Ako a kde sledovať Box live – TV a online prenosy naživo, live stream na mobile!

Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať tie najväčšie boxerské zápasy na svete. V tomto článku nájdete prehľad možností ako a kde sledovať box. Užite si tých najlepších bojovníkov v priamom prenose v TV, alebo online na internete.

ŠPORTOVÉ PRENOSY LIVE
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo
Fortuna TV✅ MobilLIVE ›30 € bez rizika
TV Niké✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo

Box LIVE dnes: Wilder vs. Fury 3 (9.10.)

Boxerský zápas Fury vs Wilder 3 si budete môcť pozrieť na športovej TV stanici Sport 1. Živý prenos galavečera začína o 3:00 v nedeľu ráno

Zápas Wilder vs. Fury je možné sledovať aj prostredníctvom PPV, ktoré ponúka televízia ESPN a Fox Sports.

Kde sledovať Box naživo v TV a online

Prehľad všetkých možností ako a kde sledovať tie najzaujímavejšie boxerské zápasy online, v TV alebo mobile.

1️⃣ Box live stream na DAJTO

Tie najväčšie boxerské zápasy je možné sledovať na slovenskej televíznej stanici Dajto, ktorá je známa tým, že dobrý boxerský duel si nenechá ujsť a ponúkne ho svojim divákom.

Online prenosy komentuje skúsený komentátor Slavo Jurko so spolukomentátorom. Ním je najčastejšie tréner slovenskej reprezentácie v boxe, Pavol Hlavačka.

TIP ❱ Atilla Végh bude mať zápas v boxe ›

2️⃣ Box v priamom prenose na Nova Sport

Nova Sport pravidelne ponúka svojim divákom tie najväčšie boxerské zápasy sveta. Fanúšikovia boxu si tak môžu v Čechách vychutnať kvalitné zápasy prostredníctvom kanálov Nova Sport.

Vo väčšine prípadov ide o zápasy hlavnej karty. Nova Sport pravidelne vysiela zápasy Anthonyho Joshua. V decembri ho vyzve Pulev a v lete 2021 sa môžeme tešiť na zápas Anthony Joshua vs Tyson Fury.

3️⃣ Box live stream na Sport 1 a Sport 2

Športový kanál Sport 1 a aj Sport 2 vysiela box live. Niektoré boxerské zápasy vysiela naživo Sport1 a iné pre zmenu Sport2. Podľa akého kľúča AMC Networks, majiteľ oboch športových kanálov, priame prenosy medzi svoje kanály rozdeľuje bohužiaľ nevieme.

Odporúčame teda pozorne sledovať program oboch športových kanálov, aby vám žiadny live stream boxerského duelu neutiekol.

4️⃣ Box live na O2 TV Sport

Ak si chcete v pokoji pozrieť svetové zápasy tých najslávnejších boxeristov, tak skvelou voľbou je O2 TV Sport. Stačí si zakúpiť balíček Sport Back a neuiknú vám žiadne zápasy zvučných mien, ako sú Pulev, Joshua, Mike Tyson, Bradley, Khan alebo Tyson Fury.

Okrem toho si budete môcť pozrieť napríklad Oktagon MMA, futbalovú ligu majstrov alebo hokejovú Českú Tipsport ligu.

Box naživo na O2 TV Sport v mobile

Jednotlivé zápasy si môžete pozrieť buď priamo na svojom prehliadači, alebo si stiahnete aplikáciu O2 TV Sport do svojho smartfónu. Aplikácia je zdarma a je dostupná ako pre Android, tak i pre IOS a zápasy si vychutnáte odkiaľkoľvek.

5️⃣ Box live stream na Pay-Per-View

PPV, alebo v preklad „platba za pozretie“, umožňuje sledovať konkrétny boxerský galavečer. Vo väčšine prípadov sa kupuje odkaz na všetky zápasy, niekde je možnosť zvoliť si len hlavnú kartu. Pay-Per-View na zápasy v boxe si je možné zakúpiť na ESPN, BT Sport alebo Sky Sport. Cena sa líši v závislosti od podujatia.

6️⃣ Box online komentár na 7sport.sk

V prípade, že nemáte možnosť sledovať box naživo v TV, môžete využiť formu online komentára, ktorý pri tých najlepších boxových dueloch nájdete vždy na našom webe 7sport.sk.

V sekcii online prenosy môžete sledovať dianie z futbalu, hokeja, tenisu, alebo napríklad F1 a tiež top MMA zápasy z UFC, alebo česko-slovenskej  Oktagon MMA.

Box online stream stávkových kancelárií online

Stávkové kancelárie online v dnešnej dobe vysielajú naozaj veľa športov, ale bohužiaľ box medzi ne aktuálne nepatrí. Pokiaľ ale stávkové kancelárie budú pokračovať v tempe pridávanie rôznych športov do svojej ponuky, tak je možné, že už čoskoro sa dočkáme vo Fortune na Fortuna TV, v Niké na TV Nike a v Tipsporte na TV Tipsport nejakého toho boxerského zápasu.

Pre sledovanie zápasov prostredníctvom stávkových kancelárií sa vo väčšine prípadov stačí zaregistrovať a zadarmo môžete sledovať online prenosy bez nutnosti uzatvoriť stávku.

Okrem boxerských zápasov sa ale môžete pozrieť zápasy Oktagonu, futbalové ligy ako La Liga či Bundesliga, ďalej NHL, NBA a mnoho ďalšieho.

SLEDUJTE ŠPORTOVÉ PRENOSY LIVE
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo
Fortuna TV✅ MobilLIVE ›30 € bez rizika
TV Niké✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo

Ako sledovať bojové športy live

Box program a live výsledky dnes

Všetky podrobné výsledky boxerských zápasov si môžete pozrieť na Flashscore.sk. Môžete to sledovať  na svojom prehliadači alebo si stiahnuť šikovnú aplikáciu do mobilu či tabletu.

Nájdete tu kompletné štatistiky jednotlivých zápasníkov, ich predošlé zápasy, H2H, predzápasové kurzy a mnoho iného. Netýka sa to však len boxu a platí to o takmer všetkých športoch. Aplikácia je prehľadná a každý si príde na svoje.

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov ›

Kde sledovať video zostrihy zo zápasov boxu

Video zostrihy zápasov boxu si môžete pozrieť na nasledujúcich kanáloch:

Zdroje: wikipedia.sk, tv.nova.cz, youtube.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest