Oktagon 58 Praha (8.6.) – výsledky, odveta storočia: Vémola porazil Végha v odvete!

Turnaj Oktagon 58 Praha sa niesol v znamení odvety storočia Vémola vs Végh 2. Tento veľkolepý súboj si vyžiadal špeciálne miesto, ktorým sa stal futbalový štadión. Vémola tu vrátil požičané svojmu večnému rivalovi a stav na zápasy je medzi nimi teda 1:1. 

Oktagon 58 Praha

Podujatie Oktagon 58 Praha sa uskutočnilo 8. júna 2024 na futbalovom štadióne Fortuna Arena v pražskom Edene, ktorý je domovským stánkom Slavie Praha. Po prvýkrát Oktagon MMA organizoval turnaj na takomto veľkom mieste.

Plný štadión si užil veľkolepý zápas a to odvetu storočia Vémola vs Végh 2., ktorú ovládol na submisiu v 2. kole Karlos Vémola, a podarilo sa mu teda po piatich rokoch svojho soka poraziť. Od začiatku duelu bol jednoznačne aktívnejší a šiel si za výhrou svojho života.

OKTAGON 58 Eden
📅 Kedy: 8. jún 2024
🏟 Kde: Praha, Eden (ČR)
🥊 Hlavný zápas: Végh vs. Vémola 2
⚡ Počet zápasov: 10
📱 Livestream: Tipsport, PPV
Hodnotenie: 9.5/10

Oktagon 58 program

Turnaj Oktagon 58 nebol len o hlavnom zápase Karlos Vémola vs Attila Végh, ale takýto veľký galavečer si vyžadoval aj špeciálny program.

O ten sa postaralo štvrťfinále TipsportGameChangeru a tiež fighteri ako Leandro Silva, Amiran Gogoladze, Dawid Zawada, Milan Mazúch atd.

Veľkou škodou bol zrušený zápas o titul v strednej váhe Kincl vs Peňáz, keď sa zranil šampión divízie Patrik Kincl.

Oktagon 58 karta 🥊

Pozrite si v nasledujúcej tabuľke výsledky všetkých zápasov Oktagon 58.

OKTAGON 58 FIGHT CARD
💥 TITULOVÝ ZÁPAS
Light Heavyweight Karlos Vémola – Attila Végh submisia 2. kolo
HLAVNÁ KARTA
Welterweight David Kozma – Ion Surdu K.O. 1. kolo
Middleweight David Zawada – Marek Mazúch K.O. 1. kolo
Lightweight Jaroslav Pokorný – Shem Rock submisia 1. kolo
Catchweight 88kg Miloš Petrášek – Kamil Wojciechowski na body
Welterweight Leandro Silva – Amiran Gogoladze na body
Featherweight Deniz Ilbay – Denis Tripšanský TKO 2. kolo
TIPSPORT GAMECHANGER
Lightweight Acoidan Duque – Mago Machaev na body
Lightweight Mateusz Legierski – Akonne Wanliss na body
FREE PRELIMS
Lightweight Attila Korkmaz – Makwan Amirkhani submisia 3. kolo

Oktagon 58 výsledky

Výsledky Oktagon 58 vám prinesieme priamo počas turnaja v našej fightcard, ktorú po každom zápase aktualizujeme o výsledky jednotlivých zápasov.

Vémola – Végh 2 odveta storočia

Dlho očakávaná odveta storočia Vémola vs. Végh 2, sa uskutočnila na tomto výnimočnom turnaji.

Ubehli viac ako štyri roky od ich prvého zápasu Oktagon MMA súboj storočia a pre oboch aktérov bola odveta možno posledným kariérnym fightom v MMA.

Tento súboj rozhodol nielen o tom, kto je aktuálne lepší z dvojice fighterov, ale aj o tom, kto sa stal držiteľom opasku v poloťažkej váhe.

Attila sa od ich posledného súboja v MMA zápase nepredstavil a venoval sa skôr zápasom v boxe.

Naopak, Karlos Vémola odzápasil od ich vzájomného duelu až 11 fightov, čo je poriadna porcia stretnutí. Z nich prehral len dva – s Kinclom a Pirátom Krištofičom.

Práve do tejto odvety vstúpil po prehre zo zápasu Vémola vs Krištofič, v ktorom ho slovenský zápasník tvrdo knokautoval. Vémola je však po víťazstve nad Véghom opäť na vrchole a ide o jeho najdôležitejší triumf v kariére.

Vémola vs. Végh 2 TV Tipsport

Kde sledovať Oktagon 58 live

Turnaj Oktagon 58 live si môžete vychutnať z pohodlia vášho domova.

Pre sledovanie Oktagonu live máte na výber z viacerých možností, či už prostredníctvom televízie, kvalitného plateného PPV prenosu, alebo zadarmo cez live stream od stávkovej kancelárie.

Oktagon 58 live stream

Všetky zápasy Oktagon 58 live stream sú k dispozícii na internetovej televízii TV Tipsport.

Ak chcete sledovať tieto zápasy, jednoducho sa zaregistrujte do stávkovej kancelárie Tipsport, a úspešná registrácia vám umožní sledovať ich televíziu počas 7 dní zdarma.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon 58 online zadarmo na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať, kliknutím na „STREAM“.

Okrem sledovania turnaja, získavate zdarma vstupný bonus 30 € na prvé stávky.

Okrem peňažného bonusu zdarma majú noví hráči príležitosť získať vstupný bonus v hodnote 100% Vášho prvého vkladu až do výšky 4 000€.

TV Tipsport live stream online player

Oktagon 58 naživo PPV

Prístup pre sledovanie PPV Oktagon 58 naživo, si zakúpite na stránke oktagon.tv. Táto služba stojí 12,99€ a umožňuje sledovať turnaj live na PC, tablete alebo mobile.

Fanúšikovia mimo územia Česka a Slovenska, si môžu pozrieť celý turnaj prostredníctvom streamovacej služby DAZN live.

Na športovej stanici Premier Sport 4 je možné pozerať v TV celý program zápasov, od free prelims až po titulový zápas. Pre tento spôsob sledovania je však tiež potrebné si zakúpiť špeciálny balíček.

Oktagon bary live prenos

Podujatie Oktagon 58 si môžete vychutnať s priateľmi v Oktagon baroch live, ktoré vysielajú turnaje naživo.

Ak sa zaujímate o to či je takýto bar vo vašom meste k dispozícii, stačí sa pozrieť na oficiálnu stránku organizácie oktagonmma.com.

MMA Oktagon 58 Praha video záznam

Pozrieť si video záznam MMA Oktagon 58 Praha je možné asi 7 dní po skončení turnaja, na oficiálnom YouTube organizácie.

Táto možnosť vám umožní pohodlne si pozrieť celý turnaj a to úplne zadarmo, aj keď až spätne.

Oktagon 58 zadarmo

Sledovať Oktagon 58 zadarmo, vám umožňuje stávková kancelária Tipsport. Tá vás odmení prístupom k sledovaniu za jednoduchú registráciu alebo za stavený tiket.

Ako je už známe, prvé zápasy na zápasovej karte, označené ako free prelims, sa dajú sledovať zadarmo na YouTube Oktagon MMA

Oktagon 58 lístky

Oktagon 58 je výnimočná udalosť, na ktorú sa môžete tešiť a sledovať ju osobne v hľadisku. Lístky si zakúpite na stránkach ticketportal.cz.

Ceny vstupeniek sa pohybujú od 1290 Kč po 2990 Kč. Ak hľadáte lístky bližšie ku klietke, tak ceny sú už drahšie a niektoré vás môžu vyjsť až 24 990 Kč.

Podľa informácii sa predávali najdrahšie VIP vstupenky za 50 000 Kč.

Oktagon 58 kurzy

Stavte si na víťaza odvety storočia Vémola vs Végh 2 alebo na ďalšie zápasy v Tipsporte a získavate prístup k sledovaniu Oktagon live na TV Tipsport zadarmo. Podľa kurzov v stávkovej kancelárii Tipsport je favoritom odvety storočia Attila Végh, na ktorého je vypísaný kurz 1.70. Na Karlosa Vémolu si môžete staviť v kurze 2.06.

Ak nemáte účet v stávkovej kancelárii, tak sa zaregistrujte na tipsport.sk a máte jedinečnú príležitosť získať peniaze zdarma, vo forme 30 eur na prvé stávky.

Odveta storočia s bonusom od Doxxbetu

Ku odvete storočia si spoločnosť Doxxbet pripravila pre svojich hráčov mega súťaž o hodnotné ceny, v ktorých rozdá 1000 € vo fríbetoch a 1000 € v hrateľných bonusoch do kasína. Zapojiť sa do súťaže môžete nasledovne:

ZAPOJIŤ SA DO SÚŤAŽE ▷

  • Stavte si tiket aspoň za 5 €
  • Na tikete musí byť akákoľvek príležitosť z Attilovho zápasu

Čím viac tiketov podáte, tým máte väčšiu šancu na výhru. Zapojiť sa môžete do 8.6. a výhercovia budú kontaktovaní v pondelok 10.6.

MMA doxxbet bonus odveta storočia

Zápas Kincl vs Peňáz je zrušený

Súboj Kincl vs Peňáz na turnaji Oktagon 58 mal byť bitkou o titul v strednej váhe a jeden z najzaujímavejších predzápasov, aký kedy v Oktagone bol. Bohužiaľ pre zranenie Kincla sa neuskutoční.

Šampión Patrik Kincl potvrdzuje v klietke svoju dominanciu a fakt, že je jedným z najlepších bojovníkov v organizácii a tento zápas je jeho piatou obhajobou.

Matěj Peňáz je najlepší bojovník Oktagonu v bez rozdielu váhy v rebríčku. V organizácii ešte neprehral a 8-krát ukončil súperov KO/TKO a jeden zápas vyhral na rozhodnutím.

Je obdivuhodné, že aj napriek neúspechu dostať sa do UFC, kde v Dana White's Contenders Series prehral, sa vrátil do Oktagonu MMA a nezostal svojej povesti nič dlžný.

Oktagon 58 dnes

Ak chcete byť dnes dobre informovaný a nezmeškať žiadne dôležité novinky o Oktagon 58, nezabudnite navštíviť oficiálnu stránku a sociálne siete organizácie.

Tam nájdete všetko podstatné, nielen o samotnom turnaji, ale aj o ďalších pripravovaných podujatiach a eventoch.

Zdroj: oktagonmma.com, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest