Športový TV kanál PREMIER SPORT 2 LIVE – program dnes. Liga Majstrov naživo a ďalšie súťaže!

Športový TV kanál Premier Sport 2 je nový program, ktorý rozšíri už existujúci kanál Premier Sport. V priamom prenose si na ňom budete môcť vychutnať milionársku Ligu Majstrov, zápasy anglickej Premier League či americký futbal NFL. Pozrite si kompletný prehľad, v ktorom sa dozviete ako naladiť kanál Premier Sport 2 a čo všetko na ňom môžete sledovať live! 

PREMIER SPORT 2 – prehľad a informácie

Prečo sledovať Premier Sport 2?

Športový TV program Premier Sport 2 vysiela futbalovú Ligu Majstrov. Nová stanica ponúkne divákom vždy utorkovú prvú a stredajšiu tretiu voľbu, Tešiť sa tak môžete na atraktívne zápasy počas celej sezóny, vrátane vyraďovacej časti.

Okrem Ligy Majstrov si na novom kanáli Premier Sport 2 pozriete aj ďalšie zaujímavé live prenosy, ako sú napríklad zápasy anglickej Premier League či americký futbal NFL.

PREMIER SPORT 2
Kde sledovaťDigi TV, Magio TV
TV kanályPremier Sport, Premier Sport 2
SúťažeLiga Majstrov, Premier League, NFL, … [prehľad tu ›]
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiťNávod ›
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
MajiteľDIGI TV
Webdigisport.sk/premier-sport/

Ako naladiť kanál Premier Sport 2 live?

Športový TV kanál Premier Sport 2 kanál získate na Slovensku u dvoch televíznych poskytovateľov a to sú DIGI Slovakia a Slovak Telekom. Každý z poskytovateľov ponúka niekoľko televíznych balíčkov, ale nie vo všetkých z nich sa nachádza aj program Premier Sport 2. Podrobný prehľad, ako získať kanál Premier Sport 2 nájdete v článku nižšie.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

Premier Sport cez internet

Premier Sport je možné sledovať aj cez internet. Televízni poskytovatelia ponúkajú vlastné aplikácie DIGI GO od DIGI Slovakia a MAGIO GO od Slovak Telekom. Športové prenosy si tak môžete pozrieť cez internet priamo vo svojom mobile alebo tablete kdekoľvek sa nachádzate.

Kde sledovať šport naživo dnes

Na Slovensku je k dispozícii niekoľko športových programov, na ktorých si je možné pozrieť rôzne športy a súťaže. Každá športová stanica sa zameriava na určité športy a tak si jednoducho môžete vybrať podľa toho, čo chcete sledovať. Medzi najobľúbenejšie športové programy na Slovensku patrí Nova Sport, Eurosport či online platforma VOYO.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Aké športy vysiela TV Premier Sport 2 online?

Športový TV kanál Premier Sport 2 ponúka v priamom prenose Ligu Majstrov a zo záznamu si tu môžete pozrieť športy, ktoré idú live na programe Premier Sport. Sú to najmä zápasy futbalovej Premier League, americký futbal NFL či baseballová liga MLB.

Televízny kanál Premier Sport 2 je však program, ktorý momentálne len začína svoje vysielanie a ponuka športových prenosov sa bude postupne rozširovať.

Program Premier Sport 2 dnes a zajtra

Športový kanál Premier Sport 2 ponúkne každý deň zaujímavý športový program, ktorý bude pozostávať z live prenosov a záznamov jednotlivých stretnutí. Aktuálny denný program si je možné pozrieť na oficiálnej stránke televízie.

SLEDUJTE PREMIER SPORT 2 NAŽIVO
FutbalLiga Majstrov, Premier League
Americký futbal NFL
Baseball MLB

Liga Majstrov na Premier Sport 2 live stream

Livestream zápasov Ligy Majstrov je na Premier Sport 2 jednoznačne najväčším ťahákom! Televízia vlastní práva na utorkovú prvú a stredajšiu tretiu voľbu. Tešiť sa tak môžete na zaujímavé zápasy Ligy Majstrov v skupinovej fáze i vo vyraďovacej fáze play-off.

Premier Sport 2 je spolu s kanálmi Nova Sport 3 a 4 zároveň jedinou možnosťou, ako sledovať Ligu Majstrov naživo v sezóne 2021/2022. Všetky zápasy budú sprevádzané s českým komentárom. 

TIP ❱ Ako sledovať zápasy Ligy Majstrov ›

Premier league na Premier Sport 2

Na športovom kanáli Premier Sport 2 uvidíte aj záznamy zápasov anglickej Premier League. Najprestížnejšiu futbalovú ligu si tak môžete pozrieť naživo v TV alebo online na svojom mobile či tablete. Živé prenosy ponúka sesterská a staršia stanica Premier Sport.

V Premier League pôsobí aj niekoľko slovákov. Oporou tímu Newcastle United je brankár Martin Dúbravka a po novom sa na anglických trávnikoch predstaví aj Juraj Kucka v drese Watfordu.

TIP ❱ Kde sledovať Premier League ›

Americký futbal NFL na Premier Sport 2

Americký futbal NFL je možné sledovať aj na kanále Premier Sport 2. Športová stanica ponúkne záznamy jednotlivých zápasov, pričom live prenosy z NFL môžete naďalej sledovať na programe Premier Sport. Tešiť sa môžete na zápasy základnej časti, i vyraďovacej fázy vrátane prestížneho finále Super Bowl!

TIP ❱ Ako a kde pozerať NFL ›

MLB baseball na Premier Sport TV

Na Premier Sport TV si pozriete aj MLB baseball. Televízia ponúkne záznamy zápasov z najvyššej bejzbalovej ligy v Severnej amerike. Ide tak o jednu z mála možností, ako si na Slovensku pozrieť ten najlepší bejzbal.

Premier Sport 2 SK – poskytovatelia

Televízny športový kanál PREMIER SPORT 2 je možné na Slovensku získať u poskytovateľov DIGI Slovakia a Slovak Telekom. Zakúpením niektorého televízneho balíčka získate aj ďalšie športové programy.

Vďaka mobilným aplikáciám, ktoré tieto spoločnosti prevádzkujú, je možné sledovať športové prenosy aj online priamo v mobile či tablete. Spoločnosť DIGI Slovakia má aplikáciu DIGI GO a spoločnosť Slovak Telekom prišla s aplikáciou Magio TV.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU PREMIER SPORT 2
PoskytovateľMožnostiAplikáciaCena (od)
DIGI Slovakia TV, satelit, internetAndroid, iOS4,00 €
Slovak TelekomTV, satelit, internetAndroid, iOS10,90 €

DIGI Slovakia

Spoločnosť DIGI Slovakia ponúka svojim divákom aj športový kanál Premier Sport 2. Ten však nebude súčasťou balíka Štandard, ale získate ho v balíčku Premium. Jeho cena je 14,60 eur mesačne.

V tomto balíčku získate aj ďalšie športové programy ako sú napríklad Nova Sport 1,2,3,4 či kanály Sport 1 a Sport 2, kde môžete sledovať preteky Formuly 1 alebo zápasy Európskej ligy UEFA.

 • Kábel: ÁNO – od 8 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 9,60 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 4 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / DIGI GO
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: digislovakia.sk

Slovak Telekom Magio TV

Športový kanál Premier Sport 2 odvysiela aj slovenská televízia Magio TV od spoločnosti Slovak Telekom. Podobne ako u ostatných operátorov, aj tu máte na výber z niekoľkých televíznych balíčkov. Zatiaľ sa však nevie, v ktorom z nich bude k dispozícii aj kanál Premier Sport 2.

Je však veľmi pravdepodobné, že nový kanál bude súčasťou extra športového balíčka, ktorý je možné zakúpiť ku niektorému z bežne ponúkaných balíčkov. Tento športový balík obsahuje viac než 18 športových kanálov. Prvých 9 mesiacov je jeho cena 4,50 eur, ďalšie mesiace  5,99 eur mesačne.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

Premier Sport 2 na Orange TV

V ponuke programov televízie Orange TV nenájdete športový kanál Premier Sport 2. Ako sme už spomínali, novovzniknutý program ponúkajú len spoločnosti DIGI Slovakia a Slovak Telekom, pričom sa nevie či ich v blízkej dobe doplní nejaká ďalšia.


Premier Sport 2 – informácie a majiteľ

Športový kanál Premier Sport 2 vznikol ako ďalší program ku už existujúcej športovej stanici Premier Sport. Svoje vysielanie spustil 17. augusta 2021 a divákov prilákal najmä na sledovanie Ligy Majstrov v sezóne 2021/2022.

Do svojho vysielacieho programu však neustále zaraďuje nové live prenosy z najväčších športových líg na svete. Televízny kanál je zaradený pod skupinu Lama Energy Group, ktorá vlastní televíziu DIGI Slovakia.

Zdroj: Digislovakia.sk, wikipedia.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest