Športový TV kanál PREMIER SPORT 1 LIVE – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať live?

Športový TV kanál PREMIER SPORT je nová športová televízna stanica, na ktorej môžete sledovať športové prenosy online v Česku i na Slovensku. Zaujíma vás anglická Premier League či atraktívne zápasy v UFC? Prinášame vám podrobný prehľad, kde sa dozviete aké športy a súťaže môžete sledovať na kanále Premier Sport.

PREMIER SPORT 1 – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať TV Premier Sport HD?

Televízna stanica Premier Sport je výnimočná tým, že ide o jediný športový TV kanál v Česku a na Slovensku, ktorý ponúka live prenosy zápasov UFC. Môžete sa tešiť na tie najlepšie zápasy MMA, v ktorých sa predstaví aj profesionálny slovenský zápasník Ľudovít Klein.

Potešíme aj fanúšikov futbalu, ktorí tu majú možnosť sledovať Premier League, ale i ďalšie futbalové ligy ako napríklad škótsku Premiership či anglickú Championship.

Športový TV kanál ponúka nielen živé prenosy zápasov, ale aj záznamy či rôzne relácie.

PREMIER SPORT
Kde sledovaťDigi TV, Orange TV, Magio TV
ŠportyFutbal, UFC, NFL  [prehľad tu ›]
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiťNávod ›
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
MajiteľDIGI TV
Webdigisport.sk/premier-sport/

Ako naladiť kanál Premier Sport live

Športový TV kanál Premier Sport kanál môžete získať veľmi jednoducho a to zakúpením niektorého z televíznych balíčkov, ktoré ponúkajú jednotliví poskytovatelia. Najvýhodnejšie balíčky ponúkajú televízne spoločnosti DIGI Slovakia, Orange Slovensko či Slovak Telekom.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

Kde sledovať šport naživo dnes

Po zakúpení niektorého z televíznych balíčkov získate oveľa viac programov, než len Premier Sport. Športové prenosy si tak môžete pozrieť aj na kanáloch ako sú NOVA Sport 1,2 , Eurosport, Sport 2, ČT Sport a mnoho ďalších. Na jednom mieste tak máte na výber širokú ponuku športových kanálov, stačí si len vybrať.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Aké športy vysiela TV Premier Sport online?

Športový televízny kanál Premier Sport online uprednostňuje kvalitu pred kvantitou. Ide stále o relatívne novú televíznu stanicu, ktorá si dáva záležať na výbere jednotlivých súťaží a športov. Samotná ponuka športových prenosov tak nie je až taká bohatá, ako u iných programov, no o to kvalitnejšia.

Televízia Premier Sport však plánuje v blízkej dobe rozšíriť ponuku televíznych prenosov o ďalšie športy a súťaže. Všetky dôležité informácie budeme aktualizovať priamo tu.

Program Premier Sport dnes a zajtra

Športový kanál Premier Sport ponúka každý deň od rána do noci kvalitný športový program, ktorý obsahuje množstvo živých prenosov, záznamov, zostrihov či športových relácií. Aktuálny denný program nájdete na oficiálnej stránke televízie.

SLEDUJTE PREMIER SPORT NAŽIVO
FutbalPremier League, Premiership, Championship
Bojové športyUFC
Americký futbal NFL

Športy, ktoré môžete sledovať na Premier Sport naživo

Na svoje si prídu najmä fanúšikovia futbalu, ktorí môžu na športovom kanále Premier Sport naživo sledovať zaujímavé futbalové live prenosy. Tešiť sa však môžu aj nadšenci bojových športov či amerického futbalu.

UFC live na Premier Sport / novinka

Športový kanál Premier Sport live je jediný televízny program na Slovensku a v Česku, kde môžete pozerať živé prenosy zápasov UFC. Po premiére Ľudovíta Kleina, prvého Slováka v UFC, sa zápasy MMA stávajú čoraz viac populárne. V najlepšej MMA organizácii na svete figurujú aj českí bojovníci Makhmud Muradov a Jiří Procházka.

TIP ❱ Program a výsledky UFC turnajov › 

Fanúšikov MMA poteší fakt, že do klietky sa znovu vracia legendárny Conor McGregor. Aj jeho zápasy si budete môcť pozrieť na kanále Premier Sport. Okrem živých prenosov z turnajov sú tu pre vás pripravené aj záznamy či zostrihy toho najlepšieho z jednotlivých turnajov.

Premier Sport odvysiela vždy hlavnú kartu z každého turnaja. Pokiaľ bude na turnaji zápasiť aj slovenský či český bojovník, odvysiela sa aj Prelims karta. Podujatiami UFC vás bude sprevádzať komentátorská československá dvojica Michal Petrgál a Róbert Kmeťo.

TIP ❱ Ako sledovať UFC Live › 

Futbal naživo na Premier Sport

Futbal je jeden z divácky najatraktívnejších športov na svete a preto nesmie chýbať na žiadnom športovom programe. Na kanáli Premier Sport môžete sledovať duely najvyššej anglickej Premier League, druhej anglickej ligy Championship či škótskej Premiership.  

Sledujte Premier League na novom programe Premier Sport
Sledujte Premier League naživo na novom programe Digi Slovakia – Premier Sport!(Zdroj: Digisport.sk)

Premier League live exkluzívne na Premier Sport

Športový kanál Premier Sport sa zameriava hlavne na futbalové zápasy anglickej Premier League. Pozrieť si tu môžete živé prenosy, záznamy, zostrihy toho najlepšieho ale i rôzne relácie, ktoré sú typické pre tento program. Najznámejšie relácie o Premier League sú: Zo sveta Premier League, PL Focus či PL World.

Priamo naživo tu uvidíte aj výkony dvoch slovenských reprezentačných brankárov. Martin Dúbravka chytá za klub Newcastle United a Marek Rodák pôsobí v mužstve Fulham FC.

TIP ❱ Ako sledovať Premier League naživo› 

Americký futbal NFL online

Tešiť sa môžu aj milovníci amerického futbalu, ktorý je jeden z najpopulárnejších športov v USA, no svojich fanúšikov si neustále získava po celom svete.

Športový televízny kanál Premier Sport momentálne vysiela NFL, najprestížnejšiu ligu amerického futbalu. Vychutnať si môžete živé prenosy, záznamy i štúdio NFL pred každým live zápasom.

NFL finále Super Bowl live

NFL (National Football Leauge) je najvyššia liga amerického futbalu, ktorá sa hrá v severnej Amerike. Celkovo 12 najlepších mužstiev základnej časti sa prebojuje do play-off, ktoré vyvrcholí finálovým zápasom Super Bowl. Priamy prenos zo zápasu Super Bowl 2021 môžete sledovať  práve na stanici Premier Sport livestream.

TIP ❱ Ako sledovať NFL live stream ›

Premier Sport SK – poskytovatelia

Televízny športový kanál PREMIER SPORT si môžete naladiť u nasledujúcich poskytovateľov. Stačí si zakúpiť niektorý z ponúkaných televíznych balíčkov a športové prenosy si môžete vychutnávať na počítači, televízore či online cez aplikáciu v mobile.

Každý poskytovateľ ponúka viacero televíznych balíčkov, ktoré sa odlišujú najmä od počtu televíznych staníc. My sme pre vás pripravili prehľad, v ktorom sa dozviete najvýhodnejšie možnosti pre sledovanie programu Premier Sport a ostatných športových kanálov.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU PREMIER SPORT
PoskytovateľMožnostiAplikáciaCena (od)
DIGI Slovakia TV, satelit, internetAndroid, iOS4,00 €
Orange SlovenskoTV, satelit, internetAndroid, iOS6,00 € 
Slovak TelekomTV, satelit, internetAndroid, iOS10,90 €

DIGI Slovakia

Ak hľadáte najlacnejšiu možnosť, ako sledovať športové prenosy naživo, tak potom je DIGI Slovakia tou najlepšou voľbou. Športovým divákom odporúčame zakúpiť balíček Štandard, ktorý ponúka 69 televíznych kanálov a z toho až 35 v HD kvalite. Medzi nimi nechýba ani športový kanál Premier Sport.

Cena je 9,60 eur na mesiac a okrem spomínaného programu sa môžete tešiť na ďalšie športové stanice. Napríklad na kanáloch NOVA Sport si užijete živé prenosy zápasov NHL, Európskej ligy UEFA alebo preteky MotoGP.

 • Kábel: ÁNO – od 8 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 9,60 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 4 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / DIGI GO
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: digislovakia.sk

Orange TV

Ďalším poskytovateľom, ktorý ponúka aj športový kanál Premiert Sport, je televízia Orange TV. Samotný kanál nie je súčasťou žiadneho z ponúkaných balíčkov. Avšak po zakúpení niektorého z balíčkov si môžete rozšíriť ponuku televíznych staníc o extra balík Premier Sport HD za 2 eurá mesačne.

Živé prenosy môžete sledovať pomocou internetového pripojenia, cez kábel alebo satelit. Televízia Orange TV je výnimočná tým, že vlastní exkluzívne práva na vysielanie futbalovej Ligy Majstrov.

 • Kábel: ÁNO – od 10 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 6 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 6 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / OrangeSport
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: orange.sk

Slovak Telekom Magio TV

Športový kanál Premier Sport vysiela aj slovenská televízia Magio TV od spoločnosti Slovak Telekom. Táto spoločnosť svojim zákazníkom ponúka niekoľko balíčkov, pričom pre športových fanúšikov je najvýhodnejší balíček Magio televízia M, ktorého cena je 10,90 eur mesačne.

Podobne ako u Orange TV, tak ani tu nie je stanica Premier Sport súčasťou žiadneho z ponúkaných balíčkov. Ku niektorému z balíčkov je však možné si zakúpiť extra športový balíček, ktorý tvorí 18 športových kanálov vrátane Premier Sport HD. Prvých 9 mesiacov je jeho cena 4,50 eur, ďalšie mesiace  5,99 eur mesačne.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

Premier Sport – informácie a majiteľ

Športový kanál Premier Sport vznikol v roku 2019 ako ďalšia televízna stanica, ktorá bude predovšetkým vysielať zápasy anglickej Premier League. Jej záber sa však postupne rozrastá aj na ostatné súťaže a športy. Televízny program patrí pod skupinu Lama Energy Group, ktorá je vlastníkom televízie Digi TV.

Zdroj: Digi, wikipedia 

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest