Športový TV kanál Premier Sport 4 live – program dnes: Sledujte bojové športy naživo!

Športový TV kanál Premier Sport 4 je ďalším zo skupiny staníc tejto „značky“, kde môžete sledovať šport live 24 hodín denne. Vo svojom vysielaní sa zameriava najmä na bojové športy. Pozrite si, aký program dnes ponúka a sledujte MMA naživo cez štvrtý kanál Premier Sportu. 

Premier Sport 4 live

Premier Sport 4 live je jedným z najnovších športových kanálov, kde viete sledovať MMA naživo. Vysiela 7 dní v týždni, 24 hodín denne a ponúka množstvo magazínov a ďalších programov zo zákulisia bojových športov.

Pozrite si, kde ho môžete naladiť, a ako sledovať Premier Sport 4 nielen v TV, ale aj online.

Premier Sport 4 TV

Prečo sledovať Premier Sport 4?

Tento kanál je priam domovom bojových športov a to najmä MMA. Pozerať tu môžete podujatia Oktagon live a relácie, ktoré okrem iného mapujú prípravu jednotlivých bojovníkov na zápasy zmiešaných bojových umení.

Live večery Oktagonu sa tu dajú sledovať v prípade, že si aktivujete PPV cez bonusový program Premier Sport 4 extra a to pred podujatím alebo v deň jeho konania. K dispozícii tu potom máte aj možnosť sledovania zo záznamu až 14 dní po skončení.

Premier Sport 4 má aj svojich starších bratov – Premier Sport 1, kde nájdete futbal (napr. Liga majstrov live), UFC a NFL, a taktiež Premier Sport 2, kde si okrem futbalu a NFL viete pozrieť aj basketbalovú Euroligu či bejzbal.

PREMIER SPORT 4
Kde sledovať Digi TV
TV kanály Premier Sport 1, Premier Sport 2, Premier Sport 4
Súťaže MMA, Oktagon MMA…
HD prenosy ÁNO
Internet / mobil ÁNO
Majiteľ DIGI Slovakia
Web premiersport.sk

Ako naladiť Premier Sport 4?

Rovnako ako Premier Sport 1 a 2, tak aj Premier Sport 4 si viete naladiť vďaka televíznemu poskytovateľovi Digi Slovakia.

Práve pod značku Digi Slovakia tieto stanice patria, a preto je absolútne samozrejmé, že tento televízny operátor má k dispozícii aj najnovší kanál Premier Sportu.

Premier Sport sa zaradzuje rovnako ako jeho sesterské stanice do prémiového balíčka, a tak si je potrebné za jeho sledovanie priplatiť.

Premier Sport 4 online

Športový program Premier Sport 4 online si viete pozrieť cez mobilnú aplikáciu operátora Digi Slovakia. Digi Slovakia má aplikáciu Digi GO, ktorá stojí na mesiac 9€ a k dispozícii je tu hneď 15 športových staníc.

Premier Sport 4 program

Kompletný program stanice Premier Sport 4 si môžete pozrieť na webe tv-program.sk. Na oficiálnej stránke premiersport.sk sa z nejakého dôvodu program tohto kanálu nenachádza.

Premier Sport 4 Oktagon

Info o stanici Premier Sport 4 sú jasné – športy, ktoré vysiela potešia najmä priaznivcov MMA, keďže by sa vysielanie tohto kanálu malo točiť najmä okolo organizácie Oktagon MMA.

Za sledovanie jednotlivých podujatí si však bude nutné ešte priplatiť a aktivovať kanál Premier Sport 4 extra, keďže večery Oktagonu fungujú na princípe pay-per-view (PPV). Za extra balík obsahujúci priame prenosy a záznamy 14 dní po podujatí z večerov Oktagonu na Slovensku zaplatíte 15,99 eur.

V programovom pláne Premier Sport 4 sú taktiež relácie mapujúce jednotlivých MMA fighterov – Cesta na Oktagon, Projekt X, Oktagon Majk, Oktagon výzva alebo Bez rukavíc.

Kde sledovať šport naživo dnes

Po zakúpení niektorého z televíznych balíčkov získate oveľa viac programov, než len Premier Sport. Športové prenosy si tak môžete pozrieť aj na kanáloch ako sú Nova Sport 1 až 4, Eurosport 1 a 2, Sport 1 a 2, Joj Šport a mnoho ďalších.

Na jednom mieste tak máte na výber širokú ponuku športových kanálov, stačí si len vybrať.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Premier Sport 4 live poskytovalia

Premier Sport 4 live a vlastne kompletne všetky kanály Premier Sportu ponúka u nás zatiaľ len Digi Slovakia, ktorý je vlastníkom týchto kanálov.

Základný prehľad o jeho ponuke nájdete v tabuľke.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU PREMIER SPORT
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
DIGI Slovakia TV, satelit, internet Android, iOS 9€

Ponuka Digi Slovakia

Ponuka televízneho operátora Digi Slovakia je bohatá. Je možnosť si predplatiť satelitnú, ale aj internetovú TV. Internetová TV zahŕňa aj mobilnú aplikáciu Digi GO, ktorú je možné si zakúpiť za 9€ mesačne.

Ak sa rozhodnete pre satelitnú či čisto internetovú TV, mimo mobilnej aplikácie, tak sa ceny už líšia. Satelitná TV a balíček Premium, kde sa nachádzajú programy Premier Sportu stojí od 14,60€/mesiac v závislosti od lokality.

  • Kábel: ÁNO – od 14,60 €/mes.
  • Satelit: ÁNO – od 14,60 €/mes.
  • DIGI GO: ÁNO – od 9 €/mes.
  • Mobil: ÁNO / DIGI GO
  • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
  • Web: digislovakia.sk

Zdroj: digislovakia.sk, premiersport.sk, telekom.sk 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest