Československá bitka raperov. XFN 15 – Rytmus vs Marpo tvárou v tvár (VIDEO)

Takúto bitku ešte Československo nevidelo. Rytmus vs Marpo. Dvaja raperi sa stretnú nie na pódiu, ale v ringu resp. klietke, kde budu proti sebe boxovať (27.12. od 19:00).

Rytmus vs Marpo. Kto má väčšie šance?

Patrik Vrbovský alias Rytmus, ide do súboja s Otakarom Petřinou, ktorý je u našich západných susedov známy pod prezývkou Marpo. Dvojica sa postaví proti sebe v zápase najväčšej MMA ligy v Českej republike XFN.

Od Slováka sa jedná o veľmi odvážnu výzvu. Marpo totiž niekoľko rokov zápasil v thajskom boxe, v ktorom sa stal dokonca vicemajstrom republiky. Rytmus prepadol boxu a niekoľko rokov trénuje box s najlepšími profesionálmi, ale favoritom podľa viacerých ľudí je český raper. Súperi sa však postavia proti sebe v boxerskom zápase koncom decembra 2018. Ide vôbec o prvý boxerský zápas pod hlavičkou XFN s číslom 15.

Kde a kedy sa bude konať zápas Rytmus vs Marpo?

Rytmus zápas sa bude konať v pražskej O2 aréne pod hlavičkou organizácie XFN 27. decembra 2018 od 19:00.

TIP ❱ Rytmus vs Marpo XFN – pozrite si video z celého zápasu ›

Okrem raperov sa môžu diváci tešiť na zvučné mená z oktoganu, ako napríklad Karlos “Terminator“ Vemola ktorý zápasil v najznámejšej organizácii UFC, Ivan “Buki“ Buchinger, Makhmud “Mach“ Muradov, Patrik Kincl, Ľudovít Klein a legendy Petr “Píno“ Ondruš s Petr “Monster“ Kníže.

Marpo vs. Rytmus XFN online stream sledovať naživo

Duel Marpo vs. Rytmus sa teší veľkému záujmu médií, preto je veľmi pravdepodobné, že bude opäť možné ho sledovať na stanici O2 Sport naživo. Ďalšia možnosť ako zápas sledovať je online stream na TV Tipsport, ktorý je úplne zadarmo.

Rytmus vyzýva Marpa na suboj, ten výzvu prijal

Rytmus vs Marpo face to face

Výzva na súboj uzrela svetlo sveta už takmer pred rokom, prvýkrát sa ale stretli ako boxeri. Otakar Petřina a Patrik Vrbovský sú oveľa známejší ako rapperi Marpo a Rytmus. Ich tlačová konferencia prilákala stovky divákov.

Ako trénoval RYTMUS

Rytmus sa na zápas pripravoval so slovenským boxerom Tomim Kid Kovacsom v jeho boxerni.

Ako trénoval MARPO

V príprave nezaháľa ani jeho super Marpo a tvrdo na zápas pripravuje.

Zdroj: facebook, isports.cz, youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest