA je organiz├íciou zmie┼ían├Żch bojov├Żch ┼íportov, v skratke MMA, ktor├║ zalo┼żili Ond┼Öej Novotn├Ż a Pavol Neruda. Pomenovanie dostala po tvaru klietky, v ktorej sa z├ípas├ş a pripom├şna geometrick├Ż tvar oktagon.

V s├║─Źasnosti je Oktagon MMA najv├Ą─Ź┼íou ─îesko – Slovenskou organiz├íciou, ─Źo sa v┼íeobecne bojov├Żch ┼íportov t├Żka.

V┼íetky mo┼żnosti ako sledova┼ą Oktagon MMA ÔÇ║

Oktagon disponuje obrovskou fan├║┼íikovskou z├íklad┼łou, ke─Ć┼że na soci├ílnych sie┼ąach ich sleduje viac ako 218 tis├şc ─żud├ş a na svojom Youtube kan├íly prekro─Źili hranicu 30 mili├│nov zhliadnut├ş.

Tento ─Ćalej narast├í a to hlavne po z├ípase storo─Źia medzi Atillom V├ęghom a Karlosom V├ęmolom.

OKTAGON MMA ­čąŐ
Názov Oktagon MMA
Krajina ─îesko a Slovensko
Rok zalo┼żenia 2016
Zakladatelia Ond┼Öej Novotn├Ż, Pavol Neruda
Po─Źet bojovn├şkov 70 / najlep┼í├ş bojovn├şci
┼áampi├│ni Oktagonu David Kozma (weltrov├í v├íha), Mateusz Legierski (─żahk├í v├íha)
Vysielacie práva (SK, ČR) Joj Plus, O2TV Sport
Live prenosy Tipsport TV
Off. web oktagonmma.cz
Projekty organiz├ície Oktagon V├Żzva┬áa┬á─Ćal┼íie

Oktagon vs UFC

Oktagon je MMA organiz├íciou, tak isto ako celosvetovo zn├íme UFC. Zatia─ż ─Źo v UFC n├íjdeme z├ípasn├şkov z cel├ęho sveta v Oktagone m├┤┼żeme vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov vidie┼ą dom├ícich z├ípasn├şkov.

Organiz├ícia v┼íak rastie ka┼żd├Żm rokom, a preto aj v Oktagone sme u┼ż mohli vidie┼ą bojovn├şkov zo zem├ş ako je Braz├şlia ─Źi Po─żsko.

V s├║─Źanosti sa Oktagon pova┼żuje za pravdepodobne druh├║ najlep┼íiu MMA organiz├íciu v Eur├│pe hne─Ć po po─żskej KSW.

TIP ÔŁ▒ ─îo je to MMA, UFC, Belator?┬á

Oktagon s UFC m├í spolo─Źn├ę mnoh├ę, no tou najv├Żraznej┼íou ─Źrtou je fakt, ┼że obe organiz├ície dok├í┼żu svojim fan├║┼íikom pripravi┼ą skuto─Źne skvel├║ show.

Samotn├ş zakladatelia Oktagonu vyhlasuj├║, ┼że pred├ívaj├║ a buduj├║ pr├şbehy bojovn├şkov, podobne ako v UFC. No a ke─Ć┼że pr├şbehy pred├ívaj├║ najviac, m├┤┼żeme skon┼ítatova┼ą ┼że pr├íve t├íto vlastnos┼ą rob├ş z Oktagonu jednu z najpopul├írnej┼í├şch a najv├Ą─Ź┼í├şch organiz├íci├ş v Eur├│pe.

História organizácie Oktagon MMA

Hist├│ria organiz├ície sa za─Źala p├şsa┼ą niekedy za─Źiatkom leta 2016, kedy sa na telev├şznych obrazovk├ích objavila reality show, ktor├í v ─îech├ích a na Slovensku nemala obdoby.

Jej n├ízov bol Oktagon V├Żzva a cie─żom bolo zb├║ra┼ą v┼íetky m├Żty a predsudky ─żud├ş o bojov├Żch ┼íportoch a ┼ípeci├ílne o MMA.

Projekt naberal na popularite a vyvrcholil ve─żk├Żm galave─Źerom, kde sa proti sebe postavili dvaja najlep┼í├ş bojovn├şci z tejto show.

Pr├íve toto m├┤┼żeme pova┼żova┼ą za vznik organiz├ície Oktagon MMA. Od tej doby pre┼íli ┼ítyri roky a Oktagon sa vypracoval na jednu z najv├Ą─Ź┼í├şch a najre┼ípektovanej┼í├şch organiz├íci├ş zmie┼ían├Żch bojov├Żch umen├ş v Eur├│pe.

M├í za sebou pomerne ve─żk├Ż po─Źet┬á turnajov, 4 reality show, ve─żk├ę mno┼żstvo r├┤znych projektov a magaz├şnov.

Ak sa teda pozrieme sp├Ątne na prvotn├Ż cie─ż Pavla Nerudu a Ond┼Öeja Novotn├ęho, tak mus├şme kon┼ítatova┼ą, ┼że sa im ho podarilo naplni┼ą viac ne┼ż dobre.

TIP ÔŁ▒ Aktu├ílny kalend├ír MMA turnajov ÔÇ║ÔÇ║┬á

Ond┼Öej Novotn├Ż a Pavol Neruda

Ako sme u┼ż spom├şnali, zakladate─żmi a majite─żmi organiz├ície Oktagon s├║ Ond┼Öej Novotn├Ż a Pavol Neruda.

E┼íte predt├Żm ne┼ż Oktagon vznikol mohol by┼ą ┼íportov├Żm fan├║┼íikom zn├ímej┼í├ş pr├íve Ond┼Öej Novotn├Ż, ktor├Ż dlh├ę roky p├┤sobil ako ─Źesk├Ż moder├ítor, koment├ítor a znalec bojov├Żch ┼íportov.

Jeho ┼żenou je ─Źesk├í miss z roku 2006 Ren├íta Langmanov├í. Druh├Ż z dvojice Pavol Neruda je taktie┼ż ve─żk├Żm milovn├şkom a obdivovate─żom bojov├Żch ┼íportov.

Pred Oktagonom sa Pavol venoval najm├Ą filmovaniu.

Organizácia Oktagon MMA
Organiz├ícia Oktagon MMA a v├ş┼ąaz prvej s├ęrie Oktagon V├Żzva – G├íbor Bor├íro┼í(Zdroj:Facebook/OktagonMMA)

Oktagon MMA v 2020

Moment├ílna situ├ícia organiz├ície je viac ne┼ż priazniv├í. Za posledn├Ż rok sa im podarilo takmer vypreda┼ą ka┼żd├Ż turnaj, ─Źo organizovali.

Z doposia─ż nezn├ímych bojovn├şkov vychovali ┼íportov├ę celebrity a pomohli Makhmudovi Muradovi ─Źi prv├ęmu Slov├íkovi, ─Żudov├ştovi „Lajo┼íovi“ Kleinovi dosta┼ą sa do UFC.

Tam si zatia─ż t├şto bojovn├şci ved├║ fantasticky.

Zatia─ż ─Źo Klein vyhral vo svojom premi├ęrovom z├ípase nad Shaneom Youngom, Muradov zvl├ídol vyhra┼ą oba svoje z├ípasy proti Alesiovi De Chirico a Trevorovi Smithovi. Rok 2019 bol pre Oktagon zlomov├Żm, kedy potvrdili svoju poz├şciu jednotky, ─Źo sa ─îesko – Slovensk├Żch bojov├Żch organiz├íci├ş t├Żka.

Kto s├║ najlep┼í├ş bojovn├şci organiz├ície Oktagon MMA?

Oktagon m├í v s├║─Źasnosti pod sebou pribli┼żne 70 bojovn├şkov a bojovn├ş─Źiek. Z toho je pochopite─żn├ę, ┼że niektor├ş v─Ćaka svoj├şm v├Żkonom vynikaj├║. Ak by sme to teda mali zhrn├║┼ą medzi najlep┼í├şch z├ípasn├şkov jednozna─Źne patria spom├şnan├Ż Karlos V├ęmola ─Źi Attila V├ęgh.

Oktagon 15 ÔŁ▒┬áZ├ípas storo─Źia: V├ęgh vs V├ęmola ÔÇ║ÔÇ║┬á

Obrovskou kvalitou opl├Żvaj├║ aj ┼íampi├│ni organiz├ície David Kozma ─Źi Mateusz Legierski, ale aj kr├í─ż Bratislavy Samuel „Pir├ít“ Kri┼ítofi─Ź.┬á Zabudn├║┼ą nesmieme ani na Milana ─Äatelinku, G├íbora Bor├íro┼ía, b├Żval├ęho bojovn├şka UFC Viktora Pe┼ítu a kmotra slovensk├ęho MMA I─żju ┼ákondri─Źa. Najnov┼í├şm pr├şrastkom do rodiny Oktagonu je veter├ínka UFC, Lucie Pudilov├í.

<

Karlos┬á V├ęmola

Karlos „Termin├ítor“ V├ęmola je vo svete MMA mimoriadne re┼ípektovanou, ale aj kontroverznou pers├│nou. B├Żval├Ż z├ípasn├şk UFC a v├┤bec prv├Ż ─îech, ktor├Ż sa do nej dostal za┼żil po n├ívrate z tejto organiz├ície skuto─Źne turbulentn├ę obdobie.

Od roku 2013, kedy striedavo z├ípasil v ─îech├ích a Anglicku so snahou dosta┼ą sa nasp├Ą┼ą do UFC ┼ąahal v├ş┼ąazn├║ ┼ín├║ru, ktor├║ ukon─Źil a┼ż Jack Hermansson.

V tomto z├ípase, okrem prehry utrpel aj v├í┼żne zranenie ruky, ktor├ę mohlo znamena┼ą koniec jeho kari├ęry. Zranenie v┼íak nakoniec nebolo a┼ż tak v├í┼żne a V├ęmola sa tak vr├ítil do hry.

Po z├ípase s Petrom Ondru┼íom sa dlhodobej┼íie up├şsal organiz├ícii XFN, ktor├í organizovala aj z├ípas Rytmusa s Marpom. Po finan─Źn├Żch probl├ęmoch XFN a nekorektnosti organiz├ítorov nakoniec za─Źiatkom roku 2019 prest├║pil do Oktagon MMA.

Attila V├ęgh

─Äal┼íou ve─żmi d├┤le┼żitou a ostro sledovanou osobnos┼ąou Oktagonu je slovensk├Ż z├ípasn├şk Attila „Pumukli“ V├ęgh. Attila je bezpochyby najv├Ą─Ź┼íou osobnos┼ąou MMA na Slovensku, ke─Ć ako prv├Ż Slov├ík z├şskal opasok ┼íampi├│na druhej najlep┼íej organiz├ície┬á MMA na svete – Bellatoru.

SUPER TIP ÔŁ▒ V├Żzva storo─Źia V├ęmola vs V├ęgh

V s├║─Źasnosti je tr├ęnerom v Spartakus Fight Gyme a len pred ned├ívnom ozn├ímil, ┼że u┼ż v roku 2021 ho budeme m├┤c┼ą sledova┼ą v boxerskom z├ípase. Jeho s├║pera zatia─ż v┼íak nepozn├íme.

POZRITE SI ÔŁ▒ V┼íetky dostupn├ę inform├ície o ─Ćal┼íom z├ípse Attilu V├ęgha

Projekty Oktagonu

V ├║vode sme spom├şnali, ┼że Oktagon nie je klasickou bojovn├şckou organiz├íciou, ale prich├ídza aj s extra pridanou hodnotou.

Cirkus Oktagon sa sna┼ż├ş tvori┼ą a pred├íva┼ą pr├şbehy ─żud├ş, z ktor├Żch sa m├┤┼żu razom sta┼ą ┼íportov├ę a zn├íme osobnosti. Ni┼ż┼íie v├ím prin├í┼íame preh─żad v┼íetk├Żch projektov, na ktor├Żch organiz├ícia Oktagon MMA pracuje, alebo pracovala.

 • Oktagon V├Żzva
 • Projekt X
 • Projekt Y
 • Oktagon Underground
 • Oktagon Vojna Youtuberov
 • Oktagon Majk
 • Oktagon Magaz├şn
 • Nerudov Poh├ír

Oktagon V├Żzva

Oktagon V├Żzva V.

Z├íkladn├Żm stavebn├Żm kame┼łom ved─żaj┼í├şch projektov organiz├ície je pochopite─żne spom├şnan├í reality show Oktagon V├Żzva. V─Ćaka tomuto projektu vlastne cel├Ż cirkus okolo tohto za─Źal.

V roku 2020 prebehla u┼ż 5. s├ęria tejto reality show. V nej sa proti sebe op├Ą┼ą postavili 4 ─îesi a 4 Slov├íci o p├ís ┼íampi├│na celej v├Żzvy. Fin├ílov├Ż s├║boj napokon uvid├şme na turnaji Oktagon 18.

Oktagon V├Żzva IV.

V Oktagon V├Żzve IV. sa proti sebe op├Ą┼ą postavili t├şmy ─îeska a Slovenska.

Zmenou tejto s├ęrie v┼íak bolo, ┼że proti sebe nebojuj├║ chlapi ale ┼żeny.

Osem ┼żien tak po─Źas nieko─żk├Żch t├Ż┼żd┼łoch spolu b├Żvalo, tr├ęnovalo a z├ípasilo. Tak, ako aj pri minul├Żch v├Żzvach, tak aj v tomto pr├şpade platilo, ┼że fin├íle celej reality show sa odohr├í na jednom z galave─Źerov organiz├ície.

┼Żensk├ę fin├íle Oktagon v├Żzvy, kde proti sebe nast├║pi Lucia „Silent Killer“ Szabov├í a Sandra Ma┼íkov├í, sa v┼íak nakoniec neuskuto─Źn├ş, ke─Ć┼że Sandra Ma┼íkov├í ukon─Źila svoju kari├ęru.

Pre Luciu Szabov├║ sa tak h─żad├í n├íhradn├í s├║perka do fin├íle Oktagon V├Żzvy IV.

Sledujte reality show Oktagon V├Żzvu IV.
Nov├í reality show Oktagon V├Żzva IV.(Zdroj: Facebook.com/OktagonMMA)

Projekt X

Mimoriadne zauj├şmav├Żm a pre ve─żk├ę mno┼żstvo ─żud├ş aj motiva─Źn├Żm bol Projekt X, ktor├Ż sa do─Źkal celkovo dvoch s├ęri├ş . V oboch figuroval ├║spe┼ín├Ż podnikate─ż Peter Benko, ktor├ęmu sa po─Źas prv├ęho ro─Źn├şku podarilo prejs┼ą obdivuhodnou fyzickou premenou, ktor├í sa zav┼Ľ┼íila z├ípasom proti barberovi s prez├Żvkou Laky Royal.

V tomto z├ípase Pe┼ąo vyhral a MMA sa mu zap├í─Źilo nato─żko, ┼że sa rozhodol v tomto projekte pokra─Źova┼ą. V Projekte X druhej s├ęrie sme mohli vidie┼ą z├ípas Petra Benka s ─Źesk├Żm hercom a scen├íristom Jakubom ┼át├ífekom.

V tomto s├║boji nakoniec Benko prehral na K.O. v prvom kole, no t├íto prehra st├íle nemen├ş ni─Ź na to, ┼że MMA mu pomohlo zmeni┼ą a zlep┼íi┼ą svoj ┼żivot.

Projekt Y

Na z├íklade ├║spechu pilotn├ęho Projektu X, sa zakladatelia Ond┼Öej Novotn├Ż a Pavol Neruda, pr├şs┼ą s nov├Żm form├ítom. Nazvali ho Projekt Y a pozvali do neho ┼żeny, ktor├ę bojov├ę ┼íporty nikdy nerobili. Do tohto form├ítu sa zapojili dve Slovenky ( Eva Borod├í─Źov├í, Petra Batthyany) a dve ─îe┼íky ( Kate┼Öina Klinderov├í a Ivy Ha┼íkov├í).

Tieto ┼ítyri ┼żeny mali nieko─żko mesiacov na to, aby sa nau─Źili ─Źo je to MMA a ─Źo obn├í┼ía. V┼íetky ich znalosti mali potom z├║┼żitkova┼ą v z├ípasoch proti sebe. Dve najlep┼íie z nich si to n├ísledne rozdaj├║ vo fin├íle Projektu Y. Cel├Ż projekt Y na koniec vyhrala ─Źe┼íka Ivy Ha┼íkov├í, ktor├í porazila vo fin├íle Evu Borod├í─Źov├║.

Oktagon Majk

─Äal┼í├şm mimoriadne popul├írnym projektom a program je takzvan├Ż Oktagon Majk. Promot├ęr Ond┼Öej Novotn├Ż si do svojho ┼ít├║dia poz├Żva dvojicu z├ípasn├şkov, ktor├Żch ─Źak├í na najbli┼ż┼íom turnaji z├ípas.

Rozpr├ívaj├║ sa tam o ich pocitoch, za─Źiatkoch v kari├ęre a ─Ćal┼í├şch zauj├şmav├Żch veciach. V Oktagon Majku sa tak m├┤┼żete dozvedie┼ą veci, ktor├ę niekde inde nem├íte ┼íancu po─Źu┼ą.

Oktagon Magaz├şn

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou, ako nahliadnu┼ą do z├íkulisia tr├ęningov bojovn├şkov ─Źi celej organiz├ície je prostredn├şctvom Oktagon Magaz├şnu. Ten sa vysiela na kan├íloch O2TV Sport a Joj Plus.

V─Ćaka tomuto magaz├şnu sa dozviete v┼íetko podstatn├ę o nadch├ídzaj├║com turnaji a m├┤┼żete spozna┼ą bojovn├şkov aj z tro┼íku in├ęho poh─żadu.

Nerudov Pohár

Podobne, ako v kr├í─żovnej motoristick├Żch ┼íportov, Formuly 1, s├║┼ąa┼żia t├şmy o svoj vlastn├Ż poh├ír, tak┬á nie─Źo podobn├ę zaviedol Oktagon v r├ímci svojej organiz├ície.

O Nerudov poh├ír bojuj├║ zna─Źky a firmy, ktor├ę maj├║ pod sebou podp├şsan├Żch ur─Źit├Żch bojovn├şkov. Tieto firmy sa v tabu─żke h├Żbu na z├íklade bodov, ktor├ę dostan├║ za jednotliv├ę z├ípasy bojovn├şkov. Na konci sez├│ny sa tieto body s─Ź├ştaj├║ a v├ş┼ąaz dostane Nerudov poh├ír.

─îo je to Oktagon Underground?

Kv├┤li pand├ęmii sa zru┼íili v┼íetky ┼íportov├ę podujatia a tak organiz├ítori Oktagonu MMA pri┼íli s n├ípadom zauj├şmav├ęho turnaja s n├ízvom Oktagon Underground.

I┼ílo o exhibi─Źn├ę z├ípasy bojovn├şkov a hviezd Oktagonu v piatich v├íhov├Żch kateg├│riach formou pyram├şdy. V tomto projekte sa proti sebe postavili na jednej strane ┼ítvr┼ąfin├íle z├ípasn├şci/z├ípasn├ş─Źky z ─îeska a na druhej strane zo Slovenska.

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o Oktagon Undeground 2020 ÔÇ║

Cel├Ż projekt zaujal ve─żk├ę mno┼żstvo fan├║┼íikov a ur─Źite ho m├┤┼żeme hodnoti┼ą, ako ├║spe┼ín├Ż. Naviac zarobili si aj samotn├ş z├ípasn├şci medzi ktor├Żch sa rozdalo dokopy 100.000 ÔéČ.

Oktagon Vojna Youtuberov: Explo vs Vl├í─Ća

Najnov┼í├şm kontroverzn├Żm projektom, s ktor├Żm organiz├ícia Oktagon pri┼íla je takzvan├í Vojna Youtuberov, kde sa proti sebe v klietke postavia Youtuberi Explo a Vl├í─Ća.

Tento projekt bol ihne─Ć po ohl├ísen├ş pod ve─żkou vlnou kritiky, no aj napriek tomu je mimoriadne sledovan├Ż. Pre Oktagon je organiz├ícia tak├ęhoto z├ípasu mimoriadne zauj├şmav├í, ke─Ć┼że t├şto dvaja Youtuberi maj├║ dosah na viac ako 1,5 mili├│na div├íkov.

Taktie┼ż ich vide├í sleduj├║ mlad┼íie ro─Źn├şky, ktor├ę m├┤┼że pr├íve projekt Oktagon Vojna Youtuberov pril├íka┼ą k MMA.

Ako sledova┼ą Oktagon MMA live?

Organiz├ícia Oktagon MMA svojimi turnajmi l├íka skuto─Źne ve─żk├ę mno┼żstvo fan├║┼íikov, a preto sa netreba divi┼ą, ┼że ich popularitu zachytili aj telev├şzie, ktor├ę sa bij├║ o z├şskanie telev├şznych pr├ív.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA z├ípasy na┼żivo?┬á

V s├║─Źasnosti m├┤┼żete Oktagon MMA sledova┼ą┬ákan├íly O2TV Sport, na ktorej sa nach├ídza Oktagon od za─Źiatku svojho pr├şbehu. ─Äal┼íou telev├şziou, na ktorej si Oktagon m├┤┼żete pozrie┼ą je slovensk├í JOJ TV, konkr├ętne kan├íl JOJ Plus. Treba v┼íak poznamena┼ą, ┼że na t├Żchto dvoch telev├şzi├ích si v┼żdy pozriete len hlavn├║ kartu turnaja.

Pod─ża najnov┼í├şch inform├íci├ş promot├ęrov si turnaje do konca roka 2020 pozriete na t├Żchto telev├şzi├ích so z├íznamu a s pribli┼żne t├Ż┼żd┼łov├Żm odstupom.

─Äal┼íou a z├írove┼ł najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ako si pozrie┼ą turnaje Oktagon je prostredn├şctvom Pay-Per-View na oktagon.tv, ktor├ę je pri tomto type ┼íportu a turnajov skuto─Źne popul├írne.

Podobn├Ż syst├ęm sledovania toti┼ż pon├║ka aj celosvetov├í organiz├ícia UFC.

Za mal├Ż poplatok si tak m├┤┼żete pozrie┼ą kompletn├║ zapasov├║ kartu hlavn├ęho turnaja, ale napr├şklad aj Oktagon Prime, ktor├Ż sa v telev├şzii nevysiela.

Oktagon arch├şv – vide├í z├ípasov Oktagon MMA

Unikol v├ím nejak├Ż z├ípas a chceli by ste si ho pozrie┼ą zo z├íznamu? Nie je v├┤bec ┼żiadny probl├ęm, takmer v┼íetky z├ípasy, ale aj ┼ípeci├ílne vide├í zo z├íkulisia orgraniz├ície Oktagon n├íjdete na ofici├ílnom Youtube kan├íli Oktagon MMA.

Oktagon MMA livestream online

Len pred ned├ívnom promot├ęri uviedli, ┼że podp├şsali nov├║ dlhotrvaj├║cu zmluvu so st├ívkovou kancel├íriou Tipsport. Skvel├ę z├ípasy bojovn├şkov si tak m├┤┼żete vychutna┼ą aj prostredn├şctvom TV Tipsport.

N├ívod ako pozera┼ą OKTAGON na TV Tipsport

 1. Kliknite tu┬áa vytvorte si ├║─Źet v Tipsporte
 2. Teraz m├┤┼żete sledova┼ą prenosy po dobu 7 dn├ş zadarmo
 3. Potom mus├şte urobi┼ą st├ívku v hodnote 1.20 EUR┬áraz za mesiac
 4. Navy┼íe od Tipsportu po registr├ícii z├şskate┬á15┬áEUR zadarmo┬ána prv├ę st├ívky
 5. N├í┼í tip pre v├ís: 15 EUR, ktor├ę z├şskate za registr├íciu pou┼żite na sledovanie ┼íportov├Żch prenosov zadarmo!

Hlavn├ę z├ípasy Oktagon turnajov sledujte na┼żivo na TV Tipsport ÔÇ║ÔÇ║

LIVE PRENOS

Livestreamy od Tipsportu s├║ dostupn├ę na Slovensku aj v ─îeskej republike bez obmedzenia.


Program Oktagon MMA kalendár turnajov

Oktagon m├í za sebou ve─żmi ├║spe┼ín├Ż rok 2019 a v roku 2020 n├ím promot├ęri s─żubovali mno┼żstvo zauj├şmav├Żch turnajov. V┼íetko v┼íak skomplikovala pand├ęmia koronav├şrusu. Aj napriek tomu n├ím v┼íak organiz├ícia do konca roka prinesie nieko─żko zauj├şmav├Żch turnajov.

Ni┼ż┼íie v├ím prin├í┼íame kompletn├Ż preh─żad v┼íetk├Żch Oktagon galave─Źerov a turnajov.

Oktagon kalendár 2020

OKTAGON UNIVERSUM

 • 26. september 2020 – Praha – O2 Universum, ─îesko
 • Oktagon Prime 5 bol premenovan├Ż na Oktagon Universum!!

OKTAGON VOJNA YOUTUBEROV

 • D├ítum a miesto budeme priebe┼żne aktualizova┼ą
 • Explo vs. Vl├í─Ća

OKTAGON 20

 • 30. december 2020
 • Budeme aktualizova┼ą
 • Mo┼żn├ę fin├íle Oktagon Vojna Youtuberov

OKTAGON 19

 • 5. december 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, ─îesko
 • Samuel „Pir├ít“ Kri┼ítofi─Ź, Robert Bryczek

OKTAGON 18

 • 21. november 2020
 • Budape┼í┼ą, Ma─Ćarsko
 • Fin├íle Oktagon V├Żzvy V., Robo Puka─Ź, Jozef Wittner

OKTAGON 17

 • 17. okt├│ber 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, ─îesko
 • Karlos V├ęmola, V├íclav Mikul├í┼íek, David Kozma

OKTAGON V├ŁZVA V. (5)

 • od 14. september 2020
 • bojovn├şci z ─îiech a Slovenska

OKTAGON 16NOV├Ł TERM├ŹN!!

 • 26. september 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, ─îesko
 • G├íbor Bor├íros, Viktor Pe┼íta, Karol Ry┼íav├Ż

OKTAGON PRIME 4PRELO┼ŻEN├ë!!

 • 25. apr├şl 2020 – Ko┼íice, Slovensko
 • Winter, Puka─Ź, Hromek vs. ─îepo

OKTAGON UNDERGROUND

OKTAGON PRIME 3

 • 15. febru├ír 2020 – ┼áamor├şn, Slovensko
 • Miroslav ┼átrb├ík, Eva Brad├í─Źov├í

Oktagon kalendár 2019

OKTAGON 15 

OKTAGON PRIME 2

 • 25. okt├│ber 2019 – Ko┼íice, Slovensko
 • Miroslav ┼átrb├ík, Jozef Wintner, Samuel Da┼łko

OKTAGON 14

 • 14. september 2019 – Bratislava, Slovensko
 • Samuel Kri┼ítofi─Ź, Rober Puka─Ź, Tom├í┼í De├ík

OKTAGON 13

 • 27. j├║l 2019 – Praha (┼átvanice, pod hol├Żm nebom) ─îesko
 • Karlos V├ęmola, Makhmund Muradov, Viktor Pe┼íta, Milan ─Äatelinka

OKTAGON 12

 • 8. j├║n 2019 – Bratislava, Slovensko
 • Attila V├ęgh, Samuel Kri┼ítofi─Ź, Makhmud Muradov, G├íbor Bor├íros, Karol Ry┼íav├Ż

OKTAGON PRIME 1

 • 26. apr├şl 2019 – Ko┼íice, Slovensko
 • Jozef Wintner, Filip Macek, Samuel Da┼łko

OKTAGON 11

 • 16. marec 2019 – Ostrava, ─îesko
 • Karlos V├ęmola, Karol Ry┼íav├Ż,┬á David Kozma, Samuel Kri┼ítofi─Ź

Oktagon kalendár 2018

OKTAGON 10

 • 17. november 2018 – Praha, ─îesko
 • Attila V├ęgh, G├íbor Bor├íros, Karol Ry┼íav├Ż,┬á David Kozma, Tom├í┼í De├ík

OKTAGON 9

 • 15. september 2018 – Bratislava, ─îesko
 • Samuel Kri┼ítofi─Ź, G├íbor Bor├íros, David Kozma, Veronika Rodov├í, Samuel Da┼łko

OKTAGON 7

 • 28. j├║l 2018 – Praha (┼átvanice, pod hol├Żm nebom), ─îesko
 • Michal Mart├şnek, Milo┼í Pet├í┼íek, David Kozma, Miroslav Bro┼ż

OKTAGON 6

 • 26. m├íj 2018 – Ko┼íice, Slovensko
 • Samuel Kri┼ítofi─Ź, G├íbor Bor├íros, David Kozma, Miroslav ┼átrb├ík, Martin Buday

OKTAGON 5

 • 17. marec 2018 – Ostrava, ─îesko
 • G├íbor Bor├íros, ─Żudov├şt Klein, Michal Mart├şnek, David Kozma, Ond┼Öej Ra┼íko

Oktagon kalendár 2017

OKTAGON 4

 • 12. november 2017 – Nov├ę Mesto, Slovensko
 • Attila V├ęgh, Samuel Kri┼ítofi─Ź, Michal Mart├şnek, Miroslav ┼átrb├ík, ─Żudov├şt Klein

OKTAGON 3

 • 29. j├║l 2017 – Praha (┼átvanice), ─îesko
 • Attila V├ęgh, Michal Mart├şnek, G├íbor Bor├íros, Miroslav ┼átrb├ík, Ronald Paradeiser

OKTAGON 2

 • 7. apr├şl 2017 – Nov├ę Mesto, Slovensko
 • Samuel Kri┼ítofi─Ź, G├íbor Bor├íros, Michal Mart├şnek, Milan ─Äatelinka, Ilja ┼ákondri─Ź

Oktagon kalendár 2016

OKTAGON 1

 • 10. december 2016 – Praha, ─îesko
 • Michal Mart├şnek, G├íbor Bor├íros, Michal Kotal├şk, Franti┼íek Fodor, Veronika Rodov├í

TIP ÔŁ▒┬áKde sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy na┼żivo?

Zdroje: www.oktagonmma.cz, www.wikipedia.sk, www.mmashorties.cz

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest