Kde sledovať Ligu majstrov live – TV, audio, online na internete a mobile!

Liga majstrov štartuje svoju najatraktívnejšia časť – zápasy v skupinách. Prezradíme vám spôsoby sledovania ligy majstrov live, ktoré by vás ani nenapadli! Pozrite si prehľad všetkých možností – TV prenos, livestream, audio, rádio a online prenosy na internete!

Všetky možnosti ako sledovať Ligu majstrov naživo

Kde sledovať Ligu majstrov live? Pozrite si kompletný prehľad všetkých možností na Slovensku!

Predkolo Ligy majstrov a Slovan Bratislava live

Vystúpenie Slovana Bratislava v predkolách Ligy majstrov môžete sledovať na druhom programe RTVS. Slovenská televizia odvysiela všetky predkola Ligy majstrov, Konferenčnej ligy a tak neprídete o vystúpenia slovenských tímov v pohárovej Európe.

Slovan Bratislava live stream online

Liga majstrov naživo už na Orange Sport nebude

Doteraz sme mohli sledovať Ligu majstrov len na platenom kanály Orange Sport, ktorý mal výhradné práva na milionársku futbalovú súťaž na Slovensku. Avšak zmena prišla pred letom 2021, kedy spoločnosť oznámila, že ďalšiu sezónu už nebude vysielať a tým pádom sa začal boj o práva pre slovenský trh.

Liga majstrov dnes 2021/2022 live

Zatiaľ ešte nie je známe kto získa vysielacie práva na Ligu majstrov 20021/22 pre Slovensko. Je jasné, že podľa dostupných informácii sa spoločnosť UPC sa do tendra nezapojí.

TIP ❱ Informácie o Konferenčnej lige ›

Záujem o vysielacie práva mala aj spoločnosť Skylink, ale tá získala od roku 2022 práva na anglickú futbalovú Premier League a na Champions league práva neziskala.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Reálna šanca je, že Ligu majstrov bude vysielať Telekom, ktorý donedávna vlastnil práva na anglickú ligu, ktorú vysielal na športovom programe Premier Sport – ten bude vysiela aj live prenosy z anglickej Premier League, Championship a škótskej Premiership.

Liga majstrov – online prenosy / komentár

Na webe 7sport.sk vysielame tie najzaujímavejšie zápasy Ligy majstrov priamom online prenose. Náš prenos vysielame formou živého písaného komentára. Zápasy LM nájdete tu ›

Liga majstrov - online prenosy na 7sport.sk
Liga majstrov – online prenosy na 7sport.sk (Zdroj: 7sport.sk)

Liga majstrov live audio prenos

Stávková kancelária Tipsport začala ponúkať svojim klientom úplne novú možnosť ako sledovať Ligu majstrov živom prenose.

Ak máte u Tipsportu účet, tak môžete pustiť pri všetkých stretnutiach český audio živý komentár.

Audio komentár nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). Rádio funguje aj v mobile.

Liga majstrov - audio komentár
Liga majstrov – audio komentár na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Liga majstrov live audio tracker

Tipsport okrem futbalových audio komentároch taktiež spustil „hovoriaci“ live tracker. Je to graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku odohráva.

Tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri zásadných situáciách.

Objaví sa pri góloch, strelách do tyčky, penaltách, červených kartách atď.

Vďaka online trackeru tak budte mať detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas sa automaticky spustí! 

Liga majstrov - audio tracker na Tipsport.sk
Liga majstrov – hovoriaci audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Kvalifikácia / predkolá Ligy majstrov online

Kvalifikačné zápasy Ligy majstrov 2020/21 môžete sledovať na jednej zo stávkových kancelárií. Tipsport, Fortuna a Nike vysielajú zápasy prvého, druhého a tretieho predkola vo svojich online streamoch.

SLEDUJTE PREDKOLO LM LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 30 € bez rizika
TV Niké ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo

UEFA Liga majstrov live stream

Alexander Čeferin, predseda európskeho futbalového riadiaceho orgánu UEFA potvrdil, že chystá spustenie vlastnej streamingové služby. UEFA by mala v nadchádzajúcich šiestich mesiacoch spustí vlastný OTT platformu, ktorá sa pracovne volá UEFA TV.

OTT platforma by mala byť dostupná aj mimo Európy a Severnú Ameriku, pričom klubový turnaj Liga majstrov UEFA pravdepodobne nebude na platforme k dispozícii až do roku 2021 s ohľadom na existujúce zmluvy podpísanej s vysielacími organizáciami. (zdroj: independent.co.uk)

Liga Majstrov live na mobile

Milionársku súťaž a všetky dôležité informácie o nej, môžete v dnešnej dobe sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek.

Možné je to, aj vďaka oficiálnej online aplikácii Ligy Majstrov, ktorú si zadarmo stiahnete na Google Play, alebo AppStore.

Po inštalácii na vás čaká  vydarená grafika, množstvo správ a rôznych zaujímavých videí. Vďaka mobilnej aplikácii Ligy Majstrov si teraz môžete pozrieť všetky zostrihy zo zápasov, ktoré ste nemali možnosť vidieť. Nechýbajú ani podrobné štatistiky aktuálneho ročníka či celý vyraďovací pavúk.

Prečítať si môžete aj o histórii súťaže.

Online aplikácia Ligy Majstrov je skutočne niečím, čo by každý fanúšik futbalu mal mať nainštalované vo svojom mobile, aby mohol sledovať LM live.

Priame prenosy LM na O2 TV Sport a O2 TV Futbal

Futbalová Liga majstrov UEFA bude v sezónach 2018/2019, 2019/2020 a 2020/2021 dostupná z českých platforiem exkluzívne iba u spoločnosti O2 v rámci internetovej televízie O2 TV.

Športoví nadšenci sa navyše môžu s najväčšou pravdepodobnosťou tešiť na účasť českého tímu priamo v základnej skupine.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Ako vysielajú Ligu majstrov live v Európe?

Verejnoprávne televízie:

Chorvátsko, Maďarsko, Srbsko, Švajčiarsko

Súkromné televízie:

Andora, Anglicko, Belgicko, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Taliansko, Macedónsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Grécko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, španielsko, Švédsko, Turecko

Pozn .: Niektoré (nešpecifikované) štáty o kúpu práv na Ligu majstrov stále rokujú.

Off. zdroje vysielania Champions league live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Livesoccertv.com - officiálne zdroje vysielanie Ligy majstrov
Live Football TV App pre Android & iOS(Zdroj: livesoccertv.com)

Ligy majstrov – video zostrihy

Video zostrihy zápasov Ligy majstrov si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli UEFA, alebo na webe Orange Sport, alebo na webe českej televízie kanáli ČT sport v sekcii Šport.

Spustiť youtube UEFA ›
Orange Sport video ›

Live výsledky z Ligy majstrov

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj futbalových zápasov Ligy majstrov, kde u každého zápasu najdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Sledujte Ligu majstrov naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte Ligu majstrov naživo – aktuálne live výsledky @flashscore.sk

Futbalové štatistiky na jednom mieste

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou voľbou pre získanie podrobných štatistik futbalových zápasov Ligy majstrov UEFA.

Zdroj: wikipedia, uefa.com, zive.sk, digisport.sk, sport.orange.sk, blog.o2.cz, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest