Oktagon Underground 3 – program a kompletn├ę v├Żsledky (VIDEO)

Sledujte kompletn├Ż program a v├Żsledky v┼íetk├Żch z├ípasov na turnaji Oktagon Underground 3, ktor├Ż bol u┼ż tret├şm z pomedzi siedmich turnajov projektu Oktagon Underground. Tento v├şkend sme mohli sledova┼ą semifin├íle ─Źesk├Żch pyram├şd┬á a premi├ęru ┼żenskej pyram├şdy ─Źi pyram├şdy mu┼żov do 100 kg.┬á

Oktagon Underground 3 preh─żad turnaja

Turnaj Oktagon Underground 3 n├ím pon├║kol celkovo 10 z├ípasov. V tre┼ąom pokra─Źovan├ş ├║spe┼ínej s├ęrie turnajov Oktagon Underground sme mohli sledova┼ą v┼íetky v├íhov├ę pyram├şdy vr├ítane tej ┼żenskej, kde sa pod hlavi─Źkou Oktagonu predstavila aj veter├ínka UFC Lucie Pudilov├í.

Oktagon Underground III – z├íznam na YouTube Oktagon

V┼íetky z├ípasy z turnaju Oktagon Underground 3 si m├┤┼żete pozrie┼ą vo vysokej kvalite zo z├íznamu na ofici├ílnom YouTube kan├íle organiz├ície Oktagon TU.

UNDERGROUND #3: Pudilová vs. Bledá (VIDEO)

V├Żsledky Oktagon Underground 3

V tre┼ąom dieli MMA turnaja v Prahe sa zrodili dva prekvapuj├║ce v├Żsledky. V hlavnom z├ípase ne─Źakane padla sk├║sen├í bojovn├ş─Źka so sk├║senos┼ąami z UFC Lucie Pudilov├í s t├şned┼żerkou Terezou Bledou.

V pyram├şde do 100 kg,┬á outsider Melvin Man├ę na┼íiel recept Tom├í┼ía Hrona, ktor├Ż je od s├║pera o 14 rokov star┼í├ş. Legende u┼ítedril dvan├ís┼ą takedownov a te┼íil sa z ne─Źakan├ęho v├ş┼ąazstva.

SEMIFIN├üLE ­čąŐ ─Źesk├í strana pyram├şdy

V├íhov├í kateg├│ria do 61 kg – ┼żeny:

  • Tereza Bled├í porazila Lucie Pudilov├í (na body) ԺɴŞĆ
  • Magdalena ┼áormov├í porazila Tereza Dvo┼Ö├íkov├í (na body)

Váhová kategória do 70 kg: 

  • J├ín Pajta┼í porazil Lubo┼í Les├ík (na body)
  • Tade├í┼í Ru┼żi─Źka porazil ┼át─Ťp├ín Guba (KO, 4. kolo)

Váhová kategória do 80 kg:

  • Matou┼í Kohout porazil Jakub Bahn├şk (na body)
  • Leo Brichta porazil Mat─Ťj Kozubovsky (na body)

Váhová kategória do 90 kg:

  • Jakub Klauda porazil V├íclav Holota (TKO, 2. kolo, hoden├Ż uterk├ík)
  • Mat─Ťj Pe┼ł├íz porazil Adam Dvo┼Ö├í─Źek (na body)

Váhová kategória do 100 kg:

  • Melvin Man├ę porazil Tom├í┼í Hron (na body)
  • Daniel ┼ákvor porazil J├ín Gottvald (TKO, 1. kolo)

Kompletn├Ż program a v├Żsledky OU turnajov

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o projekte Oktagon Underground ÔÇ║

Oktagon Underground 3 Fight Card
Oktagon Underground 3 Fight Card

Oktagon Underground 3 – kurzy

Z├ípas, ktor├Ż na turnaji Oktagon Underground 3 p├║tal najviac pozornosti bol rozhodne s├║boj veter├ínky UFC Lucie Pudilov├ę s Terezou Bledou. Pudilov├í jednozna─Źne patrila medzi najv├Ą─Ź┼íie favoritky na celkov├║ v├ş┼ąazku v├íhovej pyram├şdy. Dokazoval to aj jej kurz na v├ş┼ąazstvo 1.11.

Ve─żmi zauj├şmav├ę kurzy boli vyp├şsan├ę aj na z├ípas Bahn├şk vs Kohout. Na v├ş┼ąazstvo Jakuba Bahn├şka sa bol pekn├Ż kurz 1.97 v pr├şpade Mat├║┼ía Kohouta to bolo 1.77. Bookmakeri teda o─Źak├ívali vyrovnan├Ż s├║boj, ktor├Ż by mohol skon─Źi┼ą a┼ż po troch kol├ích.

Turnaje Oktagon Underground online

Oktagon Underground je jedine─Źn├Ż projekt organiz├ície Oktagon, a preto ho nebude mo┼żn├ę sledova┼ą na┼żivo na klasick├Żch telev├şznych kan├íloch, ako v pr├şpade in├Żch galave─Źerov.

Oktagon Underground PPV na OKTAGON TV

Najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ako si vychutna┼ą turnaj Oktagon Underground v tej najvy┼í┼íej kvalite je zak├║pi┼ą si ofici├ílne PPV (Pay-Per-View) na ofici├ílnom streame OKTAGON.TV. V┼íetky prenosy bud├║ u┼ż┬á za─Ź├şna┼ą od 19:00 hodiny.

Poromot├ęri sa ako bonus pre svojich fan├║┼íikov rozhodli vytvori┼ą ┼ípeci├ílny PPV bal├ş─Źek, ktor├Ż zah┼Ľ┼ła v┼íetky livestreamy z Oktagon Underground. K├║pi┼ą si ho m├┤┼żete za┬á jednotn├║ cenu – 49,99ÔéČ.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Oktagon Underground na TV TIPSPORT

Druhou mo┼żnos┼ąou, ako sledova┼ą Oktagon Underground na┼żivo je prostredn├şctvom st├ívkovej kancel├írie Tipsport a jej telev├şzie Tipsport TV. St├ívkov├í spolo─Źnos┼ą tieto prenosy vysiela, ke─Ć┼że je ofici├ílnym partnerom cel├ęho turnaja aj organiz├ície.

Live prenosy z Tipsport TV však rozhodne nedosahujú takú kvalitu, ako oficiálne PPV.

Oktagon Underground 3 zo záznamu na O2TV Sport

Live vysielanie Oktagon Underground si na klasick├Żch telev├şznych staniciach nepozriete.

Turnaj Oktagon Underground sa bude da┼ą pozrie┼ą aj zo z├íznamu a to hne─Ć nasleduj├║ci de┼ł po ofici├ílnom galave─Źeri na ┼íportovom kan├íli O2 TV Sport. Kompletn├Ż z├íznam turnajov je mo┼żn├ę sledova┼ą ka┼żd├║ nede─żu od 20:30 na O2 TV Sport.

Na telev├şznej stanici JOJ Plus si budete m├┤c┼ą cel├Ż turnaj Oktagon Underground pozrie┼ą v pondelok o 23:25.

Oktagon Underground 3 – video z├íznam online

V┼íetky zostrihy z├ípasov z turnaja Oktagon Underground 3 si budete m├┤c┼ą nesk├┤r pozrie┼ą na ofici├ílnom YouTube kan├íle Oktagonu TU.

─îo je Oktagon Underground

Ide o nov├Ż projekt ─Źesko – slovenskej MMA organiz├ície Oktagon, ktor├Ż sa na ist├ę obdobie stal akousi n├íhradou za ─Ź├şslovan├ę turnaje, ako Oktagon 16, Oktagon Prime 4 ─Źi Oktagon Universum. Tie toti┼ż museli by┼ą z d├┤vodu pand├ęmie koronav├şrusu prelo┼żen├ę.

Underground sa sklad├í zo siedmich turnajov po─Źas siedmich t├Ż┼żd┼łov. Turnaje sa konaj├║ v┼żdy bu─Ć na Slovensku, alebo v ─îech├ích, pod─ża toho ako to nariadenia oboch vl├íd umo┼żnia.

V t├Żchto turnajoch sa z├ípasn├şci proti sebe postavia v 5 v├íhov├Żch pyram├şdach a spolo─Źne sa pobij├║ o n├ídhern├║ prize money vo v├Ż┼íke 100 tis├şc eur.

TIP ÔŁ▒ Oktagon MMA kalend├ír turnajov ÔÇ║

Oktagon Underground pravidlá

Atraktivitu projektu┬á Oktagon Underground dod├ívaj├║ aj zmenen├ę pravidl├í, ktor├ę sa od klasick├Żch MMA pomerne odli┼íuj├║. V stru─Źnosti ide o to, ┼że prioritne bud├║ z├ípasy prebieha┼ą v postoji, aj ke─Ć s├║ povolen├ę takedowny, ktor├ę musia by┼ą kontrolovan├ę. Novinkou oproti klasick├ęmu MMA je taktie┼ż odpo─Ź├ştavanie s├║pera. V─Ćaka t├Żmto zmenen├şm pravidl├ím sa do projektu mohli zapoji┼ą aj z├ípasn├şci z in├Żch bojov├Żch odvetv├ş ako MMA.

Zdroj: oktagonmma.cz, tipsport.skTV, ifortuna.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest