Oktagon 58 Praha (8.6.) – program, Vémola vs Végh 2 odveta storočia, karta, výsledky, live prenos

Turnaj Oktagon 58 Praha sa nesie v znamení odvety storočia Vémola vs Végh 2. Tento veľkolepý súboj si vyžiadal špeciálne miesto, ktorým sa stal futbalový štadión. Prečítajte si, kde sledovať odvetu a ďalšie zápasy naživo v TV, či cez internet, program fight card, výsledky a dôležité info o turnaji.

Oktagon 58 Praha

Podujatie Oktagon 58 Praha sa uskutoční 8. júna 2024 na futbalovom štadióne Fortuna Arena v pražskom Edene, ktorý je domovským stánkom Slavie Praha. Po prvýkrát Oktagon MMA organizuje turnaj na takomto veľkom mieste.

Očakáva sa plný štadión a fantastická atmosféra, ktorá tu ešte nebola, no hlavne súboj – odveta storočia Vémola vs Végh 2.

Oktagon 8.6. 2024

Oktagon 58 program

Turnaj Oktagon 58 nebude len o hlavnom zápase Karlos Vémola vs Attila Végh, ale takýto veľký galavečer si vyžaduje aj špeciálny program.

Zatiaľ je známy len hlavný zápas, ale veríme, že čoskoro organizácia predstaví aj ďalšie mená, ktoré budeme môcť vidieť na skvelom podujatí.

Cely turnaj Oktagon livestream, nebude chýbať ani tentoraz na TV Tipsport.

Vémola – Végh 2 live prenos staredown

Prvý staredown alebo oficiálne predstavenie zápasníkov Vémola – Végh 2 live prenos, môžete sledovať 1. marca 2024 od 16:30h na YouTube kanáli Oktagonu.

Po tlačovej konferencii a predstavení Karlosa a Attilu zoči-voči, nasleduje verejné váženie zápasníkov turnaja Oktagon 54 Ostrava.

Oktagon 58 karta 🥊

Zápasy na fight card budeme aktualizovať! Zatiaľ poznáme len hlavný titulový zápas večera Végh vs Vémola 2.

OKTAGON 58 FIGHT CARD
💥 TITULOVÝ ZÁPAS
Light Heavyweight Karlos Vémola – Attila Végh TIPUJTE
HLAVNÁ KARTA
Welterweight David Kozma – Ion Surdu TIPUJTE
TIPSPORT GAMECHANGER
Lightweight Acoidan Duue – Mago Machaev TIPUJTE
Lightweight Mateusz Legierski – Wanliss/Siraj TIPUJTE

Oktagon 58 výsledky

Výsledky Oktagon 58, vám prinášame v našej fightcard, ktorú po každom zápase aktualizujeme o najnovšie výsledky jednotlivých zápasov.

Celý zápasový večer má klasicky naplánovaný začiatok od 18:00h

Vémola – Végh 2 odveta storočia

Dlho očakávaná odveta storočia Vémola vs. Végh 2, sa uskutoční na tomto výnimočnom turnaji.

Ubehli viac ako štyri roky od ich prvého zápasu Oktagon MMA súboj storočia a pre oboch aktérov bude odveta možno posledným kariérnym fightom v MMA.

Tento súboj rozhodne nielen o tom, kto je lepší z dvojice fighterov, ale aj o tom, kto sa stane držiteľom opasku v poloťažkej váhe.

Attila sa od ich posledného súboja v MMA zápase nepredstavil a venoval sa skôr zápasom v boxe. To môže byť pre neho nevýhoda a za svoj návrat si zaslúži obdiv.

Naopak, Karlos Vémola odzápasil od ich vzájomného duelu až 11 fightov, čo je poriadna porcia stretnutí. Z nich prehral len dva – s Kinclom a Pirátom Krištofičom.

Práve do tejto odvety vstupuje po prehre zo zápasu Vémola vs Krištofic, v ktorom ho slovenský zápasník tvrdo knokautoval.

Oktagon 58 Praha live

Turnaj Oktagon 58 Praha live si môžete vychutnať z pohodlia vášho domova.

Pre sledovanie Oktagonu live, máte na výber z viacerých možností, či už prostredníctvom televízie, kvalitného plateného PPV prenosu, alebo zadarmo cez live stream od stávkovej kancelárie.

Oktagon 58 live stream

Všetky zápasy Oktagon 58 live stream sú k dispozícii na internetovej televízii TV Tipsport.

Ak chcete sledovať tieto zápasy, jednoducho sa zaregistrujte do stávkovej kancelárie Tipsport, a úspešná registrácia vám umožní sledovať ich televíziu počas 7 dní zdarma.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon 58 online zadarmo na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať, kliknutím na „STREAM“.

Okrem sledovania turnaja, získavate zdarma vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Okrem peňažného bonusu zdarma majú noví hráči, príležitosť získať vstupný bonus v hodnote 100% Vášho prvého vkladu až do výšky 4 000€.

TV Tipsport live stream online player

Oktagon 58 naživo PPV

Prístup pre sledovanie PPV Oktagon 58 naživo, si zakúpite na stránke oktagon.tv. Táto služba stojí 12,99€ a umožňuje sledovať turnaj live na PC, tablete alebo mobile.

Fanúšikovia mimo územia Česka a Slovenska, si môžu pozrieť celý turnaj prostredníctvom streamovacej služby DAZN live.

Na športovej stanici Premier Sport 4 je možné pozerať v TV celý program zápasov, od free prelims až po titulový zápas. Pre tento spôsob sledovania je však tiež potrebné si zakúpiť špeciálny balíček.

Oktagon bary live prenos

Podujatie Oktagon 58 si môžete vychutnať s priateľmi v Oktagon baroch live, ktoré vysielajú turnaje naživo.

Ak sa zaujímate o to či je takýto bar vo vašom meste k dispozícii, stačí sa pozrieť na oficiálnu stránku organizácie oktagonmma.com.

Oktagon 58 lístky

Oktagon 58 je výnimočná udalosť, na ktorú sa môžete tešiť a sledovať ju osobne v hľadisku. Lístky si zakúpite na stránkach ticketportal.cz.

Ceny vstupeniek sa pohybujú od 1290 Kč po 2990 Kč. Ak hľadáte lístky bližšie ku klietke, tak ceny sú už drahšie a niektoré vás môžu vyjsť až 24 990 Kč.

Podľa informácii sa predávali najdrahšie VIP vstupenky za 50 000 Kč.

MMA Oktagon 58 Praha video záznam

Pozrieť si video záznam MMA Oktagon 58 Praha je možné asi 7 dní po skončení turnaja, na oficiálnom YouTube organizácie.

Táto možnosť vám umožní pohodlne si pozrieť celý turnaj a to úplne zadarmo, aj keď až spätne.

Oktagon 58 zadarmo

Sledovať Oktagon 58 zadarmo, vám umožňuje stávková kancelária Tipsport. Tá vás odmení prístupom k sledovaniu za jednoduchú registráciu alebo za stavený tiket.

Ako je už známe, prvé zápasy na zápasovej karte, označené ako free prelims, sa dajú sledovať zadarmo na YouTube Oktagon MMA

Oktagon MMA 58 váženie

Váženie Oktagon MMA 58, sa aj teraz tradične uskutoční deň pred samotným turnajom (7. júna).

Oktagon 58 kurzy

Stavte si na víťaza odvety storočia Vémola vs Végh 2 alebo na ďalšie zápasy v Tipsporte a získavate prístup k sledovaniu Oktagon live na TV Tipsport zadarmo.

Ak nemáte účet v stávkovej kancelárii, tak sa zaregistrujte na tipsport.sk a máte jedinečnú príležitosť získať peniaze zdarma, vo forme 20 eur na prvé stávky.

CHCEM BONUS  20 EUR ▷

Oktagon 58 dnes

Ak chcete byť dnes dobre informovaný a nezmeškať žiadne dôležité novinky o Oktagon 58, nezabudnite navštíviť oficiálnu stránku a sociálne siete organizácie.

Tam nájdete všetko podstatné, nielen o samotnom turnaji, ale aj o ďalších pripravovaných podujatiach a eventoch.

Zdroj: oktagonmma.com, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest