OKTAGON 15: Vémola – Végh VIDEO. Pozrite si záznam zápasu storočia (VIDEO)

Zdieľaní

Najväčší turnaj v miešaných bojových umení v dejinách československého MMA je za nami a my už teraz vieme, že priniesol niekoľko prekvapujúcich výsledkov. O jeden z nich sa postaral bývalý šampión Bellatoru Attila Végh, ktorý v „Zápase storočia“ poslal k zemi Karlosa Vémolu k zemi už po dvoch minútach. 

Oktagon 15 MMA (Praha, O2 aréna, ČR)

Oktagon 15: Vémola – Végh VIDEO

Oktagon 15 je minulosťou. V pražskej O2 Aréne si to v sobotu večer v Zápase storočia rozdali dve československé ikony MMA. Na jednej strane slovenský bitkár Attila Végh, na tej druhej domáci bojovník Karlos Vémola.

Súboj storočia vyhral Attila Végh, Vémola padol už v prvom kole

Slovák Attila Végh knokautoval už v prvom kole Čecha Karlosa Vémolu a uštedril mu prvú prehru od augusta 2015.

Végh si pripísal 33. víťazstvo, na konte má tiež deväť prehier a dve remízy. Vémola utrpel šiestu prehru pri 27 víťazstvách, knokautom podľahol prvýkrát v kariére.

VIDEO: Attila Végh tesne po zápase

Pozrite si prvé reakcie víťaza po zápase v šatni „Bol som jednoducho lepší. Karlos sa nestratí“

VIDEO: Karlos Vémola tesne po zápase

Pozrite si prvé reakcie zničeného Vémolu po zápase v šatni „Asi som zamrzol davom. Sen je preč. F * UCK!“

 Ako sa tipovalo pred zápasom storočia?

Favoritom stávkových kancelárií medzi 34-ročnými rovesníkmi bol jednoznačne Vémola, ktorý ťahal jedenásťzápasovú víťaznú šnúru. Végh prekvapujúco prehral v predchádzajúcom vystúpení, no tentoraz slávili úspech jeho silné stránky.

 Ako sa tipovalo v stávkovej kancelárie Tipsport

Oktagon 15 - Végh vs Vémola tipujte a sledujte live prenos zadarmo

Oktagon 15 naživo: Vémola vs. Végh v TV a online

Najsledovanejšie zápas celej československej MMA éry je tu a nikto, kto fandí bojovým športom, by si ho určite nemal nechať ujsť. Pozrite si všetky možnosti vysielania Oktagon 15 v priamom prenose.

Oktagon 15 naživo na TV Tipsport

Zápas storočia medzi Karlos Terminátorom Vémola a Attila Végh môžu fanúšikovia sledovať taktiež v online streamu na stránkach stávkovej kancelárie Tipsport. Na TV Tipsport naviac nájdete livestream z celej hlavnej karty. Na celý galavečer samozrejme môžete aj stávkovať a chýbať nebudú ani populárne live stávky na jednotlivé kolá.

Živý prenos Oktagon 15 v TV

Druhá voľba, ktorá nám tiež ponúkne HD vysielanie je priamy prenos TV kanálov. Oktagon 15 bude vysielať slovenská JOJ Plus a česká O2 TV Šport.

Oktagon 15 livestream na PPV

Treťou najlepšou možnosťou, ako si turnaj vychutnať, bez toho aby ste boli o niečo ochudobnení, je zakúpiť si PPV prenos (stream ponúkaný priamo organizácií Oktagon MMA), kde za cenu 10 eur (255 korún) uvidíte všetky zápasy z hlavnej karty a taktiež zápasy prelims karty, ktorá začína od 18:00.

Oktagon 15 online prenos v mobile

Štvrtý spôsob ako sledovať priebeh zápasu Végh vs. Vémola naživo je online písaný komentár na 7sport.sk. Využite túto možnoť kdekoľvek ste na mobile.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo?

Végh vs. Vémola video zostrihy
Klietke vládne Végh! Vémolu zložil za dve minúty
 ONLINE PRENOS: Attila VÉGH vs. Karlos VÉMOLA live prenos (Oktagon 15 naživo)

Zdroj: tipsport, oktagonmma.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest