Kde sledovať Ligu majstrov naživo – TV, audio, online na internete a mobile!

Zdieľaní

Liga majstrov už pozná dátum reštartu. Zaujíma Vás kde sledovať Liga majstrov live prenosy? Pozrite si prehľad všetkých možností – TV prenos, livestream, audio, rádio a online prenosy na internete!

Kde sledovať Ligu majstrov live? Pozrite si kompletný prehľad!

Futbalová Liga majstrov UEFA bude v sezónach 2018/2019, 2019/2020 a 2020/2021 dostupná z českých platforiem iba u spoločnosti O2 v rámci internetovej televízie O2 TV. Prevádzkovateľ drží práva pre všetky stretnutia a to nielen pre územie Českej republiky ale aj Slovenska.

Liga majstrov 2020 – reštart sezóny

Liga majstrov sa po pandémii začne 7. a 8. augusta 2020, ale zatiaľ nie je jasne kde sa dohrajú osemfinálové zápasy. Mohlo by hrať na domácich ihriskách FC Barcelona, Bayernu Mníchov, Juventusu Turín, Manchesteru City, alebo v Portugalsku.

Štvrťfinálové zápasy sú naplánované na 12. – 15. augusta, semifinále potom na 18. a 19. augusta a finále by sa malo hrať 23. augusta 2020, v Lisabone.

Možnosti ako sledovať Ligu majstrov naživo na Slovensku

Finále Ligy majstrov 2019 naživo na TV Markíza

Slovenskí fanúšikovia futbalu mohli sledovať veľké finále Ligy majstrov UEFA v TV na Markíze. Televízia Markíza získala vysielacie práva na tento exkluzívny súboj o titul najprestížnejšej klubovej súťaže.  V očakávanom finále Ligy majstrov UEFA na TV Markíza, sa stretli dva anglické kluby Tottenham Hotspur a FC Liverpool – priamy prenos sa vysielal v sobotu, 1. júna 2019 od 20:30.

Kvalifikácia / predkolá Ligy majstrov online

Kvalifikačné zápasy Ligy majstrov 2019/2020 môžete sledovať na jednej zo stávkových kancelárií. Tipsport, Fortuna a Nike vysielajú zápasy prvého, druhého a tretieho predkola vo svojich online streamoch – TV Tipsport, Fortna TV a Nike TV.

Liga majstrov 2019/2020 na Orange Sport

Spoločnosť O2 Tefefonica sa stala držiteľom kompletných práv na Ligu majstrov pre slovenských trh, kde bude tiež zabezpečovať výhradnú distribúciu obsahu. To znamená, že od sezóny 2018/19 fanúšikovia futbalu už nemôžu sledovať zápasy UEFA Ligy Majstrov ako v posledných rokoch. RTVS a rovnako aj Digi Sport totiž prišiel o práva na túto prestížnu súťaž.

Po novom bude vysielať všetky stretnutia Champions League exkluzívne nová športová televízia Orange Šport od konkurenčného operátora Orange.

Program Orange Sport HD spustila vysielanie od 15.8.2018. Doplnkové programy Orange Sport 2, Orange Sport 3 a Orange Sport 4 budú fungovať len v čase prenosov Ligy majstrov.

Liga majstrov na Orange Sport
Liga majstrov – Sledujte zápasy v priamom prenose na Orange Sport

Športové prenosy na Orange Sport

Hlavným ťahákom kanálov Orange Sport je spomínaná Liga Majstrov UEFA, exkluzívne práva vlastní Orange do roku 2021. Okrem LM možte sledovať prenosy – 1. česká futbalová liga, Česká hokejová extraliga, Európska basketbalová liga, MMA, Bayern TV alebo Český fightning.

TV program športových prenosov vysielaných na Orange Sport ›

❗❗ Zákazníci Orange TV si v novej sezóne môžu vychutnať aj najvyššiu anglickú futbalovú Premier League. Horúcou novinkou je spustenie nového športového programu Premier Sport – ten bude vysielať priame prenosy z anglickej Premier League, anglickej Championship a škótskej Premiership. ❗❗

Liga majstrov v priamom TV prenose (Orange Sport cez Satelit)

Operátor Orange ponúka 4 základne balíky z ktorých si môže zákazník vybrať.

Ak však chcete mať Orange Šport, musíte si priplatiť ďalšie 3 Eurá. Príplatok za druhý televízor je 2 Eurá. Prípadne je k dispozícii balíček Super Šport (4€ / Mesiac): Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Arena Sprot 1 HD, Arena Sport 2, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Golf Channel a Expreme Sports Channel.

Programy Orange Sport HD, Orange Sport 2, Orange Sport 3, Orange Sport 4 pri novej objednávke získate na tri mesiace zadarmo.

Liga majstrov online vysielanie (Orange Sport cez Internet)

Všetky zápasy Ligy Majstrov budú dostupné cez internet vo vašom PC, mobile, alebo tablete.

Služba Orange TV Šport sa dá aktivovať jednoducho bez registrácie a to zaslaním SMS.

Prístup je možné aktivovať cez SMS na číslo 8866. Do správy je potrebné napísať: „SPORT DEN“, „SPORT TYZDEN“ alebo „SPORT MESIAC.“ Následne vám príde kód.

Operátor ponúka dva balíčky – prvý je 24 hodinový prístup za 2€ alebo mesačný prístup za 4€.

Aktuálne spoločnosť navýšila poplatky až o 50% – pri oboch balíkoch. Jednodňový prístup tak bude stáť 3 eurá a mesačný 6 eur. Novinkou je týždenný prístup za 4 eurá.

Prípadne si môžete zaplatiť celú Orange TV. Ceny sú rovnaké ako pri satelitnej verzii.

Pre fanúšikov Ligy majstrov Orange pripravil extra bonus v podobe tzv. Sezónneho pasu. Cena Sezónneho pasu je 19 € a platí iba do konca júna 2019.

Liga majstrov – online prenosy / komentár

Na webe 7sport.sk vysielame tie najzaujímavejšie zápasy Ligy majstrov priamom online prenose. Náš prenos vysielame formou live písaného komentára. Zápasy LM nájdete tu ›

Liga majstrov - online prenosy na 7sport.sk
Liga majstrov – online prenosy na 7sport.sk

Liga majstrov živý audio prenos

Stávková kancelária Tipsport začala ponúkať svojim klientom úplne novú možnosť ako sledovať Ligu majstrov živom prenose. Ak máte u Tipsportu účet, tak ôžete pustiť pri všetkých stretnutiach český audio živý komentár.

Audio komentár nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). Rádio funguje aj v mobile.

Liga majstrov - audio komentár
Liga majstrov – audio komentár na Tipsport.sk

Liga majstrov live audio tracker

Tipsport okrem futbalových audio komentároch taktiež spustil „hovoriaci“ live tracker. Je to graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku odohráva. Tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri zásadných situáciách. Objaví sa pri góloch, strelách do tyčky, penaltách, červených kartách atď.

Vďaka online trackeru tak budte mať detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas sa automaticky spustí! 

Liga majstrov - audio tracker na Tipsport.sk
Liga majstrov – hovoriaci audio tracker na Tipsport.sk

Liga majstrov UEFA livestream

Alexander Ceferino, predseda európskeho futbalového riadiaceho orgánu UEFA potvrdil, že chystá spustenie vlastnej streamingové služby. UEFA by mala v nadchádzajúcich šiestich mesiacoch spustí vlastný OTT platformu, ktorá sa pracovne volá UEFA TV.

OTT platforma by mala byť dostupná aj mimo Európy a Severnú Ameriku, pričom klubový turnaj Liga majstrov UEFA pravdepodobne nebude na platforme k dispozícii až do roku 2021 s ohľadom na existujúce zmluvy podpísanej s vysielacími organizáciami. (Zdroj: www.independent.co.uk)

Liga Majstrov live na mobile

Milionársku súťaž a všetky dôležité informácie o nej, môžete v dnešnej dobe sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek.

Možné je to, aj vďaka oficiálnej online aplikácii Ligy Majstrov, ktorú si zadarmo stiahnete na Google Play, alebo AppStore.

Po inštalácii na vás čaká  vydarená grafika, množstvo správ a rôznych zaujímavých videí. Vďaka mobilnej aplikácii Ligy Majstrov si teraz môžete pozrieť všetky zostrihy zo zápasov, ktoré ste nemali možnosť vidieť. Nechýbajú ani podrobné štatistiky aktuálneho ročníka či celý vyraďovací pavúk. Prečítať si môžete aj o histórii súťaže.

Online aplikácia Ligy Majstrov je skutočne niečím, čo by každý fanúšik futbalu mal mať nainštalované vo svojom mobile, aby mohl sledovať LM live.

Priame prenosy LM na O2 TV Sport a O2 TV Futbal

Najslávnejšie a najprestížnejšie futbalovú súťaž sveta – Ligu majstrov UEFA – uvidíte totiž v sezónach 2018/2019, 2019/2020 i 2020/2021 exkluzívne len v O2 TV. Športoví nadšenci sa navyše môžu s najväčšou pravdepodobnosťou tešiť na účasť českého tímu priamo v základnej skupine.

Ako vysielajú Ligu majstrov v Európe?

Verejnoprávne televízie:

Chorvátsko, Maďarsko, Srbsko, švajčiarsko

Súkromné televízie:

Andora, Anglicko, Belgicko, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Taliansko, Macedónsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Grécko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, španielsko, Švédsko, Turecko

Pozn .: Niektoré (nešpecifikované) štáty o kúpu práv na Ligu majstrov stále rokujú.

Off. zdroje vysielania Championship league live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín. Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Livesoccertv.com - officiálne zdroje vysielanie Ligy majstrov
Live Football TV App pre Android & iOS

Ligy majstrov – video zostrihy

Video zostrihy zápasov Ligy majstrov si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli UEFA, alebo na webe Orange Sport, alebo na webe českej televízie v sekcii Šport.

Spustiť youtube UEFA ›
Orange Sport videa ›

Live výsledky z Ligy majstrov

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj futbalových zápasov Ligy majstrov, kde u každého zápasu najdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Sledujte Ligu majstrov naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte Ligu majstrov naživo – aktuálne live výsledky @flashscore.sk

Futbalové štatistiky na jednom mieste

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou volbou pre získanie podrobných štatistik futbalových zápasov Ligy majstrov UEFA.

Zdroj: wikipedia, uefa.com, zive.sk, digisport.sk, sport.orange.sk, blog.o2.cz, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest