Oktagon Underground 6: FIN├üLE slovenskej pyram├şdy – v├Żsledky a video! Sledujte dnes z├íznam o 23:30 v TV.

Spoznali sme v├ş┼ąazov slovenskej ─Źasti Oktagon Undergroun 2020. Projekt Oktagon UNG pokra─Źoval u┼ż svoj├şm ┼íiestym turnajom, tentoraz┬á slovensk├ę fin├íle. Videli sme z├ípasy a atrakt├şvne super-fighty. Pozrite si kompletn├ę v├Żsledky turnaja, z├ípasov├║ kartu a mo┼żnosti, kde si pozrie┼ą cel├Ż turnaj Underground #6 zo z├íznamu live.┬á┬á

OKTAGON UNDERGROUND 2021: LAST MAN STANDING Ծ´ŞÄ

Oktagon Underground 6 preh─żad

Fin├íle slovensk├Żch aj ─Źesk├Żch pyram├şd je za nami a my sa tak m├┤┼żeme te┼íi┼ą na ve─żkolep├ę super-fin├íle

FIGHT CARD Oktagon Underground #6 – v├Żsledky

Na turnaji Oktagon Underground 6 sme op├Ą┼ą mohli vidie┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo skvel├Żch z├ípasov.┬áBoli sme svedkami piatich fin├íle jednotliv├Żch v├íhov├Żch pyram├şd a piatich super-fightov.

Zauj├şmav├ę bolo sledova┼ą aj dominantn├Ż v├Żkon Lucii „Silent Killer“ Szabovej, ktor├í porazil na body Luciu Kraj─Źovi─Ź.

Pochopite─żne najviac zaujal s├║boj t├şmov├Żch kolegov Pir├íta Kri┼ítofi─Źa a Vlasta ─îepa. Po ve─żmi taktick├Żch troch kol├ích nakoniec zv├ş┼ąazil objav turnaju Oktagon Underground Vlasto ─îepo.

ԺɴŞĆ Priebeh hlavn├ęho z├ípasu Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs. Vlasto ─îepo┬áste mohli sledova┼ą┬áONLINE ÔÇ║

FIN├üLE ­čąŐ slovensk├í strana pyram├şdy

do 61 kg: Lucia Szabov├í – Lucia Kraj─Źovi─Ź
(rozhodnutie, 3.kolo, 3:00)

do 70 kg: Denis Trip┼íansk├Ż – Marco Nov├ík
(KO 3.kolo, 0:20)

do 80 kg: Ronald Paradeiser – Michal Petri┼í
(KO 1.kolo, 1:02)

do 90 kg: Samuel Kri┼ítofi─ŹVlastislav ─îepo
(Rozhodnutie 3.kolo, 3:00)

do 100 kg: Ivan Bartek – Simon Mich├ílek
(KO 2.kolo, 1:44)

SUPERFIGHTY ­čąŐ┬á

Jakub Benko – Vasil Duc├ír
(Rozhodnutie 3.kolo, 3:00)

Denis Farka┼í – Milan Kratochv├şla
(TKO 1.kolo, 0:52)

Jacob Mikula – Tom├í┼í Zajac
(Rozhodnutie 3.kolo, 3:00)

Tom├í┼í Dr├íbik – Roman Paulus
(KO 1.kolo, 1:15)

Monika Chocholikova – Viktorie Bulinov├í
(Rozhodnutie 3.kolo, 3:00)

Oktagon Underground 6 zápasová karta
Oktagon Underground 6 zápasová karta (Zdroj: Facebook/OktagonMM)

V├Żsledky v┼íetk├Żch OU turnajov:

Oktagon Underground 6 – kurzy

Aj Oktagon Underground 6 rozhodne pon├║kol atrakt├şvne z├ípasy, na ktor├ę ste si mohli vsadi┼ą. Hlavn├Żm ┼ąah├íkom bolo fin├íle slovenskej pyram├şdy do 90 kilogramov medzi Samuelom „Pir├ítom“ Kri┼ítofi─Źom a novou hviezdou Vlastislavom ─îepom.

Obaja bojovn├şci s├║ ve─żmi dobr├ş kamar├íti a taktie┼ż tr├ęnuj├║ v jednom gyme. Pr├íve preto sa predpokladalo, ┼że ich z├ípas bol mimoriadne vyrovnan├Ż a jednozna─Źn├Ż favorit sa nedal ur─Źi┼ą. Myslia si to aj bookmakeri, ke─Ć na obidvoch z├ípasn├şkov bol zhodn├Ż kurz 1.84.

TIP ÔŁ▒ ─îo je to Oktagon MMA ÔÇ║

Druh├Żm z├ípasom, ktor├Ż l├íkal ve─żk├║ pozornos┼ą ┼íirokej verejnosti bolo fin├íle slovenskej ┼żenskej pyram├şdy medzi Luciou „Silent Killer“ Szabovou a Luciou Kraj─Źovi─Ź. Obe bojovn├ş─Źky sa mimoriadne dobre poznaj├║, ke─Ć┼że spolu tvorili t├şm v najnov┼íej s├ęrii Oktagon V├Żzva.

V ┼żenskom fin├íle v┼íak st├ívkov├ę kancel├írie jednozna─Źne favorizovali Luciu Szabov├║ s kurzom 1.25. Netreba v┼íak zab├║da┼ą, ┼że Kraj─Źovi─Ź je mimoriadne sk├║senou postoj├írkou a narobila Szabovej probl├ęmy. Na jej v├ş┼ąazstvo bol vyp├şsan├Ż vysok├Ż kurz 3.48.

Ako sledova┼ą livestream Oktagon Underground online?

Oktagon Underground si bohu┼żia─ż nem├┤┼żete pozrie┼ą z klasick├Żch live prenosov na telev├şznych obrazovk├ích, tak ako sme na to boli zvyknut├ş u ostatn├Żch turnajov organiz├ície Oktagon MMA.

Oktagon Underground 6 livestream na OKTAGON TV

Jedinou mo┼żnos┼ąou, ako si vychutna┼ą Oktagon Underground live vo vysokej kvalite je zak├║pen├şm ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View). To si m├┤┼żete k├║pi┼ą na str├ínkach OKTAGON.TV

Tento ofici├ílny livestream pon├║ka najvy┼í┼íiu kvalitu obrazu a ─Źo viac, m├┤┼żete vidie┼ą aj z├ípasov├ę ┼ít├║dio, kde bojovn├şci Oktagonu spolukomentuj├║ jednotliv├ę z├ípasy na danom turnaji.

Livestream z tohto turnaja si m├┤┼żete teraz zak├║pi┼ą za 9,99 eura!

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Oktagon Underground 6 live na Tipsport TV

Jedn├Żm z hlavn├Żch partnerov cel├ęho projektu Oktagon Underground je st├ívkov├í kancel├íria Tipsport. T├í taktie┼ż pon├║ka livestream turnajov Oktagon Underground prostredn├şctvom svojej Tipsport TV.

Netreba v┼íak zab├║da┼ą na to, ┼że live vysielanie zo st├ívkovej kancel├írie je v ni┼ż┼íej kvalite, ako ofici├ílne PPV.

Oktagon Underground 6 – z├íznam na O2TV Sport a Joj Plus

V pr├şpade, ┼że by ste turnaj Oktagon Underground 6 n├íhodou nestihli, st├íle si ho m├┤┼żete pozrie┼ą zo z├íznamu de┼ł na to na kan├íly O2TV Sport. Prenos na tomto kan├íly za─Ź├şna v┼żdy od 21:30.

Z├íznam z turnaju bude k discpoz├şcii aj na kan├íly Joj Plus, kde si ho budete m├┤c┼ą pozrie┼ą v┼żdy v pondelok od 23:25.

TIP ÔŁ▒ Vychutnajte si turnaje Oktagon Underground live ÔÇ║

Oktagon Underground 6 – z├íznamy z├ípasov video online

V┼íetky video z├íznamy z├ípasov si m├┤┼żete pozrie na ofici├ílnom YouTube kan├íly Oktagonu.

─îo je Oktagon Underground

Ide o inovat├şvny projekt zn├ímej ─Źesko – slovenskej organiz├ície Oktagon, ktor├Ż vznikol kv├┤li pand├ęmii koronav├şrusu, ke─Ć boli klasick├ę MMA turnaje zru┼íen├ę.

Cel├Ż projekt Oktagon Underground sa sklad├í zo s├ęrie siedmich turnajov, ktor├ę sa uskuto─Źnia po─Źas siedmich t├Ż┼żd┼łov. V tomto projekte s├║ z├ípasn├şci rozdelen├ş do piatich v├íhov├Żch pyram├şd, kde sa pobij├║ o prize money v celkovej v├Ż┼íke a┼ż 100 tis├şc eur.┬á

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o projekte Oktagon Underground ÔÇ║

Oktagon Underground 6 pravidlá

Okrem unik├ítnosti v├íhov├Żch pyram├şd, je projekt Oktagon Underground jedine─Źn├Ż a inovat├şvny aj v─Ćaka svojim pravidl├ím. Nejde toti┼ż o klasick├ę MMA z├ípasy a po v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu sa bojuje v postoji.

Povolen├ę s├║ v┼íak aj r├┤zne techniky kli─Źovania, ┼íkrtenia ─Źi takedowny. Akon├íhle je takedown potvrden├Ż, z├ípas sa vracia op├Ą┼ą do postoja. T├Żm, ┼że organiz├ícia v tomto projekte zaviedla tieto pravidl├í dostali mo┼żnos┼ą bojova┼ą v Oktagon Undergrounde aj in├ş, ne┼ż MMA bojovn├şci.

TIP ÔŁ▒ Oktagon MMA kalend├ír turnajov ÔÇ║

Underground #6: PIRÁT vs. ČEPO (video a priebeh zápasu)

Zdroj: oktagonmma.cz, tipsport.skTV, ifortuna.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest