MMA bojovník Attila Végh – ďalší zápas v boxe už koncom roka 2021! (VIDEO)

Populárny slovenský MMA bojovník Attila Végh oznámil svoj ďalší zápas. Vypočul tak volanie fanúšikov, ktorý si želali jeho návrat do klietky. Kedy a proti komu sa víťaz zápasu storočia postaví najbližšie? Sledujte dátum zápasu, meno súpera a všetky dôležité informácie o ďalšom zápase Attilu Végha na jednom mieste! 

Attila Végh ďalší zápas

Sledujte profil slovenského bojovníka menom Attila Végh a dôležité informácie o jeho ďalšom zápase!

Attila VÉGH profil MMA bojovníka
MenoAttila Végh
PrezývkaPumukli
Dátum narodenia9.augusta 1985
BydliskoTrnava, Slovensko
Ďalší zápasinfo ›
Zápasy44 (33 – 9 – 2) štatistiky ›
Organizácie, v ktorých bojovalOktagon, KSW, Bellator, M-1 Global
ProfilAttila Végh

Kedy bude mať Attila Végh ďalší zápas

Attila Végh oznámil svoj ďalší zápas a na prekvapenie mnohých to nebude v MMA! Attila si vyskúša zápas v boxe a nezostane to len pri jednom dueli!

Najbližšie by sa tak mal predstaviť už 27. decembra 2021 v novej organizácii Fight Night Challenge. Proti nemu sa postaví známy americký bojovník Emanuel Newton!

Na turnaji Fight Night Challenge by sa mal predstaviť aj slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý už jeden zápas v boxe absolvoval. Boxerský zápas Rytmus vs. Marpo sa uskutočnil v roku 2018.

Slovenský bojovník Pumukli Végh by chcel v boxe odzápasiť minimálne 2 duely a práve ten druhý by sme mohli vidieť na začiatku roku 2022. V tomto prípade však meno súpera nie je známe.

Attila Végh vs. Emanuel Newton

Boxerský zápas Attila Végh vs. Emanuel Newton by mal vo veľkom štýle odpáliť vstup do nového roku 2022. Pod MMA pravidlami sa títo borci stretli doposiaľ 2x. V prvom zápase Attila porazil amerického bojovníka v semifinále pyramídy Bellatoru.

Attila nakoniec získal titul v Bellatore, no pri prvej obhajobe mu ho zobral práve Emanuel Newton. Rozhodne však bude zaujímavé sledovať, ako si populárny slovenský bojovník a víťaz zápasu storočia poradí v post

TIP ❱ Aktuálny kalendár turnajov Oktagon MMA ›

Attila Végh – štatistiky, posledných 5 zápasov

Pozrite si štatistiky Attilu Végha z posledných 5 zápasov pod hlavičkou organizácie Oktagon MMA!

TIP ❱ Kompletnú štatistiku Végha nájdete tu ›

VýsledokSúperSpôsobPodujatieDátum
Emanuel NewtonFight Night Challenge27.12.2021
VýhraKarlos VémolaKOOktagon 159.11.2019
PrehraVirgil ZwickerKOOktagon 128.6.2019
VýhraMaiquel FalcãoRozhodnutieOktagon 1017.11.2018
VýhraTravis FultonSubmisiaOktagon 412.11.2017
VýhraPaul ByrneRozhodnutieOktagon 329.6.2017

Attila Végh box

Attila Végh absolvuje zápas v boxe po veľmi dlhej pauze. Jeho doposiaľ posledný zápas je ešte z roku 2019 a pamätajú si ho všetci milovníci bojových športov. Pred vypredanou O2 arénou knokautoval Karlosa Vémolu. Od tohto momentu sa však venuje najmä trénovaniu, keďže v SFG pripravuje na zápasy viacerých borcov ako sú napríklad Lajoš Klein či Samuel Pirát Krištofič.

TIP ❱ Kompletný profil Karlosa Vémolu ›

Pre Attilu to bude prvý zápas v boxe a sám si chce vyskúšať, ako sa bude cítiť v tomto športe. Boxerské zápasy sú veľmi atraktívne pre divákov nielen v zahraničí, ale aj na domácej scéne. O tom svedčí i fakt, že už 13. novembra 2021 sa môžeme tešiť na box Vémola vs. Marpo a na tom istom turnaji si to v boxe rozdajú aj Gábor Boráros a Jakub Štáfek.

Zdroj: wikipedia.com, oktagonmma.cz, sherdog.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest