Niké bonus bez limitu + 20 EUR zadarmo

Kde sledovať Ligu majstrov live – TV, audio, online na internete a mobile!

Zdieľaní

Liga majstrov štartuje svoju najatraktívnejšia časť – zápasy v skupinách. Prezradíme vám spôsoby sledovania ligy majstrov live, ktoré by vás ani nenapadli! Pozrite si prehľad všetkých možností – TV prenos, livestream, audio, rádio a online prenosy na internete!

Finále Ligy majstrov 2020/21 Manchester City – Chelsea

Vrcholom najprestížnejšej európskej klubovej súťaže je finále Ligy majstrov, ktoré sa odohrá 29. mája a proti sebe nastúpia Manchester City – FC Chelsea.

Finále by sa malo odohrať v Istanbule, ale je možné že pre problémy s koronavírusom, sa zmení dejisko finálového zápasu. Do úvahy pripadá, že by sa anglické kluby mohli stretnúť na štadióne Wembley.

Liga majstrov dnes 2020/21 prehľad

Prvým finalistom sa stal Manchester City, ktorý v semifinále vyradil Paríž Saint Germain. druhým postupujúcim sa stala FC Chelsea, ktorá v odvete vyradila Real Madrid.

Program semifinále a žreb Ligy majstrov 2020/21

  • 27.4. Real Madrid – Chelsea 1:1
  • 28. 4. PSG – Manchester City 1:2
  • 4.5. Manchester City – PSG 2:0
  • 5.5. FC Chelsea – Real Madrid 2:0

Všetky možnosti ako sledovať Ligu majstrov naživo

Kde sledovať Ligu majstrov live? Pozrite si kompletný prehľad všetkých možností na Slovensku!

Liga majstrov 2020/2021 live na Orange Sport

Spoločnosť O2 Tefefonica sa stala držiteľom kompletných práv na futbalovú Ligu majstrov pre slovenských trh, kde bude tiež zabezpečovať výhradnú distribúciu obsahu.

To znamená, že od sezóny 2018/19 fanúšikovia futbalu už nemôžu sledovať zápasy UEFA Ligy Majstrov ako v posledných rokoch. RTVS a rovnako aj Digi Sport totiž prišiel o práva na túto prestížnu súťaž.

Po novom vysiela všetky stretnutia Champions League exkluzívne športová televízia Orange Šport od konkurenčného operátora Orange.

Program Orange Sport HD spustila vysielanie od 15.8.2018. Doplnkové programy Orange Sport 2, Orange Sport 3 a Orange Sport 4 budú fungovať len v čase prenosov Ligy majstrov.

TV program Orange Sport ›

Liga majstrov na Orange Sport
Sledujte zápasy LM v priamom prenose na Orange Sport (Zdroj: OrangeSport)

Športové prenosy na Orange Sport

Hlavným ťahákom kanálov Orange Sport je spomínaná Liga Majstrov UEFA, exkluzívne práva vlastní Orange do roku 2021.

Okrem LM možte sledovať prenosy – 1. česká futbalová liga, Česká hokejová extraliga, Európska basketbalová liga, MMA, Bayern TV alebo Český fightning.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Horúcou novinkou je spustenie nového športového programu Premier Sport – ten bude vysielať live prenosy z anglickej Premier League, anglickej Championship a škótskej Premiership.

Liga majstrov v live TV prenose (Orange Sport cez Satelit)

Operátor Orange ponúka pre sledovanie Ligy majstrov mesačné predplatné, ktoré stoji 12 € a zaplatíte ho poslaním jednej SMS správy od hociktorého telefónneho operátora.

Prípadne je k dispozícii balíček Super Šport (4€ / Mesiac): Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Arena Sprot 1 HD, Arena Sport 2, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Golf Channel a Expreme Sports Channel.

Programy Orange Sport HD, Orange Sport 2, Orange Sport 3, Orange Sport 4 pri novej objednávke získate na tri mesiace zadarmo.

TIP ❱ Informácie o Konferenčnej lige UEFA ›

Liga majstrov online vysielanie (Orange Sport cez Internet)

Všetky zápasy Ligy Majstrov budú dostupné cez internet vo vašom PC, mobile, alebo tablete.

Aktuálne si môžete zakúpiť balík Orange Šport za 3 eurá mesačne v prípade, že vlastníte Orange TV. Ak ju nevlastníte a chcete si pozrieť zápas hneď, môžete si balík Orange TV Šport aktivovať cez SMS za 12 eur na mesiac.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Prístup je možné aktivovať cez SMS na číslo 8866. Do správy je potrebné napísať: „SPORT MESIAC.“ Následne vám príde prihlasovací údaj a kód.

Liga majstrov – online prenosy / komentár

Na webe 7sport.sk vysielame tie najzaujímavejšie zápasy Ligy majstrov priamom online prenose. Náš prenos vysielame formou živého písaného komentára. Zápasy LM nájdete tu ›

Liga majstrov - online prenosy na 7sport.sk
Liga majstrov – online prenosy na 7sport.sk (Zdroj: 7sport.sk)

Liga majstrov live audio prenos

Stávková kancelária Tipsport začala ponúkať svojim klientom úplne novú možnosť ako sledovať Ligu majstrov živom prenose.

Ak máte u Tipsportu účet, tak môžete pustiť pri všetkých stretnutiach český audio živý komentár.

Audio komentár nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). Rádio funguje aj v mobile.

Liga majstrov - audio komentár
Liga majstrov – audio komentár na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Liga majstrov live audio tracker

Tipsport okrem futbalových audio komentároch taktiež spustil „hovoriaci“ live tracker. Je to graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku odohráva.

Tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri zásadných situáciách.

Objaví sa pri góloch, strelách do tyčky, penaltách, červených kartách atď.

Vďaka online trackeru tak budte mať detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas sa automaticky spustí! 

Liga majstrov - audio tracker na Tipsport.sk
Liga majstrov – hovoriaci audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Kvalifikácia / predkolá Ligy majstrov online

Kvalifikačné zápasy Ligy majstrov 2020/21 môžete sledovať na jednej zo stávkových kancelárií. Tipsport, Fortuna a Nike vysielajú zápasy prvého, druhého a tretieho predkola vo svojich online streamoch.

UEFA Liga majstrov live stream

Alexander Čeferin, predseda európskeho futbalového riadiaceho orgánu UEFA potvrdil, že chystá spustenie vlastnej streamingové služby. UEFA by mala v nadchádzajúcich šiestich mesiacoch spustí vlastný OTT platformu, ktorá sa pracovne volá UEFA TV.

OTT platforma by mala byť dostupná aj mimo Európy a Severnú Ameriku, pričom klubový turnaj Liga majstrov UEFA pravdepodobne nebude na platforme k dispozícii až do roku 2021 s ohľadom na existujúce zmluvy podpísanej s vysielacími organizáciami. (zdroj: independent.co.uk)

Liga Majstrov live na mobile

Milionársku súťaž a všetky dôležité informácie o nej, môžete v dnešnej dobe sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek.

Možné je to, aj vďaka oficiálnej online aplikácii Ligy Majstrov, ktorú si zadarmo stiahnete na Google Play, alebo AppStore.

Po inštalácii na vás čaká  vydarená grafika, množstvo správ a rôznych zaujímavých videí. Vďaka mobilnej aplikácii Ligy Majstrov si teraz môžete pozrieť všetky zostrihy zo zápasov, ktoré ste nemali možnosť vidieť. Nechýbajú ani podrobné štatistiky aktuálneho ročníka či celý vyraďovací pavúk.

Prečítať si môžete aj o histórii súťaže.

Online aplikácia Ligy Majstrov je skutočne niečím, čo by každý fanúšik futbalu mal mať nainštalované vo svojom mobile, aby mohol sledovať LM live.

Priame prenosy LM na O2 TV Sport a O2 TV Futbal

Futbalová Liga majstrov UEFA bude v sezónach 2018/2019, 2019/2020 a 2020/2021 dostupná z českých platforiem exkluzívne iba u spoločnosti O2 v rámci internetovej televízie O2 TV.

Športoví nadšenci sa navyše môžu s najväčšou pravdepodobnosťou tešiť na účasť českého tímu priamo v základnej skupine.

Ako vysielajú Ligu majstrov live v Európe?

Verejnoprávne televízie:

Chorvátsko, Maďarsko, Srbsko, Švajčiarsko

Súkromné televízie:

Andora, Anglicko, Belgicko, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Taliansko, Macedónsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Grécko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, španielsko, Švédsko, Turecko

Pozn .: Niektoré (nešpecifikované) štáty o kúpu práv na Ligu majstrov stále rokujú.

Off. zdroje vysielania Champions league live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Livesoccertv.com - officiálne zdroje vysielanie Ligy majstrov
Live Football TV App pre Android & iOS(Zdroj: livesoccertv.com)

Ligy majstrov – video zostrihy

Video zostrihy zápasov Ligy majstrov si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli UEFA, alebo na webe Orange Sport, alebo na webe českej televízie v sekcii Šport.

Spustiť youtube UEFA ›
Orange Sport video ›

Live výsledky z Ligy majstrov

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj futbalových zápasov Ligy majstrov, kde u každého zápasu najdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Sledujte Ligu majstrov naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte Ligu majstrov naživo – aktuálne live výsledky @flashscore.sk

Futbalové štatistiky na jednom mieste

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou voľbou pre získanie podrobných štatistik futbalových zápasov Ligy majstrov UEFA.

Zdroj: wikipedia, uefa.com, zive.sk, digisport.sk, sport.orange.sk, blog.o2.cz, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest