Vémola vs. Végh 2 – odveta storočia, program, dátum, live stream

Odveta zápasu storočia Vémola vs. Végh 2, symbolizuje súboj medzi dvoma top MMA zápasníkmi v Česko-Slovensku. Uskutoční sa na turnaji Oktagon 58 v Prahe, 8. júna 2024. Prečítajte si všetky info – program zápasu, vizitky fighterov, a kde sledovať odvetu naživo v TV alebo live stream cez mobil.

Vémola vs. Végh 2

Dlho očakávaná odveta storočia Vémola vs. Végh 2 je tu! Fanúšikovia Okragon MMA sa dočkali oznámenia druhého zápasu medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom.

Vidieť tento súboj naživo bude nezabudnuteľným zážitok a Oktagon 58 Praha môžete sledovať či už v hľadisku alebo z pohodlia domova, cez internetové vysielanie TV Tipsport.

Vémola – Végh odveta storočia

Végh vs. Vémola 2 program

Po štyroch rokoch, kedy sa konal prvý Oktagon MMA súboj storočia tu máme odvetu Végh vs. Vémola 2 a program tohto duelu si vyžiadal špeciálne veľkolepé miesto. Takýto hlavný zápas už totiž v Oktagone možno neuvidíme.

Tento fight sa uskutoční na futbalovom štadióne v pražskom Edene, 8. júna 2024 a pôjde v ňom o všetko – česť, slávu a veľké peniaze. Pozrite si nižšie prvé promo video tejto legendárnej bitky.

VIDEO: Vémola vs Végh 2 promo

Kde sa uskutoční odveta Attila Végh – Karlos Vémola?

Odveta zápasu storočia Attila Végh – Karlos Vémola, sa uskutoční na futbalovom štadióne pražskej Slavie v Edene.

Je to po prvýkrát, čo Oktagon MMA kalendár prináša turnaj, pred takou diváckou kulisou a pod holým nebom.

Očakáva sa, že tento súboj o titul v poloťažkej váhe uvidí 24 až 26 tisíc divákov, priamo na štadióne.

Futbalový stánok Slavie Praha, je známy aj ako Fortuna Aréna. Generálnym partnerom klubu sa stala stávková kancelária Fortuna, čo so sebou prinieslo aj nový názov štadiónu.

Attila Végh – Karlos Vémola štatistiky

Pozrite si štatistiky oboch zápasníkov v Mix Martial Arts. Skóre má lepšie český zápasník, ktorý využil štvorročnú absenciu jeho súpera, keďže ten sa od ich posledného zápasu v klietke nepredstavil.

Attila sa za ten čas predviedol iba v boxerských stretnutiach na Fight Night Challenge live.

VÉMOLA VÉGH
česká národnosť slovenská
38 vek 38
183 cm výška 188cm
93 +/- váha 93 +/-
44 zápasy 44
36 (9 KO/TKO) výhry 33 (14 KO/TKO)
8 prehry 9
0 remízy 2

Oktagon 58 Végh vs Vémola 🥊 Fight card

Zatiaľ je jediným oznámeným zápasom na turnaji Oktagon 58, iba ten o titul v poloťažkej váhe medzi Vémolom a Véghom. Ostatné tu budeme postupne dopĺňať.

OKTAGON 58 FIGHT CARD
💥 TITULOVÝ ZÁPAS
Light Heavyweight Karlos Vémola – Attila Végh TIPUJTE

Vémola vs Attila Végh súboj storočia výsledky

Výsledky súboja storočia Vémola vs Attila Végh, nájdete v našej fight card, ktorú po každom zápase aktualizujeme.

Ako skončili zápasy, môžete zistiť aj na oficiálnej stránke organizácie oktagonmma.com.

Zatiaľ ešte nie je známy presný časový plán turnaja!

Vémola vs. Végh 2 live

Sledujte jedinečný zápas Vémola vs. Végh 2 live, ktorý sa už pravdepodobne nebude opakovať. Na výber máte z viacerých možností, ako si vychutnať tento fight a celý turnaj Oktagon live.

Súboj môžete sledovať z pohodlia domova, osobne na štadióne, alebo prostredníctvom mobilného zariadenia, resp. televízie.

Végh vs Vémola live stream zadarmo

Végh vs Vémola live stream zadarmo, vám prináša TV Tipsport. Pre sledovanie streamu stačí vykonať jednoduchú registráciu, alebo sa prihlásiť do stávkovej kancelárie, kde viete sledovať celý turnaj aj s hlavným zápasom.

Noví hráči majú okrem sledovania Oktagon online, jedinečnú príležitosť, získať vstupný bonus 20 € na prvé stávky. Pre sledovanie športových prenosov cez TV Tipsport, môžete použiť PC, tablet alebo mobil.

Atilla vs Karlos online zadarmo na TV Tipsport

 1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
 2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
 3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

Végh – Vémola odveta storočia naživo PPV

Végh – Vémola odveta storočia je dostupná cez oficiálny PPV prenos, prostredníctvom oktagon.tv. Za poplatok 12,99 EUR si zakúpite Pay-Per-View a môžete nerušene sledovať celý turnaj live a okrem toho aj zo záznamu.

Pre fanúšikov mimo Česko-Slovenska, je dostupná populárna streamovacia platforma DAZN live, ktorá ponúka širokú škálu športových prenosov.

Zápas je možné pozerať aj v televízii, na stanici Premier Sport 4, avšak pre prístup k samotnému turnaju, je potrebné zakúpiť špeciálny balíček Oktagon.

Oktagon 58 Végh vs Karlos Vémola vstupenky

Vstupenky na Oktagon 58, kde sa uskutoční zápas storočia, si môžete zakúpiť vo verejnom predaji od 31. 1. 2024 na ticketportal.cz.

Ešte pred predajom, majú fanúšikovia možnosť vybrať si najlepšie miesta na štadióne. Zaregistrujte sa teraz a 29.1. dostanete odkaz na prednostný nákup.

Tí, ktorí sú členmi v Oktagon.TV Clube, majú automaticky umožnené kúpiť si lístky skôr.

Ak sa vám nepodarí kúpiť lístky, nezúfajte, vždy sú tu možnosti, ako sledovať zápasy Oktagon livestream.

TIP ❱ Kde sledovať MMA live ›

Attila Végh vs Karlos Terminátor Vémola kurzy

Kurzy na zápas Attila Végh vs Karlos Terminátor Vémola sú skoro vyrovnané. Aj keď slovenský fighter v klietke nezápasil od roku 2019, od pamätného víťazstva v prvom meraní síl, bookmakeri mu stále veria.

Vémola toho od ich vzájomného súboja odzápasil mnoho a mohol byť v inom mentálnom nastavení, ale prišla tvrdá porážka v poslednom zápase Vémola vs Krištofič.

Tipnuť na zápas, si môžete v najlepších stávkových kanceláriách na Slovensku a vyhrať peniaze s fantastickými bonusmi zadarmo. Oktagon live na TV Tipsport, vám ponúkne iba stávková kancelária Tipsport.

STAV SI NA BOX S BONUSOM
TIPSPORT 20 € bez vkladu STAV SI ›
FORTUNA 30 € bez rizika STAV SI ›
DOXXBET 20 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
SYNOTTIP 40 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Zápas storočia Attila Végh vs. Karlos Vémola

Zápas storočia, taký prívlastok má súboj Attila Végh vs. Karlos Vémola. Prvý vzájomný súboj sa uskutočnil 9. novembra 2019 a víťazom, ako dobre vieme, sa stal Attila, ktorý Karlosa knokautoval v 1. kole.

Vtedy bol slovenský fighter veľmi podceňovaný, keď mu po prehre s Zwickerom verilo len málo ľudí. Teraz je v rovnakej pozícii Karlos, ktorý prichádza do súboja po prehratom zápase.

VIDEO: Zápas storočia Végh vs Vémola

Karlos Vémola – vizitka

Zápasník Karlos Vémola je skúseným profesionálnym bojovníkom zmiešaných bojových umení. Najskôr sa venoval kulturistike a až potom sa v Anglicku začal venovať bojovým športom MMA.

Jeho sila a technika, dostať súperov na zem a tam ich ukončiť, mu vyniesla ako prvému Čechovi zmluvu v najlepšej MMA organizácii UFC. Tam odzápasil šesť zápasov, s bilanciou 2 výhry 4 prehry.

Po pôsobení v UFC, sa český bojovník rozhodol vrátiť sa do svojej domovskej krajiny. V organizácii XFN začal znovu súťažiť a svojimi výkonmi si získal pozornosť Oktagonu, kde sa stal šampiónom v strednej a poloťažkej váhe.

 • Narodenie: 1. júl 1985. Olomouc
 • Výška: 1,83 m
 • Váha: 93 kg
 • Prezývka: Terminátor
 • Gym: Reinders MMA
 • Počet zápasov: 44
 • Výhry/prehry/remízy:  36 – 8 – 0 (9 KO/TKO)
 • Počet box zápasov: 1 (1 výhra)
 • Úspechy: prvý Čech v UFC, šampión poloťažkej a strednej váhy v Oktagone, XFN a v organizáciách v Anglicku

TIP ❱ MMA kalendár 2024 ›

Attila Végh – vizitka

Attila Végh je bezpochyby najväčšia hviezda slovenského MMA. Začínal s grécko-rímskym zápasením, neskôr sa venoval Kempo Karate a až potom prišlo na rad MMA.

Po niekoľkých vyhratých zápasoch, jeho cesta viedla do poľskej KSW, odtiaľ do USA, do druhej najlepšej organizácie sveta – Bellatoru. Tam získal jeho najväčší úspech, opasok pre šampióna v poloťažkej váhe.

Po šiestich zápasoch v Bellatore, zápasil v ďalších európskych organizáciách, až prišiel na rad Oktagon.

Venuje sa aj trénerstvu vo Spartakus Fighting Gyme, kde pripravuje zápasníkov ako Samuel Pirát Krištofič, Ľudovíť Lajoš Klein, alebo napríklad Roman Paulus a ďalších.

Okrem toho sa angažuje v organizácií Fabriq MMA, ktorá dáva šancu hlavne mladým začínajúcim zápasníkom.

 • Narodenie: 9. august 1985, Dunajská Streda
 • Výška: 1,88 m
 • Váha: 93 kg
 • Prezývka: Pumukli
 • Gym: SFG
 • Počet zápasov: 44
 • Výhry/prehry/remízy:  33 – 9 – 2 (14 KO/TKO)
 • Počet box zápasov: 3 (3 výhry)
 • Úspechy: šampión poloťažkej váhy v Bellatore

Zdroj: sherdog.org, youtube.com, oktagonmma.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest