Liga majstrov live – priame prenosy v TV, online na internete a Liga majstrov dnes v mobile!

Liga majstrov live – prehľad možností, ako a kde pozerať najprestížnejšiu európsku klubovú súťaž. Pozrite si všetky spôsoby, ktoré sú dostupné na Slovensku – TV prenos, livestream, audio, online prenosy Liga majstrov dnes na internete aj cez mobil a tv program!

Liga majstrov live

Futbalová Liga majstrov 2024/25 live sa dá v sezóne sledovať na viacerých televíznych kanáloch. Klasikou sú už stanice Nova Sport 3 a 4 a možno súťaž uvidíme aj na kanály Premier Sport, ako tomu bolo v minulej sezóne.

Tieto programy si viete naladiť napríklad vďaka lákavej ponuke mobilnej, káblovej či satelitnej televízie Skylink. Pozrite si v našom článku všetky informácie o tom, kde sledovať Ligu majstrov naživo.

Liga majstrov dnes

Liga majstrov TV program

Sledujte náš kompletný TV program a neunikne vám vysielaný zápas Ligy majstrov v televízii či už v priamom prenose alebo zo záznamu.

V tomto roku prišla UEFA s novým formátom Ligy majstrov takže súťaž bude ešte atraktívnejšia.

TV PROGRAM DNES ▷

Liga majstrov v TV

Ak, chcete vedieť, kde sa vysiela Liga majstrov v tv, a kto ponúka ostatné súťaže, nielen LM, tak môžete vyskúšať náš rýchly prehľad všetkých líg v článku kde sledovať futbal online.

Liga Majstrov live na Nova Sport

Liga majstrov live sa dá sledovať aj na kanáloch Nova Sport, konkrétne na prémiových staniciach Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Tieto programy nájdete u televíznych poskytovateľov – Telekom a Skylink, na ktorých už teraz môžete sledovať Ligu majstrov live.

Liga majstrov naživo v TV na Premier Sport

Liga majstrov naživo v TV ponúka spoločnosť Telekom, kde nájdete aj športový kanál Premier Sport 2. Veríme, že aj v novej sezóne budeme môcť sledovať najlepší klubový futbale na tomto programe.

Liga Majstrov na RTVS Šport

Liga Majstrov z RTVS celkom nevymizla. Na stanici RTVS Šport live môžete vidieť vždy na druhý deň zostrihy (highlighty) z odohraných zápasov Champions league.

Verejno-právna TV vysiela predkolá LM, v ktorých odohrá zápasy bratislavský Slovan live.

Liga Majstrov live na mobile

Ligu majstrov live na mobile si viete spustiť cez Magio GO alebo Skylink aplikáciu. Mobilné apky ponúkajú vysielanie televíznych kanálov Premier Sport 2 alebo Nova Sport 3 a 4. Obidve aplikácie sú dostupné pre zariadeniach s operačným systémom Android alebo iOS

Vďaka aplikáciám viete Ligu majstrov sledovať cez mobil či tablet odkiaľkoľvek a stačí vám iba pripojenie na internet. Tieto služby sú však spoplatnené podľa aktuálneho cenníka ich poskytovateľov.

Liga majstrov live stream free

Liga majstrov live stream free tracker od Tipsportu je skvelou náhradou za priamy prenos v televízii. Je to graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku odohráva.

Tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri zásadných situáciách. Objaví sa pri góloch, strelách do tyčky, penaltách, červených kartách atď. a stiahnuť si ho môžete aj do smart zariadenia.

Ak chcete využiť tento nastroj pre sledovanie Ligy majstrov stačí len zaregistrovať a máte jedinečnú príležitosť získať bonus 30€ zadarmo.

Vďaka online trackeru tak máte detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas. Live tracker sa automaticky spustí! 

Liga majstrov - audio tracker na Tipsport.sk
Liga majstrov – hovoriaci audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Mobilná aplikácia Champions league

Ďalšou skvelou alternatívou je aplikácia Champions league, ktorú si zadarmo stiahnete na Google Play, alebo AppStore. Vďaka oficiálnej mobilnej aplikácii Ligy Majstrov si teraz môžete pozrieť zostrihy zo všetkých zápasov, alebo sledovať aktualizované výsledky live stretnutí.

Nechýbajú ani podrobné štatistiky aktuálneho ročníka či celý vyraďovací pavúk.

Liga majstrov online

Zápasy Ligy majstrov online cez internet je možné sledovať cez vysielanie TV operátorov, ktorí poskytujú prenos napríklad prostredníctvom webového prehliadača.

Medzi takýchto poskytovateľov patrí už spomínaný Skylink. Nemusíte si sťahovať žiadnu aplikáciu a ak ste ich zákazníkom stačí si len otvoriť stránku livetv.skylink.sk, kde sa prihlásite a sledujte živé vysielanie alebo zo záznam.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy live ›

Kto vysiela Ligu majstrov v Európe?

Verejnoprávne televízie:

Chorvátsko, Maďarsko, Švajčiarsko

Súkromné televízie:

Andorra, Anglicko, Belgicko, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Taliansko, Macedónsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Grécko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Turecko

Pozn .: Niektoré (nešpecifikované) štáty o kúpu práv na Ligu majstrov stále rokujú.

Champions league live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Livesoccertv.com - officiálne zdroje vysielanie Ligy majstrov
Live Football TV App pre Android & iOS(Zdroj: livesoccertv.com)

Liga majstrov video

Video zostrihy zápasov Ligy majstrov si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli UEFA, kde nájdete tie najzaujímavejšie highlighty z jednotlivých zápasov.

Liga majstrov program a výsledky

Liga majstrov program a výsledky – najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk.

Rovnako to platí aj u futbalových zápasov Ligy majstrov, kde pri každom zápase nájdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H štatistiky, predzápasové a live kurzy na daný zápas a omnoho viac viac.

Sledujte Ligu majstrov naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte Ligu majstrov naživo – aktuálne live výsledky (zdroj: flashscore.sk)

Futbalové štatistiky live

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou voľbou pre získanie podrobných štatistik futbalových zápasov Ligy majstrov UEFA.

Tipnite si na Ligu majstrov

Tipnite si na zápasy Ligy majstrov so zaujímavým bonusom. Využiť môžete aj live stávky cez mobilné aplikácie stávkových kancelárii na Slovensku.

STAVTE SI NA LIGU MAJSTROV S BONUSOM
FORTUNA 70 € bez rizika STAV SI ›
TIPSPORT 30 € bez vkladu STAV SI ›
DOXXbet 35 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Zdroj: wikipedia.com, uefa.com, zive.sk, digisport.sk, sport.orange.sk, blog.o2.cz, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest