Oktagon MMA: Súboj storočia Karlos Vémola – Attila Végh program a informácie. Kde sledovať livestream (VIDEO)

Zdieľaní

Československý súboj, ktorý nemá v MMA obdobu. V klietke Oktagonu sa stretnú dve legendy dvoch národov – Karlos „Terminátor“ Vémola vs. Attila Végh. Sledujte súboj storočia naživo.

Oktagon MMA

Organizácia Oktagon oznámila, že podpísala zmluvu s českým fighterom Karlosom “Terminátorom“ Vémolom. Vďaka tomuto skvelému ťahu budeme môcť uzrieť zápas, proti najznámejšiemu MMA zápasníkovi na slovensku Attilovi Veghovi.

Vémola bol len nedávno hlavnou tvárou XFN a naposledy sa predstavil v decembri 2018 vo vypredanej O2 aréne, kde v prvom kole porazil Flavia Rodriga Magona z Brazílie.

V marci sa mal v Brne stretnúť s Martinom Šolcom a v júni ho čakala odveta s Patrikom Kinclom, tieto zápasy sa ale už neuskutočnia. Vo vypredanej O2 Aréne sa v ten večer odohral aj súboj raperov.

Oktagon MMA: Karlos Vemola – Attila Végh online

Termín: Sobota, 9. novembra 2019 od 18:00
Miesto: Pražská O2 Aréna

Kedy bude zápas Vemola vs Végh?

Zápas organizácie Oktagon MMA sa uskutoční 9. novembra. 2019 v pražskej O2 Aréne a fanúšikovia bojových športov v Česko-slovensku sa už nevedia dočkať. Práve v tento večer sa totiž dozvieme, ktorý fighter je lepší na domácej MMA scéne – český bitkár Karlos “Terminátorom“ Vémola, alebo slovenský bojovník Attila “Pumukli“ Végh.

TIP: Čo je MMA, najlepší bojovníci a najlepšie organizácie MMA vo svete

Ako bolo už skôr potvrdené, zápasníci majú v zmluve dva vzájomné zápasy, teda po uskutočnení toho prvého v novembri sa dočkáme bez ohľadu na výsledok ešte odvety.

Tá by mohla prebehnúť snáď v nadchádzajúcom roku a dejiskom by malo byť Slovensko. Ako to pri takýchto zápasoch býva, je možné že pri víťazstvách na oboch stranách rozhodne ešte aj tretí súboj.

OKTAGON MMA: Vémola – Végh živý prenos

Súboj Karlos Vémola s Attila Végh bude samozrejme v priamom prenose vysielať športová O2 TV Sport. Táto televízia je však platená. Zápas storočia môžu fanúšikovia sledovať taktiež online cez PPV / Pay-Per-Vew platformu na www.oktagon.tv. 

Je veľmi pravdepodobné, že tento dlho očakávaný súboj bude vysielať online na internete jedna zo stávkových kancelárií – Tipsport, alebo Fortuna cez ich live stream prenosy, čo by bola skvelá správa. Tipsport pred časom odvysielala naživo prenos z Oktagon 13 a Oktagon 14, tak si myslíme, že aj tento súboj československých borcov uvidíme na ich TV Tipsport.


Vegh, Vemola a Tyson Fury v Prahe

Karlos Vémola – vizitka

Datum narodenia: 1.7.1985
Miesto narodenia: Olomouc
Národnosť: Česká
Výska: 188 cm
Váha: 93 kg
Prezívka: Terminátor
Organizácie v ktorých bojoval: UFC, XFN, Oktagon, GCF, CFC
Rekord: 28 zápasov (23 – 4 – 1)

Attila Végh – vizitka

Dátum narodenia: 9.8.1985
Miesto narodenia: Dunajská Streda
Národnosť: Slovenská
Výska: 188 cm
Váha: 93 kg
Prezívka: Pumukli
Organizácie v ktorých bojoval: Bellator, -M-1 Global, KSW, Oktagon
Rekord: 43 zápasov (32 – 9 – 2)

 VIDEO: Rytmus, P.A.T. a Mega – pieseň o Véghovi

Svojho času o vás Rytmus, P.A.T. a MEGA M zložili skladbu. Čo to vo vás vyvolalo? Táto skladba pre mňa znamená veľmi veľa, potešili ma. Dostal som to od nich ako darček, veľmi si to vážim. Je to taktiež moja pieseň pri nástupe na zápas.

Vstupenky na zápas storočia Végh vs. Vemola

Vysokými očakávaniami sa netaja ani samotní organizátori. Vzhľadom k unikátnemu charakteru tohto galavečeru pôjde o exkluzívnu udalosť a dopyt po vstupenkách je už teraz enormná. Lístky do prvého radu budú stáť 35 000 českých korún, čo je asi 1365 eur.

Zápas storočia má patriť k najväčším podujatiam v Československu. Kapacita na novembrový súboj Attilu a Karlosa sa má vyšplhať až na viac ako 19600 miest, čo by bola historicky najvyššia návšteva arény.

Promo video Karlos Vemola vs. Attila Végh / Oktagon MMA

Oktagon MMA Projekt X 2: Benko – Štáfek

Tento projekt sa stal veľmi úspešný, kedy obyčajný človek vstúpi pred plným hľadiskom do klietky a vyskúša si pocit víťazstva. Po úspešnej prvej sérii, v ktorej schudol podnikateľ Peter Benko 50 kilo a vyhral zápas pred zaplnenou halou, môže opäť prekvapiť.

V jeho ceste za druhým víťazstvom  bude herec, režisér a športovec Jakub Štáfek.

Peter BenkoJakub Štáfek

Čo je to Oktagon MMA?

OKTAGON je najväčšia česko-slovenská organizácia, ktorá pripravuje zápasy MMA. Táto organizácia taktiež robí podľa vzoru UFC, jedinú reality show s profesionálnymi bojovníkmi u nás, ktorá sa volá Oktagon VÝZVA.

❱ Všetko o MMA, organizácie a bojovníci a informácie ›
Kalendár a program MMA zápasov v roku 2019 ›
Ako a kde sledovať MMA naživo ›

Vémola skončil v organizácii XFN, tá údajne bola zrušená

Organizácia XFN je podla informácii zrušená a časť jej bojovníkov prešla do novej organizácie The Fight Arena.

Video Attila Végh KO Bellator

Zdroj: facebook, youtube, oktagonmma.cz, o2arena.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest