OKTAGON PRIME 4 (6.11.2021) – kompletné výsledky. Šampiónom bantamovej váhy sa stal Jonas Mågård!

Organizácia Oktagon MMA prišla s turnajom Oktagon Prime 4. Tento turnaj neniesol myšlienku galavečerov s označením Prime, ale išlo akoby o klasický číslovaný turnaj. Videli sme množstvo skvelých zápasov a spoznali sme aj šampióna bantamovej váhy, ktorým sa stal Jonas Mågård. Pozrite si výsledky a všetky dôležité informácie o turnaji.

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY

Oktagon Prime 4 (6.11.2021)

Turnaj Oktagon Prime 4 sa konal 6. novembra 2021 v Enteria Aréne, v Pardubiciach, kde sa MMA turnaj Oktagonu uskutočnil po prvýkrát. Na tomto galavečeri sme spoznali šampióna bantamovej váhy, ktorým sa stal Jonas Mågård.

Ďalším turnajom organizácie Oktagon MMA bude turnaj Oktagon 29, ktorý je na programe 4. decembra 2021 v Ostrave. Na tomto turnaji spoznáme meno šampióna welterovej váhy, ktorý vzíde zo zápasu Kozma – Buchinger.

TIP ❱ Oktagon MMA kalendár 2021 ›

Oktagon Prime 4 program a výsledky zápasov

Novembrový turnaj Oktagon Prime 4 priniesol 10 atraktívnych MMA zápasov.

Ako to už býva zvykom, galavečer odštartoval prelims kartou a vyvrcholil hlavnou kartou, na konci ktorej sme videli zápas o titul šampióna bantamovej váhy.

Okrem titulového zápasu sme sledovali aj ďalšie superfighty, ktoré obstarali Lucia Pudilová, skvelá poloťažká váha De Souse Xavier, legenda Jaroslav Pokorný a ďalší bojovníci!

OKTAGON PRIME 4 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Bantamweight (do 60kg) Filip Macek – Jonas Magard Na body, 5. kolo
Bantamweight (do 60kg) Lucie Pudilová – Marta Waliczek Na body, 3. kolo
Middleweight (do 84kg) Robert Bryczek – Zdeněk Polívka Na body, 3. kolo
Light heavyweight (do 93kg) De Sousa Xavier – Daniel Toledo TKO, 2. kolo
Lightweight (do 70kg) Jaroslav Pokorný – Miloš Janičič Submisia, 3. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Lightweight (do 70kg) František Fodor – Matouš Kohout TKO, 2. kolo
Light heavyweight (do 93kg) Jorick Montagnac – Pavol Langer Na body, 3. kolo
Bantamweight (do 61kg) Olga Rubin – Priscila De Souza Na body, 3. kolo
Lightweight (do 70kg) Jakub Bahník – Ashleigh Grimshaw KO, 1. kolo
Welterweight (do 77kg) Václav Holota – Christian Valencia Submisia, 3. kolo

Oktagon Prime 4 informácie

Názov turnaja Oktagon Prime 4 je niektorým MMA fanúšikom dobre známy. Tento turnaj sa mal totiž uskutočniť už 25. apríla 2020 v Košiciach na Slovenku, ale pre šírenie ochorenia Covid-19 musel byť zrušený. Galavečer sa mal podobne ako Oktagon Prime 2, uskutočniť v Crow Aréne.

Na turnajoch s označením Prime sa vo väčšine prípadov okrem známych mien organizácie vždy predstavia aj mladé talenty bojovej scény. Tento model prevzal Oktagon z UFC, kde sa konajú populárne UFC Fight Nights. Na takomto turnaji sa predstavil aj slovenský fighter Ľudovít Klein!

Galavečer, ktorý sa uskutočnil 6. novembra bol úplný nový turnaj a s pôvodným turnajom nemal takmer nič spoločné. Neniesol myšlienku turnajov Prime a ani sa neuskutočnil v Košiciach. Naopak, prvýkrát sa galavečer konať v Pardubiciach, v Enteria aréne.

Ako sledovať Oktagon Prime 4 live (6.11.)

Najlepšia možnosť, ako si pozrieť všetky zápasy z turnaja live na svojom mobile či počítači, je cez livestream stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá celý turnaj vysiela na svojej TV Tipsport.

Ak si však chcete užiť turnaj naplno vo FULL HD kvalite aj s predzápasovým štúdiom a bez prerušovania, tak najideálnejšie je zakúpiť si oficiálne PPV na webe Oktagon.tv.

Oktagon Prime 4 livestream na PPV

Najjednoduchšia možnosť, ako si užiť celý live prenos z turnaja, ale aj ďalšie galavečery, je cez oficiálne PPV, ktoré zakúpite na stránke OKTAGON.TV.

V predpredaji je možné kúpiť Pay Per View za zvýhodnenú cenu 9,99 €. V deň turnaja za PPV zaplatíte 12,99 €.

Všetky zápasy uvidíte vo FULL HD kvalite a navyše sa môžete tešiť na predzápasové štúdio, kde zaujímaví hostia analyzujú jednotlivé zápasy. V rámci PPV máte taktiež celý záznam z turnaja k dispozícii ďalších 7 dní po turnaji.

Oktagon Prime 4 online na TV Tipsport  naživo

Ďalšou skvelou možnosťou, ako sledovať MMA zápasy na turnaji naživo, je cez livestream televízie TV Tipsport, ktorú vlastní a prevádzkuje stávková kancelária Tipsport.

Na to, aby ste si mohli užiť livestream zápasov organizácie Oktagon MMA, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať sa na webe stávkovej kancelárie.

Vďaka registrácii môžete okamžite sledovať live prenosy z viacerých športov, keďže 7 dní po registrácii máte sledovanie live prenosov úplne zadarmo! Následne je potrebné aspoň raz mesačne staviť minimálne 2 eurá.

OKTAGON NAŽIVO ▷

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon MMA online na TV Tipsport

Oktagon video záznam v TV na ČT Sport

Po novom je možné sledovať video záznam z turnaja aj cez športový TV program ČT Sport. Zostrihaný záznam z galavečera uvidíte v televízii niekoľko dní po turnaji.

Oktagon zostrihy zápasov na YouTube

Zostrihy zápasov Oktagon MMA si môžete pozrieť na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA. Všetky zápasy sú tu zverejnené vždy týždeň po uskutočnení turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Súťaž na Instagrame o 5x PPV

Pred turnajom ste sa mohli zapojiť do súťaže na instagrame o 5x PPV (par-per-view), vďaka ktorým ste si mohli vychutnať celý turnaj v najvyššej kvalite bez prerušovania. Výhercom srdečne gratulujeme!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 7sport.sk (@7sport.sk)

Oktagon Prime 4 – Váženie bojovníkov

Verejné váženie bojovníkov na Oktagon Prime 4 sa uskutočnilo v piatok 5.11 o 18:00h. Na nasledujúcom videu si môžete pozrieť samotné váženie i staredowny bojovníkov.

VIDEO: Verejné váženie na Oktagon Prime 4

ROUND ZERO a FREE PRELIMS

Už o 17:15 ste mohli na nasledujúcom videu sledovať Round Zero s Ivy, kde známi hostia analyzovali nadchádzajúci turnaj. Na tom istom videu ste o 18:00 mohli vidieť aj free prelims zápas Holota vs. Valencia úplne zadarmo!

Oktagon Prime 4 – Pozápasová tiskovka

Po každom turnaji nasleduje pozápasová tiskovka, na ktorej promotéri a bojovníci odpovedajú na otázky novinárov. Pozrieť si ju môžete vo videu nižšie.

Kurzová ponuka Oktagon Prime 4

Podobne ako na predošlé turnaje, tak i na Oktagon Prime 4 ste si mohli staviť a tipnúť si víťaza zápasu, spôsob ukončenia, počet začatých kôl a ďalšie stávky. Najlepšiu kurzovú ponuku prináša stávková kancelária Tipsport, kde môžete okrem tipovania jednotlivé zápasy aj sledovať cez livestream TV Tipsport.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Tipsport výkon večera

Na turnajoch organizácie Oktagon MMA sa pravidelne udeľuje Tipsport výkon večer od stávkovej kancelárie Tipsport. Bonus vo výške 2000 EUR získa bojovník, ktorý je zvolený porotou na základe najlepšieho výkonu večera.

Štedré bonusy však môžete získať aj vy, hráči a fanúšikovia. Po registrácii do Tipsportu totiž získate bonus vo výške 50 EUR na prvé stávky. Tento bonus navyše môžete využiť okamžite bez nutnosti vkladu a zadarmo.

Oktagon MMA online na TV Tipsport

OKTAGON PRIME 4 ONLINE: Macek vs. Magard live dnes (sobota 6.11., 22:00)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest