Vémola vs. Végh 2 – odveta storočia: Vémola vrátil Véghovi porážku!

Odveta zápasu storočia Vémola vs. Végh 2 symbolizuje súboj medzi dvoma top MMA zápasníkmi v Česko-Slovensku. Uskutočnila sa na turnaji Oktagon 58 v Prahe, 8. júna 2024. Karlos Vémola pred 28-tisícmi divákmi v Prahe zdolal Végha na submisiu! 

Vémola vs. Végh 2

Dlho očakávaný zápas Vémola vs. Végh 2 dopadol po piatich rokoch od prvého stretu tak, ako si Karlos Vémola celé roky prial. Okragon MMA videl jeho skvelú výhru v 2. kole submisiou a stav na zápasy je vyrovnaný 1:1.

Od začiatku súboja bol Terminátor jednoznačne lepším a išiel si nekompromisne po výhru. Vémola po zápase zároveň naznačil, že by sa nechal presvedčiť ešte na jeden súboj proti Attilovi.

V článku nájdete

Odveta storočia Végh vs. Vémola 2

Po štyroch rokoch, kedy sa konal prvý Oktagon MMA súboj storočia, sme tu mali odvetu storočia Végh vs. Vémola 2, ktorá sa uskutočnila 8. júna 2024. Najdôležitejšie informácie o zápase si môžete pozrieť v nasledujúcej prehľadnej tabuľke.

ODVETA STOROČIA – PREHĽAD
Dátum 8. júna 2024
Miesto Fortuna Arena, Praha
TV prenos Premier sport 4
Live stream TV Tipsport
Víťaz 2019 Attila Végh
Víťaz 2024 Karlos Vémola

Kde sa uskutočnila odveta Attila Végh – Karlos Vémola?

Odveta zápasu storočia Attila Végh – Karlos Vémola, sa uskutočnila na futbalovom štadióne pražskej Slavie v Edene.

Je to po prvýkrát, čo Oktagon MMA kalendár priniesol turnaj v Česku alebo na Slovensku, pred takou diváckou kulisou a pod holým nebom.

Očakávalo sa, že tento súboj o titul v poloťažkej váhe uvidí cca 28-tisíc ľudí, priamo na štadióne.

Futbalový stánok Slavie Praha, je známy aj ako Fortuna Aréna. Generálnym partnerom klubu sa stala stávková kancelária Fortuna, čo so sebou prinieslo aj nový názov štadiónu.

VIDEO: Vémola vs Végh 2 promo

Attila Végh – Karlos Vémola porovnanie

Pozrite si porovnanie oboch zápasníkov v Mix Martial Arts. Skóre má lepšie český zápasník, ktorý využil štvorročnú absenciu jeho súpera, keďže Attila sa od ich posledného zápasu v klietke nepredstavil.

Attila Végh sa za ten čas predviedol iba v boxerských stretnutiach na Fight Night Challenge live.

VÉMOLA VÉGH
česká národnosť slovenská
38 vek 38
183 cm výška 188cm
93 +/- váha 93 +/-
44 zápasy 44
36 (9 KO/TKO) výhry 33 (14 KO/TKO)
8 prehry 9
0 remízy 2

Kde sledovat Vémola vs. Végh 2 live

Sledujte jedinečný zápas Vémola vs. Végh 2 live, ktorý sa už pravdepodobne nebude opakovať. Na výber máte z viacerých možností, ako si vychutnať tento fight a celý turnaj Oktagon live.

Súboj môžete sledovať z pohodlia domova, osobne na štadióne, alebo prostredníctvom mobilného zariadenia, resp. televízie.

Végh vs Vémola live stream zadarmo

Végh vs Vémola live stream zadarmo, vám prináša TV Tipsport. Pre sledovanie streamu stačí vykonať jednoduchú registráciu, alebo sa prihlásiť do stávkovej kancelárie, kde viete sledovať celý turnaj aj s hlavným zápasom.

Noví hráči majú okrem sledovania Oktagon online, jedinečnú príležitosť, získať vstupný bonus 30 € na prvé stávky. Pre sledovanie športových prenosov cez TV Tipsport, môžete použiť PC, tablet alebo mobil.

VÉMOLA – VÉGH LIVE STREAM ▷

Atilla vs Karlos online zadarmo na TV Tipsport

 1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa
 2. V hornej lište kliknite na „LIVE“
 3. Vyberte „MMA“
 4. Zvoľte zápas a sledujte live!

Okrem sledovania zápasu na TV Tipsport nezabudnite využiť vstupný bonus 30 eur len za registráciu!

TV Tipsport live stream online player

Végh – Vémola odveta storočia naživo PPV

Végh – Vémola odveta storočia je dostupná cez oficiálny PPV prenos, prostredníctvom oktagon.tv. Za poplatok 12,99 EUR si zakúpite Pay-Per-View a môžete nerušene sledovať celý turnaj live a okrem toho aj zo záznamu.

Pre fanúšikov mimo Česko-Slovenska, je dostupná populárna streamovacia platforma DAZN live, ktorá ponúka širokú škálu športových prenosov.

Zápas je možné pozerať aj v televízii, na stanici Premier Sport 4, avšak pre prístup k samotnému turnaju, je potrebné zakúpiť špeciálny balíček Oktagon.

Végh vs Vémola 2 lístky

Vstupenky na Oktagon 58, kde sa uskutoční zápas storočia ste si mohli zakúpiť vo verejnom predaji od 31. 1. 2024 na ticketportal.cz.

Ešte pred predajom, mali fanúšikovia možnosť vybrať si najlepšie miesta na štadióne. Stačilo sa zaregistrovať a 29.1. ste dostali odkaz na prednostný nákup.

Tí, ktorí sú členmi v Oktagon.TV Clube, mali automaticky umožnené kúpiť si lístky skôr.

Ak sa vám nepodarilo kúpiť lístky, nezúfajte, vždy sú tu možnosti, ako sledovať zápasy Oktagon livestream.

TIP ❱ Kde sledovať MMA live ›

Vémola vs Attila Végh súboj storočia výsledky

Výsledok súboja storočia Vémola vs Attila Végh, nájdete v tomto článku, kde po skončení zápasu zverejníme aj video zostrih.

Ako skončili ostatné zápasy na karte, môžete zistiť aj na oficiálnej stránke organizácie oktagonmma.com.

Attila Végh vs Karlos Terminátor Vémola kurzy

Kurzy na zápas Attila Végh vs Karlos Terminátor Vémola sú skoro vyrovnané. Aj keď slovenský fighter v klietke nezápasil od roku 2019, od pamätného víťazstva v prvom meraní síl, bookmakeri mu stále veria. Aktuálne je na Végha vypísaný kurz 1.70 pričom na Vémolu si môžete staviť v kurze 2.06.

Vémola toho od ich vzájomného súboja odzápasil mnoho a mohol byť v inom mentálnom nastavení, ale prišla tvrdá porážka v poslednom zápase Vémola vs Krištofič.

Tipnuť na zápas, si môžete v najlepších stávkových kanceláriách na Slovensku a vyhrať peniaze s fantastickými bonusmi zadarmo. Oktagon live na TV Tipsport, vám ponúkne iba stávková kancelária Tipsport.

STAV SI NA MMA S BONUSOM
TIPSPORT 30 € bez vkladu STAV SI ›
FORTUNA 30 € bez rizika STAV SI ›
DOXXBET 20 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
SYNOTTIP 50 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Odveta storočia s bonusom od Doxxbetu

Ku zápasu, akým je odveta storočia, Doxxbet prichádza s mega súťažou o hodnotné ceny, v ktorých rozdá až 1000 € vo fríbetoch a 1000 € v hrateľných bonusoch do kasína. Zapojiť sa do súťaže môžete nasledovne:

ZAPOJIŤ SA DO SÚŤAŽE ▷

 • Stavte si tiket aspoň za 5 €
 • Na tikete musí byť akákoľvek príležitosť z Attilovho zápasu

Čím viac tiketov podáte, tým máte väčšiu šancu na výhru. Zapojiť sa môžete do 8.6. a výhercovia budú kontaktovaní v pondelok 10.6.

MMA doxxbet bonus odveta storočia

Zápas storočia Attila Végh vs. Karlos Vémola

Zápas storočia, taký prívlastok má súboj Attila Végh vs. Karlos Vémola. Prvý vzájomný súboj sa uskutočnil 9. novembra 2019 a víťazom, ako dobre vieme, sa stal Attila, ktorý Karlosa knokautoval v 1. kole.

Vtedy bol slovenský fighter veľmi podceňovaný, keď mu po prehre s Zwickerom verilo len málo ľudí. Teraz je v rovnakej pozícii Karlos, ktorý prichádza do súboja po prehratom zápase.

VIDEO: Zápas storočia Végh vs Vémola

Karlos Vémola – vizitka

Zápasník Karlos Vémola je skúseným profesionálnym bojovníkom zmiešaných bojových umení. Najskôr sa venoval kulturistike a až potom sa v Anglicku začal venovať bojovým športom MMA.

Jeho sila a technika, dostať súperov na zem a tam ich ukončiť, mu vyniesla ako prvému Čechovi zmluvu v najlepšej MMA organizácii UFC. Tam odzápasil šesť zápasov, s bilanciou 2 výhry 4 prehry.

Po pôsobení v UFC, sa český bojovník rozhodol vrátiť sa do svojej domovskej krajiny. V organizácii XFN začal znovu súťažiť a svojimi výkonmi si získal pozornosť Oktagonu, kde sa stal šampiónom v strednej a poloťažkej váhe.

 • Narodenie: 1. júl 1985. Olomouc
 • Výška: 1,83 m
 • Váha: 93 kg
 • Prezývka: Terminátor
 • Gym: Reinders MMA
 • Počet zápasov: 44
 • Výhry/prehry/remízy:  36 – 8 – 0 (9 KO/TKO)
 • Počet box zápasov: 1 (1 výhra)
 • Úspechy: prvý Čech v UFC, šampión poloťažkej a strednej váhy v Oktagone, XFN a v organizáciách v Anglicku

TIP ❱ MMA kalendár 2024 ›

Attila Végh – vizitka

Attila Végh je bezpochyby najväčšia hviezda slovenského MMA. Začínal s grécko-rímskym zápasením, neskôr sa venoval Kempo Karate a až potom prišlo na rad MMA.

Po niekoľkých vyhratých zápasoch, jeho cesta viedla do poľskej KSW, odtiaľ do USA, do druhej najlepšej organizácie sveta – Bellatoru. Tam získal jeho najväčší úspech, opasok pre šampióna v poloťažkej váhe.

Po šiestich zápasoch v Bellatore, zápasil v ďalších európskych organizáciách, až prišiel na rad Oktagon.

Venuje sa aj trénerstvu vo Spartakus Fighting Gyme, kde pripravuje zápasníkov ako Samuel Pirát Krištofič, Ľudovíť Lajoš Klein, alebo napríklad Roman Paulus a ďalších.

Okrem toho sa angažuje v organizácií Fabriq MMA, ktorá dáva šancu hlavne mladým začínajúcim zápasníkom.

 • Narodenie: 9. august 1985, Dunajská Streda
 • Výška: 1,88 m
 • Váha: 93 kg
 • Prezývka: Pumukli
 • Gym: SFG
 • Počet zápasov: 44
 • Výhry/prehry/remízy:  33 – 9 – 2 (14 KO/TKO)
 • Počet box zápasov: 3 (3 výhry)
 • Úspechy: šampión poloťažkej váhy v Bellatore

Zdroj: sherdog.org, youtube.com, oktagonmma.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest